О внесении изменения в приказ Министра охраны окружающей среды Республики Казахстан от 24 мая 2007 года № 160-п "Об утверждении Правил осуществления контроля за деятельностью должностных лиц местных исполнительных органов в области экологической экспертизы"
Приказ Министра охраны окружающей среды Республики Казахстан от 29 апреля 2010 года № 115-п. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 1 июня 2010 года № 6266. Утратил силу приказом Министра охраны окружающей среды Республики Казахстан от 1 февраля 2012 года № 170-Ө
Сноска. Утратил силу приказом Министра охраны окружающей среды РК от 01.02.2012 № 170-Ө.
В соответствии с подпунктом 29) статьи 17 Экологического кодекса Республики Казахстан, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра охраны окружающей среды Республики Казахстан от 24 мая 2007 года № 160-п "Об утверждении Правил осуществления контроля за деятельностью должностных лиц местных исполнительных органов в области экологической экспертизы" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4740, опубликован в Собрании актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан 2007 г., июнь) следующее изменение:
в Правилах осуществления контроля за деятельностью должностных лиц местных исполнительных органов в области экологической экспертизы, утвержденных данным приказом:
в пункте 13 второе предложение исключить.
2. Комитету экологического регулирования и контроля Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан довести настоящий приказ до сведения территориальных подразделений и местных исполнительных органов областей, города республиканского значения и столицы.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр                                    Н. Ашимов

"Жергілікті атқарушы органдардың лауазымды тұлғаларының мемлекеттік экологиялық сараптама саласындағы қызметіне бақылауды жүзеге асыру ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрінің 2007 жылғы 24 мамырдағы № 160-ө бұйрығына өзгерту енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрінің 2010 жылғы 29 сәуірдегі N 115-ө бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2010 жылғы 1 маусымда Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 6266 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрінің 2012 жылғы 1 ақпандағы № 25-ө Бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Қоршаған ортаны қорғау министрінің 2012.02.01 № 25-ө Бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы Экологиялық кодексінің 17-бабы 29) тармақшасына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. «Жергілікті атқарушы органдардың лауазымды тұлғаларының мемлекеттік экологиялық сараптама саласындағы қызметіне бақылауды жүзеге асыру ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрінің 2007 жылғы 24 мамырдағы № 160-ө бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу Тізімінде тіркелген № 4740, Қазақстан Республикасының Орталық атқарушы және өзге де орталық мемлекеттік органдарының актілер жинағы, 2007 жылғы маусым) мынадай өзгерту енгізілсін:
Көрсетілген бұйрықпен бекітілген, Жергілікті атқарушы органдардың лауазымды тұлғаларының экологиялық сараптама саласындағы қызметіне бақылауды жүзеге асыру ережесінде:
13-тармақтағы екінші сөйлем алынып тасталсын.
2. Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігінің Экологиялық реттеу және бақылау комитеті осы бұйрықты аумақтық бөлімшелердің, облыстардың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті атқарушы органдарының мәліметіне жеткізсін.
3. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланғаннан күннен кейін он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Министр                                           Н. Әшімов