О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 23 декабря 2008 года N 13-5 "О городском бюджете на 2009 год"
Решение Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 30 ноября 2009 года N 23-2. Зарегистрировано Управлением юстиции города Уральска Западно-Казахстанской области 2 декабря 2009 года N 7-1-158. Утратило силу - решением Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 12 марта 2010 года N 27-6
Сноска. Утратило силу - Решением Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 12.03.2010 N 27-6.
В соответствии с пунктом 1 статьи 106 и статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Уральский городской маслихат РЕШИЛ
1. Внести в решение Уральского городского маслихата "О городском бюджете на 2009 год" от 23 декабря 2008 года N 13-5 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 7-1-122, опубликованное 15 января 2009 года, 22 января 2009 года в газете "Жайық үні" и 15 января 2009 года, 22 января 2009 года, 29 января 2009 года, 5 февраля 2009 года, 12 февраля 2009 года в газете "Пульс города") следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2009 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы – 16 805 931 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 6 729 138 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 481 800 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1 481 500 тысяч  тенге;
поступлениям трансфертов – 8 113 493 тысяч тенге;
2) затраты – 15 387 805 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 1 718 400 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 1 718 400 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -300 274 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 300 274 тысяч тенге:
поступления займов – 350 506 тысяч тенге;
погашение займов – -1 245 000 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 194 768 тысяч тенге";
в пункте 8:
цифру "27 705" заменить цифрой "26 658";
цифру "28 675" заменить цифрой "28 350";
цифру "76 288" заменить цифрой "73 488";
цифру "1 272 913" заменить цифрой "1 312 913";
цифру "43 000" заменить цифрой "3 000";
цифру "286 648" заменить цифрой "405 306";

2008 жылғы 23 желтоқсандағы N 13-5 "2009 жылға арналған қалалық бюджет туралы" мәслихаттың шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы мәслихаттың 2009 жылғы 30 қарашадағы N 23-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Орал қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 2 желтоқсанда N 7-1-158 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2010 жылғы 12 наурыздағы N 27-6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2010.03.12 N 27-6 Шешімімен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106 бабының 1 тармағына және 109 бабына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Орал қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ
1. Орал қалалық мәслихатының "2009 жылға арналған қалалық бюджет туралы" 2008 жылғы 23 желтоқсандағы N 13-5 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 7-1-122 тіркелген, 2009 жылғы 15 қаңтарда, 2009 жылғы 22 қаңтарда "Жайық үні" газетінде және 2009 жылғы 15 қаңтарда, 2009 жылғы 22 қаңтарда, 2009 жылғы 29 қаңтарда, 2009 жылғы 5 ақпанда, 2009 жылғы 12 ақпанда "Пульс города" газетінде жарияланған), келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2009 жылға арналған қалалық бюджет 1 қосымшаға сәйкес келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 16 805 931 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 729 138 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 481 800 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 481 500 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 8 113 493 мың теңге;
2) шығындар – 15 387 805 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу -0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 1 718 400 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 1 718 400 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -300 274 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 300 274 мың теңге:
қарыздар түсімі – 350 506 мың теңге;
қарыздарды өтеу – -1 245 000 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 194 768 мың теңге";
8-тармағында:
"27 705" саны "26 658" санымен ауыстырылсын;
"28 675" саны "28 350" санымен ауыстырылсын;
"76 288" саны "73 488" санымен ауыстырылсын;
"1 272 913" саны "1 312 913" санымен ауыстырылсын;
"43 000" саны "3 000" санымен ауыстырылсын;
"286 648" саны "405 306" санымен ауыстырылсын;

приложения 1, 2, 3, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Отделу финансов города Уральска внести соответствующие изменения в сводный план финансирования бюджетных программ по платежам и сводный план финансирования бюджетных программ по обязательствам.
3. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию по экономике, бюджету и финансам.
4. Данное решение вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель 23-ей внеочередной сессии
Уральского городского маслихата
Секретарь Уральского городского маслихата
Приложение 1
к решению Уральского городского маслихата
от 30 ноября 2009 года N 23-2
Приложение 1
к решению Уральского городского маслихата
от 23 декабря 2008 года N 13-5
Бюджет города Уральска на 2009 год
тыс. тенге
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
І. Доходы

аталған шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Орал қаласының қаржы бөлімі төлемдер бойынша бюджеттік бағдарламаларды қаржыландырудың жиынтық жоспарына және міндеттемелер бойынша бюджеттік бағдарламаларды қаржыландырудың жиынтық жоспарына тиісті өзгерістерді енгізсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау экономика, бюджет және қаржы жөніндегі тұрақты комиссияға жүктелсін.
4. Осы шешім 2009 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Орал қалалық мәслихатының кезектен
тыс 23-ші сессиясының төрағасы
Орал қалалық мәслихатының хатшысы
Орал қалалық мәслихатының
2009 жылғы 30 қарашадағы
N 23-2 шешіміне 1 қосымша
Орал қалалық мәслихатының
2008 жылғы 23 желтоқсандағы
N 13-5 шешіміне 1 қосымша
2009 жылға арналған Орал қаласының бюджеті
мың теңге
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
І. Кірістер

123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
001
Функционирование аппарата акима Зачаганского поселкового округа
Функционирование аппарата акима Круглоозерновского поселкового округа
Функционирование аппарата акима Деркульского поселкового округа
Функционирование аппарата акима Желаевского поселкового округа

123
Қаладағы аудан аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
001
Зачаганск кенттік округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету
Круглоозерное кенттік округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету
Деркөл кенттік округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету
Желаев кенттік округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету