О внесении дополнения в решение XXVII сессии Каражалского городского Маслихата N 253 от 23 июня 2010 года "Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи населению города Каражал"
Решение ХХXIV сессии Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 23 декабря 2010 года N 305. Зарегистрировано Управлением юстиции города Каражал Карагандинской области 29 декабря 2010 года N 8-5-106. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 28 июня 2013 года № 1-24/167)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 28.06.2013 № 1-24/167).
В соответствии с Законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и "О жилищных отношениях" от 16 апреля 1997 года, городской Маслихат РЕШИЛ:
1. Внести дополнение в решение XXVII сессии Каражалского городского Маслихата N 253 от 23 июня 2010 года "Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи населению города Каражал" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 22 июля 2010 года за N 8-5-98, опубликовано в газете "Қазыналы өңір" N 30 (494) от 31 июля 2010 года):
1) в преамбуле Правил предоставления жилищной помощи населению города Каражал (далее - Правила) на государственном языке после слов "және Қаражал қаласы" дополнить словами "аз қамтылған";
в преамбуле Правил на русском языке после слов "порядок оказания жилищной помощи" дополнить словом "малообеспеченному";
2) в пункте 3 Правил на государственном языке после слов "Қаражал қаласында тұрақты тұратын" дополнить словами "аз қамтылған";
в пункте 3 Правил на русском языке после слов "Жилищная помощь предоставляется" дополнить словами "малообеспеченным".
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию городского Маслихата по вопросам социальной сферы и правовой защиты (председатель - С. Сыртанбеков).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2011 года.
Председатель ХХХIV сессии                  Т. Касимов
Секретарь городского Маслихата             Н. Кадирсизов

Қаражал қалалық Мәслихатының 2010 жылғы 23 маусымдағы XXVII сессиясының N 253 "Қаражал қаласының тұрғындарына тұрғын үй көмегін көрсету Ережесін бекіту туралы" шешіміне толықтырулар енгізу туралы
Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының ХХXIV сессиясының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы N 305 шешімі. Қарағанды облысы Қаражал қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 29 желтоқсанда N 8-5-106 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының 2013 жылғы 28 маусымдағы № 1-24/167 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының 28.06.2013 № 1-24/167 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 1997 жылғы 16 сәуiрдегi "Тұрғын үй қатынастары туралы" Заңдарына сәйкес қалалық Мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қаражал қалалық Мәслихатының 2010 жылғы 23 маусымдағы XXVII сессиясының N 253 "Қаражал қаласының тұрғындарына тұрғын үй көмегін көрсету Ережесін бекіту туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2010 жылғы 22 шілдеде N 8-5-98 болып тіркелген, "Қазыналы өңір" газетінің 2010 жылғы 31 шілдедегі N 30 (494) санында жарияланған) келесі толықтырулар енгізілсін:
1) Қаражал қаласының тұрғындарына тұрғын үй көмегін көрсету Ережесінің (бұдан әрі - Ереже) мемлекеттік тілдегі кіріспесінде "және Қаражал қаласы" сөздерінен кейін "аз қамтылған" сөздерімен толықтырылсын;
Ереженің орыс тіліндегі кіріспесінде "порядок оказания жилищной помощи" сөздерінен кейін "малообеспеченному" сөздерімен толықтырылсын.
2) Ереженің мемлекеттік тілдегі 3 тармағында "Қаражал қаласында тұрақты тұратын" сөздерінен кейін "аз қамтылған" сөздерімен толықтырылсын;
Ереженің орыс тіліндегі 3 тармағында "Жилищная помощь предоставляется" сөздерінен кейін "малообеспеченным" сөздерімен толықтырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық Мәслихаттың әлеуметтік сала және құқық қорғау жөніндегі тұрақты комиссиясына (төрағасы - С. Сыртанбеков) жүктелсін.
3. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап пайда болған қатынастарға қолданылады.
ХХХIV сессия төрағасы                      Т. Қасимов
Қалалық Мәслихаттың хатшысы                Н. Кәдірсізов