Об определении черты бедности на 4 квартал 2010 года
Приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 30 сентября 2010 года № 327-ө. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 сентября 2010 года № 6514. Утратил силу приказом Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 29 декабря 2010 года № 435-ө.
Сноска. Утратил силу приказом Министра труда и социальной защиты населения РК от 29.12.2010 № 435-ө (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Во исполнение пункта 4 Правил определения черты бедности, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 8 апреля 2000 года № 537 "О порядке определения черты бедности", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Определить черту бедности на 4 квартал 2010 года по Республике Казахстан в размере 40 процентов от прожиточного минимума, рассчитанного за истекший квартал Агентством Республики Казахстан по статистике.
2. Признать утратившим силу приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 30 июня 2010 года № 233-ө "Об определении черты бедности на 3 квартал 2010 года" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6318, опубликованный в Собрании актов центральных исполнительных и иных центральных государственных органов Республики Казахстан № 10, 2010 года).
3. Департаменту социальной помощи и социальных услуг (Манабаева К.А.) обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и официальное опубликование в установленном законодательством порядке;
2) доведение настоящего приказа до областных, гг. Астана и Алматы управлений координации занятости и социальных программ.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Вице-министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан Нусупову А.Б.
5. Настоящий приказ вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 октября 2010 года.
Министр                                    Г. Абдыкаликова

2010 жылдың 4 тоқсанына арналған кедейлік шегін анықтау туралы
Қазақстан Республикасы Еңбек және Халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2010 жылғы 30 қыркүйектегі N 327-ө Бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2010 жылғы 30 қыркүйектегі Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 6514 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2010 жылғы 29 желтоқсандағы № 435-ө Бұйрығымен.
Күші жойылды - ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2010.12.29 № 435-ө (қолданысқа енгізілу тәртібін 5-т. қараңыз) Бұйрығымен.
РҚАО-ның ескертуі!
Бұйрықтың қолданысқа енгізілу тәртібін 5-тармақтан қараңыз.
«Кедейлік шегін анықтау тәртібі туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 8 сәуірдегі № 537 қаулысымен бекітілген кедейлік шегін анықтау ережесінің 4-тармағын орындау үшін БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы бойынша 2010 жылдың 4 тоқсанына арналған кедейлік шегі Қазақстан Республикасының Статистика агенттігі өткен тоқсанға есептеген ең төменгі күнкөріс деңгейінің 40 проценті мөлшерінде анықталсын.
2. Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің «2010 жылғы 3 тоқсанға арналған кедейшілік шегін анықтау туралы» 2010 жылғы 30 маусымдағы № 233-ө бұйрығының (Нормативтік-құқықтық актілерді тіркеудің мемлекеттік тізілімінде № 6318 тіркелген, Қазақстан Республикасының орталық атқарушы және өзге де орталық мемлекеттік органдарының 2010 жылғы № 10 актілер жинағында жарияланған) күші жойылған деп танылсын.
3. Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қызметтер департаменті (Қ.А. Манабаева) осы бұйрықты:
1) заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуді және ресми жариялауды;
2) облыстық, Астана және Алматы қалаларының жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасына жеткізуді қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау вице-министрі Ә.Б. Нүсіповаға жүктелсін.
5. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күннен бастап күшiне енедi және 2010 жылдың 1 қазанынан бастап туындаған қатынастарға қолданылады.
Министр                                  Г. Әбдіқалықова