О районном бюджете на 2010 - 2012 годы
Решение маслихата Иртышского района Павлодарской области от 24 декабря 2009 года N 138-22-4. Зарегистрировано Управлением юстиции Иртышского района Павлодарской области 5 января 2010 года N 12-7-92. Утратило силу в связи с истечением срока действия - на основании решения маслихата Иртышского района Павлодарской области от 11 февраля 2011 года N 210-34-4
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия - на основании решения маслихата Иртышского района Павлодарской области от 11.02.2011 N 210-34-4.
В соответствии c подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Иртышского района:
1) на 2010 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
доходы – 2 238 583 000 (два миллиарда двести тридцать восемь миллионов пятьсот восемьдесят три тысячи) тенге, в том числе:
налоговые поступления – 228 154 000 (двести двадцать восемь миллионов сто пятьдесят четыре тысячи) тенге;
неналоговые поступления – 1 117 000 (один миллион сто семнадцать тысяч) тенге;
поступления от продажи основного капитала – 582 000 (пятьсот восемьдесят две тысячи) тенге;
поступления трансфертов – 2 008 730 000 (два миллиарда восемь миллионов семьсот тридцать тысяч) тенге;
затраты – 2 240 716 000 (два миллиарда двести сорок миллионов семьсот шестнадцать тысяч) тенге;
чистое бюджетное кредитование – 8 164 000 (восемь миллионов сто шестьдесят четыре тысячи) тенге;
бюджетные кредиты – 8 263 000 (восемь миллионов двести шестьдесят три тысячи) тенге;
погашение бюджетных кредитов – 99 000 (девяносто девять тысяч) тенге;
сальдо по операциям с финансовыми активами – 8 340 000 (восемь миллионов триста сорок тысяч) тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 8 340 000 (восемь миллионов триста сорок тысяч) тенге;
дефицит (профицит) бюджета - -18 637 000 (восемнадцать миллионов шестьсот тридцать семь тысяч) тенге;
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 18 637 000 (восемнадцать миллионов шестьсот тридцать семь тысяч) тенге;
2) на 2011 и 2012 годы согласно приложениям 2 и 3.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата Иртышского района Павлодарской области от 21.04.2010 N 158-26-4(вводится в действие с 01.01.2010); 16.06.2010 N 169-27-4 (вводится в действие с 01.01.2010); 03.09.2010 N 180-28-4 (вводится в действие с 01.01.2010); 03.11.2010 N 192-30-4 (вводится в действие с 01.01.2010); 06.12.2010 N 194-31-4 (вводится в действие с 01.01.2010).

2010 - 2012 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы
Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2009 жылғы 24 желтоқсандағы N 138-22-4 шешімі. Павлодар облысы Ертіс ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 5 қаңтарда N 12-7-92 тіркелген. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2011 жылғы 11 ақпандағы N 210-34-4 шешімімен)
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2011.02.11 N 210-34-4 шешімімен).
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 75 бабының 2 тармағына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Ертіс ауданының бюджеті бекітілсін:
1) 2010 жылға арналған 1 қосымшаға сәйкес келесі мөлшерінде:
кірістер – 2 238 583 000 (екі миллиард екі жүз отыз сегіз миллион бес жүз сексен үш мың) теңге, оның ішінде:
салық түсімдері – 228 154  000 (екі жүз жиырма сегіз миллион жүз елу төрт мың) теңге;
салық емес түсімдер – 1 117 000 (бір миллион жүз он жеті мың) теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 582  000 (бес жүз сексен екі мың) теңге;
трансферттердің түсімі – 2 008 730 000 (екі миллиард сегіз миллион жеті жүз отыз мың) теңге;
шығыстар – 2 240 716 000 (екі миллиард екі жүз қырық миллион жеті жүз он алты мың) теңге;
таза бюджеттік несиелендіру – 8 164 000 (сегіз миллион бір жүз алпыс төрт мың) теңге;
бюджеттік несиелер – 8 263 000 (сегіз миллион екі жүз алпыс үш мың) теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 99 000 (тоқсан тоғыз мың) теңге;
қаржы активтерімен операция бойынша сальдо – 8 340 000 (сегіз миллион үш жүз қырық мың) теңге, оның ішінде:
қаржы активтерді сатып алу – 8 340 000 (сегіз миллион үш жүз қырық мың) теңге;
бюджет тапшылығы (профицит) – -18 637 000 (он сегіз миллион алты жүз отыз жеті мың) теңге;
бюджет тапшылығын қаржыландыру (бюджет профицитін пайдалану) – 18 637 000 (он сегіз миллион алты жүз отыз жеті мың) теңге;
2) 2011 және 2012 жылдарға 2 және 3 қосымшаларға сәйкес.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2010.04.21 N 158-26-4 (2010.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2010.06.16 N 169-27-4 (2010.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2010.09.03 N 180-28-4 (2010.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2010.11.03 N 192-30-4 (2010.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2010.12.06 N 194-31-4 (2010.01.01 бастап қолданысқа енеді) Шешімдерімен.

2. Предусмотреть в районном бюджете на 2010 год объем субвенции, передаваемой из областного бюджета в сумме 1 405 759 (один миллиард четыреста пять миллионов семьсот пятьдесят девять тысяч) тенге.
3. Утвердить на 2010 год резерв местного исполнительного органа района в сумме 4 090 (четыре миллиона девяносто тысяч) тенге.
4. Сохранить повышение на 25 процентов окладов и тарифных ставок специалистам социального обеспечения, образования, культуры, работающих в сельской местности и не являющихся государственными служащими.

2. 2010 жылға арналған аудандық бюджетінде қарастырылған облыстық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 1 405 759 (бір миллиард төрт жүз бес миллион жеті жүз елу тоғыз мың) теңге сомасында қарастырылсын.
3. 2010 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органының қоры 4 090 (төрт миллион тоқсан мың) теңгеге бекітілсін.
4. Ауылдық жерлерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет мемлекеттік қызметші емес мамандары 25 пайыздық лауазымдық ақылары және тарифтік ставкаларын көбейтуі сақталынсын.

5. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местных бюджетов на 2010 год согласно приложению 4.
6. Утвердить перечень местных бюджетных программ (подпрограмм) села и сельского округа, финансируемых из районного бюджета в 2010 году согласно приложению 5.
7. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель сессии                        Х. Зейнешев
Секретарь районного маслихата              Х. Зейнешев
Приложение 1
к решению районного маслихата

5. 2010 жылға арналған жергілікті бюджетті орындау барысында секвестрге жатпайтын жергілікті бюджет бағдарламаларының тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
6. 2010 жылғы аудан бюджетінен қаржыландырылатын ауыл және ауылдық округтерінің жергілікті бюджет бағдарламаларының (кіші бағдарламаларының) тізбесі 5 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
7. Осы шешім 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс сессиясының төрағасы          Х. Зейнішев
Аудандық маслихат хатшысы                  Х. Зейнішев