Об организации общественных работ в 2010 году
Постановление акимата Шемонаихинского района Восточно-Казахстанской области от 04 декабря 2009 года N 674. Зарегистрировано Управлением юстиции Шемонаихинского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 05 января 2010 года за N 5-19-109. Прекращено действие по истечении срока, на который постановление было принято (письмо акима Шемонаихинского района от 15 апреля 2011 года № 1/1205)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который постановление было принято (письмо акима Шемонаихинского района от 15.04.2011 № 1/1205).
На основании подпункта 13) пункта 1) статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан»,пункта 2) статьи 5, подпункта 5) статьи 7, статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», Правил организации и финансирования общественных работ, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836, статьи 2 Закона Республики Казахстан от 18 декабря 1992 года «О социальной защите граждан, пострадавших вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне», в целях расширения системы государственных гарантий и для поддержки различных групп населения, испытывающих затруднение в трудоустройстве, акимат Шемонаихинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы в 2010 году, виды, объемы, источники финансирования и конкретные условия общественных работ, согласно приложения 1.
2. Определить перечень лиц, относящихся к целевым группам населения, проживающего на территории района, согласно приложения 2.
3. Размер оплаты труда участников утвердить в размере не менее минимальной заработной платы, установленной на 2010 год, с дополнительной оплатой за проживание на территории радиационного риска.
4. Рекомендовать руководителям организаций (по согласованию) предоставлять отдельным категориям работников (женщинам, имеющим несовершеннолетних детей, многодетным матерям, инвалидам) возможность работать неполный рабочий день, а также применять гибкие формы организации рабочего времени.
5. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима Шемонаихинского района Желдыбаева М.Е.
6. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким Шемонаихинского района             Г. Ермолаев
Приложение 1 утверждено
постановлением акимата
Шемонаихинского района
от 04 декабря 2009 года № 674
Перечень организаций, в которых будут проводиться общественные
работы в 2010 году, виды, объемы, источники финансирования и
конкретные условия общественных работ

2010 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 04 желтоқсандағы N 674 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Шемонаиха аудандық Әділет басқармасында 2010 жылғы 05 қаңтарда N 5-19-109 тіркелді. Қаулысының қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Шемонаиха ауданы әкімінің 2011 жылғы 15 сәуірдегі N 1-1205 хаты)
Ескерту. Қаулысының қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Шемонаиха ауданы әкімінің 2011.04.15 N 1-1205 хаты).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31-бабы 1-тармағы 13) тармақшасының, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 5-бабы 2-тармағы, 7-бабы 5) тармақшасының, 20-бабының, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысымен бекітілген қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру Ережесінің, Қазақстан Республикасының 1992 жылғы 18 желтоқсандағы «Семей ядролық сынақ полигонындағы ядролық сынақтар салдарынан зардап шеккен азаматтарды әлеуметтік қорғау туралы» Заңының 2-бабының негізінде, жұмысқа орналасуда қиыншылық көріп отырған халықтың әр түрлі топтарын қолдау және мемлекеттік кепілдіктер жүйесін кеңейту мақсатында, Шемонаиха ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 1-қосымшаға сәйкес, қоса беріліп отырған 2010 жылы қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізімі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі, қаржыландыру көздері және нақты жағдайлары бекітілсін.
2. 2-қосымшаға сәйкес, аудан аумағында тұратын халықтың мақсатты тобына жататын тұлғалар тізілімі анықталсын.
3. Қатысушылардың еңбек ақысының мөлшері радиациялық қауіпті аймақта тұрғаны үшін қосымша төлеммен 2010 жылға белгіленген ең төменгі жалақыдан кем емес мөлшерде бекітілсін.
4. Ұйым басшыларына (келісім бойынша) жұмыскерлердің жекелеген санатына (кәмелетке толмаған балалары бар әйелдерге, көп балалы аналарға, мүгедектерге) толық емес жұмыс күнмен жұмыс істеуге мүмкіншілік беру, сондай-ақ жұмыс уақытын ұйымдастырудың икемді түрлерін қолдану ұсынылсын.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау Шемонаиха ауданы әкімнің орынбасары М.Е. Желдібаевқа жүктелсін.
6. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Шемонаиха ауданының әкімі             Г. Ермолаев
Шемонаиха ауданы әкімдігінің
2009 жылғы 04 желтоқсандағы
№ 674 қаулысымен бекітілген
1-қосымша
2010 жылы қоғамдық жұмыстар жүргізілетін
ұйымдардың тізімі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі,
қаржыландыру көздері және нақты жағдайлары

Сноска. Приложение 1 с изменениями, внесенными постановлением акимата Шемонаихинского района от 05.05.2010 № 57 (порядок введения в действие см. в п.2).
п/
п
Наимено
вания
организа
ций
Виды
общественных
работ
Объем
выполняемых
работ
Спрос
(заяв
ленная
потреб
ность)
Предло
жение
(утве
ржде
но)
Источник
финанси
рования
1
2
3
4
5
6
7
1
ГУ
«Аппарат
акима
г. Шемо
наиха»
1. Проведение
противопавод
ковых
мероприятий.
Уборка снега с
улиц и
тротуаров (30
км.)
10
10
Районный
бюджет
2. Проведение
благоустройст
ва г.
Шемонаиха
Благоустройст
во улиц
г. Шемонаиха
(уборка мусора
– 30 км.)
5
5
Районный
бюджет
содержание
парков,
скверов,
озеленение,
разбивка
цветников
5
5
Районный
бюджет
2
ГУ
«Аппарат
акима
Волчанс
кого
с/о»
1. Проведение
благоустройст
ва села
Волчанка
Благоустройст
во сел,
территории
вокруг
обелисков,
скверов,
парка, уборка
мусора и
сорняков
2
2
Районный
бюджет
2. Проведение
ремонтных
работ объектов
социально-
культурного
назначения
Ремонт
внутренних
помещений
(акимата,
приюта,
больницы)
штукатурные,
малярные
работы
памятников
участникам ВОВ
2
2
Районный
бюджет
3. Оказание
помощи
престарелым
гражданам на
дому
Помощь одиноко
проживающим,
престарелым
гражданам на
дому (5 чел.)
2
2
Районный
бюджет
3
ГУ
«Аппарат
акима
Верх-
Убинско
го с/о»
1. Проведение
противопавод
ковых
мероприятий
Противопавод
ковые
мероприятия
(очистка от
снега улиц,
мостов)
5
5
Районный
бюджет
2. Проведение
благоустройст
ва территории
села.
Благоустройст
во территории
села (очистка
от мусора - 32
улицы,
территории
общественных
зданий,
обелисков)
5
5
Районный
бюджет
3. Проведение
ремонтных
работ объектов
социально-
культурного
назначения
Текущий ремонт
внутренних
помещений
акимата
(замена
кровли),
огараживание
вновь
отведенного
земельного
участка под
кладбище и
другие работы
3
3
Районный
бюджет
4. Проведение
региональной
общественной
кампании по
уточнению
похозяйствен
ных книг
Обход дворов,
перепись и
учет скота,
птицы, земли,
населения два
раза в год на
1 июля и 1
января
2
2
Районный
бюджет
4
ГУ
«Аппарат
акима
Усть-
Таловс
кого
п/о»
1. Проведение
противопавод
ковых
мероприятий
Очистка улиц
п. Усть-
Таловка от
снега и льда,
очистка
водостоков
4
4
Районный
бюджет
2. Проведение
благоустройст
ва п. Усть-
Таловка
Уборка улиц п.
Усть-Таловка
от мусора,
работы по
озеленению
4
4
Районный
бюджет
3. Проведение
ремонтных
работ
социально-
культурных
объектов
Текущий ремонт
административ
ного помещения
акимата, школы
4
4
Районный
бюджет
4. Проведение
региональной
общественной
кампании по
сбору налогов
в местный
бюджет
Оказание
помощи в сборе
налогов в
местный бюджет
2
2
Районный
бюджет
5. Проведение
региональной
общественной
кампании по
уточнению
похозяйствен
ных книг
Обход дворов,
перепись и
учет скота,
птицы, земли,
населения два
раза в год на
1 июля и 1
января
2
2
Районный
бюджет
6. Работа по
мониторингу
социальных
карт
Осуществление
мониторинга
малообеспечен
ных граждан
округа
1
1
Районный
бюджет
5
ГУ
«Аппарат
акима
Октябрь
ского
с/о»

Ескерту. 1-қосымшаға өзгерістер енгізілді - Шемонаиха ауданы әкімдігінің 2010.05.05 № 57 (қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз) қаулысымен.
р/
р
Ұйымдар
аты
Қоғамдық
жұмыс
түрлері
Атқарылатын
жұмыстар көлемі
Сұраныс
(жария
ланған
қажетті
лік)
Ұсыныс
(бекі
тілген)
Қаржылан
дыру
көзі
1
2
3
4
5
6
7
1
«Шемонаиха
ауданы
әкімінің
аппараты»
ММ
1. Тасқынға
қарсы
шаралар
өткізу
Көшелер мен
тратуарларды
қардан тазалау
(30 км)
10
10
Аудандық
бюджет
2. Шемонаиха
қаласын
көріктендіру
Шемонаиха
қаласының
көшелерін
көріктендіру
(қоқыс тазалау
30 км)
5
5
Аудандық
бюджет
Саябақтар мен
скверлерді
ұстау,
гүлзарларды
көгалдандыру
5
5
Аудандық
бюджет
2
«Волчанка
а/о
әкімінің
аппараты»
ММ
1. Волчанка
ауылын
көріктендіру
Ауылды
көріктендіру
және обелиск,
парк, саябақ
аумақтарын
шөптен,
қоқыстан
тазалау
(2000 м2)
2
2
Аудандық
бюджет
2. Әлеумет
тік-мәдени
маңызы бар
нысандарда
жөндеу
жұмыстарын
жүргізу
Ғимараттардың
ішін жөндеу
(әкімдіктің,
пананың,
аурухананың
2
2
Аудандық
бюджет
3. Қарт
азаматтарға
үйде көмек
көрсету
Жалғыз, қарт
азаматтарға
үйде көмек
көрсету
(5 адам)
2
2
Аудандық
бюджет
3
«Верх-Уба
а/о
әкімінің
аппараты»
ММ
1. Тасқынға
қарсы
шаралар
өткізу
Тасқынға қарсы
шаралар
(көшені,
көпірді қардан
тазарту)
5
5
Аудандық
бюджет
2. Ауыл
аумағын
көріктендіру
жұмыстары
Ауыл аумағын
көріктендіру
(32 көшені,
қоғамдық
ғимараттар
аумағын,
обелиск маңын
қоқыстан
тазарту)
5
5
Аудандық
бюджет
3. Әлеумет
тік мәдениет
объектіле
ріне
арналған
жөндеу
жұмыстарын
жүргізу
Әкімдіктің ішкі
ғимаратын
ағымдағы
жөндеу
Бейітке жаңадан
бөлінген жер
телімін қоршау
ауланы тексеру
және тағы басқа
жұмыстар
3
3
Аудандық
бюджет
4. Шаруашы
лық
кітаптарын
анықтау
бойынша
аймақтық
қоғамдық
науқанды
өткізу
Халықты жылына
екі рет 1 шілде
және 1 қаңтарда
ауланы тексеру,
құстар мен
малдарды есепке
алып, санақ
жүргізу
2
2
Аудандық
бюджет
4
«Усть-Та
ловка к/о
әкімінің
аппараты»
ММ
1. Тасқынға
қарсы
шаралар
өткізу
Усть-Таловка
кентінің
көшелерін
қардан, мұздан
тазарту, су
көздерін
тазарту
4
4
Аудандық
бюджет
2. Усть-
Таловка
кентін
көріктендіру
жұмыстары
Усть-Таловка
кентінің
көшелерін
қоқыстан
тазарту,
көгалдандыру
жөніндегі
жұмыстар
4
4
Аудандық
бюджет
3. Әлеумет
тік-мәдениет
объект
жұмыстарына
жөндеу
жүргізу
Әкімдіктің
әкімшілік
жайлары мен
мектеп
ғимаратын
ағымдағы
жөндеуден
өткізу
4
4
Аудандық
бюджет
4. Жергілік
ті бюджетке
салық жинау
жөнінде
аймақтық
қоғамдық
науқанды
өткізу
Жергілікті
бюджетке
салықты жинауға
көмек көрсету
2
2
Аудандық
бюджет
5. Шаруашы
лық
кітаптарын
нақтылау
бойынша
аймақтық
қоғамдық
науқанды
өткізу
Аулаларды
тексеру, жылына
екі рет 1
маусым мен 1
қаңтарда құстар
мен малдарды
есепке алып,
санақ жүргізу
2
2
Аудандық
бюджет
6. Әлеумет
тік карта
мониторингі
бойынша
жұмыс
Округтегі
жағдайлары
төмен азаматтар
мониторингін
іске асыру
1
1
Аудандық
бюджет
5
«Октябрь
а/о
әкімінің
аппараты»
ММ

1. Проведение
противопавод
ковых
мероприятий
Уборка
территории сел
округа от
снега, льда
2
2
Районный
бюджет
2. Проведение
благоустройст
ва сел округа
Благоустройст
во территории
сел округа
(уборка улиц,
скверов от
мусора и
сорняков)
2
2
Районный
бюджет
3. Проведение
ремонтных
работ объектов
социальной
сферы
Ремонт
объектов
соцсферы
(акимата, СВА,
СДК, памятник
участников
ВОВ)
2
2
Районный
бюджет
6
ГУ
«Аппарат
акима
Первомай
ского
п/о»
1. Проведение
противопавод
ковых
мероприятий
Уборка снега и
очистка стоков
для воды
20
20
Районный
бюджет
2. Проведение
благоустройст
ва поселка
Уборка
территории
поселка от
мусора и
сорняков
20
20
Районный
бюджет
3. Проведение
текущего
ремонта
объектов
социального
назначения
Текущий ремонт
внутренних
помещений
объектов
социальной
сферы
6
6
Районный
бюджет
4. Проведение
региональной
общественной
кампании по
сбору налогов
в местный
бюджет
Оказание
помощи в сборе
налогов в
местный бюджет
(2500
налогоплатель
щиков)
6
6
Районный
бюджет
5. Проведение
региональной
общественной
кампании по
уточнению
похозяйствен
ных книг
Обход дворов,
перепись и
учет скота,
птицы, земли,
населения два
раза в год на
1 июля и 1
января
6
6
Районный
бюджет
7
ГУ
«Аппарат
акима
Выдрихи
нского
с/о»
1. Проведение
противопавод
ковых
мероприятий
Очистка от
снега улиц и
подъездных
путей
2
2
Районный
бюджет
2. Проведение
благоустройст
ва сел округа
Благоустройст
во улиц сел
Выдриха и
Межовка
(уборка улиц
от мусора и
сорняков)
3
3
Районный
бюджет
3. Проведение
региональной
общественной
кампании по
уточнению
похозяйствен
ных книг
Обход дворов,
перепись и
учет скота,
птицы, земли,
населения два
раза в год на
1 июля и 1
января
2
2
Районный
бюджет
8
ГУ
«Аппарат
Акима
Зевакинс
кого
с/о»
1. Проведение
противопавод
ковых
мероприятий в
с. Убинка, с. Зевакино
Уборка улиц
сел от снега и
льда (1900 м2)
3
3
Районный
бюджет
2. Проведение
благоустройст
ва сел Убинка
и Зевакино
Уборка улиц
сел от мусора
и сорняков
(1900 м2)
3
3
Районный
бюджет
3. Проведение
ремонтных
работ объектов
социально-
культурного
назначения
Текущий ремонт
внутренних
помещений
объектов
социальной
сферы с.
Убинка,
с. Зевакино
(800 м2)
2
2
Районный
бюджет
4. Проведение
региональной
общественной
кампании по
уточнению
похозяйствен
ных книг
Обход дворов,
перепись и
учет скота,
птицы, земли,
населения два
раза в год на
1 июля и 1
января
2
2
Районный
бюджет
9
ГУ
«Аппарат
Акима
Каменевс
кого
с/о»
1. Проведение
противопавод
ковых
мероприятий
Очистка от
снега улиц и
подъездных
путей
4
4
Районный
бюджет
2. Проведение
благоустройст
ва сел округа
Благоустройст
во территории
сел округа
(уборка улиц
от мусора и
сорняков 1000
м2, посадка
деревьев,
разбивка
клумб, ремонт
ограждений)
8
8
Районный
бюджет
3. Проведение
региональной
общественной
кампании по
уточнению
похозяйствен
ных книг
Обход дворов,
перепись и
учет скота,
птицы, земли,
населения два
раза в год на
1 июля и 1
января
2
2
Районный
бюджет
10
ГУ
«Аппарат
Акима
Разинско
го с/о»

1. Тасқынға
қарсы
шаралар
өткізу
Ауыл
округтерінің
аумағын қардан,
мұздан тазарту
2
2
Аудандық
бюджет
2. Ауыл
округін
көріктендіру
Ауыл
округтерінің
аумағын
көріктендіру
(көшелерді,
саябақтарды
қоқыстан,
шөптен тазарту
2
2
Аудандық
бюджет
3. Әлеумет
тік сала
нысандарын
ағымдағы
жөндеуден
өткізу
Әлеуметтік сала
нысандарын
жөндеу
(әкімдік, ЖДА,
АМҮ, ҰОС
ескерткішін)
2
2
Аудандық
бюджет
6
«Первомай
к/о
әкімінің
аппараты»
ММ
1. Тасқынға
қарсы
шаралар
өткізу
Қардан, мұздан
тазарту, су
көздерін
тазалау
20
20
Аудандық
бюджет
2. Кентте
көріктендіру
ді өткізу
Кент аумағын
қоқыс пен
шөптен тазарту
20
20
Аудандық
бюджет
3. Әлеумет
тік сала
нысандарын
ағымдағы
жөндеуден
өткізу
Әлеуметтік сала
нысандарын
ағымдағы
жөндеуден
өткізу
6
6
Аудандық
бюджет
4. Жергілік
ті бюджетке
салық жинау
жөнінде
аймақтық
қоғамдық
науқанды
өткізу
Жергілікті
бюджетке
салықты жинауға
көмек көрсету
(2500 салық
төлеушілер)
6
6
Аудандық
бюджет
5. Шаруашы
лық
кітаптарын
нақтылау,
мал санағы
жөніндегі
аймақтық
қоғамдық
науқанды
өткізу
Аулаларды тексеру, жылына екі рет 1 маусым мен 1 қаңтарда құстар мен малдарды есепке алып, санақ жүргізу
6
6
Аудандық
бюджет
7
«Выдриха
а/о
әкімінің
аппараты»
ММ
1. Тасқынға
қарсы
шаралар
өткізу
Аумақтарды және
Выдриха мен
Межовка
ауылдарындағы
мектептердің
шатырларын
қардан тазарту
(500 м2)
2
2
Аудандық
бюджет
2. Ауыл
округін
көріктендіру
ді жүргізу
Выдриха мен
Межовка
ауылдарының
аумағын
көріктендіру
(көшелерін
қоқыс пен
шөптен тазарту)
3
3
Аудандық
бюджет
3. Шаруашы
лық
кітаптарын
анықтау
бойынша
аймақтық
қоғамдық
науқанды
өткізу
Аулаларды
тексеру, жылына
екі рет 1
маусым мен 1
қаңтарда құстар
мен малдарды
есепке алып,
санақ жүргізу
2
2
Аудандық
бюджет
8
«Зевакина
а/о
әкімінің
аппараты»
ММ
1. Убинка,
Зевакина
ауылдарында
тасқынға
қарсы
шаралар
өткізу
Ауыл көшелерін
қардан және
мұздан тазарту
(1900 м2)
3
3
Аудандық
бюджет
2. Убинка,
Зевакина
ауылдарын
көріктендіру
ді жүргізу
Ауыл көшелерін
қоқыс пен
шөптерден
тазарту (1900 м
2)
3
3
Аудандық
бюджет
3. Әлеумет
тік-мәдениет
объект
жұмыстарына
жөндеу
жүргізу
Убинка,
Зевакина
а. әлеуметтік
сала нысандары
ішкі ғимаратын
жөндеу (800 м2)
2
2
Аудандық
бюджет
4. Шаруашы
лық
кітаптарын
анықтау
бойынша
аймақтық
қоғамдық
науқанды
өткізу
Аулаларды
тексеру, жылына
екі рет 1
маусым мен 1
қаңтарда құстар
мен малдарды
есепке алып,
санақ жүргізу
2
2
Аудандық
бюджет
9
«Каменевка
а/о
әкімінің
аппараты»
ММ
1. Тасқынға
қарсы
шаралар
өткізу
Көшелерді және
подъезд
жолдарын қардан
тазалау
4
4
Аудандық бюджет
2. Ауыл
округін
көріктендіру
ді жүргізу
Округ
салоларының
аумақтарын
абаттандыру
(көшелерді
қоқыстан,
шөптен тазарту
1000 м2,
ағаштар
отырғызу,
қоршауларды
жөндеу, гүлдер
отырғызу)
8
8
Аудандық
бюджет
3. Шаруашы
лық
кітаптарын
анықтау
бойынша
аймақтық
қоғамдық
науқанды
өткізу
Аулаларды
тексеру, жылына
екі рет 1
маусым мен 1
қаңтарда құстар
мен малдарды
есепке алып,
санақ жүргізу
2
2
Аудандық
бюджет
10
«Разинский
а/о
әкімінің
аппараты»
ММ

1. Проведение
противопавод
ковых
мероприятий
Очистка от
снега
территории
акимата, школ,
клубов сел
Медведка,
Кр. Шемонаиха,
Белый Камень
2
2
Районный
бюджет
2. Проведение
благоустройст
ва сел округа
Уборка
центральных
улиц сел
Красная
Шемонаиха и
Медведка,
Белый Камень
территории
школы, акимата
от мусора
2
2
Районный
бюджет
3. Проведение
ремонтных
работ объектов
социальной
сферы
Ремонт
объектов
социальной
сферы
2
2
Районный
бюджет
4. Проведение
региональной
общественной
кампании по
уточнению
похозяйствен
ных книг
Обход дворов,
перепись и
учет скота,
птицы, земли,
населения два
раза в год на
1 июля и 1
января
2
2
Районный
бюджет
11
ГУ
«Аппарат
акима
Вавилонс
кого
с/о»
1. Проведение
противопавод
ковых
мероприятий
Очистка от
снега улиц и
подъездных
путей
2
2
Районный
бюджет
2. Проведение
благоустройст
ва сел округа
Благоустройст
во территории
сел округа
(уборка улиц
от мусора и
сорняков 1000
м2, посадка
деревьев,
разбивка
клумб)
2
2
Районный
бюджет
3. Ремонт
объектов
социально-
культурного
назначения
Ремонт
объектов
социальной
сферы, ремонт
ограждения
кладбища
2
2
Районный
бюджет
12
ГУ
«Средняя
школа
№ 4»
1. Проведение
противопавод
ковых
мероприятий
Очистка
территории
школы от снега
(6100 м2)
2
2
Районный
бюджет
2. Проведение
текущего
ремонта школы
Ремонт
внутренних
помещений
школы (1500 м2)
2
2
Районный
бюджет
3. Помощь в
организации
досуга детей и
подростков
Организация
досуга детей и
подростков в
летний период
2
2
Районный
бюджет
13
ГУ
«Средняя
общеобра
зователь
ная
школа
№ 5»
1. Проведение
благоустройст
ва территории
школы
Благоустройст
во территории
школы (уборка
мусора,
сорняков 2900
м2)
1
1
Районный
бюджет
2. Проведение
текущего
ремонта школы
Ремонт
внутренних
помещений
школы
2
2
Районный
бюджет
14
ГУ
«Перво
майская
школа -
детский
сад им.
Д.
Карбыше
ва»
1. Проведение
противопавод
ковых
мероприятий
Очистка от
снега и льда
территории
школа и крыши
1800 м2
6
6
Районный
бюджет
2. Проведение
благоустройст
ва территории
школы
Благоустройст
во территории
школы, уборка
мусора и
сорняков 6,5
га
6
6
Районный
бюджет
3. Проведение
текущего
ремонта школы
Ремонт
внутренних
помещений
школы (3000 м2)
6
6
Районный
бюджет
15
ГУ
«Бараше
вская
средняя
школа»
1. Проведение
противопавод
ковых
мероприятий
Очистка от
снега и льда
территории
школы и крыши
(1500 м2)
2
2
Районный
бюджет
2. Проведение
благоустройст
ва территории
школы
Озеленение и
благоустройст
во территории
школы, уборка
мусора и
сорняков
(1500 м2)
2
2
Районный
бюджет
3. Проведение
текущего
ремонта школы
Ремонт
внутренних
помещений
школы (1000 м2)
2
2
Районный
бюджет
16
ГУ
«Ново-
Ильинс
кая
основная
школа»
1. Проведение
противопавод
ковых
мероприятий
Очистка
территории
школы от снега
(500 м2)
2
2
Районный
бюджет
2. Проведение
благоустройст
ва территории
школы
Озеленение и
благоустройст
во территории
школы (500 м2)
2
2
Районный
бюджет

1. Тасқынға
қарсы
шаралар
өткізу
Медведка, КР.
Шемонаиха,
Белый Камень
ауылдарындағы
мектеп,
әкімдік, клуб
аумақтарын
қардан тазарту
2
2
Аудандық
бюджет
2. Ауыл
округін
көріктендіру
ді жүргізу
Кр.Шемонаиха,
Медведка, Белый
Камень
ауылдарындағы
орталық
көшелерді және
мектеп, әкімдік
аумақтарын
қоқыстан
тазарту
2
2
Аудандық
бюджет
3. Әлеумет
тік сала
объектілерін
ағымдағы
жөндеуден
өткізу
Әлеуметтік сала
нысандарын
жөндеу
2
2
Аудандық
бюджет
4. Шаруашы
лық
кітаптарын
анықтау
бойынша
аймақтық
қоғамдық
науқанды
өткізуге
көмек
Аулаларды
тексеру, жылына
екі рет 1
маусым мен 1
қаңтарда құстар
мен малдарды
есепке алып,
санақ жүргізу
2
2
Аудандық
бюджет
11
«Вавилонс
кий а/о
әкімінің
аппараты»
ММ
1. Тасқынға
қарсы
шаралар
Көшелерді және
подъезд
жолдарын қардан
тазалау
2
2
Аудандық
бюджет
2. Округ
ауылдарын
абаттандыру
жұмыстары
Округ
салоларының
аумақтарын
абаттандыру
(көшелерді
қоқыстан,
шөптен тазарту
1000 м2,
ағаштар
отырғызу,
қоршауларды
жөндеу, гүлдер
отырғызу)
2
2
Аудандық
бюджет
3. Әлеумет
тік–мәдени
сала
объектілерін
жөндеуден
өткізу
Әлеуметтік сала
нысандарын,
бейіттердің
қоршауын жөндеу
2
2
Аудандық
бюджет
12
«№ 4 орта
мектеп» ММ
1. Тасқынға
қарсы
шаралар
Мектеп аумағын
қардан тазалау
(6100 м2)
2
2
Аудандық
бюджет
2. Мектепті
ағымдағы
жөндеу
жұмыстары
Мектеп
ғимаратының
ішін жөндеу
(1500 м2)
2
2
Аудандық
бюджет
3. Балалар
мен
жасөспірім
дердің бос
уақыттарын
ұйымдастыру
ға көмек
Жазғы кезеңде
балалар мен
жасөспірімдер
дің бос
уақыттарын
ұйымдастыру
2
2
Аудандық
бюджет
13
«№ 5 жалпы
білім беру
орта
мектебі»
ММ
1. Мектеп
аумағын
көріктендіру
ді өткізу
Мектеп аумағын
көріктендіру
(қоқыс пен
шөптен тазалау
2900 м2)
1
1
Аудандық
бюджет
2. Мектепті
ағымдағы
жөндеу
жұмыстары
Мектеп
ғимаратының
ішін жөндеу
2
2
Аудандық
бюджет
14
«Карбышев
атындағы
Первомайс
кий
мектеп-
бала
бақшасы»
ММ
1. Тасқынға
қарсы
шаралар
өткізу
Мектеп аумағын
және шатырын
қармен мұздан
тазарту 1800 м2
6
6
Аудандық
бюджет
2. Мектеп
аумағын
көріктендіру
өткізу
Мектеп аумағын
көркейту, қоқыс
пен шөптен
тазалау 6,5 га
6
6
Аудандық
бюджет
3. Мектепті
ағымдағы
жөндеу
жұмыстары
Мектеп
ғимаратының
ішін
жөндеу(3000 м2)
6
6
Аудандық
бюджет
15
«Барашки
орта
мектебі»
ММ
1. Тасқынға
қарсы
шаралар
өткізу
Мектеп аумағын
және шатырын
қардан және
мұздан тазарту
(1500 м2)
2
2
Аудандық
бюджет
2. Мектеп
аумағын
көріктендіру
ді өткізу
Мектеп аумағын
көгалдандыру
және
көріктендіру,
қоқыс пен
шөптен тазалау
(1500 м2)
2
2
Аудандық
бюджет
3. Мектепті
ағымдағы
жөндеу
жұмыстары
Мектеп
ғимаратының
ішін
жөндеу(1000 м2)
2
2
Аудандық
бюджет
16
«Ново-
Ильинск
негізгі
мектебі»
ММ
1. Тасқынға
қарсы
шаралар
өткізу
Мектеп аумағын
қардан тазарту
(500 м2)
2
2
Аудандық
бюджет
2. Мектеп
аумағын
көріктендіру
ді өткізу
Мектеп аумағын
көгалдандыру
және
көріктендіру
(500 м2)
2
2
Аудандық
бюджет

3. Проведение
текущего
ремонта школы
Ремонт
внутренних
помещений
школы (714 м2)
2
2
Районный
бюджет
17
ГУ
«Больше
реченс
кая
общеоб
разовате
льная
средняя
школа»
1. Проведение
противопавод
ковых
мероприятий
Очистка
территории
школы от
снега,
отведение
талых вод,
площадь 1,31
га
1
1
Районный
бюджет
2. Проведение
благоустройст
ва территории
школы
Разбивка
цветников,
озеленение,
вывоз мусора,
вырубка
кустарника,
скашивание
травы
1
1
Районный
бюджет
3. Проведение
ремонтных
работ в школе
Ремонт
внутренних
помещений
школы
2
2
Районный
бюджет
4. Помощь в
организации
досуга детей и
подростков
Организация
досуга детей и
подростков в
летний период
1
1
Районный
бюджет
18
ГУ
«Отдел
по делам
обороны
Шемонаи
хинского
района»
1. Помощь в
проведении
республиканс
кой призывной
кампании
Вручение
повесток для
призыва
граждан в
Вооруженные
Силы
Республики
Казахстан
(8 000
повесток)
3
3
Районный
бюджет
19
ГУ «ОВД
Шемонаи
хнского
района»
1. Содействие
в охране
общественного
порядка
Содержание
консьержей в
домах
пятиэтажной
застройки
22
22
Районный
бюджет
20
Управле
ние
юстиции
Шемонаи
хинского
района
1. Оказание
помощи в
документирова
нии населения
Помощь в
обработке и
выдачи
документов
населению,
выдача книг
регистрации
населения-
19700
5
5
Районный
бюджет
2. Оказание
помощи
составления
адресных
справок,
подшивка
архивных
документов
Выдача
справок,
работа
документообо
ротом,
подшивка
номенклатурных
дел
4
4
Районный
бюджет
3. Делопроиз
водство
архивных
документов
Работа по
пополнению
базы данных по
учету
физических лиц
1
1
Районный
бюджет
21
Прокура
тура
Шемонаи
хинского
района
1. Охрана
имущества
административ
ного здания
прокуратуры
Охрана
имущества
административ
ного здания
прокуратуры
4
4
Районный
бюджет
2. Делопроиз
водство
архивных
документов
Проведение
работ с
архивными
документами:
формирование
надзорных
производств по
уголовным,
гражданским,
административ
ным делам,
формирование
нарядов
составление
описи и акта
уничтожения по
данным
документам.
2
2
Районный
бюджет
22
ГУ
«Налого
вое
управле
ние по
Шемонаи
хинскому
району»
1. Проведение
региональной
кампании по
сбору налогов
в местный
бюджет
Регистрация
уведомлений,
разноска и
вручение их
нагоплательщи
кам в
количестве
4800 шт.
Подшивка
банковских
документов в
дела по кодам
бюджетной
классификации
- 126500
квитанций.
3
3
Районный
бюджет
2. Оказание
помощи в
инвентариза
ции дел
налогоплатель
щиков по
оплате налогов
в местный
бюджет
Обработка
инвентариза
ционных дел-
414
юридических
лиц по оплате
налогов в
местный
бюджет.
Расшивка и
подборка
деклараций
формы
налоговой
отчетности,
сопроводитель
ных накладных
по ГСМ - 5000
штук
3
3
Районный
бюджет
3. Оказание
помощи в
разноске
уведомлений об
устранении
нарушений
налогового
законодательст
ва
разноска
уведомлений об
устранении
нарушений
налогового
законодатель
ства - 3000
штук
3
3
Районный
бюджет
23
Шемонаи
хинский
районный
суд

3. Мектепті
ағымдағы
жөндеу
жұмыстары
Мектеп
ғимаратының
ішін жөндеу
(714 м2)
2
2
Аудандық
бюджет
17
«Большере
ченск
жалпы
білім беру
орта
мектебі»
ММ
1. Тасқынға
қарсы
шаралар
өткізу
Мектеп аумағын
қардан тазарту,
еріген суды
бұру, көлемі
1,31 га
1
1
Аудандық
бюджет
2. Мектеп
аумағын
көріктендіру
ді өткізу
Мектеп аумағын
көгалдандыру
және
көріктендіру,
қоқыс пен
шөптен тазалау
1
1
Аудандық
бюджет
3. Мектепте
гі ағымдағы
жөндеу
жұмыстары
Мектептің ішкі
жайларын
жөндеу
2
2
Аудандық
бюджет
4. Балалар
мен
жасөспірім
дердің бос
уақыттарын
ұйымдастыру
ға көмек
Жазғы кезеңде
балалар мен
жасөспірімдер
дің бос
уақыттарын
ұйымдастыру
1
1
Аудандық
бюджет
18
«Шемонаиха
ауданының
қорғаныс
істері
жөніндегі
бөлім» ММ
1. Республи
калық
әскерге
шақыру
науқанын
өткізуге
көмек
Қазақстан
Республикасының
қарулы күштер
қатарына
азаматтарды
шақыруға
шақырту
қағаздарын
тапсыру (8 000
шақырту)
3
3
Аудандық
бюджет
19
«Шемонаиха
ауданының
ІІБ» ММ
1. Қоғамдық
тәртіп
күзетіне
жәрдем
көрсету
Бес қабатты
үйлерде
консьерж
жұмысын атқару
22
22
Аудандық
бюджет
20
Шемонаиха
ауданының
әділет
басқармасы
1. Халықты
құжаттандыру
ға жәрдем
жасау
Халыққа
құжаттарды
беруге және
іріктеуге
көмек, халықты
тіркеу кітабын
беру 19700
5
5
Аудандық
бюджет
2. Мұрағат
құжаттарын
тігу, мекен
жай
анықтамала
рын
құрастыруға
көмек
көрсету
Іс
номенклатурасын
тігу, құжат
айналымымен
жұмыс,
анықтамалар
беру
4
4
Аудандық
бюджет
3. Мұрағат
тық
құжаттарды
жүргізу
жеке тұлғаларды
есепке алу
жөніндегі
мәліметтер
1
1
Аудандық
бюджет
21
Шемонаиха
ауданының
прокурату
расы
1. Прокурату
раның
әкімшілік
ғимаратында
ғы
мүліктерді
күзету
Прокуратураның
әкімшілік
ғимаратындағы
мүліктерді
күзету
4
4
Аудандық
бюджет
2. Мұрағат
тық
құжаттарды
жүргізу
Мұрағаттық
құжаттармен
жұмыс жасау,
әкімшілік,
азаматтық,
қылмыстық істер
бойынша
өндірістік
қадағалауды
қалыптастыру,
аталған
құжаттар
бойынша жою
актілері мен
тізімдемелерін
құру
2
2
Аудандық
бюджет
22
«Шемонаиха
ауданы
бойынша
салық
басқармасы
» ММ
1. Жергілік
ті бюджетке
салық жинау
жөніндегі
аймақтық
науқанды
өткізу
Жиыны 4800 дана
хабарламаларды
тіркеу, оларды
салық
төлеушілерге
тарату және
тапсыру.
Бюджеттік код
бойынша банктік
құжаттарды іске
тігу - 126500
квитанция
3
3
Аудандық
бюджет
2. Жергілік
ті бюджетке
салық төлеу
жөнінде
хаттау ісіне
жәрдем
көрсету
Жергілікті
бюджетке салық
төлеу жөнінде
414 заңды
тұлғаның
хаттама ісін
іріктеу.
Декларацияларды
, салықтық есеп
беру
нұсқаларын,
ілеспе
жүктемелерді
іріктеу, тігу –
5000 дана
3
3
Аудандық
бюджет
3. Салық
заңнамасын
бұзуды
болдырмау
жөнінде
хабарламалар
ды таратуға
көмек
көрсету
Салық
заңнамасын
бұзуды
болдырмау
жөнінде
хабарламаларды
тарату – 3000
дана
3
3
Аудандық
бюджет
23
Шемонаиха
аудандық
соты

1. Оказание
помощи в
документирова
нии
Техническая
обработка
документов,
курьер
6
6
Районный
бюджет
24
Специа
лизиро
ванный
админист
ративный
суд
Шемонаи
хинского
района
1. Оказание
помощи в
документирова
нии
Техническая
обработка
документов,
курьер
2
2
Районный
бюджет
25
Уголовно
-исполни
тельная
инспек
ция
Шемонаи
хинского
района
1. Делопроиз
водство
архивных
документов
Передача
контрольных и
личных дел в
архив
г. Усть-
Каменогорска
УИС ВКО
1
1
Районный
бюджет
2. Оказание
помощи в
документирова
нии
Оформление
вновь
поступивших
приговоров из
районного Суда
на осужденных
без изоляции
от общества,
курьер
повесток
1
1
Районный
бюджет
26
Отдел
Шемонаи
хинского
района
Админист
ратора
судов
ВКО
1. Помощь в
регистрации
входящей и
исходящей
корреспонден
ции
регистрация
входящей и
исходящей
корреспонден
ции
1
1
Районный
бюджет
27
Шемонаи
хинский
филиал
«Центр
по
недвижи
мости»
Комитета
регистра
ционной
службы
по ВКО
1. Оказание
помощи в
проведении
работы с
архивными
документами
Техническая
обработка
документов
(3000 дел)
5
5
Районный
бюджет
28
Шемонаи
хинский
РУПС
1. Оказание
помощи в
доставке
почтовой
корреспонден
ции по г.
Шемонаиха и
п.
Первомайский
Доставка
извещений НПФ
(3000 шт.),
счетов-извеще
ний
Казахтелекома
(10000 шт.),
периодической
печати
4
4
Районный
бюджет
29
Шемонаи
хинский
районный
отдел
Государ
ственно
го
центра
по
выплате
пенсий
1. Помощь в
проведении
республиканс
кой
общественной
кампании
индексации
пенсий,
пособий, БПВ
Оказание
помощи в
проведении
перерасчета,
связанного с
индексаций
пенсий и
пособий (17063
пенсион. дел),
формирование
пенсионных дел
(25 566 шт.)
3
3
Районный
бюджет
30
ГУ
«Шемонаи
хинская
централь
ная
районная
библиоте
ка»
1. Проведение
противопавод
ковых
мероприятий
Уборка снега
на территории
библиотек,про
ведение
сточных канав
для талых вод
1
1
Районный
бюджет
2. Проведение
благоустройст
ва территории
библиотеки
Уборка мусора,
скос травы,
посадка и
полив цветов,
стрижка живой
изгороди,
побелка
бордюров.
1
1
Районный
бюджет
31
ГУ
«Государ
ственный
архив
Шемонаи
хинского
района»
1. Помощь в
проведении
региональной
общественной
кампании по
работе с
архивными
документами
Сбор и
обработка
формирование
архивных
документов
(300000 лист)
1
1
Районный
бюджет
32
ГУ
«Отдел
занятос
ти и
социаль
ных
программ
Шемонаи
хинского
района»
1. Проведение
региональной
кампании по
выполнению
районной
программы
занятости
населения и
«Дорожной
карты»
Помощь в
проведении
ярмарок
вакансий,
мониторинг
безработных,
оформление
документов для
заключения
договоров по
ООР, СРМ, МП
5
5
Районный
бюджет
33
ГУ
"Отдел
физичес
кой
культуры
и спорта
Шемонаи
хинского
района"
1. Проведение
противопавод
ковых
мероприятий
Уборка снега
на территории
прилегающей к
зданию, крыши
здания, отвод
талых вод
1
1
Районный
бюджет
2. Проведение
благоустройст
ва территории
Уборка мусора,
скос травы
1
1
Районный
бюджет
34
ГУ
«Отдел
сельско
го
хозяйст
ва
Шемонаи
хинского
района»

1. Құжаттан
дыруға көмек
көрсету
Құжаттарды
техникалық
өңдеу, курьер
6
6
Аудандық
бюджет
24
Шемонаиха
ауданының
маманданды
рылған
әкімшілік
соты
1 Құжаттан
дыруға көмек
көрсету
Құжаттарды
техникалық
өңдеу, курьер
2
2
Аудандық
бюджет
25
Шемонаиха
ауданының
қылмыстық-
атқару
инспекция
сы
1. Мұрағат
тық
құжаттарды
жүргізу
ШҚО Өскемен
қаласындағы ҚАЖ
мұрағатына
бақылаудағы
және жеке
істерді өткізу
1
1
Аудандық
бюджет
2. Құжаттан
дыруға көмек
көрсету
Қоғамнан
оқшаулаусыз
сотталғандарға
аудандық соттан
жаңадан келіп
түскен
үкімдерді
ресімдеу,
хабарламалар
курьері
1
1
Аудандық
бюджет
26
ШҚО
Шемонаиха
ауданының
Әкімшілік
соты
1. Кіріс
және шығыс
корреспонден
циясын
тіркеуге
көмек
көрсету
1. Кіріс және
шығыс
корреспонденция
сын тіркеу
1
1
Аудандық
бюджет
27
ШҚО тіркеу
қызметі
Комитеті
нің
«Жылжымай
тын мүлік
жөніндегі
орталығы»
Шемонаиха
филиалы
1. Мұрағат
құжаттарына
жұмыстар
жүргізуге
көмек
көрсету
Құжаттарды
техникалық
өңдеу (3000 іс)
5
5
Аудандық
бюджет
28
Шемонаиха
ауданының
АПБТ
1. Шемонаиха
қаласы және
Первомай
кенті
бойынша
пошталық
хат-хабарлар
ды жеткізуге
жәрдем көрсету
Мерзімдік
баспа,
Қазақтелеком
есеп-хабарлама
ларын (10000
дана), ЖЗҚ
хабарламаларын
жеткізу (3000
дана)
4
4
Аудандық
бюджет
29
Мемлекет
тік
зейнетақы
төлеу
орталығы
ның
Шемонаиха
аудандық
бөлімі
1. Зейнетақы
мен
жәрдемақыны
қайта
есептеуге
байланысты
республика
лық қоғамдық
науқанды
өткізу
Зейнетақы мен
жәрдемақыны
индексациялауға
байланысты
қайта есептеуді
жүргізуге (17
063 зейнетақы
ісі), зейнетақы
ісін жинақтауға
(25 566 дана)
көмек көрсету
3
3
Аудандық
бюджет
30
«Шемонаиха
аудандық
орталық
кітапхана»
ММ
1. Тасқынға
қарсы
шаралар
өткізу
Кітапхана
аумағын қардан
тазарту, еріген
суларға жолдар
жүргізу
1
1
Аудандық
бюджет
2. Кітапхана
аумағын
көріктендіру
ді өткізу
Қоқыстан
тазалау, шөпті
шабу, гүлдерді
отырғызу және
суару, ағаш
қоршауды қию,
жиектерді
әктеу
1
1
Аудандық
бюджет
31
«Шемонаиха
ауданының
мемлекет
тік
мұрағаты»
ММ
1. Мұрағат құжаттарымен жұмыс жөніндегі аймақтық қоғамдық науқанды өткізуге көмек
Мұрағат
құжаттарын
жинау және
іріктеу (300000
бет)
1
1
Аудандық
бюджет
32
«Шемонаиха
ауданының
жұмыспен
қамту және
әлеуметтік
бағдарлама
лар
басқармасы
» ММ
1. Аудандық
«Жол
картасы»
және халықты
жұмыспен
қамту
бағдарлама
сын
орындауда
аймақтық
науқанын
өткізу
Жәрмеңке
өткізуге бос
орын,
жұмыссыздар
мониторингі,
құжаттарды
рәсімдеу ӘЖО,
АЖҚ бойынша
келісімшарт
жасасу үшін
көмек көрсету
5
5
Аудандық
бюджет
33
«Шемониха
ауданының
дене
мәдениеті
және спорт
бөлімі» ММ
1. Тасқынға
қарсы
шаралар
өткізу
Ғимаратқа
жататын
аумақты,
ғимарат шатырын
қардан тазарту,
еріген суларға
жолдар жүргізу
1
1
Аудандық
бюджет
2. Мекеме
аумағын
көріктендіру
Қоқыс пен
шөптен тазалау
1
1
Аудандық
бюджет
34
«Шемониха
ауданының
ауыл
шаруашылық
бөлімі» ММ

1. Помощь в
проведении
делопроизводст
ва
Работа с
архивными
документами
1
1
Районный
бюджет
35
КГКП
«Дом
творчест
ва»
акимата
Шемонаи
хинского
района
1. Проведение
противопавод
ковых
мероприятий
Очистка от
снега
территории
1
1
Районный
бюджет
2. Проведение
благоустройст
ва территории
Уборка
территории от
мусора и
сорняков (900 м2)
1
1
Районный
бюджет
3. Проведение
текущего
ремонта
Текущий ремонт
внутренних
помещений (385
м2)
2
2
Районный
бюджет
36
КГКП
«Шемонаи
хинский
историко
-краевед
ческий
музей»
1. Проведение
противопавод
ковых
мероприятий
Уборка
территории от
снега (400 м2)
1
1
Районный
бюджет
2. Проведение
благоустройст
ва территории
музея
Озеленение и
благоустройст
во территории
музея
1
1
Районный
бюджет
3. Текущий
ремонт
внутренних
помещений
музея
Текущий ремонт
внутренних
помещений
музея (300 м2)
1
1
Районный
бюджет
37
КГКП
«Дом
культуры
Шемонаи
хинского
района»
1. Проведение
противопавод
ковых
мероприятий
Очистка от
снега
территории
2
2
Районный
бюджет
2. Проведение
благоустройст
ва территории
Озеленение
прилегающей
территории,
уборка от
мусора и
сорняков
2
2
Районный
бюджет
3. Охрана
имущества
административ
ного здания
Охрана
имущества
административ
ного здания
1
1
Районный
бюджет
38
ГУ
«Шемонаи
хинская
районная
террито
риальная
инспек
ция
комитета
Госинс
пекции в
Агропро
мышлен
ном
комплек
се МСХ
РК
1. Помощь в
проведении
делопроизвод
ства
Техническая
обработка
документов
1
1
Районный
бюджет
39
ГУ
«Психоло
го-меди
ко-педа
гогичес
кая
консуль
тация» в
г. Шемо
наиха
1. Проведение
благоустройст
ва территории
ПМПК
Уборка
территории от
мусора и
сорняков (400
м2)
1
1
Районный
бюджет
2. Проведение
текущего
ремонта
консультации
Ремонт
внутренних
помещений
(побелка,
покраска, 140
м2)
1
1
Районный
бюджет
40
ГУ
«Санато
рий Уба»
1. Проведение
текущего
ремонта
санатория
Ремонт
внутренних
помещений
санатория
2
2
Районный
бюджет
41
КГКП
«Медици
нское
объеди
нение
Шемонаи
хинского
района»
1. Проведение
противопавод
ковых
мероприятий
Очистка от
снега
прилегающей
территории и
крыши
г. Шемонаиха,
п.
Первомайский
8
8
Районный
бюджет
2. Проведение
благоустройст
ва территории
больницы
Посадка
деревьев и
разбивка
клумб, уборка
мусора и
сорняка (6500
м2) п.
Первомайский
8
8
Районный
бюджет
3. Проведение
текущего
ремонта
помещений
Ремонт
внутренних
помещений
г. Шемонаиха,
п.
Первомайский
9
9
Районный
бюджет
42
ГУ
«Перво
майский
детский
туберку
лезный
санато
рий»
1. Проведение
противопавод
ковых
мероприятий
Очистка
территории
санатория от
снега и льда
5
5
Районный
бюджет
2. Проведение
благоустройст
ва и
озеленение
территории
санатория
Озеленение и
благоустройст
во территории
санатория
(2500 м2)
5
5
Районный
бюджет
3. Проведение
текущего
ремонта
туберкулезного
детского
санатория
Ремонт
внутренних
помещений и
фасада
санатория
(4000 м2)
5
5
Районный
бюджет
4. Помощь по
уходу за
больными
Уход за
больными
детьми (70
детей)
5
5
Районный
бюджет
43
ГУ
«Перво
майское
медико-
социаль
ное
учрежде
ние для
престаре
лых и
инвали
дов
общего
типа»

1. Өткізуге
көмек
көрсету
Мұрағат
қағаздарымен
жұмыс жасау
1
1
Аудандық
бюджет
35
КМКК
«Шығармашы
лық үйі»
1. Тасқынға
қарсы
шаралар
өткізу
Аумағын қардан
тазарту
1
1
Аудандық
бюджет
2. Аумағын
көріктендіру
жұмыстары
Аумақты қоқыс
пен шөптен
тазарту (900
м2)
1
1
Аудандық
бюджет
3. Ағымдағы
жөндеу
жұмыстары
Ғимараттың ішін
ағымдағы жөндеу
(385 м2)
2
2
Аудандық
бюджет
36
«Шемонаиха
тарихи-
өлкетану
мұражайы»
КМҚК
1. Тасқынға
қарсы
шаралар
өткізу
Аумақты қардан
тазарту (400 м2
)
1
1
Аудандық
бюджет
2. Мұражай
ғимаратының
аумағын
көріктендіру
жұмыстары
Аумақты
көріктендіру
және
көгалдандыру
1
1
Аудандық
бюджет
3. Мұражай
дың ішкі
жайларын
тазалау
Мұражайдың ішкі
жайларын
ағымдағы жөндеу
жұмыстары (300
м2)
1
1
Аудандық
бюджет
37
КМКК
«Шемонаиха
ауданының
мәдениет
үйі»
1. Тасқынға
қарсы
шаралар
өткізу
Аумақты қар мен
мұздан тазарту
2
2
Аудандық
бюджет
2. Аумақты
көркейту
Аумақты
көгерту, қоқыс
пен шөптен
тазарту
2
2
Аудандық
бюджет
3. Әкімшілік
ғимаратының
мүліктерін
қорғау
Әкімшілік
ғимаратының
мүліктерін
қорғау
1
1
Аудандық
бюджет
38
«ҚР АШМ
агорөнді
рістік
кешені
мемлекет
тік
инспекция
сы
Комитеті
нің
Шемонаиха
аудандық
аумақтық
инспекция
сы» ММ
1. Іс
жүргізуге
көмек
Құжаттарды
техникалық
өңдеу
1
1
Аудандық
бюджет
39
«Псиолого-
медико-
педагогика
лық кеңес»
ММ
Шемонаиха
қаласы
1. ПМПК
аумағын
көріктендіру
жұмыстары
Аумақты қоқыс
пен шөптен
тазарту (400 м2
)
1
1
Аудандық
бюджет
2. Кеңестегі
ағымдағы
жөндеу
жұмыстары
Ғимаратты
ағымдағы жөндеу
(әктеу, сырлау
140 м2)
1
1
Аудандық
бюджет
40
«Уба
шипажайы»
ММ
1. Шипажайда
ағымдағы
жөндеу
жұмыстарын
жүргізу
Шипажай
ғимаратының
ішін жөндеу
2
2
Аудандық
бюджет
41
«Шемонаиха
ауданының
медицина
лық
бірлестігі
» КМҚК
1. Тасқынға
қарсы
шараларды
өткізу
Шемонаиха қ.,
Первомайский к.
маңындағы
аумақты қардан
тазарту
8
8
Аудандық
бюджет
2. Аурухана
аумағын
абаттандыру
жұмыстары
Ағаштар
отырғызу
клумбалар
жасау, қоқыспен
шөптен тазалау
(6500 м2)
Первомайский к.
8
8
Аудандық
бюджет
3. Жайлардың
ішін
ағымдағы
жөндеу
Шемонаиха қ.,
Первомайский к.
ішкі жайларын
жөндеу
9
9
Аудандық
бюджет
42
«Первомай
балалар
өкпе
ауырулары
шипажайы»
ММ
1. Тасқынға
қарсы
шаралар
өткізу
Шипажай аумағын
қар мен мұздан
тазарту
5
5
Аудандық
бюджет
2. Шипажай
аумағын
көріктендіру
және
көгалдандыру
жұмыстары
Шипажай аумағын
көріктендіру
және
көгалдандыру
(2500 м2)
5
5
Аудандық
бюджет
3. Балалар
өкпе
ауырулары
шипажайын
ағымдағы
жөндеуден
өткізу
Шипажай
ғимаратының
ішін және
сыртын жөндеу
(4000 м2)
5
5
Аудандық
бюджет
4. Науқас
тарды күту
Қызметкерлерге
науқас
балаларды
күтуге көмек
(70 бала)
5
5
Аудандық
бюджет
43
«Первомай
ка
кентінің
қарттар
мен
мүгедектер
ге
арналған
жалпы
типтегі
медико-
әлеуметтік
мекемесі»
ММ

1. Проведение
противопавод
ковых
мероприятий
Очистка
территории от
снега и льда
(3000 м2)
4
4
Районный
бюджет
2. Проведение
благоустройст
ва территории
дома-интерната
Очистка от
мусора и
посадка
деревьев (8 га)
4
4
Районный
бюджет
3. Проведение
текущего
ремонта
дома-интерната
Текущий ремонт
внутренних
помещений
дома-интерната
3
3
Районный
бюджет
4. Оказание помощи по уходу за подопечными медико-
социального учреждения
Помощь по уходу за подопечными
2
2
Районный
бюджет
44
Многоот
раслевое
коммуна
льное
государ
ственное
предприя
тие
«Перво
майский
водока
нал»
1. Проведение
противопавод
ковых
мероприятий
Очистка от
снега
отмостков и
крыш в жилых
домах (6300 м2)
5
5
Районный
бюджет
2. Проведение
ремонтных
работ объектов
социального
назначения
Текущий ремонт
здания
насоснофильт
ровальной
станции и
водозабора
8
8
Районный
бюджет
3. Проведение
подсобных
работ по
ремонту и
прокладке
водопроводных
и канализа
ционных сетей
Замена
водопроводных
труб в
помещениях,
ремонт
канализации и
водопровода
поселка
8
8
Районный
бюджет
4. Оказание
помощи в
работе
абонентского
отдела
Помощь в
работе с
неплательщика
ми, разнос
квитанций
3
3
Районный
бюджет
45
ТОО
«Шемонаи
хинское
учебно-
производ
ственное
предприя
тие
казахско
го
общества
слепых»
1. Проведение
противопавод
ковых
мероприятий
Очистка
территории,
крыш, от снега
и льда
3
3
Районный
бюджет
2. Проведение
благоустройст
ва территории
предприятия
Озеленение и
благоустройст
во территории,
уборка мусора
3
3
Районный
бюджет
3. Проведение
работ по
ремонту кровли
здания
Текущий ремонт
кровли здания
4
4
Районный
бюджет
46
НУ
«Перво
майский
УПК»
1. Проведение
противопавод
ковых
мероприятий
Очистка
территории,
крыш от льда и
снега (2000 м2)
4
4
Районный
бюджет,
работодатель
2. Проведение
озеленения и
благоустройст
ва территории
УПК
Озеленение и
благоустройст
во территории
УПК (2500 м2)
4
4
Районный
бюджет,
работода
тель
3. Проведение
текущего
ремонта
Ремонт
внутренних
помещений УПК
(3500 м2)
4
4
Районный
бюджет,
работода
тель
47
ТОО
«Кедр»
1. Проведение
противопавод
ковых
мероприятий
Очистка
территории,
крыш, от снега
и льда (2700
м2)
2
2
Районный
бюджет,
работода
тель
2. Проведение
экологического
оздоровления
территории
Озеленение и
благоустройств
территории,
уборка мусора
(1000 м2)
2
2
Районный
бюджет,
работода
тель
3. Проведение
работ по
ремонту здания
Текущий ремонт
производственн
го здания (270
м2)
2
2
Районный бюджет, работодатель
48
К/Х
«Иртыш»
1. Проведение
сезонных
краткосрочных
работ по
выращиванию
зерновых и
откорму скота
Выращивание
зерновых, их
переработка и
хранение (300
га)
3
3
Районный
бюджет,
работода
тель
49
ТОО
«Перво
майский
механи
ческий
завод»
1. Проведение
противопавод
ковых
мероприятий
Очистка
территории
механического
завода от
снега и льда
(3000 м2)
4
4
Районный
бюджет,
работода
тель
2. Проведение
благоустройст
ва территории
предприятия
Благоустройст
во
территории,
уборка мусора
(7 га)
6
6
Районный
бюджет,
работода
тель

1. Тасқынға
қарсы
шаралар
өткізу
аумақты қардан,
мұздан тазарту
(3000 м2)
4
4
Аудандық
бюджет
2. Интернат
-үй аумағына
көріктендіру
жұмыстарын
жүргізу
Қоқыстан
тазарту және
ағаштар
отырғызу (8 га)
4
4
Аудандық
бюджет
3. Интернат-
үйін
ағымдағы
жөндеуден
өткізу
Интернат-үйі
ғимаратының
ішін жөндеу
3
3
Аудандық
бюджет
4. Медико -әлеуметтік мекеменің қамқорлықтағыларын күту жөнінде көмек көрсету
Қамқорлық-
тағыларды күтуге көмек
2
2
Аудандық
бюджет
44
«Первомай
су каналы»
көпсалалы
коммунал
дық
мемлекет
тік
кәсіпорын
1. Тасқынға
қарсы
шаралар
өткізу
Тұрғын үйлер
шатырын және
көпірлерді
қардан тазарту
(6300 м2)
5
5
Аудандық
бюджет
2. Әлеумет
тік маңызы
бар сала
нысандарын
ағымдағы
жөндеуден
өткізу
Су тазалау
станциясы және
су жинау
ғимараттарын
ағымдағы жөндеу
8
8
Аудандық
бюджет
3. Су жолы
және су
құбырларын
салу және
жөндеу
жөнінде
қосымша
жұмыстар
Кенттің су
жолдарын және
құбырларын
жөндеу,
ғимараттарда су
құбырларын
ауыстыру.
8
8
Аудандық
бюджет
4. Абонент
тік бөлімге
көмек
көрсету
Түбіртек
тарату,
жұмысына көмек
көрсету
3
3
Аудандық
бюджет
45
«Қазақ
соқырлар
қоғамының
Шемонаиха
оқу
өндірістік
кәсіпорны»
ЖШС
1. Тасқынға
қарсы
шаралар
өткізу
Аумақты,
шатырды қар мен
мұздан тазарту
3
3
Аудандық
бюджет
2. Кәсіпорын
аумағын
көріктендіру
жұмыстары
Аумақты
көріктендіру
және
көгалдандыру,
қоқыстан
тазарту
3
3
Аудандық
бюджет
3. Ғимарат
тың
шатырларын
жөндеу
жөніндегі
жұмыстарды
жүргізу
Өндірістік
ғимараттың
шатырларын
ағымдағы
жөндеу
4
4
Аудандық
бюджет
46
«Первомай
ОӨК»
Мемлекет
тік емес
мекеме
1. Тасқынға
қарсы
шаралар
өткізу
ОӨК аумағын
және шатырын
қар мен мұздан
тазарту (2000 м
2)
4
4
Аудандық
бюджет,
жұмыс
беруші
2. ОӨК
аумағын
көріктендіру
және
көгалдандыру
жұмыстары
ОӨК аумағын
көріктендіру
және
көгалдандыру
(2500 м2)
4
4
Аудандық
бюджет,
жұмыс
беруші
3. Ағымдағы
жөндеу
жұмыстары
ОӨК ғимаратының
ішін ағымдағы
жөндеу (3500 м2
)
4
4
Аудандық
бюджет,
жұмыс
беруші
47
«Кедр» ЖШС
1. Тасқынға
қарсы
шаралар
өткізу
Аумақты,
шатырды қар мен
мұздан тазарту
(2700 м2)
2
2
Аудандық
бюджет,
жұмыс
беруші
2. Аумақта
экологиялық
сауықтыруды
өткізу
Аумақты
көріктендіру
және
көгалдандыру,
қоқыстан
тазарту (1000 м
2)
2
2
Аудандық
бюджет,
жұмыс
беруші
3. Ғимаратты
жөндеу
жөніндегі
жұмыстарды
жүргізу
Өндірістік
ғимаратты
ағымдағы жөндеу
(270 м2)
2
2
Аудандық
бюджет,
жұмыс
беруші
48
«Ертіс»
Ш/Қ
1. Дәнді
дақылдарды
өсіру және
мал жемдеу
бойынша
қысқа
мерзімдік
маусымдық
жұмыстар
атқару
Дәнді
дақылдарды
өсіру, оларды
өңдеу және
сақтау (300 га)
3
3
Аудандық
бюджет,
жұмыс
беруші
49
«Первомай
механика
лық
зауыты»
ЖШС
1. Тасқынға
қарсы
шаралар
өткізу
Механикалық
зауыт
аумағындағы
шатырларды және
көпірлерді
қардан тазарту
(3000 м2)
4
4
Аудандық
бюджет,
жұмыс
беруші
2. Кәсіпорын
аумағын
көріктендіру
жұмыстары
Аумақты
көркейту,
қоқыстан
тазарту (7 га)
6
6
Аудандық
бюджет,
жұмыс
беруші

Продолжительность рабочей недели составляет 5 дней с двумя выходными, восьми часовой рабочий день, обеденный перерыв 1 час, оплата труда осуществляется за фактически отработанное время, отраженное в табеле учета рабочего времени путем перечисления на лицевые счета безработных; инструктаж по охране труда и технике безопасности, обеспечение специальной одеждой, инструментом и оборудованием; выплата социального пособия по временной нетрудоспособности, возмещение вреда, причиненного увечьем или иным повреждением здоровья; пенсионные и социальные отчисления производятся в соответствии с законодательством Республики Казахстан. Условия общественных работ для отдельных категорий работников (женщины и другие лица с семейными обязанностями, инвалиды, лица, не достигшие восемнадцатилетнего возраста) определяются с учетом особенностей условий труда соответствующей категории и предусматриваются трудовыми договорами, заключаемыми между работниками и работодателями в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан.
Начальник ГУ «Отдел занятости
и социальных программ
Шемонаихинского района»                   Г. Бабаева
Приложение 2
к постановлению акимата
Шемонаихинского района
от 04 декабря 2009 года № 674
ПЕРЕЧЕНЬ
лиц относящихся, к целевым группам
1. Малообеспеченные.
2. Молодежь в возрасте до 21 года.
3. Выпускники учебных заведений начального, среднего и высшего образования, в возрасте до 24-х лет включительно.
4. Дети-сироты, оставшиеся без попечения родителей, в возрасте до 23-х лет.
5. Одинокие, многодетные родители, воспитывающие несовершеннолетних детей.
6. Безработные, в возрасте 50 лет и старше.
7. Инвалиды.
8. Репатрианты (оралманы).
9. Граждане, имеющие на содержании лиц, которые в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан, признаны нуждающимися в постоянном уходе, помощи и надзоре.
10. Лица, уволенные из рядов Вооруженных Сил Республики Казахстан.
11. Лица, освобожденные из мест лишения свободы или принудительного лечения.
12. Школьники и студенты в возрасте 16 лет и старше из малообеспеченных семей в период летних каникул;
13. Лица (граждане) прошедшие курсы лечения от алкоголизма и наркомании.
14. Высвобожденные граждане.
15. Лица, не работающие длительное время (более одного года).
16. Лица, занятые в режиме неполного рабочего времени, в связи с изменением в организации производства, в том числе при реорганизации и (или) сокращения объема работ.
17. Лица, находящиеся в отпусках без сохранения зарплаты.
Начальник ГУ «Отдел занятости
и социальных программ
Шемонаихинского района»                   Г. Бабаева

Жұмыс аптасының ұзақтығы 5 күнді құрайды екі демалыс күн беріледі, сегіз сағаттық жұмыс күні, түскі үзіліс 1 сағат, жұмыс уақытын есептеу табелінде көрсетілген дәлелді жұмыс істеген уақыты арқылы жұмыссыздың жеке шотына аудару жолымен жүзеге асырылады; еңбекті қорғау және қауіпсіздік техникасы бойынша нұсқаулық, арнайы киіммен, құрал-жабдықтармен қамтамасыз ету, уақытша жұмысқа жарамсыздық бойынша әлеуметтік жәрдемақы төлеу, денсаулыққа мертігу немесе басқа зақымдану салдарынан келтірілген зияндардың орынын толтыру зейнетақы және әлеуметтік ақша аударулар Қазақстан Республикасының заңнамаларына сәйкес жүргізіледі. Қызметкерлердің жекелеген санаттары үшін (әйелдер және отбасылық міндеттері бар өзге адамдар, мүгедектер, он сегіз жасқа толмаған адамдар) қоғамдық жұмыстардың шарттары сай келген санаттың еңбек шарттарының ерекшеліктерін ескерумен анықталады және Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес қызметкерлер мен жұмыс берушілер арасында жасалатын еңбек шарттарымен қарастырылады.
«Шемонаиха ауданының ЖҚ
және ӘББ» ММ бастығы                         Г. Бабаева
Шемонаиха аудандық әкімдігінің
2009 жылғы 04 желтоқсандағы
№ 674 қаулысына
2 қосымша
Мақсатты топқа жататын тұлғалардың
ТІЗІМІ
1. Аз қамтылғандар.
2. 21 жасқа дейінгі жастар.
3. 24 жасқа дейінгі жоғары, орта, бастауыш білім оқу орындарының түлектері.
4. Ата-ананың қамқорлығынсыз қалған, 23 жасқа дейінгі жетім балалар.
5. Кәмелеттік жасқа толмаған балалары бар жалғыз басты, көп балалы ата-аналар.
6. 50 және одан жоғары жастағы жұмыссыздар.
7. Мүгедектер.
8. Оралмандар.
9. Қазақстан Республикасының заңнамасының белгіленген тәртібі бойынша әрдайым күту, бақылау және көмек көрсету қажет деп танылған тұлғаларды қамтитын азаматтар.
10. Қазақстан Республикасының Қарулы Күштері қатарынан босатылған тұлғалар.
11. Күштеп емдеу және бас бостандығынан айыру орындарынан босап шыққан тұлғалар.
12. Жазғы демалыс кезеңінде, аз қамтылған жанұялардан шыққан, 16 жасқа дейінгі оқушылар мен студенттер.
13. Маскүнемдік пен нашақорлықтан емдеу курсынан өткен тұлғалар (азаматтар).
14. Босатылған азаматтар.
15. Ұзақ уақыт бойы жұмыс істемейтін тұлғалар (бір жылдан аса).
16. Өндірісті ұйымдастырудағы өзгерістерге, оның ішінде жұмыс көлемінің қайта ұйымдастыру және (немесе) қысқаруына байланысты толық емес жұмыс күні тәртібімен жұмыс істейтін тұлғалар.
17. Жалақысы сақталынбайтын демалыстағы тұлғалар.
«Шемонаиха ауданының ЖҚ
және ӘББ» бастығы                         Г. Бабаева