Об организации общественных работ в Енбекшильдерском районе на 2010 год
Постановление акимата Енбекшильдерского района Акмолинской области от 19 января 2010 года № А-2/4. Зарегистрировано Управлением юстиции Енбекшильдерского района Акмолинской области 9 февраля 2010 года № 1-10-110. Утратило силу - постановлением акимата Енбекшильдерского района Акмолинской области от 28 декабря 2010 года № А-11/378
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Енбекшильдерского района Акмолинской области от 28.12.2010 № А-11/378
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», пунктами 7, 8 Правил организации и финансирования общественных работ, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836, акимат Енбекшильдерского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать в 2010 году общественные работы в организациях Енбекшильдерского района.
2. Утвердить прилагаемый перечень организаций, виды, объемы и условия общественных работ, размеры оплаты и источники их финансирования по Енбекшильдерскому району на 2010 год.
Сноска. Пункт 2 с изменениями, внесенными постановлением акимата Енбекшильдерского района Акмолинской области от 25.03.2010
№ А-3/51 (порядок введения в действие см. п. 3)
3. Признать утратившим силу постановление акимата Енбекшильдерского района «Об организации общественных работ в Енбекшильдерском районе на 2009 год» от 08 января 2009 года № а–1/1 (зарегистрированное в реестре регистрации нормативных правовых актов за № 1-10-82, опубликованное 21 февраля 2009 года в районной газете «Жаңа дәуір» - «Сельская новь»).
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Шауенова С.Ж.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в управлении юстиции Енбекшильдерского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Енбекшильдерского
района                                     Т.Хамитов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения «Отдел занятости и
социальных программ»
Енбекшильдерского района                   Абуова Т.Е.
Начальник государственного
учреждения «Отдел финансов»
Енбекшильдерского района                   Бекенова А.Н.
Приложение
к постановлению акимата
Енбекшильдерского района
от 19.01.2010 года № А-2/4
Сноска. Приложение в редакции постановления акимата Енбекшильдерского района Акмолинской области от 25.03.2010 № А-3/51 (порядок введения в действие см. п. 3)
Перечень организаций, виды, объемы общественных работ, размеры оплаты и источники их финансирования по Енбекшильдерскому району на 2010 год
Наименование
организаций
Виды общественных
работ
Объем
общественных
работ
1
Государственное
учреждение
«Аппарат акима
города Степняк»
Озеленение и благоустройство.
Помощь оформления социальных
карт, подворный обход.
Ремонтные работы.
Курьерская работа.
Уборка территории.

2010 жылы Еңбекшілдер ауданында қоғамдық жұмыстар ұйымдастыру туралы
Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 19 қаңтардағы № А-2/4 қаулысы. Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 9 ақпанда № 1-10-110 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданы әкімінің 2010 жылғы 28 желтоқсандағы № А-11/378 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданы әкімінің 2010.12.28 № А-11/378 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 20 бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысымен бекітілген қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландырудың Ережесінің 7, 8 тармақтарына сәйкес, Еңбекшілдер ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Еңбекшілдер ауданының ұйымдарында 2010 жылы қоғамдық жұмыстар ұйымдастырылсын.
2. 2010 жылы Еңбекшілдер ауданы бойынша қоғамдық жұмыстар ұйымдастыратын ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, енбекақы көлемі және жағдайы мөлшелері және оларды қаржыландыру көзі қосымшаға сәйкес бекітілсін.
Ескерту: 2-тармаққа өзгерту енгізілді - Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданы әкімдігінің 2009.03.25 № А-3/51 (қолданысқа енгізу тәртібін 3-тармақтан қараңыз) қаулысымен.
3. Еңбекшілдер ауданы әкімдігінің «2009 жылы Еңбекшілдер ауданында қоғамдық жұмыстар ұйымдастыру туралы» 2009 жылғы 08 қаңтардағы № а-1/1 қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді тіркеудің тізілімінде № 1-10-82 тіркелген, 2009 жылғы 21 ақпандағы аудандық «Жаңа дәуір» - «Сельская новь» газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы С.Ж.Шәуеновке жүктелсін.
5. Осы қаулы Еңбекшілдер ауданының әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Еңбекшілдер ауданының
әкімі                                      Т.Хамитов
КЕЛІСІЛДІ:
Еңбекшілдер ауданының
«Жұмыспен қамту және
әлеуметтік бағдарламалар
бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Т.Е.Әбуова
Еңбекшілдер ауданының
«Қаржы бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        А.Н.Бекенова
Еңбекшілдер ауданы әкімдігінің
2010 жылғы 19 қаңтардағы
№ А-2/4 қаулысына қосымша
Ескерту: Қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданы әкімдігінің 2010.03.25 № А-3/51 (қолданысқа енгізу тәртібін 3-тармақтан қараңыз) қаулысымен.
2010 жылы Еңбекшілдер ауданы бойынша қоғамдық жұмыстар ұйымдастыратын ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, енбекақы көлемі мөлшелері және оларды қаржыландыру көзінің тізбесі
Кәсіпорын атауы
Қоғамдық жұмыстар түрлері
Қоғамдық
жұмыс
көлемі
1
«Степняк қаласы
әкімінің аппараты»
мемлекеттік мекемесі
Көгалдандыру және көркейту.
Әлеуметтік картамен жұмыс
істеу көмек белгілеу,
аулаларды аралау.
Жөндеу жұмыстары.
Курьерлық жұмыс.
Аумақты тазалау.

2063,2
2
Государственное
учреждение
«Аппарат акима
Аксусского
сельского округа»
Уборка территории, подворный обход.
134,6
3
Государственное
учреждение
«Аппарат акима
Ангалбатырского
сельского округа»
Уборка территории, подворный обход.
314,0
4
Государственное
учреждение
«Аппарат акима
Баймырзинского
сельского округа»
Уборка территории, подворный обход.
134,6
5
Государственное
учреждение
«Аппарат акима
Бирсуатского
сельского округа»
Уборка территории, подворный обход.
269,1
6
Государственное
учреждение
«Аппарат акима
Валихановского
сельского округа»
Уборка территории, подворный обход.
224,3
7
Государственное
учреждение
«Аппарат акима
Донского
сельского округа»
Уборка территории, подворный обход.
269,1
продолжение таблицы
Условия общественных
работ
Размеры оплаты
Источник
финансирования
1
Трудовой договор
Не менее минимальной
заработной платы
Местный бюджет
2
Трудовой договор
Не менее минимальной
заработной платы
Местный бюджет
3
Трудовой договор
Не менее минимальной
заработной платы
Местный бюджет
4
Трудовой договор
Не менее минимальной
заработной платы
Местный бюджет
5
Трудовой договор
Не менее минимальной
заработной платы
Местный бюджет
6
Трудовой договор
Не менее минимальной
заработной платы
Местный бюджет
7
Трудовой договор
Не менее минимальной
заработной платы
Местный бюджет
продолжение таблицы
8
Государственное
учреждение
«Аппарат акима
Кенащинского
сельского округа»
Уборка территории, подворный обход.
44,8
9
Государственное
учреждение
«Аппарат акима
Краснофлотского
сельского округа»
Уборка территории, подворный обход.
224,3
10
Государственное
учреждение
«Аппарат акима
Ульгинского
сельского округа»
Уборка территории, подворный обход.
852,2
11
Государственное
учреждение
«Аппарат акима
Заураловского
сельского округа»
Уборка территории, подворный обход.
134,6
12
Государственное
учреждение
«Аппарат акима
Макинского
сельского округа»
Уборка территории, подворный обход.
493,4
13
Государственное
учреждение
«Аппарат акима
Мамайского
сельского округа»
Уборка территории, подворный обход.
134,6
14
Государственное
учреждение
«Аппарат акима
Заозерного
сельского округа»
Уборка территории, подворный обход.
134,6
15
Государственное
учреждение
«Аппарат акима
Енбекшильдерского
сельского округа»
Уборка территории, подворный обход.
134,6
продолжение таблицы
8
Трудовой договор
Не менее минимальной
заработной платы
Местный бюджет
9
Трудовой договор
Не менее минимальной
заработной платы
Местный бюджет
10
Трудовой договор
Не менее минимальной
заработной платы
Местный бюджет
11
Трудовой договор
Не менее минимальной
заработной платы
Местный бюджет
12
Трудовой договор
Не менее минимальной
заработной платы
Местный бюджет
13
Трудовой договор
Не менее минимальной
заработной платы
Местный бюджет
14
Трудовой договор
Не менее минимальной
заработной платы
Местный бюджет
15
Трудовой договор
Не менее минимальной
заработной платы
Местный бюджет

2063,2
2
«Ақсу ауылдық округі
әкімінің аппараты»
мемлекеттік мекемесі
Аумақты тазалау, аулаларды аралау.
134,6
3
«Аңғал батыр ауылдық
округінің әкімінің
аппараты»
мемлекеттік мекемесі
Аумақты тазалау, аулаларды аралау.
314,0
4
«Баймырза ауылдық
округінің әкімінің
аппараты»
мемлекеттік мекемесі
Аумақты тазалау, аулаларды аралау.
134,6
5
«Бірсуат ауылдық
округінің әкімінің
аппараты»
мемлекеттік мекемесі
Аумақты тазалау, аулаларды аралау.
269,1
6
«Уәлихан ауылдық
округінің әкімінің
аппараты»
мемлекеттік мекемесі
Аумақты тазалау, аулаларды аралау.
224,3
кестенің жалғасы
Қоғамдық жұмыстар
шарттары
Еңбекті төлеу мөлшері
Қаржыландыру
көздері
1
Еңбек келісім шарты
Ең төменгі жалақы
мөлшерінен кем емес
Жергілікті
бюджет
2
Еңбек келісім шарты
Ең төменгі жалақы
мөлшерінен кем емес
Жергілікті
бюджет
3
Еңбек келісім шарты
Ең төменгі жалақы
мөлшерінен кем емес
Жергілікті
бюджет
4
Еңбек келісім шарты
Ең төменгі жалақы
мөлшерінен кем емес
Жергілікті
бюджет
5
Еңбек келісім шарты
Ең төменгі жалақы
мөлшерінен кем емес
Жергілікті
бюджет
6
Еңбек келісім шарты
Ең төменгі жалақы
мөлшерінен кем емес
Жергілікті
бюджет
кестенің жалғасы
7
«Донской ауылдық
округінің әкімінің
аппараты»
мемлекеттік мекемесі
Аумақты тазалау, аулаларды аралау.
269,1
8
«Кеңащы ауылдық
округінің әкімінің
аппараты»
мемлекеттік мекемесі
Аумақты тазалау, аулаларды аралау.
44,8
9
«Краснофлот ауылдық
округінің әкімінің
аппараты»
мемлекеттік мекемесі
Аумақты тазалау, аулаларды аралау.
224,3
10
«Үлгі ауылдық
округінің әкімінің
аппараты»
мемлекеттік мекемесі
Аумақты тазалау, аулаларды аралау.
852,2
11
«Заурал ауылдық
округінің әкімінің
аппараты»
мемлекеттік мекемесі
Аумақты тазалау, аулаларды аралау.
134,6
12
«Макин ауылдық
округінің әкімінің
аппараты»
мемлекеттік мекемесі
Аумақты тазалау, аулаларды аралау.
493,4
13
«Мамай ауылдық округі
әкімінің аппараты»
мемлекеттік мекемесі
Аумақты тазалау, аулаларды аралау.
134,6
14
«Заозерный ауылдық
округі әкімінің
аппараты»
мемлекеттік мекемесі
Аумақты тазалау, аулаларды аралау.
134,6
15
«Еңбекшілдер ауылдық
округі әкімінің
аппараты»
мемлекеттік мекемесі
Аумақты тазалау, аулаларды аралау.
134,6
кестенің жалғасы
7
Еңбек келісім шарты
Ең төменгі жалақы
мөлшерінен кем емес
Жергілікті бюджет
8
Еңбек келісім шарты
Ең төменгі жалақы
мөлшерінен кем емес
Жергілікті бюджет
9
Еңбек келісім шарты
Ең төменгі жалақы
мөлшерінен кем емес
Жергілікті бюджет
10
Еңбек келісім шарты
Ең төменгі жалақы
мөлшерінен кем емес
Жергілікті бюджет
11
Еңбек келісім шарты
Ең төменгі жалақы
мөлшерінен кем емес
Жергілікті бюджет
12
Еңбек келісім шарты
Ең төменгі жалақы
мөлшерінен кем емес
Жергілікті бюджет
13
Еңбек келісім шарты
Ең төменгі жалақы
мөлшерінен кем емес
Жергілікті бюджет
14
Еңбек келісім шарты
Ең төменгі жалақы
мөлшерінен кем емес
Жергілікті бюджет
15
Еңбек келісім шарты
Ең төменгі жалақы
мөлшерінен кем емес
Жергілікті бюджет