О дополнительном лекарственном обеспечении
Решение маслихата города Астаны от 30 марта 2010 года N 320/45-IV. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 27 апреля 2010 года N 622. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 16 июня 2011 года № 458/63-IV
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 16.06.2011 № 458/63-IV (вводится в действие со дня принятия)
Руководствуясь подпунктом 5 пункта 1 статьи 9 Кодекса Республики Казахстан от 18 сентября 2009 года "О здоровье народа и системе здравоохранения", маслихат города Астаны РЕШИЛ:
1. Предоставить бесплатное лекарственное обеспечение на амбулаторном уровне препаратами Пульмозим ("дорназа альфа") и Колистин ("полимиксин Е") больным, страдающим болезнью "Муковисцидоз" за счет средств местного бюджета на 2010 год.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
маслихата города Астаны                    В. Петрущак
Секретарь маслихата
города Астаны                              В. Редкокашин
СОГЛАСОВАНО:
Начальник управления
здравоохранения города Астаны              Д. Есимов
Начальник управления
экономики и бюджетного
планирования города Астаны                 Б. Сагын

Қосымша дәрілік затпен қамтамасыз ету туралы
Астана қаласы мәслихатының 2010 жылғы 30 наурыздағы № 320/45-IV Шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2010 жылғы 27 сәуірде нормативтік құқықтық кесімдерді Мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 622 болып енгізілді. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихтының 2011 жылғы 26 маусымдағы N 458/63-IV шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихтының 2011.06.26 N 458/63-IV шешімімен
Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 18 қыркүйектегі «Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы» Кодексінің 9-бабындағы 1-тармағының 5) тармақшасын басшылыққа ала отырып, Астана қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2010 жылғы жергілікті бюджет қаражаты есебінен «Муковисцидоз» дертімен ауыратын науқастар амбулаториялық деңгейде Пульмозим («дорназа альфа») және Колистин («полимиксин Е») дәрілерімен тегін қамтамасыз етілсін.
2. Осы шешім оны алғашқы ресми жариялаған күннен бастап он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласы
мәслихатының сессия төрағасы                        В. Петрущак
Астана қаласы
мәслихатының хатшысы                              В. Редкокашин
КЕЛІСІЛДІ:
Астана қаласы денсаулық сақтау
басқармасы бастығы                                    Д. Есімов
Астана қаласы экономика
және бюджеттік жоспарлау
басқармасының бастығы                                  Б. Сағын