О льготном проезде на внутригородском общественном транспорте (кроме такси) учащихся очной формы обучения
Решение Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 05 января 2010 года N 24/4. Зарегистрировано Управлением юстиции города Темиртау Карагандинской области 05 февраля 2010 года N 8-3-92. Утратило силу - решением Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 16 апреля 2010 года N 28/6
Сноска. Утратило силу - решением Темиртауского городского маслихата от 16.04.2010 N 28/6.
В соответствии с подпунктом 2 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", подпунктом 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 7 июля 2004 года "О государственной молодежной политике в Республике Казахстан" Темиртауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Установить на 2010 год льготный проезд на внутригородском общественном транспорте (кроме такси) следующим категориям учащихся города Темиртау:
1) учащимся общеобразовательных учебных заведений города Темиртау с первого по восьмой классы включительно – бесплатный проезд (за исключением летнего периода с 1 июня по 31 августа 2010 года);
2) учащимся общеобразовательных учебных заведений, профессиональных лицеев с девятого по одиннадцатый классы, учащимся колледжей (на базе девятых классов с первого по второй курсы) с оплатой 50% существующего тарифа (за исключением летнего периода с 1 июня по 31 августа 2010 года);
3) лицам, обучающимся в профессиональных лицеях, колледжах (на базе одиннадцатых классов) и в высших учебных заведениях очной формы обучения всех форм собственности, с оплатой 50% существующего тарифа (за исключением летнего периода с 1 июня по 31 августа 2010 года).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата по вопросам бюджета (председатель Дмитриев Владимир Павлович).
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Секретарь маслихата                        А. Аркатов
СОГЛАСОВАНО
Начальник государственного
учреждения "Отдел образования,
физической культуры и спорта
города Темиртау"
А.Д. Ахметов
06 января 2010 года

Күндізгі білім беру ұйымдарының оқушыларына қала ішіндегі қоғамдық көліктерде (таксиден басқа) жол жүрулеріне жеңілдік беру туралы
Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 2010 жылғы 05 қаңтардағы N 24/4 шешімі. Қарағанды облысы Теміртау қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 05 ақпанда N 8-3-92 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 2010 жылғы 16 сәуірдегі N 28/6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 2010.04.16 N 28/6 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шiлдедегi "Бiлiм туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 2 тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 7 шiлдедегi "Қазақстан Республикасындағы мемлекеттiк жастар саясаты туралы" Заңының 6 бабы 4 тармақшасына сәйкес Теміртау қалалық мәслихаты ШЕШIМ ЕТТI:
1. Теміртау қаласының келесi санаттағы оқушыларына 2010 жылы қала iшiндегi қоғамдық көлiктерде (таксиден басқа) жүрулеріне жеңiлдiк белгiленсiн:
1) Теміртау қаласының жалпы бiлiм беретiн оқу орындарының бiрiншi сыныптан сегiзiншi сыныпқа дейiнгi сынып оқушыларына (жазғы кезеңді 2010 жылдың 1 маусымынан 31 тамызға дейiнгi аралықты есептемегенде) тегін жол жүру;
2) жалпы бiлiм беретiн оқу орындарының, кәсіби лицейлердің тоғызыншы сыныптан он бiрiншi сыныпқа дейiнгi сынып оқушыларына, колледждер оқушыларына (тоғызыншы сынып базасында оқитындарға бірінші және екінші курс оқушыларына) тиісті тарифтің 50% төлеу (жазғы кезеңді 2010 жылдың 1 маусымынан 31 тамызға дейiнгi аралықты есептемегенде);
3) кәсіби лицейлерде, колледждерде (он бiрiншi сынып базасында оқитын) және меншіктің барлық түріндегі жоғары оқу орындарының күндiз оқитын тұлғаларына тиісті тарифтің 50% төлеу (жазғы кезеңді 2010 жылдың 1 маусымынан 31 тамызға дейiнгi аралықты есептемегенде).
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (төрағасы Владимир Павлович Дмитриев).
3. Осы шешім 2010 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енеді.
Мәслихат хатшысы                           А. Аркатов
КЕЛІСІЛДІ
"Теміртау қаласының білім беру,
дене шынықтыру және спорт бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
А.Д. Ахметов
06 қаңтар 2010 жыл