О внесении дополнения и изменений в постановление акимата Актюбинской области от 20 ноября 2009 года № 345 "Об организации и финансировании молодежной практики в Актюбинской области"
Постановление акимата Актюбинской области от 19 февраля 2010 года № 48. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 18 марта 2010 года за № 3330. Утратило силу постановлением акимата Актюбинской области от 17 апреля 2012 года № 129
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Актюбинской области от 17.04.2012 № 129.
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и пунктом 3 статьи 28 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года № 213 «О нормативных правовых актах» акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Актюбинской области от 20 ноября 2009 года № 345 «Об организации и финансировании молодежной практики в Актюбинской области» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3304, опубликованное 22 декабря 2009 года в газетах «Актобе», «Актюбинский вестник» за № 152, 153) следующие дополнение и изменения:
в преамбуле после цифры «7» добавить слова «, пунктом 2 статьи 5», слова «, постановлением Правительства Республики Казахстан от 6 марта 2009 года № 264 «О мерах по реализации Послания Главы государства народу Казахстана от 6 марта 2009 года «Через кризис к обновлению и развитию»» исключить;
в пункте 5 цифры и слова «15 000 (пятнадцать тысяч) тенге» заменить цифрами и словами «20 000 (двадцать тысяч) тенге».
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2010 года.
Аким области                               Е.Сагиндиков

Ақтөбе облысы әкімдігінің 2009 жылғы 20 қарашадағы № 345 "Ақтөбе облысында жастар тәжірибесін ұйымдастыру және қаржыландыру туралы" қаулысына толықтыру мен өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облыстық әкімдігінің 2010 жылғы 19 ақпандағы № 48 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2010 жылғы 18 наурызда № 3330 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы әкімдігінің 2012 жылғы 17 сәуірдегі № 129 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы әкімдігінің 2012.04.17 № 129 Қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148        «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 27 бабының 2 тармағына және Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы № 213 «Нормативтік құқықтық актілер туралы» Заңының 28-бабының 3-тармағына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақтөбе облысы әкімдігінің 2009 жылғы 20 қарашадағы № 345 «Ақтөбе облысында жастар тәжірибесін ұйымдастыру және қаржыландыру туралы» (нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3304 тіркелген, «Ақтөбе», «Актюбинский вестник» газеттерінің 2009 жылғы 22 желтоқсандағы № 152, 153 жарияланған) қаулысына мынадай толықтыру мен өзгерістер енгізілсін:
кіріспеде «6-тармағына» деген сөзден кейін «, 5-баптың 2-тармағы» деген сөздермен толықтырылсын, «, Мемлекет Басшысының 2009 жылғы 6 наурыздағы «Дағдарыстан жаңару мен дамуға» атты Қазақстан халқына Жолдауын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 6 наурыздағы № 264 қаулысына» деген сөздер алынып тасталсын;
5-тармақтағы «15 000 (он бес мың) теңгені» деген сандар мен сөздер «20 000 (жиырма мың) теңгені» деген сандармен және сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күннен кейін қолданысқа енгізіледі және 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таралады.
Облыс әкімі                               Е.Сағындықов