О дополнительном регламентировании проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций на территории населенных пунктов Аршалынского района
Решение Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 4 ноября 2010 года № 31/8. Зарегистрировано Управлением юстиции Аршалынского района Акмолинской области 9 декабря 2010 года № 1-4-177. Утратило силу решением Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 18 ноября 2014 года № 34/6
Сноска. Утратило силу решением Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 18.11.2014 № 34/6 (вступает в силу со дня подписания).
В соответствии со статьей 10 Закона Республики Казахстан от 17 марта 1995 года «О порядке организации и проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Республике Казахстан», статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Аршалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Дополнительно регламентировать места проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций на территории населенных пунктов Аршалынского района согласно приложению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Аршалынского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
Аршалынского районного маслихата           Т.Шатрова
Секретарь Аршалынского
районного маслихата                        Ю.Сериков
«СОГЛАСОВАНО»
Исполняющая обязанности
начальника государственного
учреждения «Отдел внутренней
политики Аршалынского района»              Ф.Накохова
Приложение
к решению Аршалынского
районного маслихата
от 4 ноября 2010 года № 31/8
Места проведения мирных собраний, митингов, шествий,
пикетов и демонстраций на территории
населенных пунктов Аршалынского района
Наименование
населенного пункта
Место
проведения
1
Поселок Аршалы
поселок Аршалы
площадь перед районным Домом
культуры, улица Ташенова, 47
2
Анарский сельский округ
станция Анар
пустырь между домами 84 и 86
по улице Казахстан
село Донецкое
конец улицы Ауэзова
3
Аульный округ Жибек жолы
аул Жибек жолы
начало улицы Целинная
аул Жалтырколь
начало улицы Сана би
4
Акбулакский сельский округ
аул Акбулак
начало улицы Центральная
село Актасты
конец улицы Наурыз
5
Берсуатский сельский округ
аул Берсуат
начало улицы Женис
6
Волгодоновский сельский округ
село Волгодоновка
начало улицы Центральная
село Койгельды
начало улицы Жастар
Разъезд 42
пустырь по улице Конституции, 10 «а»
7
Аульный округ Арнасай
аул Арнасай
конец улицы Рождественского
станция Бабатай
начало улицы Габита Мусрепова
8
Ижевский сельский округ
село Ижевское
начало улицы Мира
станция Шоптиколь
начало улицы Сейфуллина
9
Аульный округ Турген
аул Турген
начало улицы Женис
село Красное озеро
начало улицы Кызыл
село Родники
начало улицы Озерная
10
Константиновский сельский округ
село Константиновка
площадь перед памятником
погибшим воинам в Великой Отечественной войне, улица Центральная, 49
село Шортанды
площадь перед сельским клубом,
улица Центральная, 15
село Белоярка
территория пустыря по улице Аксенова, 19
11
Булаксайский аульный округ
аул Булаксай
центральная площадь перед Домом культуры
село Костомар
начало улицы Кунаева
село Акжар
начало улицы Ауэзова
12
Михайловский сельский округ
село Михайловка
площадь перед Домом культуры по улице Абая, 15
село Ольгинка
площадь перед сельским клубом, улица Енбек, 7
село Николаевка
площадь перед сельским клубом, улица Новая, 12
13
Сарабинский сельский округ
село Сараба
середина улицы имени Абая
станция Сары – Оба
начало улицы Бейбитшилик

Аршалы ауданының елді мекендер аумағында бейбіт жиналыстарды, митингілерді шерулерді, пикеттерді және демонстрацияларды өткізуге қосымша регламенттеу туралы
Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2010 жылғы 4 қарашадағы № 31/8 шешімі. Ақмола облысы Аршалы ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 9 желтоқсанда № 1-4-177 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 18 қарашадағы № С 34/6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 18.11.2014 № 34/6 (қол қойылған күннен бастап өз күшіне енеді) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 17 наурыздағы «Қазақстан Республикасында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар ұйымдастыру мен өткізу тәртібі туралы» Заңының 10 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына сәйкес, Аршалы аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аршалы ауданының елді мекендер аумағында бейбіт жиналыстарды, митингілерді, шерулерді, пикеттерді және демонстрацияларды өткізетін орындарды қосымшаға сәйкес қосымша регламенттелсін.
2. Осы шешім Аршалы аудандық Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аршалы аудандық мәслихат
сессиясының төрайымы                       Т.Шатрова
Аршалы аудандық
мәслихат хатшысы                           Ю.Сериков
«КЕЛІСІЛДІ»
«Аршалы аудандық ішкі саясат
бөлімі» мемлекеттік мекемесі
бастығының міндетін атқарушы               Ф.Накохова
Аршалы аудандық мәслихаттың
2010 жылғы 4 қарашада
№ 31/8 шешіміне қосымша
Аршалы ауданының елді мекендер аумағында
бейбіт жиналыстарды, митингілерді, шерулерді, пикеттерді
және демонстрацияларды өткізетін орындары
Елді мекендер
атауы
Өткізетін
орындар
1
Аршалы кенті
Аршалы кенті
Тәшенов көшесі 47 үй, аудандық
мәдениет үйі алдындағы алаң
2
Анар селолық округі
Анар станциясы
Қазақстан көшесіндегі 84 және
86 үй аралығындағы бос кеңістік
Донецкое селосы
Әуезов көшесінің соңы
3
Жібек Жолы ауылдық округі
Жібек Жолы ауылы
Целинная көшесінің басы
Жалтыркөл ауылы
Сана би көшесінің басы
4
Ақбұлақ селолық округі
Ақбұлақ ауылы
Центральная көшесінің басы
Ақтасты селосы
Наурыз көшесінің соңы
5
Бірсуат селолық округі
Бірсуат ауылы
Жеңіс көшесінің басы
6
Волгодонов селолық округі
Волгодоновка селосы
Центральная көшесінің басы
Қойгелді селосы
Жастар көшесінің басы
42 разъезд
Конституция көшесіндегі 10 «а» бос кеңістік
7
Арнасай ауылдық округі
Арнасай ауылы
Рождественский көшесінің соңы
Бабатай станциясы
Ғабит Мүсрепов көшесінің басы
8
Ижев селолық округі
Ижевское селосы
Мир көшесінің басы
Шөптікөл станциясы
Сейфуллин көшесінің басы
9
Түрген ауылдық округі
Түрген ауылы
Жеңіс көшесінің басы
Красное озеро селосы
Қызыл көшесінің басы
Родники селосы
Озерная көшесінің басы
10
Константинов селолық округі
Константиновка селосы
Центральная көшесі 49,Ұлы Отан
соғысында қаза болған жауынгерлерге ескерткіш алдындағы алаң
Шортанды селосы
Центральная көшесі 15, селолық клуб алдындағы алаң
Белоярка селосы
Аксенов көшесі 19 жері аумағындағы бос кеңістік
11
Бұлақсай ауылдық округі
Бұлақсай ауылы
Мәдениет үйі алдындағы орталық алаң
Костомар селосы
Конаев көшесінің басы
Ақжар селосы
Әуезов көшесінің басы
12
Михайлов селолық огругі
Михайловка селосы
Абай көшесі 15, мәдениет үйі алдындағы алаң
Ольгинка селосы
Еңбек көшесі 7, селолық клуб алдындағы алаң
Николаевка селосы
Новая көшесі 12, селолық клуб алдындағы алаң
13
Сараба селолық округі
Сараба селосы
Абай атындағы көшесі ортасында
Сары-Оба станциясы
Бейбітшілік көшесінің басы