О внесении дополнений в постановление от 29 января 2009 года № 1302 "Об организации оплачиваемых общественных работ по городу Риддеру на 2009 год"
Постановление акимата города Риддера Восточно-Казахстанской области от 28 октября 2009 года N 202. Зарегистрировано Управлением юстиции города Риддера Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 12 ноября 2009 года за N 5-4-120. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима города Риддера от 11 июня 2010 года № 2-22-3773)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима города Риддера от 11.06.2010 № 2-22-3773).
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 5) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 149 "О занятости населения",подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", в целях совершенствования работы по реализации активной политики занятости населения, акимат города РиддераПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести следующие дополнения в постановление акимата города Риддера от 29 января 2009 года № 1302 "Об организации оплачиваемых общественных работ по городу Риддеру на 2009 год" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 17 февраля 2009 года № 5-4-108, опубликовано в газете "Вечерка" 06 марта 2009 года № 10):
в приложение № 1 к указанному постановлению дополнить перечень предприятий, учреждений, акционерных обществ, общественных объединений и товариществ с ограниченной ответственностью, в которых будут организованы дополнительные оплачиваемые общественные работы в 2009 году по городу Риддеру (приложение № 1);
в приложение № 2 к указанному постановлению внести дополнительный перечень видов оплачиваемых общественных работ по городу Риддеру на 2009 год (приложение № 2);
в приложение № 3 к указанному постановлению внести дополнительный перечень объемов и условий оплачиваемых общественных работ по городу Риддеру на 2009 год (приложение № 3).
2. Контроль за исполнением постановления возложить на заместителя акима города Риддера Дюсебаеву Р.В.
3. Настоящее постановление вступает в силу после дня государственной регистрации, вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01 октября 2009 года.
Аким города Риддера
Е.Б.Салимов
Приложение № 1
к постановлению акимата
города Риддера
от 28 октября 2009 года № 202
Дополнительный перечень предприятий, учреждений, акционерных
обществ, общественных объединений и товариществ с ограниченной
ответственностью, в которых будут организованы оплачиваемые
общественные работы в 2009 году по городу Риддеру
п/п
Наименование
работодателя
Виды
общест-
венных
работ
Количество
участвую-
щих
Источники
финансиро-
вания
Размеры
оплаты
труда
всего чел.
в т.ч.
село
Бюджет
Рабо-
тода-
тель
тенге
1
2
3
4
5
6
7
8
1
Филиал религиозного
объединения "Духовное
управление мусульман
Казахстана" мечеть
"Динмухаммед Конаев"
Прило-
жение
№ 2, 3 к
постано-
влению
2
15661-00
15661-00
2
Государственное
Учреждение "Аппарат
маслихата города
Риддера"
Прило-
жение № 2, 3 к
поста-
новлению
1
15661-00
15661-00
3
Риддерский городской
совет-представитель-
ство республиканского
общественного
объединения "Отан"
Прило-
жение
№ 2, 3 к
поста-
новлению
1
15661-00
15661-00
4
Государственное
учреждение
"Психоневрологический
диспансер города
Риддера" Управления
здравоохранения ВКО
акимата
Прило-
жение № 2, 3 к
поста-
новлению
1
15661-00
15661-00
Итого
5
Руководитель аппарата
акима города Риддера Е.А.Сембинов
Приложение № 2
Утверждено постановлением
акимата города Риддера
от 28 октября 2009 года № 202
Перечень дополнительных видов оплачиваемых общественных работ
по городу Риддеру на 2009 год

"2009 жылға Риддер қаласы бойынша төлемақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" 2009 жылғы 29 қаңтардағы № 1302 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 28 қазандағы N 202 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Риддер қалалық Әділет басқармасында 2009 жылғы 12 қарашада N 5-4-120 тіркелді. Қабылданған мерзімінің бітуіне байланысты күші жойылды - Риддер қаласы әкімі аппаратының 2010 жылғы 11 маусымдағы № 2-22-3773 хаты
Ескерту. Қабылданған мерзімінің бітуіне байланысты күші жойылды - (Риддер қаласы әкімі аппаратының 2010.06.11 № 2-22-3773 хаты).
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 149 «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 7 бабы 5) тармақшасына сәйкес, Қазақстан Республикасының 2001 жылдың 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31 бабы 1 тармағы 13) тармақшасы, Қазақстан Республикасы Үкіметінің «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралары туралы» 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысы, халықты жұмыспен қамту саясаты жұмыстарын қарқынды жүргізу мақсатында, Риддер қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Риддер қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 29 қаңтардағы № 1302 «2009 жылға Риддер қаласы бойынша төлемақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы» қаулысына келесі толықтырулар енгізілсін (нормативтік-құқықтық актілерді тіркеудің мемлекеттік тізілімінде 2009 жылдың 17 ақпанында № 5-4-108 тіркелген, 2009 жылдың 06 наурызында № 10 «Вечерка» газетінде жарияланған):
осы қаулының № 1 қосымшасында көрсетілген Риддер қаласы бойынша 2009 жылғы ұйымдастырылатын қосымша төлемақылы қоғамдық жұмыстар кәсіпорындар, мекемелер, акционерлік қоғамдар, бірлестіктер және жауапкершіліктері шектеулі серіктестіктердің қосымша тізімдемесі толықтырылсын (№ 1 қосымша);
осы қаулының № 2 қосымшасында көрсетілген Риддер қаласы бойынша 2009 жылғы төлемақылы қоғамдық жұмыстардың түрлерінің қосымша тізімі енгізілсін (№ 2 қосымша);
осы қаулының № 3 қосымшасында көрсетілген Риддер қаласы бойынша 2009 жылғы төлемақылы қоғамдық жұмыстардың шарттары және көлемінің қосымша тізімі енгізілсін (№ 3 қосымша).
2. Қаулының орындалуын қадағалау Риддер қаласы әкімінің орынбасары Р.В. Дюсебаеваға жүктелсін.
3. Осы қаулы мемлекеттік тіркеу күнінен кейін күшіне енеді, оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн арасында қолданысқа енгізіледі және 2009 жылдың 01 тамызынан бастап пайда болған қатынастарға тарайды.
Риддер қаласының әкімі                  Е.Б. Сәлімов
2009 жылғы 28 қазандағы № 202
Риддер қаласы әкімдігінің қаулысына
№ 1 қосымша
2009 жылы Риддер қаласы бойынша төлемақылы қоғамдық жұмыстар
ұйымдастырылатын кәсіпорындар, мекемелер, акционерлік қоғамдар,
қоғамдық бірлестіктер және жауапкершілігі шектеулі
серіктестіктердің қосымша тізімі
р/р
Жұмыс берушінің атауы
Қоғамдық
жұмыс-
тардың
түрлері
Қатысушы-
лар саны
Қаржыландыру көздері
Еңбек
ақы
мөлшері
теңге
бар-
лық
адам
соның
ішін-
де
ауыл
Бюджет
жұмыс беру-
ші
1
2
3
4
5
6
7
8
1
"Қазақстан мұсылмандары
діни басқармасы" діни
бірлестігінің филиалы
"Дінмұхаммед Қонаев"
мешіті
қаулыға
№ 2, 3
қосымша
2
15661-00
15661-00
2
Мемлекеттік Мекеме
"Риддер қаласының
мәслихат аппараты"
қаулыға
№ 2, 3
қосымша
1
15661-00
15661-00
3
Республикалық "Отан"
қоғамдық бірлестігінің
Риддер қалалық кеңесі-
өкілдігі
қаулыға
№ 2, 3
қосымша
1
15661-00
15661-00
4
Шығыс Қазақстан
облысының әкімдігі
Денсаулық сақтау
басқармасының "Риддер
қаласының
психоневрологиялық
диспансері" мемлекеттік
мекемесі
қаулыға
№ 2, 3
қосымша
1
15661-00
15661-00
Барлығы
5
Риддер қаласы әкімі
аппаратының жетекшісі             Е.А. Сембинов
2009 жылғы 28 қазандағы № 202
Риддер қаласы әкімдігінің
қаулысымен бекітілген № 2 қосымша
2009 жылға Риддер қаласы бойынша төленетін қоғамдық жұмыс
түрлерінің тізімі

1. Работы по уходу за лошадьми во взводе патрульной полиции кавалерийского отделения.
Руководитель аппарата
акима города Риддера Е.А.Сембинов
Приложение № 3
к постановлению
акимата города Риддера
от 28 октября 2009 года № 202
Дополнительный перечень объемов и условий оплачиваемых
общественных работ по городу Риддеру на 2009 год
1. Филиал религиозного объединения "Духовное управление мусульман Казахстана" мечеть "Динмухаммед Конаев".
Условия работ:
Работы проводятся ежедневно с 8-00 до 17-00 часов.
Продолжительность рабочей недели – 5 дней.
Виды и объемы работ:
- работа по уборке территории мечети;
- работа по уборке помещения мечети.
2. Государственное Учреждение "Аппарат маслихата города Риддера".
Условия работ:
Работы проводятся ежедневно с 8-30 до 17-30 часов.
Виды и объемы работ:
- работа по оформлению документов.
3. Риддерский городской совет-представительство республиканского общественного объединения "Отан".
Условия работ:
Работы проводятся ежедневно с 8-00 до 17-00 часов.
Продолжительность рабочей недели – 5 дней.
Виды и объемы работ:
- работа по уборке прилегающей территории и подсобные работы.
4. Государственное учреждение "Психоневрологический диспансер города Риддера" Управления здравоохранения ВКО акимата.
Условия работ:
Работы проводятся ежедневно с 8-00 до 17-00 часов.
Продолжительность рабочей недели – 5 дней.
Виды и объемы работ:
- работа по уборке и благоустройству прилегающей территории.
5. Государственное учреждение "Отдел внутренних дел города Риддера".
Условия работ:
Работы проводятся ежедневно с 8-00 до 17-00 часов.
Продолжительность рабочей недели – 5 дней.
Виды и объемы работ:
- работа по уходу за лошадьми во взводе патрульной полиции кавалерийского отделения.
Руководитель аппарата
акима города Риддера Е.А.Сембинов

1. Риддер қаласының азаматтарының тұратын орнын тіркеу бойынша құжаттарды рәсімдеу бойынша әділет органдарына көмек көрсету.
Риддер қаласы әкімі
аппаратының жетекшісі                Е.А. Сембинов
2009 жылғы 28 қазандағы № 202
Риддер қаласы әкімдігінің
қаулысына № 3 қосымша
2009 жылға Риддер қаласы бойынша төлемақылы қоғамдық
жұмыстардың шарттары мен көлемінің қосымша тізімі
1. "Қазақстан мұсылмандары діни басқармасы" діни бірлестігінің филиалы "Дінмұхаммед Қонаев" мешіті.
Жұмыс шарты:
Жұмыс күнделікті сағат 8-00 ден 17-00 ге дейін.
Жұмыс аптасының жалғасуы – 5 күн.
Жұмыстың көлемі мен түрлері:
мешіттің аумағын тазалау бойынша жұмыс;
мешіттің ғимаратын тазалау бойынша жұмыс.
2. "Риддер қаласының мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі.
Жұмыс шарты:
Жұмыс күнделікті сағат 9-00 ден 17-30 ге дейін.
Жұмыстың көлемі мен түрлері:
құжаттарды рәсімдеу бойынша жұмыс.
3. Риддер қалалық кеңес-өкілдерінің "Отан" республикалық қоғамдық бірлестігі.
Жұмыс күнделікті сағат 8-00 ден 17-00 ге дейін.
Жұмыс аптасының жалғасуы – 5 күн.
Жұмыстың көлемі мен түрлері:
белгіленген аймақты және қосалқы жұмыстарды тазалау бойынша жұмыстар.
4."Риддер қаласының психоневрологиялық диспансері" мемлекеттік мекемесі ШҚО әкімдігі Денсаулық сақтау басқармасы.
Жұмыс шарты:
Жұмыс күнделікті сағат 8-00 ден 17-00 ге дейін.
Жұмыс аптасының жалғасуы – 5 күн.
Жұмыстың көлемі мен түрлері:
белгіленген аймақты тазалау және жабдықтау бойынша жұмыстар.
5. "Риддер қаласының ішкі істер бөлімі" мемлекеттік мекемесі.
Жұмыс шарты:
Жұмыс күнделікті сағат 8-00 ден 17-00 ге дейін.
Жұмыс аптасының жалғасуы – 5 күн.
Жұмыстың көлемі мен түрлері:
патрульдық полицияның кавалериялық бөлімшесіне аттарға қарау бойынша жұмыс.
Риддер қаласы әкімі
аппаратының жетекшісі                  Е.А. Сембинов