О внесении изменений и дополнений в решение XIX сессии Жезказганского городского маслихата от 22 декабря 2009 года N 19/219 "О городском бюджете на 2010-2012 годы"
Решение Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 16 апреля 2010 года N 23/274. Зарегистрировано Управлением юстиции города Жезказган Карагандинской области 21 апреля 2010 года N 8-2-114. Прекратило свое действие в связи с истечением срока - (письмо аппарата Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 11 мая 2011 года № 195/04)
Сноска. Прекратило свое действие в связи с истечением срока - (письмо аппарата Жезказганского городского маслихата от 11.05.2011 № 195/04).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жезказганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XIX сессии Жезказганского городского маслихата от 22 декабря 2009 года N 19/219 "О городском бюджете на 2010-2012 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 8-2-101, опубликованное 13 января 2010 года N 3 (7620), 15 января 2010 года N 4 (7621), 20 января 2010 года N 5 (7622), 22 января 2010 года N 6 (7623), 27 января 2010 года N 7 (7624), 29 января 2010 года N 8 (7625) газеты "Сарыарқа" и 15 января 2010 года N 2 (172), 10 февраля 2010 года N 7 (177), 17 февраля 2010 года N 9(179), 24 февраля 2010 года N 11 (181), 3 марта 2010 года N 13 (183) газеты "Жезказганская правда"), внесенными изменениями решением XXI сессии Жезказганского городского маслихата от 12 марта 2010 года N 21/246 "О внесении изменений в решение XIX сессии Жезказганского городского маслихата от 22 декабря 2010 года N 19/219 "О городском бюджете на 2010 - 2012 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 8-2-111, опубликованное 9 апреля 2010 года N 26 (7643), 14 апреля 2010 года N 27 (7644), 16 апреля 2010 года N 28 (7645) газеты "Сарыарқа" и 7 апреля 2010 года N 22 (192), 14 апреля 2010 года N 24 (194), 16 апреля 2010 года N 25 (195) газеты "Жезказганская правда") следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "3496470" заменить цифрами "3515347";
цифры "3114796" заменить цифрами "3132521";

Жезқазған қалалық мәслихатының 2009 жылғы 22 желтоқсандағы "2010-2012 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" XIX сессиясының N 19/219 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2010 жылғы 16 сәуірдегі N 23/274 шешімі. Қарағанды облысы Жезқазған қаласы Әділет басқармасында 2010 жылғы 21 сәуірде N 8-2-114 тіркелді. Мерзімінің өтуіне байланысты қолданылуы тоқтатылды (Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихаты аппаратының 2011 жылғы 11 мамырдағы N 195/04 хатымен)
Ескерту. Мерзімінің өтуіне байланысты қолданылуы тоқтатылды  (Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихаты аппаратының 2011.05.11 N 195/04 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес, Жезқазған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жезқазған қалалық мәслихатының 2009 жылғы 22 желтоқсандағы "2010-2012 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" XIX сессиясының (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8-2-101 нөмірімен тіркелген, 2010 жылдың 13 қаңтардағы N 3(7620), 2010 жылдың 15 қаңтардағы N 4 (7621), 2010 жылдың 20 қаңтардағы N 5 (7622), 2010 жылдың 22 қаңтардағы N 6 (7623), 2010 жылдың 17 қаңтардағы N 7 (7624), 2010 жылдың 29 қаңтардағы N 8 (7625) "Сарыарқа" газетінде және 2010 жылдың 15 қаңтардағы N 2 (172), 2010 жылдың 10 ақпандағы N 7 (177), 2010 жылдың 17 ақпандағы N 9 (179), 2010 жылдың 24 ақпандағы N 11 (181), 2010 жылдың 3 наурыздағы N 13 (183) "Жезказганская правда" газетінде жарияланған), Жезқазған қалалық мәслихатының 2010 жылғы 12 наурыздағы XXI сессиясының "Жезқазған қалалық мәслихатының 2009 жылғы 22 желтоқсандағы "2010-2012 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" XIX сессиясының N 19/219 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 21/246 шешімімен өзгерістер енгізілді (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8-2-111 нөмірімен тіркелген, 2010 жылдың 9 сәуірдегі N 26 (7643), 2010 жылдың 14 сәуірдегі N 27 (7644), 2010 жылдың 16 сәуірдегі N 28 (7645) "Сарыарқа" газетінде және 2010 жылдың 7 сәуірдегі N 22 (192), 2010 жылдың 14 сәуірдегі N 24 (194), 2010 жылдың 16 сәуірдегі N 25 (195) "Жезказганская правда" газетінде жарияланған) N 19/219 шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасындағы:
"3496470" деген сандар "3515347" деген сандармен ауыстырылсын;
"3114796" деген сандар "3132521" деген сандармен ауыстырылсын;

цифры "347424" заменить цифрами "348576";
в подпункте 2):
цифры "3607609" заменить цифрами "3626487";
в подпункте 5):
цифры "- 111139" заменить цифрами "-111140";
в подпункте 6):
в абзацах первом и четвертом цифры "111139" заменить цифрами "111140";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Учесть в составе расходов городского бюджета на 2010 год целевые текущие трансферты и целевые трансферты на развитие, кредиты согласно приложению 4.";
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Утвердить перечень местных бюджетных инвестиционных проектов (программ) на 2010 год согласно приложению 5.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Учесть в составе расходов городского бюджета затраты аппаратов сельских акимов на 2010 год согласно приложению 6.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Утвердить перечень местных бюджетных инвестиционных проектов, финансируемых за счет целевых трансфертов на развитие и бюджетного кредитования на 2010 год согласно приложению 7.";
приложения 1, 2, 3, 4, 5, 6, 9 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель сессии                        С. Сурнин
Секретарь городского маслихата             К. Абдиров
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
города Жезказгана"                         В.А. Ставицкая
Приложение 1
к решению XXIII сессии Жезказганского
городского маслихата
от 16 апреля 2010 года N 23/274
Приложение 1
к решению XIX сессии Жезказганского
городского маслихата
от 22 декабря 2009 года N 19/219
Бюджет на 2010 год
Категория
2010 год (тыс. тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
1
2
3
4
5
6
I. Поступления

"347424" деген сандар "348576" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасындағы:
"3607609" деген сандар "3626487" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
"-111139" деген сандар "-111140" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
бірінші және төртінші абзацтағы "111139" деген сандар "111140" деген сандармен ауыстырылсын;
5 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"5. Қалалық бюджет шығыстарының құрамында 2010 жылға арналған ағымдағы нысаналы трансферттері мен нысаналы даму трансферттері және кредиттер бары 4 қосымшаға сәйкес ескерілсін.";
6 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"6. 2010 жылға арналған жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалар (бағдарламалар) тізбесі 5 қосымшаға сәйкес бекітілсін.";
7 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"7. Қалалық бюджет шығыстарының құрамында 2010 жылға арналған ауыл әкімдері аппараттарының шығындары бары 6 қосымшаға сәйкес ескерілсін.";
8 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"8. 2010 жылға арналған нысаналы даму трансферттері мен бюджеттік кредит есебінен қаржыландырылатын жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалар тізбесі 7 қосымшаға сәйкес бекітілсін.";
аталған шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 9 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы                            С. Сурнин
Қалалық мәслихаттың хатшысы                Қ. Әбдіров
КЕЛІСІЛДІ:
"Жезқазған қаласының
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы            В.А. Ставицкая
Жезқазған қалалық мәслихатының
XXIII сессиясының
2010 жылғы 16 сәуірдегі
N 23/274 шешіміне
1 қосымша
Жезқазған қалалық мәслихатының
XIX сессиясының
2009 жылғы 22 желтоқсандағы
N 19/219 шешіміне
1 қосымша
2010 жылға арналған бюджет
санаты
2010 ж. (мың теңге)
сыныбы
ішкі сыныбы
ерекшелiгі
Атауы
1
2
3
4
5
6
1. Түсімдер

709
14
Сбор за государственную регистрацию транспортных средств, а также их перерегистрацию
1800
18
Сбор за государственную регистрацию прав на недвижимое имущество и сделок с ним
4900
20
Плата за размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования местного значения и в населенных пунктах
8500
5
Налог на игорный бизнес
5500
02
Фиксированный налог
5500
0 8
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами
34659
1
Государственная пошлина
34659
02
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, заявлений особого искового производства, заявлений (жалоб) по делам особого производства, заявлений о вынесении судебного приказа, заявлений о выдаче дубликата исполнительного листа, заявлений о выдаче исполнительных листов на принудительное исполнение решений третейских (арбитражных) судов и иностранных судов, заявлений о повторной выдаче копий судебных актов, исполнительных листов и иных документов, за исключением государственной пошлины с подаваемых в суд исковых заявлений к государственным учреждениям
30000
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
2800
05
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительство и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
300
06
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу на территории Республики Казахстан визы к паспортам иностранцев и лиц без гражданства или заменяющим их документам на право выезда из Республики Казахстан и въезда в Республику Казахстан
2
07
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении гражданства Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан
25
08
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию места жительства
1000
09
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверения охотника и его ежегодную регистрацию
6
10
Государственная пошлина взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7.5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)

709
14
Көлік құралдарын мемлекеттік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алым
1800
18
Жылжымайтын мүлікке және олармен мәміле жасау құқығын мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым
4900
20
Жергілікті маңызы бар және елді мекендердегі жалпы пайдаланудағы автомобиль жолдарының бөлу жолағында сыртқы (көрнекі) жарнамаларды орналастырғаны үшін алынатын төлем
8500
5
Ойын бизнесіне салық
5500
02
Тіркелген салық
5500
08
Заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасағаны және (немесе) оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар құжаттар бергені үшін алынатын міндетті төлемдер
34659
1
Мемлекеттік баж
34659
02
Мемлекеттік мекемелерге сотқа берілетін талап арыздарынан алынатын мемлекеттік бажды қоспағанда, мемлекеттік баж сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше талап ету істері арыздарынан, ерекше жүргізілетін істер бойынша арыздардан (шағымдардан), сот бұйрығын шығару туралы өтініштерден, атқару парағының дубликатын беру туралы шағымдардан, аралық (төрелік) соттардың және шетелдік соттардың шешімдерін мәжбүрлеп орындауға атқару парағын беру туралы шағымдардың, сот актілерінің атқару парағының және өзге де құжаттардың көшірмелерін қайта беру туралы шағымдардан алынады
30000
04
Азаматтық хал актілерін тіркегені үшін, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актілерін тіркеу туралы куәліктерді және азаматтық хал актілері жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтіруге байланысты куәліктерді қайтадан бергені үшін мемлекеттік баж
2800
05
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретін құжаттарды ресімдегені үшін, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерістер енгізгені үшін мемлекеттік баж
300
06
Шетелдіктердің паспорттарына немесе оларды ауыстыратын құжаттарына Қазақстан Республикасынан кету және Қазақстан Республикасына келу құқығына виза бергені үшін мемлекеттік баж
2
07
Қазақстан Республикасының азаматтығын алу, Қазақстан Республикасының азаматтығын қалпына келтіру және Қазақстан Республикасының азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресімдегені үшін мемлекеттік баж
25
08
Тұрғылықты жерін тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
1000
09
Аңшы куәлігін бергені және оны жыл сайын тіркегені үшін мемлекеттік баж
6
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж

217197
02
Социальная помощь
196759
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
187759
002
Программа занятости
42188
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
1160
005
Государственная адресная социальная помощь
5500
006
Жилищная помощь
809
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
35398
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1407
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
22251
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
38476
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
2983
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
15492
019
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
1113
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно- учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945гг." или медалью "За победу над Японией", проработавшим (прослужившим не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
20982
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
9000
012
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
9000
09
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
20438
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
20438

217197
02
Әлеуметтік көмек
196759
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
187759
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
42188
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
1160
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
5500
006
Тұрғын үй көмегі
809
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
35398
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1407
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
22251
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
38476
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
2983
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдарымен қамтамасыз етуге және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
15492
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз ету
1113
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен,запасқа босатылған (отставка), "1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгені үшін" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу
20982
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім,дене шынықтыру және спорт бөлімі
9000
012
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
9000
09
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
20438
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
20438

42000
002
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы
15000
005
Услуги по проведению государственной информационной политики через телерадиовещание
27000
09
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
28864
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
11535
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
11535
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
17329
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
13497
003
Реализация региональных программ в сфере молодежной политики
3832
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особоохраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
40620
01
Сельское хозяйство
10730
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
199
099
Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов за счет целевого трансферта из республиканского бюджета
199
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
10531
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
5909
004
Материально-техническое оснащение государственных органов
732
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
3890
06
Земельные отношения
17730
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
17730
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территорий района (города областного значения)
10748
004
Организация работ по зонированию земель
6982
09
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
12160
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
5800
019
Финансирование социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
5800
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
6360
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
6360
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
23520
02
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
23520

42000
002
Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
15000
005
Телерадио хабарларын тарату арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі қызметтер
27000
09
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістікті ұйымдастыру жөніндегі өзге де қызметтер
28864
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
11535
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11535
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
17329
001
Жергілікті деңгейде аппарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыруда мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13497
003
Жастар саясаты саласындағы өңірлік бағдарламаларды іске асыру
3832
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
40620
01
Ауыл шаруашылығы
10730
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
199
099
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру
199
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
10531
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5909
004
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
732
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
3890
06
Жер қатынастары
17730
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
17730
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10748
004
Жерді аймақтарға бөлу жөніндегі жұмыстарды ұйымдастыру
6982
09
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
12160
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
5800
019
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде әлеуметтік жобаларды қаржыландыру
5800
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
6360
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
6360
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
23520
02
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
23520

3516
97
Дизельное топливо, реализуемое юридическими и физическими лицами в розницу, а также используемое на собственные производственные нужды
720
3
Поступления за использование природных и других ресурсов
54442
15
Плата за пользование земельными участками
54442
4
Сборы за ведение предпринимательской и профессиональной деятельности
31398
01
Сбор за государственную регистрацию индивидуальных предпринимателей
2602
02
Лицензионный сбор за право занятия отдельными видами деятельности
2825
03
Сбор за государственную регистрацию юридических лиц и учетную регистрацию филиалов и представительств, а также их перерегистрацию
1254
04
Сбор с аукционов
2149
05
Сбор за государственную регистрацию залога движимого имущества и ипотеки судна или строящегося судна
816
14
Сбор за государственную регистрацию транспортных средств, а также их перерегистрацию
2218
18
Сбор за государственную регистрацию прав на недвижимое имущество и сделок с ним
13182
20
Плата за размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования местного значения и в населенных пунктах
6352
5
Налог на игорный бизнес
0
02
Фиксированный налог
0
08
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами
27385
1
Государственная пошлина
27385
02
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, заявлений особого искового производства, заявлений (жалоб) по делам особого производства, заявлений о вынесении судебного приказа, заявлений о выдаче дубликата исполнительного листа, заявлений о выдаче исполнительных листов на принудительное исполнение решений третейских (арбитражных) судов и иностранных судов, заявлений о повторной выдаче копий судебных актов, исполнительных листов и иных документов, за исключением государственной пошлины с подаваемых в суд исковых заявлений к государственным учреждениям
24151
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
1605
05
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительство и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
284
06
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу на территории Республики Казахстан визы к паспортам иностранцев и лиц без гражданства или заменяющим их документам на право выезда из Республики Казахстан и въезда в Республику Казахстан
11
07
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении гражданства Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан
46
08
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию места жительства

3516
97
Заңды және жеке тұлғаларға бөлшек саудада өткізетін, сондай-ақ өз өндірістік мұқтаждарына пайдаланылатын дизель отыны
720
3
Табиғи және басқа ресурстарды пайдаланғаны үшін түсетiн түсiмдер
54442
15
Жер учаскелерін пайдаланғаны үшін төлем
54442
4
Кәсiпкерлiк және кәсiби қызметтi жүргізгені үшiн алынатын алымдар
31398
01
Жеке кәсiпкерлерді мемлекеттік тiркегені үшiн алынатын алым
2602
02
Жекелеген қызмет түрлерiмен айналысу құқығы үшiн алынатын лицензиялық алым
2825
03
Заңды тұлғаларды мемлекеттiк тiркегені және филиалдар мен өкілдіктерді есептік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алым
1254
04
Аукциондардан алынатын алым
2149
05
Жылжымалы мүлікті кепілдікке салуды мемлекеттік тіркегені және кеменің немесе жасалып жатқан кеменің ипотекасы үшін алынатын алым
816
14
Көлік құралдарын мемлекеттік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алым
2218
18
Жылжымайтын мүлікке және олармен мәміле жасау құқығын мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым
13182
20
Жергілікті маңызы бар және елді мекендердегі жалпы пайдаланудағы автомобиль жолдарының бөлу жолағында сыртқы (көрнекі) жарнамаларды орналастырғаны үшін алынатын төлем
6352
5
Ойын бизнесіне салық
0
02
Тіркелген салық
0
08
Заңдық мәнді іс- әрекеттерді жасағаны және (немесе) оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар құжаттар бергені үшін алынатын міндетті төлемдер
27385
1
Мемлекеттік баж
27385
02
Мемлекеттік мекемелерге сотқа берілетін талап арыздарынан алынатын мемлекеттік бажды қоспағанда, мемлекеттік баж сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше талап ету істері арыздарынан, ерекше жүргізілетін істер бойынша арыздардан (шағымдардан), сот бұйрығын шығару туралы өтініштерден, атқару парағының дубликатын беру туралы шағымдардан, аралық (төрелік) соттардың және шетелдік соттардың шешімдерін мәжбүрлеп орындауға атқару парағын беру туралы шағымдардың, сот актілерінің атқару парағының және өзге де құжаттардың көшірмелерін қайта беру туралы шағымдардан алынады
24151
04
Азаматтық хал актілерін тіркегені үшін, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актілерін тіркеу туралы куәліктерді және азаматтық хал актілері жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтіруге байланысты куәліктерді қайтадан бергені үшін мемлекеттік баж
1605
05
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретін құжаттарды ресімдегені үшін, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерістер енгізгені үшін мемлекеттік баж
284
06
Шетелдіктердің паспорттарына немесе оларды ауыстыратын құжаттарына Қазақстан Республикасынан кету және Қазақстан Республикасына келу құқығына виза бергені үшін мемлекеттік баж
11
07
Қазақстан Республикасының азаматтығын алу, Қазақстан Республикасының азаматтығын қалпына келтіру және Қазақстан Республикасының азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресімдегені үшін мемлекеттік баж
46
08
Тұрғылықты жерін тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж

472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
004
Развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
Разработка ПСД насосной станции поливочного водовода к 7 и 8 микрорайонам
Информационные системы
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
09
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
012
Создание информационных систем
Приложение 6
к решению XXIII сессии Жезказганского
городского маслихата
от 16 апреля 2010 года N 23/274
Приложение 6
к решению XIX сессии Жезказганского
городского маслихата

472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және жайластыру
7 және 8 шағын аудандардағы сорап станциясының суару су ақысының ЖСҚ әзірлеу
Ақпараттық жүйелер
6
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
09
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
012
Ақпараттық жүйелер құру
Жезқазған қалалық мәслихатының XXIII сессиясының
2010 жылғы 16 сәуірдегі N 23/274 шешіміне
6 қосымша
Жезқазған қалалық мәслихатының XIX сессиясының

003
Строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
Приобретение 17 квартир в жилом доме по ул. Есенберлина 5Б
004
Развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
Подводящие сети теплоснабжения и водопровода к жилым домам по ул. Есенберлина 5А, 5Б
Сети электроснабжения к жилым домам по ул. Есенберлина 5А, 5Б

003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысы және (немесе) сатып алу
Есенберлин көшесіндегі 5Б тұрғын үйден 17 пәтерді сатып алу
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және жайластыру
Есенберлин көшесіндегі 5А, 5Б тұрғын үйлерді жылумен қамтамасыз ету және су қүбыры жүйесін жеткізу
Есенберлин көшесіндегі 5А, 5Б тұрғын үйлерді электрмен қамтамасыз ету жүйесі