Об определении мест проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Енбекшильдерском районе
Решение Енбекшильдерского районного маслихата Акмолинской области от 10 марта 2010 года № С-22/3. Зарегистрировано Управлением юстиции Енбекшильдерского района Акмолинской области 14 апреля 2010 года № 1-10-114. Утратило силу - решением Енбекшилдерского районного маслихата Акмолинской области от 16 февраля 2011 года № С-29/4
Сноска. Утратило силу - решением Енбекшилдерского районного маслихата Акмолинской области от 16.02.2011 № С-29/4
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 10 Закона Республики Казахстан от 17 марта 1995 года «О порядке организации и проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Республике Казахстан» и на основании предложения акимата района о дополнительном регламентировании порядка и мест для проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций, в целях обеспечения прав и свобод граждан, общественной безопасности, а также бесперебойного функционирования транспорта, объектов инфраструктуры, сохранности зеленых насаждений и малых архитектурных форм Енбекшильдерский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Определить места проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Енбекшильдерском районе согласно приложения.
2. Признать утратившим силу решение Енбекшильдерского районного маслихата «Об определении мест проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в районе» от 21 октября 2005 года № С-23/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1-10-16, опубликовано 21 октября 2005 года в районной газете «Жаңа Дәуір» - «Сельская новь»).
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития, бюджета и финансов, законности и правопорядка.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в управлении юстиции Енбекшильдерского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата                        А.Бузань
Секретарь
районного маслихата                        М.Исажанов
СОГЛАСОВАНО:
Аким Енбекшильдерского района
Акмолинской области                        Т.Хамитов
Приложение
к решению сессии
Енбекшильдерского районного
маслихата № С-22/3
от 10 марта 2010 года
Места для проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Енбекшильдерском районе
Наимено-
вание населен-
ного пункта
Собрания
Митинги
Шествия, пикеты и демонстрации

Еңбекшілдер ауданында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер мен демонстрациялар өткізетін орындарды анықтау туралы
Ақмола облысы Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 2010 жылғы 10 наурыздағы № С-22/3 шешімі. Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 14 сәуірде № 1-10-114 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 2011 жылғы 16 ақпандағы № С-29/4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 2011.02.16 № С-29/4 шешімімен
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабына, «Қазақстан Республикасында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер мен демонстрацияларды ұйымдастыру және өткізу тәртібі туралы» 1995 жылғы 17 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 10 бабына сәйкес және қоғамдық қауіпсіздікті, азаматтардың құқығы мен бостандығын қамтамасыз ету мақсатында, сонымен қатар транспорттың іркіліссіз жұмыс істеуін, инфрақұрылым нысандарын, жасыл желектер мен сәулет түрлерін сақтау үшін, бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер мен демонстрацияларды өткізу тәртібі мен орнын анықтауды қосымша регламенттеу туралы аудандық әкімдіктің ұсынысы негізінде Еңбекшілдер аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Еңбекшілдер ауданында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер мен демонстрациялар өткізетін орындар қосымшаға сәйкес анықталсын.
2. Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 2005 жылғы 21 қазандағы № С-23/2 «Ауданда бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер мен демонстрациялар өткізетін орындарды анықтау туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 1-10-16 тіркеліп, 2005 жылғы 21 қазанда аудандық «Жаңа дәуір»-«Сельская новь» газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау әлеуметтік-экономикалық даму, бюджет пен қаржы, заңдылық пен құқық тәртібі мәселелері жөніндегі тұрақты комиссияға жүктелсін.
4. Осы шешім Еңбекшілдер ауданының әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және ресми түрде жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       А.Бузань
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    М.Исажанов
КЕЛІСІЛДІ:
Ақмола облысы
Еңбекшілдер ауданының әкімі                Т.Хамитов
Еңбекшильдер аудандық
мәслихаттың
2010 жылғы 10 наурыздағы
№ С-22/3 сессиясының
шешіміне қосымша
Еңбекшілдер ауданында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер мен демонстрациялар өткізетін орындар
Елді
мекеннің
атауы
Жиналыстар
Митингілер
Шерулер,
пикеттер мен демонстрациялар

1. Ульгинский сельский округ
1.1.
аул Ульги
Сельский клуб
На территории прилегающей к сельскому клубу
На территории прилегающей к сельскому клубу
1.2.
село Кызылуюм
На территории около товарищество с ограниченной ответственностью «Кызылуюм», на землях Ульгинского сельского округа
На территории около товарищество с ограниченной ответственностью «Кызылуюм», на землях Ульгинского сельского округа
На территории около товарищество с ограниченной ответственностью «Кызылуюм», на землях Ульгинского сельского округа
1.3.
село Карловка
Автобусная остановка
Около автобусной остановки, на землях Ульгинского сельского округа
Около автобусной остановки, на землях Ульгинского сельского округа
1.4.
село Трамбовка
Автобусная остановка
Около автобусной остановки, на землях Ульгинского сельского округа
Около автобусной остановки, на землях Ульгинского сельского округа
1.5.
село Уюмшил
Сельская библиотека
На территории прилегающей к сельской библиотеке
На территории прилегающей к сельской библиотеке
1.6.
село Жокей
Автобусная остановка
Около автобусной остановки, на землях Ульгинского сельского округа
Около автобусной остановки, на землях Ульгинского сельского округа
2. Аксуский сельский округ
2.1.
аул Аксу
На территории бывшего клуба
На территории прилегающей к бывшему клубу
На территории прилегающей к бывшему клубу
3. Макинский сельский округ
3.1.
село Макинка
Торговый дом «Алем»
На территории прилегающей к сельскому клубу
На территории прилегающей к сельскому клубу
3.2.
село Когам
На территории школы
На территории около магазина «Разия», на землях Макинского сельского округа
На территории около магазина «Разия», на землях Макинского сельского округа
3.3.
село Макпал
На территории сельского клуба
На территории около магазина «Маржан», на землях Макинского сельского округа
На территории около магазина «Маржан», на землях Макинского сельского округа
3.4.
село Буланды
Сельская библиотека
На территории прилегающей к сельской библиотеке
На территории прилегающей к сельской библиотеке
3.5.
село Каратал
На территории начальной средней школы
На территории прилегающей бывшему клубу
На территории прилегающей бывшему клубу
3.6.
село Карагай
Кафе «Венера»
На территории прилегающей к мельнице и конторе товарищество с ограниченной ответственностью  «Жалаир Буланды»
На территории прилегающей к мельнице и конторе товарищество с ограниченной ответственностью «Жалаир Буланды»
4. Заозерный сельский округ
4.1.
село Заозерное
На территории Заозерного сельского округа определено на территории, прилегающей к административ-
ному зданию филиала товарищество с ограниченной ответственностью «Кокшетау Энерго Центр» «Восток Энерго»
На территории Заозерного сельского округа определено на территории, прилегающей к административ-
ному зданию филиала товарищество с ограниченной ответственностью «Кокшетау Энерго Центр» «Восток Энерго»
На территории Заозерного сельского округа определено на территории, прилегающей к административ-
ному зданию филиала товарищество с ограниченной ответственностью «Кокшетау Энерго Центр» «Восток Энерго»

1. Үлгі ауылдық округі
1.1.
Үлгі ауылы
Ауыл клубы
Ауыл клубы жанасқан аумақта
Ауыл клубы жанасқан аумақта
1.2.
Қызыл- ұйым ауылы
Үлгі ауылдық округінің жеріндегі «Қызыл ұйым» жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің жанындағы аумақта
Үлгі ауылдық округінің жеріндегі
«Қызыл ұйым» жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің жанындағы аумақта
Үлгі ауылдық округінің жеріндегі
«Қызыл ұйым» жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің жанындағы аумақта
1.3.
Карловка селосы
Автотұрақ
Үлгі ауылдық округінің жерінде, автотұрақ жанында
Үлгі ауылдық округінің жерінде, автотұрақ жанында
1.4.
Трамбов-ка селосы
Автотұрақ
Үлгі ауылдық округінің жерінде, автотұрақ жанында
Үлгі ауылдық округінің жерінде, автотұрақ жанында
1.5.
Ұйымшыл ауылы
Ауылдық кітапхана
Ауылдық кітапханаға жанасқан аумақта
Ауылдық кітапханаға жанасқан аумақта
1.6.
Жөкей ауылы
Автотұрақ
Үлгі ауылдық округінің жерінде, автотұрақ жанында
Үлгі ауылдық округінің жерінде, автотұрақ жанында
2. Ақсу ауылдық округі
2.1.
Ақсу ауылы
Бұрынғы клуб аумағы
Ауылдық клубқа жанасқан аумақта
Ауылдық клубқа жанасқан аумақта
3. Макинка ауылдық округі
3.1.
Макинка селосы
«Әлем» сауда үйі
Ауылдық клубқа жанасқан аумақта
Ауылдық клубқа жанасқан аумақта
3.2.
Қоғам ауылы
Мектеп аумағында
Макинка ауылдық округінің жерінде, «Рәзия» дүкенінің жанындағы аумақта
Макинка ауылдық округінің жерінде,«Рәзия» дүкенінің жанындағы аумақта
3.3.
Мақпал ауылы
Ауылдық клуб аумағында
Макинка ауылдық округінің жерінде, «Маржан» дүкенінің жанындағы аумақта
Макинка ауылдық округінің жерінде, «Маржан» дүкенінің жанындағы аумақта
3.4.
Бұланды ауылы
Ауылдық кітапхана
Ауылдық кітапханаға жанасқан аумақта
Ауылдық кітапханаға жанасқан аумақта
3.5.
Қаратал ауылы
Ауылдық бастауыш мектеп аумағында
Бұрынғы клубқа жанасқан аумақта
Бұрынғы клубқа жанасқан аумақта
3.6.
Қарағай ауылы
«Венера» кафесі
Диірменге және «Жалайыр Бұланды» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі кеңсесіне жанасқан аумақта
Диірменге және «Жалайыр Бұланды» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі кеңсесіне жанасқан аумақта
4. Заозерный ауылдық округі
4.1.
Заозер-
ный селосы
Заозерный ауылдық округінің аумағындағы «Восток Энерго» «Көкшетау Энерго Центр» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі филиалының әкімшілік ғимаратына жанасқан аумақта анықталсын
Заозерный ауылдық округінің аумағындағы «Восток Энерго» «Көкшетау Энерго Центр» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі филиалының әкімшілік ғимаратына жанасқан аумақта анықталсын
Заозерный ауылдық округінің аумағындағы «Восток Энерго» «Көкшетау Энерго Центр» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі филиалының әкімшілік ғимаратына жанасқан аумақта анықталсын

5. Заураловский сельский округ
5.1.
село Зауралов-ка
Сельский клуб
На территории прилегающей к сельскому клубу
На территории прилегающей к сельскому клубу
5.2.
село Кудыкагаш
Сельский клуб
На территории прилегающей к сельскому клубу
На территории прилегающей к сельскому клубу
5.3.
село Яблоновка
Сельская библиотека
На территории прилегающей к сельской библиотеке
На территории прилегающей к сельской библиотеке
6. Баймырзинский сельский округ
6.1.
село Баймырза
Сельский клуб
На территории прилегающей к сельскому клубу
На территории прилегающей к сельскому клубу
6.2.
село Шошкалы
На территории около товарищество с ограниченной ответственностью «Болашак-М», на землях Баймырзинского сельского округа
На территории около товарищество с ограниченной ответственностью «Болашак-М», на землях Баймырзинского сельского округа
На территории около товарищество с ограниченной ответственностью «Болашак-М», на землях Баймырзинского сельского округа
7. город Степняк
7.1.
город Степняк
Здание РДК
Площадь прилегающая к территории рынка
Площадь прилегающая к территории рынка
7.2.
село Пригорхоз
На территории бывшей школы
На территории бывшей школы
На территории бывшей школы
8. Валихановский сельский округ
8.1.
село Валиха-
ново
Сельский клуб
На территории прилегающей к сельскому клубу
На территории прилегающей к сельскому клубу
9. Мамайский сельский округ
9.1.
село Мамай
Сельский клуб
На территории прилегающей к сельскому клубу
На территории прилегающей к сельскому клубу
10. Донской сельский округ
10.1.
село Андыкожа- батыр
Сельский клуб
На территории прилегающей к сельскому клубу
На территории прилегающей к сельскому клубу
10.2.
село Невское
Сельская библиотека
На территории прилегающей к сельской библиотеке
На территории прилегающей к сельской библиотеке
11. Краснофлотский сельский округ
11.1
село Красно-
флот
Сельский клуб
На территории  прилегающей к конторе товарищество с ограниченной ответственностью «Краснофлотский»
На территории прилегающей к конторе товарищество с ограниченной ответственностью «Краснофлотский»
12. Енбекшильдерский сельский округ
12.1
село Енбек-
шиль-
дерское
Сельский клуб
На территории прилегающей к сельскому клубу
На территории прилегающей к сельскому клубу
12.2
село Актас
На территории агрофирмы «Кенащи» на землях Енбекшильдер-
ского сельского округа
На территории агрофирмы «Кенащи» на землях Енбекшильдер-
ского сельского округа
На территории агрофирмы «Кенащи» на землях Енбекшильдер-
ского сельского округа
12.3
село Акбулак
Сельский клуб
На территории прилегающей к сельскому клубу
На территории прилегающей к сельскому клубу
13. Бирсуатский сельский округ

5. Заурал ауылдық округі
5.1.
Заурал селосы
Ауылдық клуб
Ауылдық клубқа жанасқан аумақта
Ауылдық клубқа жанасқан аумақта
5.2.
Құдық-
ағаш ауылы
Ауылдық клуб
Ауылдық клубқа жанасқан аумақта
Ауылдық клубқа жанасқан аумақта
5.3.
Яблонов-ка селосы
Ауылдық кітапхана
Ауылдық кітапханаға жанасқан аумақта
Ауылдық кітапханаға жанасқан аумақта
6. Баймырза ауылдық округі
6.1.
Баймырза ауылы
Ауылдық клуб
Ауылдық клубқа жанасқан аумақта
Ауылдық клубқа жанасқан аумақта
6.2.
Шошқалы ауылы
Баймырза ауылдық округінің жерінде, «Болашақ-М» жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің жанындағы аумақта
Баймырза ауылдық округінің жерінде, «Болашақ-М» жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің жанындағы аумақта
Баймырза ауылдық округінің жерінде, «Болашақ-М» жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің жанындағы аумақта
7. Степняк қаласы
7.1.
Степняк қаласы
Аудандық мәдениет үйінің ғимараты
Базар алаңына жанасқан аумақ
Базар алаңына жанасқан аумақ
7.2.
Пригор-
хоз селосы
Бұрынғы мектеп аумағында
Бұрынғы мектеп аумағында
Бұрынғы мектеп аумағында
8. Уәлихан ауылдық округі
8.1.
Уәлихан ауылы
Ауылдық клуб
Ауылдық клубқа жанасқан аумақта
Ауылдық клубқа жанасқан аумақта
9. Мамай ауылдық округі
9.1.
Мамай ауылы
Ауылдық клуб
Ауылдық клубқа жанасқан аумақта
Ауылдық клубқа жанасқан аумақта
10. Донской ауылдық округі
10.1.
Андықожа ауылы
Ауылдық клуб
Ауылдық клубқа жанасқан аумақта
Ауылдық клубқа жанасқан аумақта
10.2.
Невский ауылы
Ауылдық кітапхана
Ауылдық кітапханаға жанасқан аумақта
Ауылдық кітапханаға жанасқан аумақта
11. Краснофлот ауылдық округі
11.1.
Красно-
флот ауылы
Ауылдық клуб
«Краснофлот» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі кеңсесіне жанасқан аумақта
«Краснофлот» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі кеңсесіне жанасқан аумақта
12. Еңбекшілдер ауылдық округі
12.1.
Еңбек-
шілдер ауылы
Ауылдық клуб
Ауылдық клубқа жанасқан аумақта
Ауылдық клубқа жанасқан аумақта
12.2.
Ақтас ауылы
Еңбекшілдер ауылдық округінің жерінде, «Кеңащы» агрофирмасы аумағында
Еңбекшілдер ауылдық округінің  жерінде, «Кеңащы» агрофирмасы аумағында
Еңбекшілдер ауылдық округінің жерінде, «Кеңащы» агрофирмасы аумағында
12.3.
Ақбұлақ ауылы
Ауылдық клуб
Ауылдық клубқа жанасқан аумақта
Ауылдық клубқа жанасқан аумақта
13. Бірсуат ауылдық округі

13.1
село Бирсуат
Сельский клуб
На территории прилегающей к сельскому клубу
На территории прилегающей к сельскому клубу
13.2
село Сауле
Сельский клуб
На территории прилегающей к сельскому клубу, улице Айтим Амирова
На территории прилегающей к сельскому клубу, улице Айтим Амирова
14. Ангалбатырский сельский округ
14.1
село Ангал-
батыр
Сельский клуб
На территории прилегающей к сельскому клубу, улице «Жамбыл»
На территории прилегающей к сельскому клубу, улице «Жамбыл»
14.2
село Жаналык
На территории частного дома Аскаровых на землях Ангалбатырского сельского округа
На территории частного дома Аскаровых на землях Ангалбатырского сельского округа
На территории частного дома Аскаровых на землях Ангалбатырского сельского округа
15. Кенащинский сельский округ
15.1
село Кенащи
Сельский клуб
На территории прилегающей к сельскому клубу
На территории прилегающей к сельскому клубу

13.1.
Бірсуат ауылы
Ауылдық клуб
Ауылдық клубқа жанасқан аумақта
Ауылдық клубқа жанасқан аумақта
13.2.
Сәуле ауылы
Ауылдық клуб
Ауыл клубы жанасқан аумақта, Айтым Әміров көшесі
Ауыл клубы жанасқан аумақта, Айтым Әміров көшесі
14. Аңғалбатыр ауылдық округі
14.1.
Аңғал-
батыр ауылы
Ауылдық клуб
Ауылдық клубқа жанасқан аумақта, «Жамбыл» көшесі
Ауылдық клубқа жанасқан аумақта, «Жамбыл» көшесі
14.2.
Жаңалық ауылы
Аңғалбатыр ауылдық округінің жерінде, Асқаровтардың жекеменшік үйінің жанындағы аумақта
Аңғалбатыр ауылдық округінің жерінде, Асқаровтардың жекеменшік үйінің жанындағы аумақта
Аңғалбатыр ауылдық округінің жерінде, Асқаровтардың жекеменшік үйінің жанындағы аумақта
15. Кеңащы ауылдық округі
15.1.
Кеңащы ауылы
Ауылдық клуб
Ауылдық клубқа жанасқан аумақта
Ауылдық клубқа жанасқан аумақта