О внесении изменений в решение 32 сессии Бухар-Жырауского районного Маслихата от 28 сентября 2010 года N 7 "Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи населению Бухар-Жырауского района"
Решение 34 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 23 декабря 2010 года N 10. Зарегистрировано Управлением юстиции Бухар-Жырауского района Карагандинской области 29 декабря 2010 года N 8-11-108. Утратило силу - решением Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 12 декабря 2011 года N 6
Сноска. Утратило силу - решением Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 12.12.2011 N 6 (вступает в силу со дня подписания).
В соответствии с пунктом 2 статьи 97 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях" районный Маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 32 сессии Бухар-Жырауского районного Маслихата от 28 сентября 2010 года N 7 "Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи населению Бухар-Жырауского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-11-102, опубликовано в районной газете "Сарыарқа" N 43 от 30 октября 2010 года, N 44 от 6 ноября 2010 года, N 45 от 13 ноября 2010 года, N 46 от 20 ноября 2010 года), следующие изменения:
в преамбуле и пункте 1 Правил предоставления жилищной помощи населению Бухар-Жырауского района, утвержденных вышеназванным решением, слова "семьям" заменить словами "малообеспеченным семьям".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти дней со дня официального опубликования.
Председатель сессии                        Ш. Курбанов
Секретарь Маслихата                        А. Джунуспеков

Бұқар жырау аудандық Мәслихатының 2010 жылғы 28 қыркүйектегі 32 сессиясының "Бұқар жырау ауданының тұрғындарына тұрғын үй көмегін көрсету ережесін бекіту туралы" N 7 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихатының 34 сессиясының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы N 10 шешімі. Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы Әділет басқармасында 2010 жылғы 29 желтоқсанда N 8-11-108 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2011 жылғы 12 желтоқсандағы N 6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2011.12.12 N 6 (қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуірдегі "Тұрғын үй қатынастары туралы" Заңының 97 бабының 2 тармағына сәйкес аудандық Мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Бұқар жырау аудандық Мәслихатының 2010 жылғы 28 қыркүйектегі 32 сессиясының N 7 "Бұқар жырау ауданының тұрғындарына тұрғын үй көмегін көрсету ережесін бекіту туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 8-11-102 болып енгізілген, "Сарыарқа" аудандық газетінің 2010 жылғы 30 қазандағы N 43, 2010 жылғы 6 қарашадағы N 44, 2010 жылғы 13 қарашадағы N 45, 2010 жылғы 20 қарашадағы N 46 сандарында жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда аталған шешімімен бекітілген, Бұқар жырау ауданының тұрғындарына тұрғын үй көмегін көрсету ережесінің кіріспедегі және 1 тармағындағы "отбасыларына" деген сөздер "аз қамтылған отбасыларына" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы шешім ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            Ш. Курбанов
Мәслихат хатшысы                           А. Жүніспеков