О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата (IV созыв, IX сессия) от 25 декабря 2008 года N 56/9 "О бюджете района на 2009 год"
Решение маслихата Актогайского района Павлодарской области от 29 июля 2009 года N 91/16. Зарегистрировано Управлением юстиции Актогайского района Павлодарской области 7 августа 2009 года N 12-4-63. Утратило силу с связи с истечением срока действия - на основании решения маслихата Актогайского района Павлодарской области от 14 апреля 2010 года N 131/21
Сноска. Утратило силу с связи с истечением срока действия - на основании решения маслихата Актогайского района Павлодарской области от 14.04.2010 N 131/21.
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и решения Павлодарского областного Маслихата (ІV созыв, XVІ сессия) от 24 июля 2009 года N 214/16 "О внесении изменений и дополнений в решение областного Маслихата(ІV созыв, XІ сессия) от 18 декабря 2008 года N 146/11 "Об областном бюджете на 2009 год" (зарегистрированное в государственном реестре за N 3139) районный Маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного Маслихата (IV созыв, IX сессия) от  25 декабря 2008 года N 56/9 "О бюджете района на 2009 год" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-4-53, опубликованное в газетах "Ауыл-тынысы" и "Пульс-села" от 10 января 2009 года N 2) с внесенными изменениями и дополнениями решением районного Маслихата (IV созыв, XIV сессия) от 27 апреля 2009 года N 84/14 "О внесений изменений и дополнений в решение районного Маслихата (IV созыв, IX сессия) от 25 декабря 2008 года N 56/9 "О бюджете района на 2009 год" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-4-61, опубликованное в газетах "Ауыл тынысы" и "Пульс села" от 16 мая 2009 года N 21) и решением районного Маслихата (IV созыв, XV сессия) от 27 июня 2009 года N 85/15 "О внесений изменений в решение районного Маслихата (IV созыв, IX сессия) от 25 декабря 2008 года N 56/9 "О бюджете района на 2009 год" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-4-62, опубликованное в газетах "Ауыл тынысы" и "Пульс села" от 1 августа 2009 года N 33) следующие изменения:
Пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:

Аудандық мәслихаттың (IV шақырылым IX сессия) 2008 жылғы 25 желтоқсандағы "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" N 56/9 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2009 жылғы 29 шілдедегі N 91/16 шешімі. Павлодар облысы Ақтоғай ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 7 тамызда N 12-4-63 тіркелген. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2010 жылғы 14 сәуірдегі N 131/21 шешімі
Ескерту. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2010.04.14 N 131/21 шешімі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 109-бабының 5 тармағына және 2009 жылғы 24 шілдедегі Павлодар облыстық Мәслихаттың (XVІ сессия IV шақырылым) "Облыстық Мәслихаттың (XІ сессия IV шақырылым) 2008 жылғы 18 желтоқсандағы "2009 жылға арналған  облыс бюджеті туралы" N 146/11 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 214/16 шешіміне (мемлекеттік тізілімінде N 3139 болып тіркелген) сәйкес аудандық Мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Аудандық Мәслихаттың (ІV шақырылым, ІХ сессия) 2008 жылғы 25 желтоқсандағы "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" N 56/9 шешiміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 12-4-53 тіркелген, 2009 жылғы 10 қаңтарда "Ауыл тынысы" және "Пульс села" газеттерінің N 2 жарияланған) кейін аудандық Мәслихаттың (IV шақырылым, XIV сессия) 2009 жылғы 27 сәуірдегі "Аудандық Мәслихаттың (IV шақырылым, IX сессия) 2008 жылғы 25 желтоқсандағы "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" N 56/9 шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы" N 84/14 шешімімен (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 12-4-61 тіркелген, 2009 жылғы 16 мамырда "Ауыл тынысы", "Пульс села" газеттерінің N 21 жарияланған) және аудандық Мәслихаттың (IV шақырылым, XV сессия) 2009 жылғы 27 маусымдағы "Аудандық Мәслихаттың (IV шақырылым, IX сессия) 2008 жылғы 25 желтоқсандағы "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" N 56/9 шешіміне өзгертулер енгізу туралы" N 85/15 шешімімен (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 12-4-62 тіркелген, 2009 жылғы 1 тамызда "Ауыл тынысы", "Пульс села" газеттерінің N 33 жарияланған) өзгертулер мен толыктырулар енгізілген, келесі өзгертулер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы келесі редакцияда берілсін:

1. Утвердить районный бюджет на 2009 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
доходы - 1456133 тысяч тенге, в том числе:
по налоговым поступлениям - 137675 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 1060 тысяч тенге;
поступление от продажи основного капитала - 100 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 1317298 тысяч тенге;
2) затраты – 1468048 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование равно нулю, в том числе:
бюджетные кредиты равно нулю;
погашение бюджетных кредитов равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - равно нулю, в том числе:
приобретение финансовых активов - равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета - 11915 тысяч тенге;
6) финансирования дефицита (использование профицита) бюджета - 11915 тысяч тенге; в том числе:
поступление займов равно нулю;
погашение займов равно нулю;
используемые остатки бюджетных средств - 11915 тысяч тенге.
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. В пункте 4 указанного решения:
цифры "3520" заменить цифрами "4050";

1. 2009 жылға арналған аудандық бюджет 1 қосымшаға сәйкес төмендегі көлемде бекітілсін:
1) кірістер - 1456133 мың теңге, оның ішінде:
салық түсімдері бойынша - 137675 мың теңге;
салық емес түсімдер - 1060 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 100 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша - 1317298 мың теңге;
2) шығындар - 1468048 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - нөлге тең, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - нөлге тең;
бюджеттік кредиттерді өтеу - нөлге тең.;
4) финанстық активтер операцияларының сальдосы - нөлге тең, оның ішінде: финанстық активтер сатып алу - нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профицит) - 11915 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) - 11915 мың теңге, оның ішінде:
заемнан түсімдер нөлге тең;
заемдарды жабу нөлге тең;
бюджет қаражаты қалдықтарының пайдалануы - 11915 мың теңге.
Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда берілсін.
2. Көрсетілген шешімнің 4 тармағындағы:
"3520" саны "4050" санымен ауыстырылсын;

цифры "450" заменить цифрами "550";
цифры "2900" заменить цифрами "1900", после слов из них: слова "на проведение спортивных соревнований на районном уровне – 1000 тысяч тенге" исключить, далее по тексту;
цифры "5300" заменить цифрами "5200".
3. В пункте 6 указанного решения:
цифры "13000" заменить цифрами "11000".
4. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Актогайского районного маслихата по вопросам бюджетной политики и экономического развития региона.

"450" саны "550" санымен ауыстырылсын;
"2900" саны "1900" санымен ауыстырылсын, оның ішінде: деген сөздерден кейін "аудандық дәрежеде спорт шараларын өткізуге – 1000 мың теңге" деген сөздер алынып тасталсын, әрі қарай мәтін бойынша.
"5300" саны "5200" санымен ауыстырылсын.
3. Көрсетілген шешімнің 6 тармағындағы:
"13000" саны "11000" санымен ауыстырылсын.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық Мәслихаттың бюджеттік саясат және аумақтың экономикалық дамуы жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

900
08
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами
493
1
Государственная пошлина
493
02
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, заявлений особого искового производства, заявлений (жалоб) по делам особого производства, заявлений о вынесении судебного приказа, заявлений о выдаче дубликата исполнительного листа, заявлений о выдаче исполнительных листов на принудительное исполнение решений третейских (арбитражных) судов и иностранных судов, заявлений  о повторной выдаче копий судебных актов, исполнительных листов и иных документов, за исключением государственной пошлины с подаваемых в суд исковых заявлений к государственным учреждениям
120
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию акта гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
214
07
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении в гражданстве Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан
16
08
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию места жительства
130
09
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу разрешения на право охоты
10
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
3
2
Неналоговые поступления
1060
01
Доходы от государственной собственности
520
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности
520
04
Доходы от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности
420
05
Доходы от аренды жилищ из жилищного фонда, находящегося в коммунальной собственности
100
02
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
140
1
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
140
02
Поступления от реализации услуг, предоставляемых государственными учреждениями, финансируемых из государственного бюджета
140
06
Прочие неналоговые поступления
400
1
Прочие неналоговые поступления
400
09
Другие неналоговые поступления в местный бюджет
400
3
Поступление от продажи основного капитала
100
03
Продажа земли и нематериальных активов
100
1
Продажа земли
100
01
Поступления от продажи земельных участков
100
4
Поступления трансфертов
1317298
02
Трансферты из вышестоящих органов государственного управления
1317298
2
Трансферты из областного бюджета
1317298
01
Целевые текущие трансферты

900
08
Заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасағаны және(немесе) оған уәкілеттілгі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар құжаттар бергені үшін алынатын міндетті төлемдер
493
1
Мемлекеттік баж
493
02
Мемлекеттік мекемелерге сотқа берілетін талап арыздарынан алынатын мемлекеттік бажды қоспағанда, мемлекеттік баж сотқа берілетін талап арыздардан,ерекше талап ету істері арыздарынан, ерекше жүргізілетін істер бойынша арыздардан (шағымдардан), сот бұйрығын шығару туралы өтініштерден, атқару парағының дубликатын беру туралы шағымдардан, аралық (төрелік) соттардың және шетелдік соттардың шешімдерін мәжбүрлеп орындауға атқару парағын беру туралы шағымдардың, сот актілерінің атқару парағының және өзге де құжаттардың көшірмелерін қайта беру туралы шағымдардан алынады
120
04
Азаматтық хал актілерін тіркегені үшін, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актілерін тіркеу туралы куәліктерді және азаматтық хал актілерді жазбалардың өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтіруге байланысты куәліктерді қайтадан бергені үшін мемлекеттік баж
214
07
Қазақстан Республикасы азаматтығын алу, Қазақстан Республикасы азаматтығын қалпына келтіру және Қазақстан Республикасы азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресімдегені үшін мемлекеттік баж
16
08
Тұрғылықты жерін тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
130
09
Аңшы куәлігін бергені және оны жыл сайын тіркегені үшін мемлекеттік баж
10
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұнғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
3
2
Салықтық емес түсімдер
1060
01
Мемлекеттік меншіктен түсетін кірістер
520
5
Мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
520
04
Коммуналдық меншіктегі мүлікті жалдаудан түсетін кірістер
420
05
Коммуналдық меншіктегі тұрғын үй қорынан үйлерді жалдаудан түсетін кірістер
100
02
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
140
1
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
140
02
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер көрсететін қызметтерді сатудан түсетін түсімдер
140
06
Басқа да салықтық емес түсімдер
400
1
Басқада салықтық емес түсімдер
400
09
Жергілікті бюджетке түсетін салықтық емес басқа да түсімдер
400
3
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер
100
03
Жерді және материалдық емес активтерді сату
100
1
Жерді сату
100
01
Жер учаскелерін сатудан түсетін түсімдер
100
4
Трансферттердің түсімдері
1317298
02
Мемлекеттік басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетін трансферттер
1317298
2
Облыстық бюджеттен түсетін трансферттер
1317298
01
Ағымдағы нысаналы трансферттер