О внесении изменений в решение городского маслихата от 20 декабря 2009 года N 26/199 "О городском бюджете на 2010-2012 годы"
Решение Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 3 ноября 2010 года N 36/277. Зарегистрировано Управлением юстиции города Балхаш Карагандинской области 11 ноября 2010 года N 8-4-200. Прекратило свое действие в связи с истечением срока - (письмо Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 19 апреля 2011 года N 113/1-26)
Сноска. Прекратило свое действие в связи с истечением срока - (письмо Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 19.04.2011 № 113/1-26).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 20 декабря 2009 года N 26/199 "О городском бюджете на 2010-2012 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-4-161, опубликовано в газетах "Балқаш өңірі" от 15 января 2010 года N 5-6, "Северное Прибалхашье" от 15 января 2010 года N 5-6), внесены изменения решением городского маслихата от 24 февраля 2010 года N 28/212 "О внесении изменений в решение городского маслихата от 20 декабря 2009 года N 26/199 "О городском бюджете на 2010-2012 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-4-170, опубликовано в газетах "Балқаш өңірі" от 12 марта 2010 года N 34-35, "Северное Прибалхашье" от 12 марта 2010 года N 29-30), внесены изменения решением городского маслихата от 16 апреля 2010 года N 29/226 "О внесении изменений в решение городского маслихата от 20 декабря 2009 года N 26/199 "О городском бюджете на 2010-2012 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-4-180, опубликовано в газетах "Балқаш өңірі" от 30 апреля 2010 года N 54-55, "Северное Прибалхашье" от 30 апреля 2010 года N 49-50), внесены изменения решением городского маслихата от 30 июля 2010 года N 32/258 "О внесении изменений в решение городского маслихата от 20 декабря 2009 года N 26/199 "О городском бюджете на 2010-2012 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-4-191, опубликовано в газетах "Балқаш өңірі" от 13 августа 2010 года N 97-98, "Северное Прибалхашье" от 13 августа 2010 года N 92-93), внесены изменения решением городского маслихата от 14 сентября 2010 года N 34/267 "О внесении изменений в решение городского маслихата от 20 декабря 2009 года N 26/199 "О городском бюджете на 2010-2012 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-4-195, опубликовано в газетах "Балқаш өңірі" от 6 октября 2010 года N 119, "Северное Прибалхашье" от 6 октября 2010 года N 114), внесены изменения решением городского маслихата от 13 октября 2010 года N 35/274 "О внесении изменений в решение городского маслихата от 20 декабря 2009 года N 26/199 "О городском бюджете на 2010-2012 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-4-199, опубликовано в газетах "Балқаш өңірі" от 22 октября 2010 года N 126-127, "Северное Прибалхашье" от 22 октября 2010 года N 121-122) следующие изменения:

Қалалық мәслихаттың 2009 жылғы 20 желтоқсандағы N 26/199 "2010-2012 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2010 жылғы 3 қарашадағы N 36/277 шешімі. Қарағанды облысы Балқаш қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 11 қарашада N 8-4-200 тіркелді. Мерзімінің аяқталуына байланысты қолданылуы тоқтатылды (Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2011 жылғы 19 сәуірдегі N 113/1-26 хатымен)
Ескерту. Мерзімінің аяқталуына байланысты қолданылуы тоқтатылды (Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2011.04.19 N 113/1-26 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШТІ:
1. Қалалық мәслихаттың 2009 жылғы 20 желтоқсандағы N 26/199 "2010-2012 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-4-161 болып тіркелген, 2010 жылғы 15 қаңтардағы N 5-6 "Балқаш өңірі" газетінде, 2010 жылғы 15 қаңтардағы N 5-6 "Северное Прибалхашье" газетінде жарияланған), қалалық мәслихаттың 2010 жылғы 24 ақпандағы N 28/212 "Қалалық мәслихаттың 2009 жылғы 20 желтоқсандағы N 26/199 "2010-2012 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-4-170 болып тіркелген, 2010 жылғы 12 наурыздағы N 34-35 "Балқаш өңірі" газетінде, 2010 жылғы 12 наурыздағы N 29-30 "Северное Прибалхашье" газетінде жарияланған), қалалық мәслихаттың 2010 жылғы 16 сәуірдегі N 29/226 "Қалалық мәслихаттың 2009 жылғы 20 желтоқсандағы N 26/199 "2010-2012 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-4-180 болып тіркелген, 2010 жылғы 30 сәуірдегі N 54-55 "Балқаш өңірі" газетінде, 2010 жылғы 30 сәуірдегі N 49-50 "Северное Прибалхашье" газетінде жарияланған), қалалық мәслихаттың 2010 жылғы 30 шілдедегі N 32/258 "Қалалық мәслихаттың 2009 жылғы 20 желтоқсандағы N 26/199 "2010-2012 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-4-191 болып тіркелген, 2010 жылғы 13 тамыздағы N 97-98 "Балқаш өңірі" газетінде, 2010 жылғы 13 тамыздағы N 92-93 "Северное Прибалхашье" газетінде жарияланған), қалалық мәслихаттың 2010 жылғы 14 қыркүйектегі N 34/267 "Қалалық мәслихаттың 2009 жылғы 20 желтоқсандағы N 26/199 "2010-2012 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-4-195 болып тіркелген, 2010 жылғы 6 қазандағы N 119 "Балқаш өңірі" газетінде, 2010 жылғы 6 қазандағы N 114 "Северное Прибалхашье" газетінде жарияланған), қалалық мәслихаттың 2010 жылғы 13 қазандағы N 35/274 "Қалалық мәслихаттың 2009 жылғы 20 желтоқсандағы N 26/199 "2010-2012 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-4-199 болып тіркелген, 2010 жылғы 22 қазандағы N 126-127 "Балқаш өңірі" газетінде, 2010 жылғы 22 қазандағы N 121-122 "Северное Прибалхашье" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:

1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "3 035 322" заменить цифрами "3 041 788";
цифры "1 815 400" заменить цифрами "1 818 069";
цифры "6 177" заменить цифрами "6 142";
цифры "1 179 525" заменить цифрами "1 183 357";
в подпункте 2):
цифры "3 120 656" заменить цифрами "3 127 122";
в пункте 4:
цифры "8 194" заменить цифрами "8 190";
в пункте 5:
цифры "5 541" заменить цифрами "5 536";
в пункте 9:
цифры "1 018" заменить цифрами "253";
в пункте 17:
цифры "61 000" заменить цифрами "65 605".

1) 1 тармақта:
1 тармақшада:
"3 035 322" сандары "3 041 788" сандарымен ауыстырылсын;
"1 815 400" сандары "1 818 069" сандарымен ауыстырылсын;
"6 177" сандары "6 142" сандарымен ауыстырылсын;
"1 179 525" сандары "1 183 357" сандарымен ауыстырылсын;
2 тармақшада:
"3 120 656" сандары "3 127 122" сандарымен ауыстырылсын;
4 тармақта:
"8 194" сандары "8 190" сандарымен ауыстырылсын;
5 тармақта:
"5 541" сандары "5 536" сандарымен ауыстырылсын;
9 тармақта:
"1 018" сандары "253" сандарымен ауыстырылсын;
17 тармақта:
"61 000" сандары "65 605" сандарымен ауыстырылсын.

190865
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
2613
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
2613
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
179477
002
Программа занятости
79616
003
Оказание ритуальных услуг по захоронению умерших Героев Советского Союза, "Халық Қаһарманы", Героев Социалистического труда, награжденных Орденом Славы трех степеней и орденом "Отан" из числа участников и инвалидов войны
0
005
Государственная адресная социальная помощь
2633
006
Жилищная помощь
1862
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
45523
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1281
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
20545
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
4428
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
7774
019
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
253
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг." или медалью "За победу над Японией", проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
15562
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
8775
012
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
8775
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения

190865
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
2613
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
2613
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
179477
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
79616
003
Қайтыс болған Совет Одағының батырларын, "Халық қаһармандарын", Социалистік Еңбек ерлерін, Даңқ Орденінің үш дәрежесімен және "Отан" орденімен марапатталған соғыс ардагерлері мен мүгедектерін жерлеу рәсімдері бойынша қызмет көрсету
0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
2633
006
Тұрғын үй көмегі
1862
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
45523
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1281
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
20545
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
4428
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
7774
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз ету
253
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), "1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу
15562
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
8775
012
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқушылары мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
8775
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер