О ставках платы за эмиссии в окружающую среду на 2009 год
Решение маслихата Северо-Казахстанской области от 22 апреля 2009 года N 15/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 8 мая 2009 года N 1710. Утратило силу - решением маслихата Северо-Казахстанской области от 26 апреля 2010 года N 24/10
Сноска. Утратило силу - решением маслихата Северо-Казахстанской области от 26.04.2010 г. N 24/10

Қоршаған ортаға эмиссия үшін 2009 жылға арналған төлем мөлшерлері туралы
Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 2009 жылғы 22 сәуірдегі N 15/6 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2009 жылғы 8 мамырда N 1710 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 2010 жылғы 26 сәуірдегі N 24/10 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 2010.04.26 N 24/10 Шешімімен

В соответствии с пунктом 9 статьи 495 Кодекса Республики Казахстан «О налогах и других обязательных платежах в бюджет» и пунктом 5 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» областной маслихат РЕШИЛ:
1. Установить ставки платы за эмиссии в окружающую среду на 2009 год по Северо-Казахстанской области согласно приложению .

«Салық және бюджетке төленетін басқа міндетті төлемдер туралы» Қазақстан Республикасы Кодексінің 495 бабы 9 тармағына және «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабы 5 тармағына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШТI:
1. Солтүстік Қазақстан облысы бойынша 2009 жылға арналған қоршаған ортаға эмиссия үшін төлем мөлшерлерi қосымшаға сәйкес белгіленсін.

2. Настоящее решение вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель                 Секретарь
ХV сессии областного маслихата   областного маслихата
А. Рафальский                 К. Едресов
Приложение
к решению ХV сессии областного маслихата
от 22 апреля 2009 года № 15/6
Ставки платы за эмиссии в окружающую среду на 2009 год
1. Ставки платы определяются исходя из размера месячного расчетного показателя, установленного на соответствующий финансовый год законом о республиканском бюджете (далее - МРП).

2. Осы шешім оны бірінші ресми жариялаған күннен кейін күнтізбелік 10 күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихаттың                    Облыстық
ХҮ сессиясының төрағасы              мәслихаттың хатшысы
А. Рафальский                           Қ. Едіресов
Облыстық мәслихаттың
2009 жылғы 22 сәуір № 15/6
ХV сессиясының шешіміне қосымша
Қоршаған ортаға эмиссия үшін
2009 жылға арналған төлем мөлшерлері
1. Төлемақы ставкалары тиісті қаржы жылына арналған республикалық бюджет туралы заңда белгіленген айлық есептік көрсеткіш (бұдан әрі – АЕК) мөлшерін негізге ала отырып айқындалады.