О внесении изменений в решение Акмолинского областного маслихата от 10 декабря 2009 года № 4С-19-2 "Об областном бюджете на 2010-2012 годы"
Решение Акмолинского областного маслихата от 27 апреля 2010 года № 4C-24-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 28 апреля 2010 года № 3353. Утратило силу - решением Акмолинского областного маслихата от 10 июня 2011 года № 4С-33-11
Сноска. Утратило силу - решением Акмолинского областного маслихата от 10.06.2011 № 4С-33-11.
В соответствии с подпунктом 1 пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Акмолинского областного маслихата «Об областном бюджете на 2010–2012 годы» от 10 декабря 2009 года № 4С-19-2 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3342, опубликовано 21 января 2010 года в газете «Арка ажары», от 21 января 2010 года в газете «Акмолинская правда») следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1:
цифры «89 823 606,7» заменить на цифры «89 873 606,7»;
цифры «7 616 866» заменить на цифры «7 802 234,3»;
в подпункте 2:
цифры «90 250 424,7» заменить на цифры «90 300 424,7»;
в приложении 1 к указанному решению:
в разделе «I. Доходы»:
цифры «89 823 606,7» заменить на цифры «89 873 606,7»;
по категории 1 «Налоговые поступления» цифры «7 752 234,3» заменить на цифры «7 802 234,3»;
по классу 05 «Внутренние налоги на товары, работы и услуги» цифры «910 275,3» заменить на цифры «960 275,3»;
по подклассу 3 «Поступления за использование природных и других ресурсов» цифры «910 275,3» заменить на цифры «960 275,3»;
в разделе «II. Затраты»:
цифры «90 250 424,7»заменить на цифры «90 300 424,7»;
в функциональной группе 15 «Трансферты» цифры «25 110 976,3» заменить на цифры «25160 976,3»;
по администратору бюджетной программы 257 «Управление финансов области» «25 110 976,3» заменить на цифры «25 160 976,3»;
по бюджетной программе 029 «Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы в случаях возникновения чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, проведения мероприятий общереспубликанского либо международного значения» цифры «50 000» заменить на цифры «100 000»;

Ақмола облыстық мәслихатының 2009 жылғы 10 желтоқсандағы № 4С-19-2 "2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облыстық мәслихатының 2010 жылғы 27 сәуірдегі № 4C-24-2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2010 жылғы 28 сәуірде № 3353 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облыстық мәслихатының 2011 жылғы 10 маусымдағы № 4С-33-11 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облыстық мәслихатының 2011.06.10 № 4С-33-11 шешімімен.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағының 1 тармақшасына, 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына сәйкес Ақмола облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Ақмола облыстық мәслихатының «2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2009 жылғы 10 желтоқсандағы № 4С-19-2 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 3342 тіркелген, 2010 жылдың 21 қаңтарында «Арқа ажары» газетінде, 2010 жылдың 21 қаңтарында «Акмолинская правда» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1 тармақшада:
«89 823 606,7» цифрлары «89 873 606,7» цифрларына ауыстырылсын;
«7 616 866» цифрлары «7 802 234,3» цифрларына ауыстырылсын;
2 тармақшада:
«90 250 424,7» цифрлары «90 300 424,7» цифрларына ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасында:
«І. Кірістер» бөлімінде:
«89 823 606,7» цифрлары «89 873 606,7» цифрларына ауыстырылсын;
«Салықтық түсімдер» 1 санаты бойынша «7 752 234,3» цифрлары «7 802 234,3» цифрларына ауыстырылсын
«Тауарларға, жұмыстарға және қызметтерге салынатын ішкі салықтар» 05 сыныбы бойынша «910 275,3» цифрлары «960 275,3» цифрларына ауыстырылсын;
«Табиғи және басқа да ресурстарды пайдаланғаны үшін түсетін түсімдер» 3 ішкі сыныбы бойынша «910 275,3» цифрлары «960 275,3» цифрларына ауыстырылсын.
«II. Шығындар» бөлімінде:
«90 250 424,7» цифрлары «90 300 424,7» цифрларына ауыстырылсын;
«Трансферттер» 15 функционалдық тобындағы «25 110 976,3» цифрлары «25 160 976,3» цифрларына ауыстырылсын;
«Облыстың қаржы басқармасы» 257 бюджеттік бағдарлама әкімгері бойынша «25 110 976,3» цифрлары «25 160 976,3» цифрларына ауыстырылсын;
«Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қатер төндiретiн табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлар туындаған жағдайда жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар іс-шаралар жүргізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер» 029 бюджеттік бағдарламасы бойынша «50 000» цифрлары «100 000» цифрларына ауыстырылсын.

2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель сессии,
исполняющий обязанности
секретаря Акмолинского
областного маслихата                       Г.Марченкова
СОГЛАСОВАНО:
Аким Акмолинской области                   С. Дьяченко
Начальник управления экономики
и бюджетного планирования
Акмолинской области                        М.Такамбаев

2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
Ақмола облыстық
мәслихаты хатшысының
міндетін атқарушы                          Г.Марченкова
КЕЛІСІЛДІ:
Ақмола облысының әкімі                     С. Дьяченко
Ақмола облысының экономика
және бюджеттік жоспарлау
басқармасының бастығы                      М. Тақамбаев