О внесении изменений в решение Таразского городского маслихата от 25 декабря 2009 года № 25-3 "О городском бюджете на 2010-2012 годы"
Решение Таразского городского маслихата четвертого созыва Жамбылской области от 17 августа 2010 года N 32-4. Зарегистрировано управлением юстиции города Тараз Жамбылской области 19 августа 2010 года за № 111. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11.03.2013 года № 2-2-17/388)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11.03.2013 года № 2-2-17/388).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьями 9109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таразского городского маслихата от 25 декабря 2009 года № 25-3 «О городском бюджете на 2010-2012 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6-1-96, опубликовано 27 января 2010 года в газете «Жамбыл Тараз» № 4) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1) цифры «13847721» заменить цифрами «14319444»;
цифры «695020» заменить цифрами «940044»;
цифры «9994625» заменить цифрами «10221324»;
в подпункте 2) цифры «14204486» заменить цифрами «14676209»;

"2010-2012 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Тараз қалалық мәслихаттың 2009 жылғы 25 желтоқсандағы № 25-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Тараз қалалық мәслихатының 2010 жылғы 17 тамыздағы N 32-4 Шешімі. Жамбыл облысы Тараз қалалық Әділет басқармасында 2010 жылғы 19 тамызда 111 нөмірімен тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 2013 жылғы 11 наурыздағы N 2-2-17/388 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 2013 жылғы 11 наурыздағы N 2-2-17/388 хаты).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9109-баптарына және «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2010-2012 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы» Тараз қалалық мәслихатының 2009 жылғы 25 желтоқсандағы № 25-3 (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6-1-96 болып тіркелген, 2010 жылдың 27 қаңтарында № 4 «Жамбыл Тараз» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшадағы «13847721» сандары «14319444» сандарымен ауыстырылсын;
«695020» сандары «940044» сандарымен ауыстырылсын;
«9994625» сандары «10221324» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы «14204486» сандары «14676209» сандарымен ауыстырылсын;

в пункте 4 цифры «38000» заменить цифрами «58000».
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу с момента государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель сессии                        Секретарь Таразского
Таразского городского маслихата            городского маслихата
С. Мырзалиев                               У. Байшигашев
Приложение к решению
Таразского городского маслихата
№ 32-4 от 17 августа 2010 года
Приложение 1 к решению
Таразского городского маслихата
№ 25-3 от 25 декабря 2009 года
Бюджет города Тараза на 2010 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3

4 тармақта «38000» сандары «58000» сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа басылымда мазмұндалсын.
2. Осы шешім Әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2010 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Тараз қалалық мәслихаты                    Тараз қалалық
сессиясының төрағасы                       маслихатының хатшысы
С. Мырзалиев                               Ө.Байшығашев
Тараз қалалық мәслихатының
2010 жылғы 17 тамыздағы
№ 32-4 шешіміне қосымша
Тараз қалалық мәслихатының
2009 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 25-3 шешіміне 1-қосымша
Тараз қаласының 2010 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
3

1133639
002
Программа занятости
288500
005
Государственная адресная социальная помощь
56600
006
Жилищная помощь
205666
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
39199
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
15000
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного места жительства
57941
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
55041
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
230500
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
54763
019
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстана, а также оплпты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
16856
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг." или медалью "За победу над Японией", проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
113573
464
Отдел образования района (города областного значения)
25000
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
25000
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
68103
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
63280
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2470
022
Материально-техническое оснащение государственных органов
2353
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3204245
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

1133639
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
288500
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
56600
006
Тұрғын үй көмегі
205666
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
39199
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
15000
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
57941
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
55041
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
230500
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
54763
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз ету
16856
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), «1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін» медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу
113573
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
25000
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
25000
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
68103
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
63280
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2470
022
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
2353
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3204245
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі