О схеме зонирования земель пригородной зоны города Актау Мангистауской области
Решение Мангистауского областного маслихата № 29/336 от 13 декабря 2010 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области № 2092 от 13 января 2011 года
В соответствии со статьей 8 Земельного кодекса Республики Казахстан областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить схему зонирования земель пригородной зоны города Актау Мангистауской области согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Председатель сессии                     Ж. Сарбасов
Секретарь
областного маслихата                    Б.Чельпеков
«СОГЛАСОВАНО»
Начальник управления
земельных отношений области
К. Оразбаев
13 декабря 2010 г.

Маңғыстау облысы Ақтау қаласының қаламаңы аймағының жерлерін аймақтарға бөлу схемасы туралы
Маңғыстау облыстық мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 29/336 шешімі. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 13 қаңтарда № 2092 тіркелді
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 8 - бабына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Маңғыстау облысы Ақтау қаласының қала маңы аймағының жерлерін аймақтарға бөлу схемасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                         Ж. Сарбасов
Облыстық
мәслихат хатшысы                        Б. Шелпеков
«КЕЛІСІЛДІ»
Облыстың жер қатынастары
басқармасының бастығы
Қ. Оразбаев
13 желтоқсан 2010 ж.