О внесении изменений и дополнений в решение маслихата города Астаны от 24 апреля 2008 года № 76/14-IV "О Правилах организации закупа жилья на объектах незавершенного строительства города Астаны"
Решение маслихата города Астаны от 26 ноября 2010 года № 403/53-IV. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 10 декабря 2010 года № 655. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 27 июня 2014 года № 258/36-V
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 27.06.2014 № 258/36-V.
Рассмотрев предложение акимата города Астаны, руководствуясь Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», маслихат города Астаны РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Астаны от 24 апреля 2008 года № 76/14-IV «О Правилах организации закупа жилья на объектах незавершенного строительства города Астаны» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 30 апреля 2008 года за № 529, опубликовано в газетах «Астана хабары» № 52 от 6 мая 2008 года, «Вечерняя Астана» № 55 от 6 мая 2008 года) следующие изменения и дополнения:
в Правилах организации закупа жилья на объектах незавершенного строительства города Астаны, утвержденных указанным решением:
подпункт 1) пункта 14 главы 4 изложить в следующей редакции:
«1) общая площадь жилья, предлагаемая к завершению за счет бюджетных средств не должна превышать 120 квадратных метров;».
главу 6 дополнить пунктом 22-1 следующего содержания:
«22-1. Не позднее одного рабочего дня, следующего за днем вскрытия конвертов с заявками на участие в конкурсе, секретарь комиссии составляет соответствующий протокол.».
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
маслихата города Астаны                    Е. Оспанов
Секретарь маслихата
города Астаны                             В. Редкокашин

Астана қаласы мәслихатының 2008 жылғы 24 сәуірдегі № 76/14-IV "Астана қаласындағы құрылысы аяқталмаған объектілерден тұрғын үй сатып алуды ұйымдастыру Ережесі туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Астана қаласы мәслихатының 2010 жылғы 26 қарашадағы N 403/53-IV Шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2010 жылғы 10 желтоқсанда нормативтік құқықтық кесімдерді Мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 655 болып енгізілді. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2014 жылғы 27 маусымдағы № 258/36-V шешімімен
Ескерту. Шешімнің күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 27.06.2014 № 258/36-V шешімімен.
Астана қаласы әкімінің ұсынысын қарап, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын басшылыққа ала отырып, Астана қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Астана қаласы мәслихатының 2008 жылғы 24 сәуірдегі № 76/14-IV "Астана қаласындағы құрылысы аяқталмаған объектілерден тұрғын үй сатып алуды ұйымдастыру Ережесі туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2008 жылғы 30 сәуірде № 529 болып тіркелген, 2008 жылғы 6 мамырда № 52 "Астана хабары", 2008 жылғы 6 мамырда № 55 "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
аталған шешіммен бекітілген Астана қаласындағы құрылысы аяқталмаған объектілерден тұрғын үй сатып алуды ұйымдастыру Ережесінде:
4-тараудың 14-тармағының 1) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"1) бюджеттік қаражаттар есебінен аяқтауға ұсынылатын тұрғын үйдің жалпы көлемі 120 шаршы метрден аспауы тиіс;".
6-тарау мынадай мазмұндағы 22-1-тармағымен толықтырылсын:
"22-1. Конкурсқа қатысуға өтінімдер салынған конверттерді ашқаннан кейінгі келесі бір жұмыс күнінен кешіктірмей комиссия хатшысы тиісті хаттама жасайды.".
2. Осы шешім оны алғашқы ресми жариялаған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласы мәслихаты
сессиясының төрағасы                       Е. Оспанов
Астана қаласы
мәслихатының хатшысы                       В. Редкокашин