О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата № 159 от 24 декабря 2009 года "О районном бюджете на 2010-2012 годы"
Решение маслихата Мугалжарского района Актюбинской области от 21 апреля 2010 года № 188. Зарегистрировано Управлением юстиции Мугалжарского района Актюбинской области 6 мая 2010 года № 3-9-122. Утратило силу решением маслихата Мугалжарского района Актюбинской области от 31 марта 2011 года № 245
Сноска. Утратило силу решением маслихата Мугалжарского района Актюбинской области от 31.03.2011 № 245.
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9, подпунктом 4 пункта 2 и пункта 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95, со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решения областного маслихата от 9 апреля 2010 года «Об областном бюджете на 2010-2012 годы» № 293 районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мугалжарского районного маслихата «О районном бюджете на 2010-2012 годы» от 24 декабря 2009 года № 159 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-9-113, опубликованное 27, 30 января, 10 февраля 2010 года в газете «Мугалжар» за № 4, 5, 7 (с учетом, внесенных в него изменений и дополнений решением районного маслихата от 16 февраля 2010 года № 174 «О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 24 декабря 2009 года № 159 «О районном бюджете на 2010-2012 годы», зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-9-116, опубликованное 31 марта, 7 апреля 2010 года в газете «Мугалжар» за № 14, 15) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры «6 903 037» заменить цифрами «7 303 175»,
в том числе по:
поступлениям трансфертов
цифры «799 037» заменить цифрами «1 199 175»;
2) затраты:
цифры «7 226 966» заменить цифрами «7 626 104»;
5) дефицит бюджета
цифры «-347 663» заменить цифрами «-347 668»;
6) финансирование дефицита бюджета
цифры «347 663» заменить цифрами «347 668»;
2) в пункте 7
цифры «3 357 586» заменить цифрами «3 346 586».
3) пункт 8
дополнить 3 и 4 абзацем следующего содержания:
«14 085 тысяч тенге - на выплату единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За Победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.» или медалью «За победу над Японией», лицам, проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны, к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне»;

2009 жылғы 24 желтоқсандағы аудандық мәслихаттың № 159 "2010-2012 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2010 жылғы 21 сәуірдегі № 188 шешімі. Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық Әділет басқармасында 2010 жылғы 6 мамырда № 3-9-122 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2011 жылғы 31 наурыздағы № 245 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2011.03.31 № 245 Шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95 Бюджеттік Кодексінің 9 бабы 2 тармағы, 106 бабының 2 тармағының  4 тармақшасынажәне 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына және облыстық мәслихаттың 2010 жылы 9 сәуірдегі "2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 293 шешіміне сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аудандық мәслихаттың "2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2009 жылғы 24 желтоқсандағы № 159 шешіміне (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-9-113 санымен тіркелген, 2010 жылғы 27, 30 қаңтардағы және 10 ақпандағы "Мұғалжар" газетінде № 4, 5, 7 санында жарияланған) (2010 жылғы 16 ақпандағы № 174 "2009 жылғы 24 желтоқсандағы аудандық мәслихаттың № 159 "2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-9-116 санымен тіркелген, 2010 жылғы 31 наурызда, 7 сәуірдегі "Мұғалжар" газетінде № 14, 15 санында жарияланған) шешімімен енгізілген өзгерістер мен толықтыруларды есепке ала отырып), мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
"6 903 037" деген саны "7 303 175" деген санына өзгертілсін;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша "799 037" деген саны "1 199 175" деген санына өзгертілсін;
2) тармақшасында:
шығындар "7 226 966" деген саны "7 626 104" деген санына өзгертілсін;
5) бюджет тапшылығы
"-347 663" деген саны "-347 668" деген санына өзгертілсін;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру
"347 663" деген саны "347 668" деген санына өзгертілсін;
2) 7 тармақта:
"3 357 586" деген саны "3 346 586" деген санымен ауыстырылсын.
3) 8 тармақта:
3 және 4 абзацтар мынадай редакцияда жазылсын:
"Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген адамдарға, 1941 жылғы 22 маусым – 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде майдандағы армия құрамына кірмеген әскери бөлімдерде, мекемелерде, әскери – оқу орындарында әскери қызмет өткерген, "1941-1945 ж.ж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгені үшін" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, оның ішінде запасқа (отставкаға) шыққандарға, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызмет өткерген) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеуге – 14 085 мың теңге";

«1 063 тысяч тенге - на обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москве, Астане к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне»;
и дополнить абзацем следующего содержания:
«На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования – 39 085 тысяч тенге».
4) пункт 14
в части абзаца 5
цифры «100 000» заменить цифрами «195 700»;
и дополнить абзацем следующего содержания:
«Строительство и реконструкция объектов образования – 114 025 тысяч тенге»;
«Развитие системы водоснабжения – 20 800 тысяч тенге»;
«На выплату заработной платы работникам бюджетной сферы – 42 131 тысяч тенге»;
«На техническое обслуживание пунктов общественного доступа – 432 тысячи тенге»;
«На реализацию Государственной программы «Балапан» - 58 000 тысяч тенге»;
«На проведение областной молодежной марафон-эстафеты «Расцвет села- расцвет Казахстана» - 29 965 тысяч тенге.
2. Приложение 1 и 5 к указанному решению изложить в редакции согласно приложения 1 и 5 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель внеочередной
двадцать пятой сессии
районного маслихата,
секретарь маслихата                          С.Салықбаев
Приложение № 1
к решению районного маслихата

"Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылар мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларына мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз етуге – 1 063 мың теңге";
және мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"білім берудің мектепке дейінгі ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға – 39 085 мың теңге".
4) 14 тармақта
5 абзацтың бөлігінде:
"100 000" деген саны "195 700" деген санымен ауыстырылсын;
және мынадай мазмұндағы 8, 9, 10, 11, 12, 13 абзацтармен толықтырылсын:
"білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға – 114 025 мың теңге;
сумен жабдықтау жүйесін дамытуға – 20 800 мың теңге;
бюджет саласының қызметкерлеріне жалақы төлеуге – 42 131 мың теңге;
қоғамдық ашық пункттеріне техникалық қызмет көрсетуге – 432 мың теңге;
"Балапан" Мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға – 58 000 мың теңге;
"Ауылдың гүлденуі – Қазақстанның гүлденуі" облыстық жастар марафон – эстафетасын жүргізуге – 29 965 мың теңге".
2. Көрсетілген шешімдегі 15 қосымшалары осы шешімдегі 15 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
кезектен тыс жиырма бесінші
сессиясының төрағасы,
мәслихат хатшысы                        С.Салықбаев
Аудандық мәслихаттың

141923
464
Отдел образования района (города областного значения)
141923
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
18981
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
6697
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
1620
013
Материально-техническое оснащение государственных органов
600
467
Отдел строительства района (города областного значения)
114025
037
Строительство и реконструкция объектов образования
114025
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
261909
2
Социальная помощь
239684
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
2123
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
2123
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
237561
002
Программа занятости
71489
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
5000
005
Государственная адресная социальная помощь
3500
006
Жилишная помощь
3500
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
73983
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
15968
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
37800
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
5056
019
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
1063
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.» или медалью «За победу над Японией», проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне

141923
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
27898
1
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18981
5
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
6697
7
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
1620
13
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
600
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
114025
37
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
114025
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
261909
2
Әлеуметтiк көмек
239684
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
2123
3
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
2123
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
237561
2
Еңбекпен қамту бағдарламасы
71489
4
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
5000
5
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
3500
6
Тұрғын үй көмегі
3500
7
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
73983
14
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
15968
16
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
37800
17
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
5056
19
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз ету
1063
20
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), «1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін» медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу