Об организации и объемах общественных работ за счет средств местного бюджета
Постановление акимата Хромтауского района Актюбинской области от 13 января 2010 года № 8. Зарегистрировано Управлением юстиции Хромтауского района Актюбинской области 29 января 2010 года за № 3-12-110. Утратило силу постановлением акимата Хромтауского района Актюбинской области от 12 мая 2015 года № 149
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Хромтауского района Актюбинской области от 12.05.2015 № 149.
В соответствии пункта 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, подпункта 5 статьи 7 и подпункта 2 пункта 5 cтатьи 20 Закона Республики Казахстан № 149 "О занятости населения" от 23 января 2001 года и правил организации и финансирования общественных работ утвержденный постановлением Правительства Республики Казахстан № 836 от 19 июня 2001 года "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы, виды общественных работ, размеры заработанной платы труда участников и источники их финансирования согласно приложению.
2. Государственное учреждение "Хромтауский районный отдел занятости и социальных программ" обеспечить привлечение безработных к общественным работам.
3. Государственное учреждение "Хромтауский районный отдел экономики и бюджетного планирования" обеспечить осуществление финансирование общественных работ за счет средств местного бюджета.
4. Признать утратившим силу постановление акимата Хромтауского района от 10 февраля 2009 года № 47 "О финансировании общественных работ, организации общественно - оплачиваемых работ" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-12-86, опубликовано в газете "Хромтау" № 15-16 от 9 апреля 2009 года).
5. Контроль за исполнение настоящего постановления возложить на заместителя акима района курирующего данный вопрос.
6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Аким района А.Усмангалиев
Приложение к постановлению акимата
Хромтауского района
от 29 января 2010 года № 8
Перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы, виды общественных работ, размеры заработанной платы труда участников и источники их финансирования
Наименование организации
Виды работ
Объем работ
Финансирование
Размер выплаты (тенге)
Источник финансирования
1
2
3
4
5
6
1
Аппарат акима города Хромтау
Проект "Благоустройство". Благоустройство и уборка дворов, скверов, парков и населенных пунктов. Посадка и уход за зелеными насаждениями, обрезка деревьев, посадка цветников, разбивка парков, их очистка и уборка. Организация игровых и спортивных площадок для детей. Проект "Строительная бригада", Прокладка и ремонт водопроводных, канализационных и других коммуникаций, ремонт школ, детских садов, больниц, объектов бюджетной сферы. Проект "Перепись". Помощь в составлении социальной карты малообеспеченных семей. Участие в организации республиканских, региональных компаний (перепись населения, призывная компания). Проект "Другие виды работ". Курьер, доставка документов по организациям и прочим инстанциям.

Қоғамдық жұмыстарды жергілікті бюджеттің есебінен ұйымдастыру және оның көлемі туралы
Ақтөбе облысы Хромтау аудандық әкімдігінің 2010 жылғы 13 қаңтардағы № 8 қаулысы. Ақтөбе облысы Хромтау ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 29 қаңтардағы № 3-12-110 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Хромтау аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 12 мамырдағы № 149 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Хромтау аудандық әкімдігінің 12.05.2015 № 149 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 -бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 149 "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7-бабының 5-тармақшасына, 20-бабының 5- тармағының, 2-тармақшасына және "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысымен бекітілген қоғамдық жүмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландыру ережесіне сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТТІ:
1. Қосымшаға сәйкес қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, қатысушылардың еңбекақыларының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері бекітілсін.
2. "Хромтау аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі жұмыссыздардың қоғамдық жұмыстарға тартылуын қамтамасыз етсін.
3. "Хромтау аудандық экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесі қоғамдық жұмыстарға қаржыны жергілікті бюджет есебінен қаржыландыруды қамтамасыз етуді жүзеге асырсын.
4. "Қоғамдық жұмысты қаржыландыру, қоғамдық ақылы жұмысты ұйымдастыру" Хромтау ауданының әкімдіғінің 2009 жылғы 10 ақпандагы № 47 қаулысы (Нормативтік құкықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-12-86 нөмірімен тіркелген, 2009 жылдың 9 сәуірінде "Хромтау" газетінде № 15-16 нөмірінде ресми жариялған) күші жойылды деп танылсын.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің осы мәселені жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
6. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Аудан әкімі: А. Усмангалиев
Хромтау ауданының әкімдігінің
2010 жылғы 13 қаңтардағы
№ 8 қаулысына қосымша
Қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, қатысушылардың еңбекақыларының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері
Мекеменің аты
Жұмыс түрі
Жұмыс көлемі
Қаржыландыру
Төлем мөлшері (теңге)
Қаржыландыру көзі
1
2
3
4
5
6
1
Хромтау қала әкімінің аппараты
"Көркейту" жобасы. Аулаларды, парктерді, гулзарларды, елді мекенді көркейту және тазалау. Екпе ағаштарды отырғызу және күту, ағаштарды кесу, гүл отырғызу, парктерді бөлу. Балаларға арналған ойын және спорт алаңдарын ұйымдастыру. "Құрылыс бригадасы" жобасы. Су құбырларын және басқа коммуникация жүйелерін төсеу және жөндеу, мектеп, бала-бақша, аурухана және басқа да бюджеттік сала объектілерін жөндеу. "Санақ" жобасы. Аз қамтылған отбасылардың әлеуметтік карталарын жасауға көмектесу. Республикалық аймақтық науқандарды (халық санағы, әскерге шақыру) ұйымдастыру кезінде көмек көрсету. "Басқа жұмыстар" жобасы. Курьер (шабарман), мекемелер мен басқа да ұйымдарға құжаттар жеткізу.

100 Многоэтажных домов, 3470222 м?
1 мин. зарплата
Местный бюджет
2
Абайский сельский округ
Проект "Благоустройство". Посадка и уход за зелеными насаждениями, их очистка и уборка. Сезонная помощь в выращивании, заготовке, уборке сельскохозяйственных продукций. Прививка и искусственное осеменение скота. Проект "Сарбазы". Охрана правопорядка. Проект "Родные просторы". Расчистка лесопосадки, заготовка топлива, расчистка, рудников, водоемов и колодцев. Проект "Участие подростков и молодежи в работах в созданных сельских клубах". Проект "Другие виды работ". Курьер, доставка документов по организациям и прочим инстанциям.
4 населенных пункта (Абай, Жарбутак, Тассай, Аралтобе)
1 мин. зарплата
Местный бюджет
3
Акжарский сельский округ
Проект "Благоустройство". Благоустройство и очистка дворов, цветников, парков. Проект "Память". Восстановление заповедных зон, охрана и уход за ними. Проект "Сельскохозяйственные работы". Прививка скота, взятие крови у скота, искусственное осеменение.
2 больших населенных пункта (Акжар, станция Жазык)
1 мин. зарплата
Местный бюджет
4
Аккудукский селький округ
Проект "Благоустройство". Посадка и уход за зелеными насаждениями, их очистка и уборка. Сезонная помощь в выращивании, заготовке, уборке сельскохозяйственных продукций. Прививка и искусственное осеменение скота. Проект "Сарбазы". Охрана правопорядка. Проект "Родные просторы". Расчистка лесопосадки, заготовка топлива, расчистка водоемов, рудников и колодцев. Проект "Участие подростков и молодежи в работах в созданных сельских клубах". Проект "Другие виды работ". Курьер, доставка документов по организациям и прочим инстанциям.
3
населенных пункта (Аккудук, Катынадыр,Карасу)
1 мин. зарплата
Местный бюджет
5
Богетсайский сельский округ
Проект "Благоустройство". Посадка и уход за зелеными насаждениями, их очистка и уборка. Сезонная помощь в выращивании, заготовке, уборке сельскохозяйственных продукций. Прививка и искусственное осеменение скота. Проект "Сарбазы". Охрана правопорядка. Проект "Родные просторы". Расчистка лесопосадки, заготовка топлива, расчистка водоемов, рудников и колодцев. Проект "Участие подростков и молодежи в работах в созданных сельских клубах". Проект "Другие виды работ". Курьер, доставка документов по организациям и прочим инстанциям.
4 населенных пункта (Богетсай, Талдыбулак, Шиликтисай, Карлау)
1 мин. зарплата
Местный бюджет
6
Сельский округ Дон
Проект "Благоустройство". Посадка и уход за зелеными насаждениями, их очистка и уборка. Сезонная помощь в выращивании, заготовке, уборке сельскохозяйственных продукций. Прививка и искусственное осеменение скота. Проект "Сарбазы". Охрана правопорядка. Проект "Родные просторы". Расчистка лесопосадки, заготовка топлива, расчистка водоемов, рудников и колодцев. Проект "Участие подростков и молодежи в работах в созданных сельских клубах". Проект "Другие виды работ". Курьер, доставка документов по организациям и прочим инстанциям. Проект "Память". Восстановление историко-архитектурных памятников, заповедных зон, охрана и уход за ними. Благоустройство, уборка и охрана кладбищ, братских могил.
2 населенных пункта (Дон, Онгар)
1 мин. зарплата
Местный бюджет
7
Копинский сельский округ
Проект "Благоустройство". Посадка и уход за зелеными насаждениями, их очистка и уборка. Сезонная помощь в выращивании, заготовке, уборке сельскохозяйственных продукций. Прививка и искусственное осеменение скота. Проект "Сарбазы". Охрана правопорядка. Проект "Родные просторы". Расчистка лесопосадки, заготовка топлива, расчистка водоемов, рудников и колодцев. Проект "Участие подростков и молодежи в работах в созданных сельских клубах". Проект "Другие виды работ". Курьер, доставка документов по организациям и прочим инстанциям.
3 населенных пункта (Копа, Тамды, Амангельды)
1 мин. зарплата
Местный бюджет
8
Коктюбинский сельский округ
Проект "Благоустройство". Посадка и уход за зелеными насаждениями, их очистка и уборка. Сезонная помощь в выращивании, заготовке, уборке сельскохозяйственных продукций. Прививка и искусственное осеменение скота. Проект "Сарбазы". Охрана правопорядка. Проект "Родные просторы". Расчистка лесопосадки, заготовка топлива, расчистка водоемов, рудников и колодцев. Проект "Участие подростков и молодежи в работах в созданных сельских клубах". Проект "Другие виды работ". Курьер, доставка документов по организациям и прочим инстанциям.
3 населенных пункта (Майтобе, Коктерек)
1 мин. зарплата
Местный бюджет
9
Кызылсуский сельский округ
Проект "Благоустройство". Посадка и уход за зелеными насаждениями, их очистка и уборка. Сезонная помощь в выращивании, заготовке, уборке сельскохозяйственных продукций. Прививка и искусственное осеменение скота. Проект "Сарбазы". Охрана правопорядка. Проект "Родные просторы". Расчистка лесопосадки, заготовка топлива, расчистка водоемов, рудников и колодцев. Проект "Участие подростков и молодежи в работах в созданных сельских клубах". Проект "Другие виды работ". Курьер, доставка документов по организациям и прочим инстанциям.
3 населенных пункта (Кызылсу,
Енбекшиказах,
Сарсай)
1 мин. зарплата
Местный бюджет
10
Кудуксайский сельский округ
Проект "Благоустройство". Посадка и уход за зелеными насаждениями, их очистка и уборка. Сезонная помощь в выращивании, заготовке, уборке сельскохозяйственных продукций. Прививка и искусственное осеменение скота. Проект "Сарбазы". Охрана правопорядка. Проект "Родные просторы". Расчистка лесопосадки, заготовка топлива, расчистка водоемов, рудников и колодцев. Проект "Участие подростков и молодежи в работах в созданных сельских клубах". Проект "Другие виды работ". Курьер, доставка документов по организациям и прочим инстанциям.
3 населенных пункта (Ойсылкара, Кудуксай)
1 мин. зарплата
Местный бюджет
11
Табанатальский сельский округ
Проект "Благоустройство". Посадка и уход за зелеными насаждениями, их очистка и уборка. Сезонная помощь в выращивании, заготовке, уборке сельскохозяйственных продукций. Прививка и искусственное осеменение скота. Проект "Сарбазы". Охрана правопорядка. Проект "Родные просторы". Расчистка лесопосадки, заготовка топлива, расчистка водоемов, рудников и колодцев. Проект "Участие подростков и молодежи в работах в созданных сельских клубах". Проект "Другие виды работ". Курьер, доставка документов по организациям и прочим инстанциям.
4 населенных пункта (Табантал,Бакай, Жайлаусай,Коптогай)
1 мин. зарплата
Местный бюджет
12
Тассайский сельский округ
Проект "Благоустройство". Посадка и уход за зелеными насаждениями, их очистка и уборка. Сезонная помощь в выращивании, заготовке, уборке сельскохозяйственных продукций. Прививка и искусственное осеменение скота. Проект "Сарбазы". Охрана правопорядка. Проект "Родные просторы". Расчистка лесопосадки, заготовка топлива, расчистка водоемов, рудников и колодцев. Проект "Участие подростков и молодежи в работах в созданных сельских клубах". Проект "Другие виды работ". Курьер, доставка документов по организациям и прочим инстанциям.
2 населенных пункта (Тассай, Кокпекти)
1 мин. зарплата
Местный бюджет
13
Тасоткельский сельский округ
Проект "Благоустройство". Посадка и уход за зелеными насаждениями, их очистка и уборка. Сезонная помощь в выращивании, заготовке, уборке сельскохозяйственных продукций. Прививка и искусственное осеменение скота. Проект "Сарбазы". Охрана правопорядка. Проект "Родные просторы". Расчистка лесопосадки, заготовка топлива, расчистка водоемов, рудников и колодцев. Проект "Участие подростков и молодежи в работах в созданных сельских клубах". Проект "Другие виды работ". Курьер, доставка документов по организациям и прочим инстанциям.
3 населенных пункта (Тасоткел, Актасты, Акбулак)
1 мин. зарплата
Местный бюджет
14
Никельтауский сельский аким
Проект "Благоустройство". Посадка и уход за зелеными насаждениями, их очистка и уборка. Сезонная помощь в выращивании, заготовке, уборке сельскохозяйственных продукций. Прививка и искусственное осеменение скота. Проект "Сарбазы". Охрана правопорядка. Проект "Родные просторы". Расчистка лесопосадки, заготовка топлива, расчистка водоемов, рудников и колодцев. Проект "Участие подростков и молодежи в работах в созданных сельских клубах". Проект "Другие виды работ". Курьер, доставка документов по организациям и прочим инстанциям.
Село Никельтау
1 мин. зарплата
Местный бюджет
15
Коктауский сельский округ
Проект "Благоустройство". Посадка и уход за зелеными насаждениями, их очистка и уборка. Сезонная помощь в выращивании, заготовке, уборке сельскохозяйственных продукций. Прививка и искусственное осеменение скота. Проект "Сарбазы". Охрана правопорядка. Проект "Родные просторы". Расчистка лесопосадки, заготовка топлива, расчистка водоемов, рудников и колодцев. Проект "Участие подростков и молодежи в работах в созданных сельских клубах". Проект "Другие виды работ". Курьер, доставка документов по организациям и прочим инстанциям.
3 населенных пункта
(Коктау, Карабаз,
Кошенсай )
1 мин. зарплата
Местный бюджет
16
Хромтауский районный отдел казначейства
Проект "Благоустройство". Посадка и уход за зелеными насаждениями, очистка и уборка дворов. Проект "Другие виды работ". Курьер, доставка документов по организациям и прочим инстанциям.
1 мин. зарплата
Местный бюджет
17
ГУ "Хромтауский районный отдел земельных отношений"
Проект "Благоустройство". Посадка и уход за зелеными насаждениями, очистка и уборка дворов. Проект "Другие виды работ". Курьер, доставка документов по организациям и прочим инстанциям. Помощь в измерении земли.
12000 граждан
1 мин. зарплата
Местный бюджет
18
ГУ "Хромтауский районный отдел образования"
Проект "Благоустройство". Посадка и уход за зелеными насаждениями, очистка и уборка дворов. Проект "Другие виды работ". Курьер, доставка документов по организациям и прочим инстанциям.

Көп қабатты 100 үй, 3470222 м?
1 ең төмен еңбекақы
Жергілікті бюджет
2
Абай с/о
"Көркейту" жобасы. Аулаларды, елді мекенді көркейту және тазалау. Екпе ағаштарды отырғызу және күту. Ауыл шаруашылығы өнімдерін өсіруге, дайындауға және жинауға маусымдық көмек көрсету. Малдарды егу және жасанды ұрықтандыру. "Сарбаздар" жобасы. Құқықтық тәртіп қорғау. "Туған өлке" жобасы. Отынды дайындау, құдықтарды, бұлақтарды тазарта отырып, отырғызылған ағаштарды тазарту. Көпшіліктің шомылуына пайдаланатын өзендер мен су қоймаларының жағаларын қоршау. "Жасөспірімдер мен жастарға арналған ауыл клубтарының жұмыстарына қатысу" жобасы. "Басқа жұмыстар" жобасы. Курьер (шабарман), мекемелер мен басқа да ұйымдарға құжаттар жеткізу.
4 Ауыл пункті (Абай, Жарбутак, Тассай, Аралтобе)
1 ең төмен еңбекақы
Жергілікті бюджет
3
Акжар с/о
"Көркейту" жобасы. Аулаларды, гүлзарларды, парктерді, елді мекенді көркейту және тазалау. "Жады" жобасы. Қорықтық аймақтарды қалпына келтіру, оларды күзету және күту. "Ауыл шаруашылығы жұмыстары" жобасы. Малды егу, малдан қан алу, қолдан ұрықтандыру.
2 үлкен ауыл (Акжар, Жазык бекеті)
1 ең төмен еңбекақы
Жергілікті бюджет
4
Аққұдұқ с/о
"Көркейту" жобасы. Аулаларды, елді мекенді көркейту және тазалау. Екпе ағаштарды отырғызу және күту. Ауыл шаруашылығы өнімдерін өсіруге, дайындауға және жинауға маусымдық көмек көрсету. Малдарды егу және жасанды ұрықтандыру. "Сарбаздар" жобасы. Құқықтық тәртіп қорғау. "Туған өлке" жобасы. Отынды дайындау, құдықтарды, бұлақтарды тазарта отырып, отырғызылған ағаштарды тазарту. Көпшіліктің шомылуына пайдаланатын өзендер мен су қоймаларының жағаларын қоршау. "Жасөспірімдер мен жастарға арналған ауыл клубтарының жұмыстарына қатысу" жобасы. "Басқа жұмыстар" жобасы. Курьер (шабарман), мекемелер мен басқа да ұйымдарға құжаттар жеткізу.
3 ауыл пункті (Аккудук, Қатынадыр,Қарасу)
1 ең төмен еңбекақы
Жергілікті бюджет
5
Бөгетсай с/о
"Көркейту" жобасы. Аулаларды, елді мекенді көркейту және тазалау. Екпе ағаштарды отырғызу және күту. Ауыл шаруашылығы өнімдерін өсіруге, дайындауға және жинауға маусымдық көмек көрсету. Малдарды егу және жасанды ұрықтандыру. "Сарбаздар" жобасы. Құқықтық тәртіп қорғау. "Туған өлке" жобасы. Отынды дайындау, құдықтарды, бұлақтарды тазарта отырып, отырғызылған ағаштарды тазарту. Көпшіліктің шомылуына пайдаланатын өзендер мен су қоймаларының жағаларын қоршау. "Жасөспірімдер мен жастарға арналған ауыл клубтарының жұмыстарына қатысу" жобасы. "Басқа жұмыстар" жобасы. Курьер (шабарман), мекемелер мен басқа да ұйымдарға құжаттар жеткізу.
4 ауыл пункті (Богетсай, Талдыбулак, Шиликтисай, Карлау)
1 ең төмен еңбекақы
Жергілікті бюджет
6
Дөң с/о
"Көркейту" жобасы. Аулаларды, елді мекенді көркейту және тазалау. Екпе ағаштарды отырғызу және күту. Ауыл шаруашылығы өнімдерін өсіруге, дайындауға және жинауға маусымдық көмек көрсету. Малдарды егу және жасанды ұрықтандыру. "Сарбаздар" жобасы. Құқықтық тәртіп қорғау. "Туған өлке" жобасы. Отынды дайындау, құдықтарды, бұлақтарды тазарта отырып, отырғызылған ағаштарды тазарту. Көпшіліктің шомылуына пайдаланатын өзендер мен су қоймаларының жағаларын қоршау. "Жасөспірімдер мен жастарға арналған ауыл клубтарының жұмыстарына қатысу" жобасы. "Басқа жұмыстар" жобасы. Курьер (шабарман), мекемелер мен басқа да ұйымдарға құжаттар жеткізу. "Жады" жобасы. Тарихи-сәулеттік ескерткіштерді, қорықтық аймақтарды қалпына келтіру, оларды күзету және күту. Молаларды, бауырластар зираттарын абаттандыру, тазалау және күту.
2 ауыл пункті (Дон, Онгар)
1 ең төмен еңбекақы
Жергілікті бюджет
7
Қопа с/о
"Көркейту" жобасы. Аулаларды, елді мекенді көркейту және тазалау. Екпе ағаштарды отырғызу және күту. Ауыл шаруашылығы өнімдерін өсіруге, дайындауға және жинауға маусымдық көмек көрсету. Малдарды егу және жасанды ұрықтандыру. "Сарбаздар" жобасы. Құқықтық тәртіп қорғау. "Туған өлке" жобасы. Отынды дайындау, құдықтарды, бұлақтарды тазарта отырып, отырғызылған ағаштарды тазарту. Көпшіліктің шомылуына пайдаланатын өзендер мен су қоймаларының жағаларын қоршау. "Жасөспірімдер мен жастарға арналған ауыл клубтарының жұмыстарына қатысу" жобасы. "Басқа жұмыстар" жобасы. Курьер (шабарман), мекемелер мен басқа да ұйымдарға құжаттар жеткізу.
3 ауыл пункті (Копа, Тамды, Амангельды)
1 ең төмен еңбекақы
Жергілікті бюджет
8
Көктөбе с/о
"Көркейту" жобасы. Аулаларды, елді мекенді көркейту және тазалау. Екпе ағаштарды отырғызу және күту. Ауыл шаруашылығы өнімдерін өсіруге, дайындауға және жинауға маусымдық көмек көрсету. Малдарды егу және жасанды ұрықтандыру. "Сарбаздар" жобасы. Құқықтық тәртіп қорғау. "Туған өлке" жобасы. Отынды дайындау, құдықтарды, бұлақтарды тазарта отырып, отырғызылған ағаштарды тазарту. Көпшіліктің шомылуына пайдаланатын өзендер мен су қоймаларының жағаларын қоршау. "Жасөспірімдер мен жастарға арналған ауыл клубтарының жұмыстарына қатысу" жобасы. "Басқа жұмыстар" жобасы. Курьер (шабарман), мекемелер мен басқа да ұйымдарға құжаттар жеткізу.
2 ауыл пункті (Майтөбе, Коктерек)
1 ең төмен еңбекақы
Жергілікті бюджет
9
Қызылсу с/о
"Көркейту" жобасы. Аулаларды, елді мекенді көркейту және тазалау. Екпе ағаштарды отырғызу және күту. Ауыл шаруашылығы өнімдерін өсіруге, дайындауға және жинауға маусымдық көмек көрсету. Малдарды егу және жасанды ұрықтандыру. "Сарбаздар" жобасы. Құқықтық тәртіп қорғау. "Туған өлке" жобасы. Отынды дайындау, құдықтарды, бұлақтарды тазарта отырып, отырғызылған ағаштарды тазарту. Көпшіліктің шомылуына пайдаланатын өзендер мен су қоймаларының жағаларын қоршау. "Жасөспірімдер мен жастарға арналған ауыл клубтарының жұмыстарына қатысу" жобасы. "Басқа жұмыстар" жобасы. Курьер (шабарман), мекемелер мен басқа да ұйымдарға құжаттар жеткізу.
3 ауыл пункті (Кызылсу, Енбекшиказах,Сарсай)
1 ең төмен еңбекақы
Жергілікті бюджет
10
Құдықсай с/о
"Көркейту" жобасы. Аулаларды, елді мекенді көркейту және тазалау. Екпе ағаштарды отырғызу және күту. Ауыл шаруашылығы өнімдерін өсіруге, дайындауға және жинауға маусымдық көмек көрсету. Малдарды егу және жасанды ұрықтандыру. "Сарбаздар" жобасы. Құқықтық тәртіп қорғау. "Туған өлке" жобасы. Отынды дайындау, құдықтарды, бұлақтарды тазарта отырып, отырғызылған ағаштарды тазарту. Көпшіліктің шомылуына пайдаланатын өзендер мен су қоймаларының жағаларын қоршау. "Жасөспірімдер мен жастарға арналған ауыл клубтарының жұмыстарына қатысу" жобасы. "Басқа жұмыстар" жобасы. Курьер (шабарман), мекемелер мен басқа да ұйымдарға құжаттар жеткізу.
2 ауыл пункті (Ойсылкара, Кудуксай)
1 ең төмен еңбекақы
Жергілікті бюджет
11
Табантал с/о
"Көркейту" жобасы. Аулаларды, елді мекенді көркейту және тазалау. Екпе ағаштарды отырғызу және күту. Ауыл шаруашылығы өнімдерін өсіруге, дайындауға және жинауға маусымдық көмек көрсету. Малдарды егу және жасанды ұрықтандыру. "Сарбаздар" жобасы. Құқықтық тәртіп қорғау. "Туған өлке" жобасы. Отынды дайындау, құдықтарды, бұлақтарды тазарта отырып, отырғызылған ағаштарды тазарту. Көпшіліктің шомылуына пайдаланатын өзендер мен су қоймаларының жағаларын қоршау. "Жасөспірімдер мен жастарға арналған ауыл клубтарының жұмыстарына қатысу" жобасы. "Басқа жұмыстар" жобасы. Курьер (шабарман), мекемелер мен басқа да ұйымдарға құжаттар жеткізу.
4 ауыл пункті (Табантал,Бакай,Жайлаусай, Коптогай,)
1 ең төмен еңбекақы
Жергілікті бюджет
12
Тассай с/о
"Көркейту" жобасы. Аулаларды, елді мекенді көркейту және тазалау. Екпе ағаштарды отырғызу және күту. Ауыл шаруашылығы өнімдерін өсіруге, дайындауға және жинауға маусымдық көмек көрсету. Малдарды егу және жасанды ұрықтандыру. "Сарбаздар" жобасы. Құқықтық тәртіп қорғау. "Туған өлке" жобасы. Отынды дайындау, құдықтарды, бұлақтарды тазарта отырып, отырғызылған ағаштарды тазарту. Көпшіліктің шомылуына пайдаланатын өзендер мен су қоймаларының жағаларын қоршау. "Жасөспірімдер мен жастарға арналған ауыл клубтарының жұмыстарына қатысу" жобасы. "Басқа жұмыстар" жобасы. Курьер (шабарман), мекемелер мен басқа да ұйымдарға құжаттар жеткізу.
2 ауыл пункті (Тассай, Көкпекті)
1 ең төмен еңбекақы
Жергілікті бюджет
13
Тасөткел с/о
"Көркейту" жобасы. Аулаларды, елді мекенді көркейту және тазалау. Екпе ағаштарды отырғызу және күту. Ауыл шаруашылығы өнімдерін өсіруге, дайындауға және жинауға маусымдық көмек көрсету. Малдарды егу және жасанды ұрықтандыру. "Сарбаздар" жобасы. Құқықтық тәртіп қорғау. "Туған өлке" жобасы. Отынды дайындау, құдықтарды, бұлақтарды тазарта отырып, отырғызылған ағаштарды тазарту. Көпшіліктің шомылуына пайдаланатын өзендер мен су қоймаларының жағаларын қоршау. "Жасөспірімдер мен жастарға арналған ауыл клубтарының жұмыстарына қатысу" жобасы. "Басқа жұмыстар" жобасы. Курьер (шабарман), мекемелер мен басқа да ұйымдарға құжаттар жеткізу.
3 ауыл пункті (Тасоткел, Актасты, Ақбұлақ)
1 ең төмен еңбекақы
Жергілікті бюджет
14
Никельтау село әкімі
"Көркейту" жобасы. Аулаларды, елді мекенді көркейту және тазалау. Екпе ағаштарды отырғызу және күту. Ауыл шаруашылығы өнімдерін өсіруге, дайындауға және жинауға маусымдық көмек көрсету. Малдарды егу және жасанды ұрықтандыру. "Сарбаздар" жобасы. Құқықтық тәртіп қорғау. "Туған өлке" жобасы. Отынды дайындау, құдықтарды, бұлақтарды тазарта отырып, отырғызылған ағаштарды тазарту. Көпшіліктің шомылуына пайдаланатын өзендер мен су қоймаларының жағаларын қоршау. "Жасөспірімдер мен жастарға арналған ауыл клубтарының жұмыстарына қатысу" жобасы. "Басқа жұмыстар" жобасы. Курьер (шабарман), мекемелер мен басқа да ұйымдарға құжаттар жеткізу.
Никельтау ауылы
1 ең төмен еңбекақы
Жергілікті бюджет
15
Көктау с/о
"Көркейту" жобасы. Аулаларды, елді мекенді көркейту және тазалау. Екпе ағаштарды отырғызу және күту. Ауыл шаруашылығы өнімдерін өсіруге, дайындауға және жинауға маусымдық көмек көрсету. Малдарды егу және жасанды ұрықтандыру. "Сарбаздар" жобасы. Құқықтық тәртіп қорғау. "Туған өлке" жобасы. Отынды дайындау, құдықтарды, бұлақтарды тазарта отырып, отырғызылған ағаштарды тазарту. Көпшіліктің шомылуына пайдаланатын өзендер мен су қоймаларының жағаларын қоршау. "Жасөспірімдер мен жастарға арналған ауыл клубтарының жұмыстарына қатысу" жобасы. "Басқа жұмыстар" жобасы. Курьер (шабарман), мекемелер мен басқа да ұйымдарға құжаттар жеткізу.
3 ауыл пункті (Коктау,Карабаз,Кошенсай )
1 ең төмен еңбекақы
Жергілікті бюджет
16
Хромтау аудандық қазынашылық бөлімі
"Көркейту" жобасы. Аулаларды көркейту және тазалау. Жасыл желектерді егу және оларды күту. "Басқа жұмыстар" жобасы. Курьер (шабарман), мекемелер мен басқа да ұйымдарға құжаттар жеткізу.
1 ең төмен еңбекақы
Жергілікті бюджет
17
"Хромтау аудандық жер қатынастары бөлімі" ММ
"Көркейту" жобасы. Аулаларды көркейту және тазалау. "Басқа жұмыстар" жобасы. Курьер (шабарман), мекемелер мен басқа да ұйымдарға құжаттар жеткізу. Жер өлшеуге көмектесу.
1 ең төмен еңбекақы
Жергілікті бюджет
18
"Хромтау аудандық білім бөлімі" ММ
"Көркейту" жобасы. Мектептердің, балабақшалардың аулаларын тазалау, көркейту, ағаштарды кесу. "Басқа жұмыстар" жобасы. Курьер (шабарман), мекемелер мен басқа да ұйымдарға құжаттар жеткізу.
білім бөлімі,

5 школ, 3 детских садов.
1 мин. зарплата
Местный бюджет
19
Налоговое управление по Хромтаускому району
Проект "Благоустройство". Посадка и уход за зелеными насаждениями, очистка и уборка дворов. Проект "Другие виды работ". Курьер, доставка документов по организациям и прочим инстанциям.
11800 тыс.тг
1 мин. зарплата
Местный бюджет
20
Государственный архив Хромтауского района
Проект "Другие виды работ". Помощь в восстановлении прежних видов документов. Курьер, доставка документов по организациям и прочим инстанциям.
12650 документов
1 мин. зарплата
Местный бюджет
21
ГУ "Отдел по делам обороны Хромтауского района"
"Перепись". Помощь в составлении социальной карты малообеспеченных семей. Участие в организации республиканских, региональных компаний (перепись населения, призывная компания). Проект "Другие виды работ". Курьер, доставка документов по организациям и прочим инстанциям.
1 мин. зарплата
Местный бюджет
22
ГУ "Управление по Хромтаускому району Департамента комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Актюбинской области"
Проект "Благоустройство". Посадка и уход за зелеными насаждениями, очистка и уборка дворов. Проект "Другие виды работ". Курьер, доставка документов по организациям и прочим инстанциям.
1 мин. зарплата
Местный бюджет
23
Государственный центр по выплате пенсий
Проект "Благоустройство". Посадка и уход за зелеными насаждениями, очистка и уборка дворов. Проект "Другие виды работ". Курьер, доставка документов по организациям и прочим инстанциям.
1 мин. зарплата
Местный бюджет
24
Профессиональный лицей
Проект "Строительная бригада". Ремонт водопроводных, канализационных и других коммуникаций. Проект "Благоустройство". Посадка и уход за зелеными насаждениями, очистка и уборка дворов. Проект "Другие виды работ". Курьер, доставка документов по организациям и прочим инстанциям.
1 мин. зарплата
Местный бюджет
25
Отдел внутренних дел Хромтауского района
Проект "Сарбазы". Охрана правопорядка. Проект "Благоустройство". Посадка и уход за зелеными насаждениями, очистка и уборка дворов. Проект "Другие виды работ". Курьер, доставка документов по организациям и прочим инстанциям.
1 мин. зарплата
Местный бюджет
26
Служба пожаротушения и аварийно спасательных работ
Проект "Благоустройство". Посадка и уход за зелеными насаждениями, очистка и уборка дворов. Проект "Другие виды работ". Курьер, доставка документов по организациям и прочим инстанциям.
1 мин. зарплата
Местный бюджет
27
Уголовно-исполнительная инспекция
Проект "Сарбазы". Охрана правопорядка. Помощь в регистрации граждан освобожденных из мест лишения свободы. Проект "Другие виды работ". Курьер, доставка документов по организациям и прочим инстанциям.
1 мин. зарплата
Местный бюджет
28
Хромтауский отдел культурного досуга
Проект "Содействие в проведении мероприятий". Помощь при организации масштабных мероприятий культурного развлечения. Проект "Другие виды работ". Курьер, доставка документов по организациям и прочим инстанциям.
1 мин. зарплата
Местный бюджет
29
Центр внешкольного образования
Проект "Содействие в проведении мероприятий". Проведение культурно-развлекательных мероприятий для детей и подростков. Проект "Другие виды работ". Курьер, доставка документов по организациям и прочим инстанциям.
1 мин. зарплата
Местный бюджет
30
Хромтауский районный Управление юстиции
Проект "Другие виды работ". Курьер, доставка документов по организациям и прочим инстанциям. Проект "Благоустройство". Посадка и уход за зелеными насаждениями, очистка и уборка дворов.
1 мин. зарплата
Местный бюджет
31
Отделение почты
Проект "Другие виды работ". Курьер, доставка документов по организациям и прочим инстанциям. Проект "Благоустройство". Посадка и уход за зелеными насаждениями, очистка и уборка дворов.
1 мин. зарплата
Местный бюджет
32
Хромтауский районный отдел финансов
Проект "Другие виды работ". Доставка документов по организациям и прочим инстанциям. Проект "Благоустройство". Очистка и уборка дворов.
1 мин. зарплата
Местный бюджет
33
Аппарат Акима Хромтауского района
Проект "Другие виды работ". Курьер, доставка документов по организациям и прочим инстанциям. Проект "Благоустройство". Посадка и уход за зелеными насаждениями, очистка и уборка дворов.
1 мин. зарплата
Местный бюджет
34
Прокурор Хромтауского района
Проект "Другие виды работ". Курьер, доставка документов по организациям и прочим инстанциям. Проект "Благоустройство". Посадка и уход за зелеными насаждениями, очистка и уборка дворов.
1 мин. зарплата
Местный бюджет
35
Хромтауский районный отдел жилищно-коммунального хозяйства ПТ и АД
Проект "Другие виды работ". Курьер, доставка документов по организациям и прочим инстанциям. Проект "Благоустройство". Посадка и уход за зелеными насаждениями, очистка и уборка дворов.
1 мин. зарплата
Местный бюджет
36
ГУ "Хромтауский районный отдел предпринимательства"
Проект "Другие виды работ". Курьер, доставка документов по организациям и прочим инстанциям. Проект "Благоустройство". Посадка и уход за зелеными насаждениями, очистка и уборка дворов.
1 мин. зарплата
Местный бюджет
37
Хромтауский районный суд
Проект "Другие виды работ". Курьер, доставка документов по организациям и прочим инстанциям. Проект "Благоустройство". Посадка и уход за зелеными насаждениями, очистка и уборка дворов.
1 мин. зарплата
Местный бюджет
38
Хромтауская районная библиотека
Проект "Благоустройство". Посадка и уход за зелеными насаждениями, очистка и уборка дворов. Проект "Книге вторую жизнь". Помощь в восстановлении книжного фонда библиотек школ и публичных библиотек города и районов. Помощь в реставрации книг с заменой отдельных листов и обложек. Проект "Другие виды работ". Курьер, доставка документов по организациям и прочим инстанциям.
1 мин. зарплата
Местный бюджет
39
ГУ "Хромтауский районный отдел культуры и развития языков"
Проект "Содействие в проведении мероприятий". Помощь при организации масштабных мероприятий культурного назначения. Проект "Другие виды работ". Курьер, доставка документов по организациям и прочим инстанциям. Проект "Благоустройство". Посадка и уход за зелеными насаждениями, очистка и уборка дворов.
1 мин. зарплата
Местный бюджет
40
Мечеть "Нур"
Проект "Благоустройство". Посадка и уход за зелеными насаждениями, очистка и уборка дворов. Проект "Память". Восстановление историко-архитектурных памятников, заповедных зон, охрана и уход за ними. Благоустройство, уборка и охрана кладбищ, братских могил.
1 мин. зарплата
Местный бюджет
41
ГУ "Хромтауский районный отдел экономики и бюджетного планирования"
Проект "Другие виды работ". Курьер, доставка документов по организациям и прочим инстанциям. Проект "Благоустройство". Посадка и уход за зелеными насаждениями, очистка и уборка дворов.
1 мин. зарплата
Местный бюджет

5 мектеп, 3 балабақша
1 ең төмен еңбекақы
Жергілікті бюджет
19
Хромтау ауданы бойынша салық басқармасы
"Көркейту" жобасы. Мектептердің, балабақшалардың аулаларын тазалау, көркейту, ағаштарды кесу. "Басқа жұмыстар" жобасы. Курьер (шабарман), мекемелер мен басқа да ұйымдарға құжаттар жеткізу.
11800 тг
1 ең төмен еңбекақы
Жергілікті бюджет
20
Хромтау ауданының мемлекеттік мұрағаты
"Басқа жұмыстар" жобасы. Құжаттарды қалпына келтіруге көмектесу. Курьер (шабарман), мекемелер мен басқа да ұйымдарға құжаттар жеткізу.
12650 құжаттар
1 ең төмен еңбекақы
Жергілікті бюджет
21
"Хромтау ауданы қорғаныс істері бөлімі" ММ
"Санақ" жобасы. Аз қамтылған отбасылардың әлеуметтік карталарын жасауға көмектесу. Республикалық аймақтық науқандарды (халық санағы, әскерге шақыру) ұйымдастыру кезінде көмек көрсету. "Көркейту" жобасы. Аулаларды көркейту және тазалау. "Басқа жұмыстар" жобасы. Курьер (шабарман), мекемелер мен басқа да ұйымдарға құжаттар жеткізу.
1 ең төмен еңбекақы
Жергілікті бюджет
22
"Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Ақтөбе облысы бойынша департаментінің Хромтау ауданы бойынша басқармасы" ММ
"Көркейту" жобасы. Аулаларды көркейту және тазалау. Жасыл желектерді егу және оларды күту. "Басқа жұмыстар" жобасы. Курьер (шабарман), мекемелер мен басқа да ұйымдарға құжаттар жеткізу.
1 ең төмен еңбекақы
Жергілікті бюджет
23
Мемлекеттік зейңетақы төлеу орталығы
"Көркейту" жобасы. Аулаларды көркейту және тазалау. Жасыл желектерді егу және оларды күту. "Басқа жұмыстар" жобасы. Курьер (шабарман), мекемелер мен басқа да ұйымдарға құжаттар жеткізу.
1 ең төмен еңбекақы
Жергілікті бюджет
24
Кәсіптік лицей №4
"Құрылыс бригадасы" жобасы. Су, канализация және басқа коммуникация жүйелерін жөңдеу. "Көркейту" жобасы. Аулаларды көркейту және тазалау. Жасыл желектерді егу және оларды күту. "Басқа жұмыстар" жобасы. Курьер (шабарман), мекемелер мен басқа да ұйымдарға құжаттар жеткізу.
1 ең төмен еңбекақы
Жергілікті бюджет
25
Хромтау аудандық ішкі істер бөлімі
"Сарбаз" жобасы. Қоғамдық тәртіпті сақтау. "Көркейту" жобасы. Аулаларды көркейту және тазалау. Жасыл желектерді егу және оларды күту. "Басқа жұмыстар" жобасы. Курьер (шабарман), мекемелер мен басқа да ұйымдарға құжаттар жеткізу.
1 ең төмен еңбекақы
Жергілікті бюджет
26
Өрт сөндіру және авариялық құтқару бөлімі
"Көркейту" жобасы. Аулаларды көркейту және тазалау. Жасыл желектерді егу және оларды күту. "Басқа жұмыстар" жобасы. Курьер (шабарман), мекемелер мен басқа да ұйымдарға құжаттар жеткізу.
1 ең төмен еңбекақы
Жергілікті бюджет
27
Қылмыстық атқару инспекциясы
"Сарбаз" жобасы. Қоғамдық тәртіпті сақтау. Бостандыққа шыққан азаматтарды есепке алуға көмектесу. "Басқа жұмыстар" жобасы. Курьер (шабарман), мекемелер мен басқа да ұйымдарға құжаттар жеткізу.
1 ең төмен еңбекақы
Жергілікті бюджет
28
Хромтау аудандық мәдени демалыс ұйымдастыру бөлімі
"Іс-шаралар өткізуге есептеу" жобасы. Ауқымды мәдени іс-шараларды ұйымдастыруға көмек беру. "Басқа жұмыстар" жобасы. Курьер (шабарман), мекемелер мен басқа да ұйымдарға құжаттар жеткізу.
1 ең төмен еңбекақы
Жергілікті бюджет
29
Мектептен тыс білім беру орталығы
"Іс-шаралар өткізуге есептеу" жобасы. Жасөспірімдер мен балаларға арнап мәдени ойын-сауық іс-шаралар өткізу. "Басқа жұмыстар" жобасы. Курьер (шабарман), мекемелер мен басқа да ұйымдарға құжаттар жеткізу.
1 ең төмен еңбекақы
Жергілікті бюджет
30
Хромтау аудандық Әділет басқармасы
"Басқа жұмыстар" жобасы. Курьер (шабарман), мекемелер мен басқа да ұйымдарға құжаттар жеткізу. "Көркейту" жобасы. Аулаларды көркейту және тазалау. Жасыл желектерді егу және оларды күту.
1 ең төмен еңбекақы
Жергілікті бюджет
31
Пошта байланысы торабы
"Басқа жұмыстар" жобасы. Курьер (шабарман), мекемелер мен басқа да ұйымдарға құжаттар жеткізу. "Көркейту" жобасы. Аулаларды көркейту және тазалау. Жасыл желектерді егу және оларды күту.
1 ең төмен еңбекақы
Жергілікті бюджет
32
Хромтау аудандық қаржы бөлімі
"Басқа жұмыстар" жобасы. Мекемелер мен басқа да ұйымдарға құжаттар жеткізу. "Көркейту" жобасы. Аулаларды көркейту және тазалау.
1 ең төмен еңбекақы
Жергілікті бюджет
33
Хромтау ауданы Әкімі аппараты
"Басқа жұмыстар" жобасы. Курьер (шабарман), мекемелер мен басқа да ұйымдарға құжаттар жеткізу. "Көркейту" жобасы. Аулаларды көркейту және тазалау. Жасыл желектерді егу және оларды күту.
1 ең төмен еңбекақы
Жергілікті бюджет
34
Хромтау аудандық прокуроры
"Көркейту" жобасы. Аулаларды көркейту және тазалау. Жасыл желектерді егу және оларды күту. "Басқа жұмыстар" жобасы. Курьер (шабарман), мекемелер мен басқа да ұйымдарға құжаттар жеткізу.
1 ең төмен еңбекақы
Жергілікті бюджет
35
Тұрғын үй коммуналдық ЖШҚ және АЖБ
"Көркейту" жобасы. Аулаларды көркейту және тазалау. Жасыл желектерді егу және оларды күту. "Басқа жұмыстар" жобасы. Курьер (шабарман), мекемелер мен басқа да ұйымдарға құжаттар жеткізу.
1 ең төмен еңбекақы
Жергілікті бюджет
36
"Хромтау аудандық кәсіпкерлік бөлімі" ММ
"Көркейту" жобасы. Аулаларды көркейту және тазалау. Жасыл желектерді егу және оларды күту. "Басқа жұмыстар" жобасы. Курьер (шабарман), мекемелер мен басқа да ұйымдарға құжаттар жеткізу.
1 ең төмен еңбекақы
Жергілікті бюджет
37
Хромтау аудандық соты
"Көркейту" жобасы. Аулаларды көркейту және тазалау. Жасыл желектерді егу және оларды күту. "Басқа жұмыстар" жобасы. Курьер (шабарман), мекемелер мен басқа да ұйымдарға құжаттар жеткізу.
1 ең төмен еңбекақы
Жергілікті бюджет
38
Хромтау аудандық кітапханасы
"Көркейту" жобасы. Аулаларды көркейту және тазалау. Жасыл желектерді егу және оларды күту. "Кітапқа екінші өмір" жобасы. Қала мен аудандық мектептердің кітапханаларындағы, көпшіліктерге арналған кітапханаларындағы кітап қорларын қалпына келтіруге көмектесу. Кітаптардың жекелеген беттері мен мұқабаларын алмастыра отырып жаңғыртуға көмектесу. "Басқа жұмыстар" жобасы. Курьер (шабарман), мекемелер мен басқа да ұйымдарға құжаттар жеткізу.
1 ең төмен еңбекақы
Жергілікті бюджет
39
"Хромтау аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" ММ
"Іс-шаралар өткізуге септесу" жобасы. Мәдени мақсаттағы ауқымды іс-шараларды (спорттық жарыстар, халықтық мерекелер) ұйымдастыру кезінде көмек көрсету. "Басқа жұмыстар" жобасы. Курьер (шабарман), мекемелер мен басқа да ұйымдарға құжаттар жеткізу. "Көркейту" жобасы. Аулаларды көркейту және тазалау. Жасыл желектерді егу және оларды күту.
1 ең төмен еңбекақы
Жергілікті бюджет
40
"Нұр" мешіті
"Көркейту" жобасы. Аулаларды көркейту және тазалау. Жасыл желектерді егу және оларды күту. "Жады" жобасы. Тарихи-сәулеттік ескерткіштерді, қорықтық аймақтарды қалпына келтіру, оларды күзету және күту. Молаларды, бауырластар зираттарын абаттандыру, тазалау және күту.
1 ең төмен еңбекақы
Жергілікті бюджет
41
"Хромтау аудандық экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" ММ
"Көркейту" жобасы. Аулаларды көркейту және тазалау. Жасыл желектерді егу және оларды күту. "Басқа жұмыстар" жобасы. Курьер (шабарман), мекемелер мен басқа да ұйымдарға құжаттар жеткізу.
1 ең төмен еңбекақы
Жергілікті бюджет