О приписке граждан 1994 года рождения на приписном участке районного отдела по делам обороны на период с января по март месяц 2011 года
Решение акима Уилского района Актюбинской области от 30 декабря 2010 года № 12. Зарегистрировано Управлением юстиции Уилского района Актюбинской области 17 января 2011 года № 3-11-82. Утратило силу решением акима Уилского района Актюбинской области от 15 апреля 2011 года № 3
Сноска. Утратило силу решением акима Уилского района Актюбинской области от 15.04.2011 № 3.
Согласно Закону Республики Казахстан «О воинской обязанности и воинской службе» № 74 от 8 июля 2005 года ст. 17, на основании  постановления Правительства Республики Казахстан от 5 мая 2006 года № 371 «Об утверждении Правилы о порядке ведения воинского учета военнообязанных и призывников в Республики Казахстан », в соответствии с Законом «Местное государственное управление и самоуправление в Республики Казахстан» № 148 от 23 января 2001 года РЕШИЛ:
1. С 10 января по 31 марта 2011 года в Уилском отделе по делам обороны провести приписку граждан 1994 годов рождения, а также граждан ранее не проходивших приписку, постоянно или временно проживающих на территорий Уилского района.
2. Все мероприятия связанные с проведением приписки граждан финансировать за счет местного бюджета.
3. Главному врачу «Уилской районной центральной больницы» (Ж.Камбаров-по согласованию) в отдел по делам обороны Уилского района, выделить:
1) врачей-специалистов и медсестер для проведения выдачи медицинских удостоверении;
2) врачей подростковых кабинетов для обеспечения приписываемых качественными и полными медицинскими документами;
3) резервный состав врачей-специалистов;
4) медицинские имущества, инструменты и лекарства для работы медицинской комиссии,.
4. Государственное учреждение «Уилский отдел по трудоустройству и социальных программ» на основании запроса «Отдела по делам обороны Уилского района» выделить четыре человека для оказания услуг во время приписки.
5. Акимам сельских округов по требованию «Отдела по делам обороны Уилского района» оповестить о призыве граждан допризывного возраста в призывной пункт, обеспечить подростков в своевременном прибытии в призывной пункт.

2011 жылдың қаңтары мен наурызы аралығында аудандық қорғаныс істері жөніндегі бөлімінің шақыру учаскесінде 1994 жылғы туылған азаматтарды тіркеу туралы
Ақтөбе облысы Ойыл аудандық әкімдігінің 2010 жылғы 30 желтоқсандағы № 12 шешімі. Ақтөбе облысы Ойыл ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 17 қаңтарда № 3-11-82 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ойыл аудандық әкімінің 2011 жылғы 15 сәуірдегі № 3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ойыл аудандық әкімінің 2011.04.15 № 3 Шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі № 74 «Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы» Заңының 17-бабын, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 5 мамырдағы № 371 «Қазақстан Республикасында әскери міндеттілер мен әскерге шақырушыларды әскери есепке алуды жүргізу тәртібі туралы ережені бекіту туралы» қаулысын басшылыққа ала отырып, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 33-бабына сәйкес ШЕШЕМІН:
1. 2011 жылдың 10 қаңтары мен 31 наурызы аралығында «Ойыл аудандық қорғаныс істері жөніндегі бөлімі» мемлекеттік мекемесінің шақыру учаскесінде тіркеу жылы 17 жасқа толатын 1994 жылы туған азаматтарды, сонымен қатар бұрын тіркеуден өтпеген, Ойыл ауданының аумағында тұрақты немесе уақытша тұратын ересек жастағы азаматтарды тіркеу жүргізілсін.
2. Азаматтарды тіркеуге байланысты іс-шаралар жергілікті бюджет қаржысы есебінен жүзеге асырылсын.
3. «Ойыл аудандық орталық ауруханасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынына (Ж.Қамбаров-келісім бойынша) «Ойыл аудандық қорғаныс істері жөніндегі бөлімі» мемлекеттік мекемесінің қарамағына бөлу ұсынылсын:
1) тіркелушілерге медициналық куәлік беруді жүргізу үшін дәрігер мамандарды және медбикелерді;
2) тіркелушілерді медициналық құжаттармен сапалы және толық қамтамасыз ету үшін жеткіншектер кабинеттерінің дәрігерлерін;
3) дәрігер-мамандардың резервтік құрамын;
4) медициналық комиссия жұмысы үшін қажетті медициналық мүліктерді, құралдарды, және дәрі-дәрмектерді.
4. «Ойыл аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесіне «Ойыл аудандық қорғаныс істері жөніндегі бөлімі» мемлекеттік мекемесінің сұранысы негізінде тіркеу жұмыстары кезінде қызмет көрсету үшін ақылы қоғамдық жұмыстарға тартылған жұмыссыз есебінен уақытша төрт адам бөлу жүктелсін.
5. Селолық округтер әкімдері «Ойыл аудандық қорғаныс істері жөніндегі бөлімі» мемлекеттік мекемесінің талабы бойынша шақырылушыларды оларды шақырту пунктіне шақырылғандығын хабарласын және жеткіншектердің уақытында келуін қамтамасыз етсін.

6. Во время принятия на воинский учет граждан до призывного возраста освободить их с сохранением места работы (учебы) согласно требованиям Закона.
7. «Уилский районный отдел образования, физической культуры и спорта» (С.Сулейменов) совместно с «Отделом по делам обороны Уилского района» (М.Елубаев-по согласованию) обеспечить полный охват припиской подростков 1994 года рождения учащихся в школах района.
8. «Уилскому районному отделу внутренних дел» (С.Смагулов-по согласованию) «Уилскому районному суду» (А.Каржауов-по согласованию) предложить обеспечение исполнения обязанностей по статье 18 Закона Республики Казахстан «О воинской обязанности и воинской службы» во время проведения приписки.
9. Государственные учреждения «Уилский районный отдел экономики бюджетного планирования и предпринимательства» (Ш.Карабалина) и «Уилский районный отдел финансов» (М.Семби) принять меры по выделению средств с местного бюджета приписки граждан согласно действующему законадательству.
10. Контроль за выполнением этого решения возложить заместителю акима Уилского района А.Казыбаеву.
11. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким района:                   М.Джумагазиев

6. Азаматтарды әскери шақыру жасына дейінгі есепке қоюға байланысты міндеттерді орындау үшін қажетті уақытқа жұмыс орны мен атқаратын қызметінің сақтала отырып, жұмыстан (оқудан) босатылатындығы жөніндегі заң талаптары орындалсын.
7. «Ойыл аудандық білім, денешынықтыру және спорт бөлімі» мемлекеттік мекемесі (С.Сүлейменов) «Ойыл аудандық қорғаныс істері жөніндегі бөлімі» мемлекеттік мекемесімен (М.Елубаев-келісім бойынша) бірлесе отырып, аудан мектептерінде оқитын 1994 жылы туылған жасөспірімдердің толық тіркеуге алынуын қамтамасыз етсін.
8. «Ойыл аудандық ішкі істер бөлімі» мемлекеттік мекемесіне (С.Смагулов-келісім бойынша), Ойыл аудандық сотына (А.Қаржауов-келісім бойынша) тіркеу жүргізу кезеңінде Қазақстан Республикасының «Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы» Заңының 18-бабында қарастырылған міндеттердің орындалуын қамтамасыз ету ұсынылсын.
9. «Ойыл аудандық экономика, бюджеттік жоспарлау және кәсіпкерлік бөлімі» (Ш.Қарабалина) мен «Ойыл аудандық қаржы бөлімі» (М.Сембі) мемлекеттік мекемелері белгіленген заң талаптарына сәйкес азамттарды тіркеу жөніндегі іс-шараларды жергілікті бюджеттен қаржыландыру шараларын алсын.
10. Азаматтарды әскери есепке қоюға байланысты жұмыс аяқталғаннан кейін «Ойыл аудандық қорғаныс істері жөніндегі бөлімі» мемлекеттік мекемесі (М.Елубаев-келісім бойынша) тіркеу қорытындысы туралы аудан әкіміне 2011 жылдың 5 сәуірінде жазбаша хабарласын.
11. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.Қазыбаевқа жүктелсін.
12. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі:                   М.Джумагазиев.