О внесении дополнений в постановление акимата Лебяжинского района от 17 февраля 2009 года N 20/2 "Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан в 2009 году"
Постановление акимата Лебяжинского района Павлодарской области от 27 октября 2009 года N 204/10. Зарегистрировано Управлением юстиции Лебяжинского района Павлодарской области 23 ноября 2009 года N 12-9-98. Утратило силу - постановлением акимата Лебяжинского района Павлодарской области от 22 января 2010 года N 5/1
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Лебяжинского района Павлодарской области от 22.01.2010 N 5/1.
В соответствии с подпунктом 14 пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 28 апреля 1995 года "О льготах и социальной защите участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В Инструкцию о социальных выплатах отдельным категориям граждан района, утвержденных постановлением акимата Лебяжинского района от 17 февраля 2009 года N 20/2 "Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан в 2009 году" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 12-9-86, опубликовано в газете "Аққу үні" 19 марта 2009 года N 22-23), с внесенными дополнениями постановлением акимата Лебяжинского района от 23 июля 2009 года N 118/8 "О внесении дополнений в постановление акимата Лебяжинского района от 17 февраля 2009 года N 20/2 "Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан в 2009 году" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 12-9-95, опубликовано в газете "Аққу үні" 20 августа 2009 года N 68) внести следующие дополнения:
пункт 2 Инструкции дополнить подпунктом 33) следующего содержания:
Инвалиды и участники Великой Отечественной войны, приравненные лица по льготам и гарантиям к участникам Великой Отечественной войны (участники Семипалатинского испытательного ядерного полигона), несовершеннолетние узники концлагерей, учащиеся колледжей и студенты ВУЗов из категорий круглых сирот и детей-сирот, оставшихся без попечения родителей, семьи из числа получателей государственной адресной социальной помощи, дети, из числа семей, получающих государственное пособие на детей до 18 лет, семьи, где один и более инвалидов на подписку областных и районных газет на 2010 год;
пункт 4 Инструкции дополнить подпунктом 22) следующего содержания:
Для категории, указанной в подпункте 33) пункта 2 - заявление, копия удостоверения личности, копия РНН, копия СИК, копия книги регистрации граждан, копия справки, подтверждающая статус, лицевой счет с АО "Казпочта";

Лебяжі ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 17 ақпандағы "2009 жылы жекелеген санаттағы қажет ететін азаматтарға әлеуметтік көмек көрсету туралы" N 20/2 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Лебяжі аудандық әкімдігінің 2009 жылғы 27 қазандағы N 204/10 қаулысы. Павлодар облысы Лебяжі ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 23 қарашада N 12-9-98 тіркелген. Күші жойылды - Павлодар облысы Лебяжі аудандық әкімдігінің 2010 жылғы 22 қаңтардағы N 5/1 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Лебяжі аудандық әкімдігінің 2010.01.22 N 5/1 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағының 14-тармақшасына, Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 сәуірдегі "Ұлы Отан соғысына қатысқандар мен мүгедектерге және оларға теңестірілген тұлғаларға жеңілдіктер мен оларды әлеуметтік қорғау туралы" Заңына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Лебяжі ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 17 ақпандағы "2009 жылы жекелеген санаттағы қажет ететін азаматтарға әлеуметтік көмек көрсету туралы" N 20/2 (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеуіндегі тізілімінде N 12-9-86 болып тіркелген, 2009 жылғы 19 наурызда аудандық "Аққу үні" газетінің N 22-23 санында жарияланған) қаулысымен бекітілген, Лебяжі ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 23 шілдедегі "Аудан әкімдігінің 2009 жылғы 17 ақпандағы "2009 жылы жекелеген санаттағы қажет ететін азаматтарға әлеуметтік көмек көрсету туралы" N 20/2 қаулысына толықтыру енгізу туралы" N 118/8 (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеуіндегі тізілімінде N 12-9-95 болып тіркелген, 2009 жылғы 20 тамызда аудандық "Аққу үні" газетінің N 68 санында жарияланған) толықтырулар енгізілген қаулысымен ауданның жекелеген санаттағы азаматтарына әлеуметтік төлем тағайындау туралы Нұсқаулыққа мынадай толықтырулар енгізілсін:
Нұсқаулықтың 2-тармағы келесі мазмұндағы 33)-шағын тармақшамен толықтырылсын:
Ұлы Отан соғысына қатысқандар мен мүгедектер, Ұлы Отан соғыс ардагерлеріне жеңілдіктері мен кепілдіктері бойынша теңестірілген тұлғалар (Семей ядролық сынақ полигонына қатысушылар), кәмелетке толмаған концлагер тұтқындары, колледж және жоғарғы оқу орындарының студенттерінің арасындағы тұл жетім мен ата-ана қамқорынсыз қалған жетім балалар, мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек алушы отбасылары, 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақы алушы отбасының балалары, бір және одан көп мүгедектері бар отбасылары, 2010 жылғы облыстық және аудандық газеттерге жазылуға;
Нұсқаулықтың 4-тармағы келесі мазмұндағы 22)-шағын тармақшамен толықтырылсын: 2-тармақтың 33)- тармақшасында көрсетілген санаттарға - өтініш, жеке куәлігінің көшірмесі, СТН көшірмесі, ӘЖК көшірмесі, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі, тұлғасын растайтын анықтама көшірмесі, "Казпочта" АҚ-да ашылған жеке шотының көшірмесі;

в подпункты 1), 2), 3), 4), 5), 6), 7), 8), 9), 10), 11), 12), 13), 14), 15), 16), 17), 18), 19), 20), 21), 22) пункта 4 перечня необходимых документов включить социальный индивидуальный код (СИК).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Сагандыкова Н.О.
Исполняющий обязанности
акима района                               Б. Байжанов

4-тармақтың 1), 2), 3), 4), 5), 6), 7), 8), 9), 10), 11), 12), 13), 14), 15), 16), 17), 18), 19), 20), 21), 22)-тармақшаларындағы қажетті құжаттар тізбесіне (ӘЖК) әлеуметтік жеке коды қосылсын.
2. Бұл қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізілсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Н.Ө. Сағандықовқа жүктелсін.
Аудан әкімінің міндетін атқарушы           Б. Байжанов