О внесении изменений и дополнений в решение Теректинского районного маслихата "О районном бюджете на 2009 год" от 23 декабря 2008 года N 15-3
Решение Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 2 марта 2009 года N 16-1. Зарегистрировано Управлением юстиции Теректинского района Западно-Казахстанской области 17 марта 2009 года N 7-12-76. Утратило силу - решением Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 29 января 2010 года N 26-3.
Сноска. Утратило силу - решением Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области 29.01.2010 N 26-3.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан и Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Теректинского районного маслихата "О районном бюджете на 2009 год" от 23 декабря 2008 года N 15-3 (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 7-12-71, опубликованное 20 января 2009 года, 23 января 2009 года, 30 января 2009 года, 6 февраля 2009 года, 10 февраля 2009 года, 13 февраля 2009года, 17 февраля 2009 года в газете "Теректі жаңалығы–Теректинская новь"), следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1) цифры "2 142 260" заменить цифрами "2 700 921";
цифры "1 716 339" заменить цифрами "2 275 000";
в подпункте 2) цифры "2 142 260" заменить цифрами "2 770 057";
в подпункте 5) цифру "0" заменить цифрами "- 69 136";
в подпункте 6) цифру "0" заменить цифрами "69 136";
абзац 3 цифру "0" заменить цифрами "5 000";
абзац 4 цифру "0" заменить цифрами "74 136";
2) в пункте 4 после слов "Учесть в районном бюджете на 2009 год поступление целевых трансфертов из областного бюджета" цифры "104 902" заменить цифрами "391 074";
дополнить подпунктами:
на капитальный ремонт Федоровской средней школы N 1 — 31 500 тыс. тенге;
на капитальный ремонт школы-сад им. Есенжанова — 32 500 тыс. тенге;
на капитальный ремонт детского сада в с. Шагатай — 20 000 тыс. тенге;
на капитальный ремонт средней школы им. Алтынсарина — 80 000 тыс. тенге;
на организацию горячего питания для учеников 1-4 классов - 19 969 тыс. тенге;
на приобретение школьного инвентаря для средней школы им. Алтынсарина - 40 000 тыс. тенге;
на приобретение школьного инвентаря и оборудования для школ -3 000 тыс. тенге;
на укрепление материально-технической базы сельского дома культуры с. Шагатай -15 000 тыс. тенге;
на капитальный ремонт районной библиотеки - 23 203 тыс. тенге;

Теректі аудандық мәслихатының "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" 2008 жылғы 23 желтоқсандағы N 15-3 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 2009 жылғы 2 наурыздағы N 16-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы әділет басқармасында 2009 жылғы 17 наурызда N 7-12-76 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 2010 жылғы 29 қаңтардағы N 26-3 шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 2010.01.29 N 26-3 Шешімімен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Теректі аудандық мәслихатының "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" 2008 жылғы 23 желтоқсандағы N 15-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 7-12-71 тіркелген, 2009 жылғы 20 қаңтардағы, 2009 жылғы 23 қаңтардғы, 2009 жылғы 30 қаңтардағы, 2009 жылғы 6 ақпандағы, 2009 жылғы 10 ақпандағы, 2009 жылғы 13 ақпандағы, 2009 жылғы 17 ақпандағы "Теректі жаңалығы-Теректинская новь" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармағында:
1)-тармақшадағы "2 142 260" сандар "2 700 921" сандармен ауыстырылсын;
"1 716 339" сандары "2 275 000" сандармен ауыстырылсын;
2)-тармақшадағы "2 142 260" сандары "2 770 057" сандармен ауыстырылсын;
5)-тармақшадағы "0" саны "-69 136" сандармен ауыстырылсын;
6)-тармақшадағы "0" саны "69 136" сандармен ауыстырылсын;
3 абзац "0" саны "5 000" сандармен ауыстырылсын;
4 абзац "0" саны "74 136" сандармен ауыстырылсын;
2) 4 тармағындағы "2009 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен бөлінген нысаналы трансферттер" сөздерінен кейінгі "104 902" сандар "391 074" сандармен ауыстырылсын;
келесі тармақшалармен толықтырылсын:
Федоров ауылындағы N 1 орта мектебін күрделі жөндеуге – 31 500 мың теңге;
Есенжанов атындағы балабақша-мектебін күрделі жөндеуге – 32 500 мың теңге;
Шағатай ауылындағы балабақшаны күрделі жөндеуден өткізуге – 20 000 мың теңге;
Алтынсарин атындағы орта мектебін күрделі жөндеуге – 80 000 мың теңге;
4 сынып оқушыларына ыстық тамақ дайындауға – 19 969 мың теңге;
Ы. Алтынсарин атындағы мектепке мектептік құрал жабдықтар сатып алу 40 000 мың теңге;
мектептік мүлік және жабдықтарын сатып алу - 3 000 мың теңге;
Шағатай ауылындағы ауылдық мәдениет үйін материалдық-техникалық жабдықтау – 15 000 мың теңге;
аудандық кітапхананы күрделі жөндеуден өткізу – 23 203 мың теңге;

на материальную помощь малоимущим гражданам - 6 000 тыс. тенге;
на земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов - 15 000 тыс. тенге.
Дополнить пунктом 4-1 следующего содержания:
"4-1. Учесть в районном бюджете на 2009 год поступление целевых трансфертов из республиканского бюджета в общей сумме 272 489 тыс. тенге, в том числе:
на содержание вновь вводимых объектов образования – 97 480 тыс. тенге;
на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования – 16 623 тыс. тенге;
на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования – 8 194 тыс. тенге;
на внедрение новых технологий государственной системы в сфере образования – 6 357 тыс. тенге;
отделу образования на реализацию мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов - 891 тыс. тенге;
на выплату адресной социальной помощи – 3 800 тыс. тенге;
на выплату государственных пособий на детей до 18 лет из малообеспеченных семей – 8 500 тыс. тенге;
отделу занятости и социальных программ на реализацию мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов - 178 тыс. тенге;
отделу культуры и развития языков на реализацию мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов - 2 762 тыс. тенге;
отделу физической культуры и спорта на реализацию мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов - 357 тыс. тенге;
на развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры – 28 000 тыс. тенге;
на строительство жилья государственного коммунального жилищного фонда в соответствии с государственной программой строительства в Республике Казахстан 18 100 тыс. тенге;
на реконструкцию водоснабжения в с.Акжаик – 81 247 тыс. тенге;
3) приложение 1, 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель сессии С.И. Сериккалиева
Секретарь районного маслихата М.О. Тулегенов
Приложение 1
к решению маслихата
от 2 марта 2009 года N 16-1
Приложение 1
к решению маслихата
от 23 декабря 2008 года N 15-3
Районный бюджет на 2009 год
тыс. тенге
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. ДОХОДЫ

аз қамтылған азаматтарға материалдық көмек көрсету - 6 000 мың теңге;
елдi мекендердi жер-шаруашылық орналастыру -15 000 мың теңге.
4-1 тармағымен толықтырылсын:
"4-1. 2009 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен бөлінген нысаналы трансферттер сомасы 272 489 мың теңге көлемінде қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
жаңадан іске қосылатын білім беру объектілерін ұстауға - 97 480 мың теңге;
бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелері үшін лингафондық және мультимедиялық кабинеттер құруға - 16 623 мың теңге;
негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға - 8 194 мың теңге;
білім беру саласында мемлекеттік жүйенің жаңа технологияларын енгізуге - 6 357 мың теңге;
білім беру бөліміне ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін – 891 мың теңге;
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмегін төлеуге – 3 800 мың теңге;
табысы аз отбасылардағы 18 жасқа дейінгі балаларға ай сайынғы мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге – 8 500 мың теңге;
жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөліміне ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін – 178 мың теңге;
мәдениет және тілдерді дамыту бөліміне ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін – 2 762 мың теңге;
дене шынықтыру және спорт бөліміне ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін – 357 мың теңге;
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жайластыру және дамыту – 28 000 мың теңге;
Қазақстан Республикасындағы тұрғын үй құрылысының 2008-2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасына сәйкес мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысына – 18 100 мың теңге;
Ақжайық ауылында су жабдықтауын қалпына келтіру – 81 247 мың теңге."
3) көрсетілген шешімнің 1, 2 қосымшалары, осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2009 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы С.И.Серіккалиева
Аудандық мәслихат хатшысы М.О.Тулегенов
Мәслихаттың
2009 жылғы 2 наурыздағы
N 16-1 шешіміне 1 қосымша
Мәслихаттың
2008 жылғы 23 желтоқсандағы
N 15-3 шешіміне 1 қосымша
2009 жылға арналған аудандық бюджет
мың теңге
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшілігі
Атауы
I.Кірістер