Об утверждении перечня объектов коммунальной собственности, подлежащих передачи по предварительным стадиям приватизации
Постановление акимата Алматинской области от 12 июля 2010 года N 103. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 20 августа 2010 года N 2057. Утратило силу постановлением акимата Алматинской области от 20 августа 2014 года N 324
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Алматинской области от 20.08.2014 N 324.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О приватизации", подпунктом 2 пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень объектов коммунальной собственности подлежащих передачи по предварительным стадиям приватизации согласно приложения.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима области Такенова Б.Д.
3. Настоящее постановления вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                               С. Умбетов
Приложение
к постановлению акимата
Алматинской области
"Об утверждении перечня
объектов коммунальной
собственности, подлежащих
передачи по предварительным
стадиям приватизации"
N 103 от 12 июля 2010 года
Перечень объектов коммунальной собственности подлежащих
передачи по предварительным стадиям приватизации
N п/п
Наименование объектов
Местонахождение
Балансодержатель
1
Здание бывшей
больницы
Аксуский район,
станция Матай
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Аксуского района
2
Имущественный комплекс бывшего военного городка N 5 войсковой части 1081
Алакольский район, город Учарал
Акимат Алакольского района
3
Здание бывшей музыкальной школы
Алакольский район, село Кабанбай
Алакольский районный отдел образования
4
Здание бывшей сельской конторы
Балхашский район, село Карой
Акимат Балхашского района
5
Склад
Илийский район, поселок Отеген батыр
Государственное казенное предприятие "Центральная районная больница Илийского района"
6
4 жилых домика, кошара, столовая полевая
Илийский район, Каскеленский участок
Государственное казенное предприятие образования "Талгарский колледж агробизнеса и менеджмента"
7
Бывший учебно - лабораторный корпус
Карасайский район село Шамалган
Государственное казенное предприятие "Шамалганский водно-хозяйственный колледж"
8
Здание бывшей мастерской
Карасайский район село Шамалган
Государственное казенное предприятие "Шамалганский водно-хозяйственный колледж"
9
Здание бывшего склада
Карасайский район село Шамалган
Государственное казенное предприятие "Шамалганский водно-хозяйственный колледж"
10
Здание бывшей столярной мастерской
Карасайский район село Шамалган
Государственное казенное предприятие "Шамалганский водно-хозяйственный колледж"
11
Имущественный комплекс бывшего ракетно-зенитного полка
Кербулакский район, поселок Сарыозек
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Кербулакского района
12
Здание бывшей школы
Кербулакский район, село Жоламан
Акимат Кербулакского района
13
Бывший продуктовый магазин
Кербулакский район, село Жоламан
Акимат Кербулакского района
14
Здание бывшего кафе
Кербулакский район, село Сарыбулак
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Кербулакского района
15

Жекешелендірудің алдын ала сатыларын жүргізуге жататын коммуналдық меншіктегі нысандардың тізбесін бекіту туралы
Алматы облысы әкімдігінің 2010 жылғы 12 шілдедегі N 103 қаулысы. Алматы облысының Әділет департаментінде 2010 жылы 20 тамызда 2057 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы әкімдігінің 2014 жылғы 20 тамыздағы N 324 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы әкімдігінің 20.08.2014 № 324 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабындағы 1-тармақтың 2 тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Жекешелендіру туралы" Заңына сәйкес, облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жекешелендірудің алдын ала сатыларын жүргізуге жататын коммуналдық меншіктегі нысандарды тізбесі қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Б.Д. Тәкеновке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                                С. Үмбетов
Облыс әкімдігінің
2010 ж 12 шілдедегі
"Жекешелендірудің алдын ала
сатыларын жүргізуге жататын
коммуналдық меншіктегі
нысандардың тізбесін бекіту
туралы" N 103 қаулысына
қосымша
Жекешелендірудің алдын ала сатыларын жүргізуге жататын
коммуналдық меншіктегі нысандардың тізбесі
р/с
Нысанның атауы
Мекен жайы
Баланс ұстаушы
1
Бұрынғы аурухана ғимараты
Ақсу ауданы, Матай станциясы
Ақсу аудандық тұрғын үй коммуналдық - шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2
1081 әскери бөлімінің бұрынғы N 5 қалашығының мүлкі
Алакөл ауданы, Үшарал қаласы
Алакөл аудандық әкімдігі
3
Бұрынғы музыкалық мектеп ғимараты
Алакөл ауданы, Қабанбай ауылы
Алакөл аудандық білім бөлімі
4
Бұрынғы ауылдық кеңсе ғимараты
Балқаш ауданы, Қарой ауылы
Балқаш аудандық әкімдігі
5
Қойма
Іле ауданы, Өтеген батыр кенті
"Іле аудандық орталық ауруханасы" мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
6
4 тұрғын үйшіктер, кошар, егістік асханасы
Іле ауданы, Қаскелең учаскесі
"Талғар агробизнес және менеджмент колледжі" мемлекеттік қазыналық білім кәсіпорны
7
Бұрынғы оқу-лабораториялық корпусы
Қарасай ауданы, Шамалған ауылы
"Шамалған су шаруашылық колледжі" мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
8
Бұрынғы шеберхана ғимараты
Қарасай ауданы, Шамалған ауылы
"Шамалған су шаруашылық колледжі" мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
9
Бұрынғы қойма ғимараты
Қарасай ауданы, Шамалған ауылы
"Шамалған су шаруашылық колледжі" мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
10
Бұрынғы балқыту шеберхана ғимараты
Қарасай ауданы, Шамалған ауылы
"Шамалған су шаруашылық колледжі" мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
11
Бұрынғы зенитті-ракеталық полкының мүліктік кешені
Кербұлақ ауданы, Сарыөзек кенті
Кербұлақ аудандық тұрғын үй коммуналдық-шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
12
Бұрынғы мектеп ғимараты
Кербұлақ ауданы, Жоламан ауылы
Кербұлақ аудандық әкімдігі
13
Бұрынғы азық түлік дүкені
Кербұлақ ауданы, Жоламан ауылы
Кербұлақ аудандық әкімдігі
14
Бұрынғы кафенің ғимараты
Кербұлақ ауданы, Сарыбұлақ ауылы
Кербұлақ аудандық тұрғын үй коммуналдық-шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
15

Помещение площадью 4,1 кв.м., находящегося в здании бывшего быткомбината
Кербулакский район, поселок Сарыозек, улица Рыскулова
Акимат Кербулакского района
16
Здание бывшей школы им. 30 лет Казахстана
Коксуский район, село Надрызбек
Государственное учреждение "Муканчинская средняя школа"
17
Котельная, мастерская, склад
Панфиловский район, город Жаркент, улица Головацкого, 3
Государственное учреждение "Средняя школа им. Ч.Валиханова"
18
Бывшее здание инфекционного отделения
Панфиловский район, село Коктал
Государственное казенное коммунальное предприятие "Коктальская сельская больница"
19
Здание бывшей фермы для крупно-рогатого скота
Райымбекский район, село Кокпияз
Акимат Райымбекского района
20
Здание бывшей фермы для крупно-рогатого скота
Райымбекский район, село Каркара
Акимат Райымбекского района
21
Здание бывшей фермы для крупно-рогатого скота
Райымбекский район, село Талды
Акимат Райымбекского района
22
Здание бывшей конной базы
Райымбекский район, село Жылысай
Акимат Райымбекского района
23
Здание бывшей машинно-тракторной мастерской
Саркандский район, село Шатырбай
Акимат Саркандского района
24
Здание бывшей центральной котельной
Саркандский район, село Карабогет, улица Тынышбаева
Акимат Саркандского района
25
Здание бывшего торгового центра
Саркандский район, село Карабогет
Акимат Саркандского района
26
Здание бывшего быткомбината
Саркандский район, село Карабогет
Акимат Саркандского района
27
Здание бывшего стригального пункта
Саркандский район, село Карабогет
Акимат Саркандского района
28
Здание бывшего молочного пункта
Саркандский район, село Карабогет, улица Корган
Акимат Саркандского района
29
Двухкомнатное помещение
Город Капшагай, 4 микрорайон, дом 27 "а"
Акимат города Капшагай
30
Зона отдыха "Боктер"
Город Капчагай побережье Капчагайского водохранилище
Акимат города Капшагай
31
Здание бывшей котельной
Город Талдыкорган, улица Майстрюк, дом 117
Городское государственное коммунальное предприятие "Талдыкоргантеплосервис"
32
Здание бывшей котельной
Город Талдыкорган, улица Рылеева, дом 29 "б"
Городское государственное коммунальное предприятие "Талдыкоргантеплосервис"
33
10 единиц автомашины КАМАЗ предназначенные для перевозки жидкого топлива
Город Талдыкорган
Алматинское областное управление энергетики и коммунального хозяйства

Бұрынғы тұрмыстық өтеу комбинатының ғимаратындағы алаңы 4,1 ш.м. болатын жай
Кербұлақ ауданы, Сарыөзек кенті, Рысқұлов көшесі
Кербұлақ аудандық әкімдігі
16
Қазақстанның 30 жылдығы атындағы мектебінің бұрынғы ғимараты
Көксу ауданы, Надрызбек ауылы
"Мұқаншы орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
17
Жылыту қазандық, шеберхана, қойма
Панфилов ауданы, Жаркент қаласы, Головацкий көшесі, 3
"Ш.Уәлиханов атындағы орта мектеп" мемлекеттік мекемесі
18
Бұрынғы жұқпалы аурулар бөлімінің ғимараты
Панфилов ауданы, Көктал ауылы
"Көктал ауылдық ауруханасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
19
Бұрынғы ірі қара малдары фермасының ғимараты
Райымбек ауданы, Көкпияз ауылы
Райымбек аудандық әкімдігі
20
Бұрынғы ірі қара малдары фермасының ғимараты
Райымбек ауданы, Қарқара ауылы
Райымбек аудандық әкімдігі
21
Бұрынғы ірі қара малдары фермасының ғимараты
Райымбек ауданы, Талды ауылы
Райымбек аудандық әкімдігі
22
Бұрынғы ат базасы ғимараты
Райымбек ауданы, Жылысай ауылы
Райымбек аудандық әкімдігі
23
Машина-трактор шеберханасының ғимараты
Сарқан ауданы, Шатырбай ауылы
Сарқан аудандық әкімдігі
24
Бұрынғы орталық бу қазандығының ғимараты
Сарқан ауданы, Қарабөгет ауылы, Тынышбаев көшесі
Сарқан аудандық әкімдігі
25
Бұрынғы сауда орталығының ғимараты
Сарқан ауданы, Қарабөгет ауылы
Сарқан аудандық әкімдігі
26
Бұрынғы тұрмыстық қажетін өтеу комбинатының ғимараты
Сарқан ауданы, Қарабөгет ауылы
Сарқан аудандық әкімдігі
27
Бұрынғы мал қырықтық пунктінің ғимараты
Сарқан ауданы, Қарабөгет ауылы
Сарқан аудандық әкімдігі
28
Бұрынғы сүт-тауарлық фермасының ғимараты
Сарқан ауданы, Қарабөгет ауылы, Корган көшесі
Сарқан аудандық әкімдігі
29
Екі бөлмелі жай
Қапшағай қаласы, 4 шағын ауданы, 27 "а" үй
Қапшағай қалалық әкімдігі
30
"Бөктер" демалыс аймағы
Қапшағай су қоймасының аймағы
Қапшағай қалалық әкімдігі
31
Бұрынғы жылыту қазандығының ғимараты
Талдықорған қаласы, Майстрюк көшесі, 117
"Талдықорғанжылусервис" қалалық мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
32
Бұрынғы жылыту қазандығының ғимараты
Талдықорған қаласы, Рылеев көшесі, 29 "б"
"Талдықорғанжылусервис" қалалық мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
33
Он сұйық отын тасымалдайтын "КАМАЗ" автокөліктері
Талдықорған қаласы
Алматы облысының энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы