Об оказании дополнительной социальной помощи детям-инвалидам, обучающимся и воспитывающимся на дому
Постановление акимата города Талдыкорган Алматинской области от 26 апреля 2010 года N 9-294. Зарегистрировано Управлением юстиции города Талдыкорган Департамента юстиции Алматинской области 27 мая 2010 года N 2-1-123. Утратило силу постановлением акимата города Талдыкорган Алматинской области от 27 января 2014 года N 2-38
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Талдыкорган Алматинской области от 27.01.2014 N 2-38.
В соответствии с подпунктом 14 пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпункта 3 пункта 2 статьи 11, статьи 16 Закона Республики Казахстан "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", во исполнение решения Талдыкорганского городского маслихата от 15 декабря 2010 года "О бюджете города Талдыкорган на 2011-2013 годы N 212 (зарегистрированное в Департаменте юстиции Алматинской области в Государственном Реестре нормативных правовых актов от 30 декабря 2010 года за N 2-1-134 и опубликованное в газете "Талдыкорган" от 07 января 2011 года за N 2) акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Вступительная часть с изменениями, внесенными решением маслихата города Талдыкорган от 19.08.2011 N 20-865 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Оказать дополнительную социальную помощь детям-инвалидам, обучающимся и воспитывающимся на дому в размере 8 (восьми) месячных расчетных показателей в квартал на каждого ребенка-инвалида.
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ города Талдыкорган" (Мухаметжан Ш.Б.) принять меры по обеспечению своевременного освоения денежных средств, выделенных из городского бюджета для оказания дополнительной социальной помощи детям-инвалидам, обучающимся и воспитывающимся на дому.
3. Признать утратившим силу постановление акимата города Талдыкорган от 21 июня 2005 года N 19-589 "О дополнительной социальной помощи детям-инвалидам", (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов в Управлении юстиции города Талдыкорган от 28 июля 2005 года за N 2-1-6, опубликованное 29 июля 2005 года за N 31 газеты "Талдыкорган").
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Сарыбаева Галиаскара Толендиевича.
Сноска. пункт 4 с изменениями, внесенными решением маслихата города Талдыкорган от 19.08.2011 N 20-865 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

Үйде оқытылатын және тәрбиеленетін мүгедек балаларға қосымша әлеуметтік көмек көрсету туралы
Алматы облысы Талдықорған қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 26 сәуірдегі N 9-294 қаулысы. Алматы облысының Әділет департаменті Талдықорған қаласының Әділет басқармасында 2010 жылы 27 мамырда N 2-1-123 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Талдықорған қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 27 қаңтардағы N 2-38 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Талдықорған қаласы әкімдігінің 27.01.2014 N 2-38 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағы 14) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Заңы 11-бабы 2-тармағының 3) тармақшасына16-бабына сәйкес, "Талдықорған қалалық мәслихаттың 2010 жылғы 15 желтоқсандағы "Талдықорған қаласының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 212 шешімін (Алматы облысының Әділет департаментінде Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2010 жылы 30 желтоқсанда 2-1-134 нөмірі тіркелген, "Талдықорған" газетінің 2011 жылғы 07 қаңтардағы 2-нөмірінде жарияланған) орындау мақсатында қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Кіріспеге өзгеріс енгізілді - Алматы облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 2011.08.19 N 20-865 (жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.
1. Үйде оқытылатын және тәрбиеленетін мүгедек балаларға тоқсан сайын әрқайсысына 8 (сегіз) айлық есептік көрсеткіш көлемінде қосымша әлеуметтік көмек көрсетілсін.
2. "Талдықорған қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі (Ш.Б.Мұхаметжан) үйде оқытылатын және тәрбиеленетін мүгедек балаларға әлеуметтік көмек көрсету үшін жергілікті бюджеттен бөлінген ақшалай қаражатты уақтылы игерілуін қамтамасыз ету жөнінде шаралар қабылдасын.
3. Талдықорған қаласы әкімиятының 2005 жылғы 21 маусымдағы "Мүгедек - балаларға қосымша әлеуметтік көмек көрсету туралы" (Талдықорған қаласының Әділет басқармасында Нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2005 жылдың 28 маусымдағы тіркелген нөмірі N 2-1-6, "Талдықорған" газетінің 2005 жылғы 29 шілдедегі 31 нөмірінде жарияланған) N 19-589 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары  Ғалиасқар Төлендіұлы Сарыбаевқа жүктелсін.
Ескерту. 4-тармаққа өзгеріс енгізілді - Алматы облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 2011.08.19 N 20-865 (жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.

5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города                                С. Жылкайдаров

5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                                 С. Жылқайдаров