Об установлении квоты рабочих мест для лиц, освободившихся из мест лишения свободы и для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций в Жаркаинском районе
Постановление акимата Жаркаинского района Акмолинской области от 24 августа 2010 года № А-8/262. Зарегистрировано Управлением юстиции Жаркаинского района Акмолинской области 16 сентября 2010 года № 1-12-135. Утратило силу - постановлением акимата Жаркаинского района Акмолинской области от 19 июня 2012 года № А-6/325
Утратило силу - постановлением акимата Жаркаинского района Акмолинской области от 19.06.2012 № А-6/325
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктами 5-5) и 5-6) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", в целях социальной защиты лиц, освободившихся из мест лишения свободы и для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций, испытывающих трудности в поиске работы, для обеспечения их занятости, акимат Жаркаинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для лиц, освободившихся из мест лишения свободы и для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций в Жаркаинском районе в размере один процент от общей численности рабочих мест.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Жаркаинского района Ахметова У.А.
3. Настоящее постановления вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Жаркаинского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Жаркаинского района                         А.Калжанов

Жарқайың ауданында бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Ақмола облысы Жарқайың ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 24 тамыздағы № А-8/262 қаулысы. Ақмола облысы Жарқайың ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 16 қыркүйекте № 1-12-135 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Жарқайың ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 19 маусымдағы № А-6/325 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Жарқайың ауданы әкімдігінің 2012.06.19 № А-6/325 қаулысымен
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзу басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7-бабының 5-5) және 5-6)-тармақшаларына сәйкес, жұмысқа орналасуда қиындық көріп жүрген бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандарды әлеуметтік қорғау мақсатында, оларды жұмыспен қамтамасыз ету үшін, Жарқайың ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТТІ:
1. Жарқайың ауданында бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған тұлғалар және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына квота, жұмыс орындарының жалпы санының бір пайызы мөлшерінде белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуына бақылау жүргізу аудан әкімінің орынбасары Ұ.А. Ахметоваға жүктелсін.
3. Осы қаулы Жарқайың ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жарқайың ауданының әкімі                         А.Қалжанов