Об утверждении государственного образовательного заказа 2010 года на подготовку специалистов с техническим и профессиональным, послесредним образованием
Постановление акимата Костанайской области от 25 марта 2010 года № 103. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 16 апреля 2010 года № 3711. Утратило силу в связи с прекращением срока действия - письмо руководителя аппарата акима Костанайской области от 23 июня 2011 года № 08-10/1744
Сноска. Утратило силу в связи с прекращением срока действия - письмо руководителя аппарата акима Костанайской области от 23.06.2011 № 08-10/1744.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8) пункта 2 статьи 6, пунктом 2 статьи 8 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", приказом Министерства образования и науки от 5 сентября 2008 года № 505 "О внесении изменений в приказ исполняющего обязанности Ответственного секретаря Министерства образования и науки Республики Казахстан от 13 июня 2008 года № 346 "О государственном Классификаторе Республики Казахстан ГК РК 05-2008 "Классификатор профессий и специальностей технического и профессионального, послесреднего образования", постановлением Правительства Республики Казахстан от 10 марта 2009 года № 274 "Об утверждении Плана мероприятий по исполнению Плана действий Правительства Республики Казахстан на 2009 год по реализации Послания Главы государства народу Казахстана от 6 марта 2009 года "Через кризис к обновлению и развитию" (Дорожная Карта)", акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ 2010 года на подготовку специалистов с техническим и профессиональным, послесредним образованием согласно приложениям 123.
2. Утвердить государственный образовательный заказ 2010 года на подготовку кадров технического и обслуживающего труда для реализации индустриально-инновационного развития макрорегионов (колледжи) (в рамках Дорожной карты) согласно приложению 4.
3. Утвердить государственный образовательный заказ 2010 года на подготовку специалистов для реализации проектов индустриально-инновационного развития макрорегионов (профессиональные лицеи) (в рамках Дорожной карты) согласно приложению 5.
4. Государственному учреждению "Управление образования акимата Костанайской области" (Мягков В.А.) провести размещение утвержденного государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным, послесредним образованием в соответствующих учебных заведениях в установленном законодательном порядке.

Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар мамандарды даярлауға арналған 2010 жылдың мемлекеттік білім тапсырысын бекіту туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2010 жылғы 25 наурыздағы № 103 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2010 жылғы 16 сәуірде № 3711 тіркелді. Күші жойылды - Қолданыстағы мерзімінің тоқтатылуымен байланысты Қостанай облысы әкімі аппараты басшысының 2011 жылғы 23 маусымдағы № 08-10/1744 хатымен
Ескерту. Күші жойылды - Қолданыстағы мерзімінің тоқтатылуымен байланысты Қостанай облысы әкімі аппараты басшысының 2011.06.23 № 08-10/1744 хатымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабына, "Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6-бабы 2-тармағының 8) тармақшасына, 8-бабының, 2-тармағына, "Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімнің кәсіптері мен мамандықтарының жіктеуіші" ҚР МЖ 05-2008 Қазақстан Республикасының Мемлекеттік жіктеуіші туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Жауапты хатшысының міндетін атқарушының 2008 жылғы 13 маусымдағы № 346 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы" Білім және ғылым министрлігінің 2008 жылғы 5 қыркүйектегі № 505 бұйрығына, Мемлекет басшысының 2009 жылғы 6 наурыздағы "Дағдарыстан жаңару мен дамуға" атты Қазақстан халқына жолдауын iске асыру жөнiндегi Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2009 жылға арналған iс-қимыл жоспарын (Жол картасын) орындау жөнiндегi iс-шаралар жоспарын бекiту туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2009 жылғы 10 наурыздағы № 274 қаулысына сәйкес Қостанай облысының әкімдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар мамандарды даярлауға арналған 2010 жылдың мемлекеттік білім тапсырысы 123-қосымшаларға сәйкес бекітілсін.
2. Макроөңірлерді индустриалдық-инновациялық дамытуды іске асыру үшін техникалық және қызмет көрсету еңбегі кадрларын даярлауға арналған 2010 жылдың мемлекеттік білім тапсырысы (колледждер) (Жол картасы шеңберінде) 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. Макроөңірлерді индустриалдық-инновациялық дамыту жобаларын іске асыру үшін мамандарды даярлауға арналған 2010 жылдың мемлекеттік білім тапсырысы (кәсіптік лицейлер) (Жол картасы шеңберінде) 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
4. "Қостанай облысы әкімдігінің білім басқармасы" мемлекеттік мекемесі (В.А. Мягков) техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар мамандарды даярлауға бекітілген мемлекеттік білім тапсырысын тиісті оқу орындарында белгіленген тәртіппен орналастырсын.

5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Костанайской области                  С. Кулагин
Приложение 1
к постановлению акимата
от 25 марта 2010 года № 103
Государственный образовательный заказ 2010 года
на подготовку специалистов с техническим и
профессиональным образованием (профессиональные лицеи)
Сноска. Приложение 1 с изменениями, внесенными постановлением акимата Костанайской области от 28.09.2010 № 369 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 20.12.2010 № 538 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
п/п
Шифры и наименования
специальностей
Количество
учащихся
Срок
обучения
1.
0502012 Радиомеханик по
ремонту и обслуживанию
аппаратуры (радио -, теле
–, аудио -, видео -)
50

5. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай облысының әкімі                   С. Кулагин
Әкімдіктің
2010 жылғы 25 наурыздағы
№ 103 қаулысына 1-қосымша
Техникалық және кәсіптік білiмі бар
мамандарды даярлауға арналған 2010 жылдың
мемлекеттік білім тапсырысы (кәсіптік лицейлер)
Ескерту. 1-қосымшаға өзгерту енгізілді - Қостанай облысы әкімдігінің 2010.09.28 № 369 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін  күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енеді); 2010.12.20 № 538 (алғашқы рет ресми жарияланған күннен кейін қолданысқа енеді) қаулыларымен.
Р/с
Мамандықтар атауы
және шифрлары
Оқушылар саны Оқыту
мерзімі
1.
0502012 Аппаратура
жөндеу және қызмет
көрсету радиомеханигі
(радио, теле-, аудио-,
бейне-)
50

162
2 года
10 месяцев
59.
1504062
Тракторист-машинист
сельскохозяйственного
производства
268
2 года
10 месяцев
Итого:
3322
Приложение 2
к постановлению акимата
от 25 марта 2010 года № 103
Государственный образовательный заказ 2010 года
на подготовку специалистов с техническим и
профессиональным образованием (колледжи)
Сноска. Приложение 2 с изменениями и дополнениями, внесенными постановлением акимата Костанайской области от 28.09.2010 № 369 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 20.12.2010 № 538 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
п/п
Шифры и наименования
специальностей
Количество
учащихся
Срок
обучения
1.
0101000 Дошкольное
воспитание и обучение,
0101013 Воспитатель
дошкольных организаций
25
2 года
10 месяцев
2.
0104000 Профессиональное
обучение (по отраслям),
0104023 Мастер
производственного
обучения, техник-технолог
швейного производства
30
3 года
10 месяцев
3.
0401000 Библиотечное
дело,
0401013 Библиотекарь
25
1 год
10 месяцев
4.
0402000 Дизайн (по
профилю),
0402013 Дизайнер
10
3 года
10 месяцев
5.
0403000
Социально-культурная
деятельность и народное
художественное творчество
(по профилю),
0403013
Педагог-организатор
60
3 года
10 месяцев
6.
0404000 Инструментальное
исполнительство и
музыкальное искусство
эстрады (по видам),
0404013 Преподаватель
детской музыкальной школы
0404023 Преподаватель
детской музыкальной
школы, артист
(руководитель) оркестра,
ансамбля (по отраслям)
30
3 года
10 месяцев
7.
0405000 Хоровое
дирижирование,
0405013 Преподаватель,
хормейстер
14
3 года
10 месяцев
8.
0406000 Теория музыки,
0406013 Преподаватель детской музыкальной школы
2
3 года
10 месяцев
9.
0407000 Пение,
0407013 Артист
академического пения,
артист ансамбля
1
3 года
10 месяцев
10.
0507063 Организация и
обслуживание гостиничных
хозяйств
0507063 Менеджер по
сервису
25
2 года
6 месяцев
11.
0510000 Делопроизводство
и архивоведение,
0510023 Делопроизводитель
25
1 год
10 месяцев
12.
0515000 Менеджмент (по отраслям и областям применения),
0515013 Менеджер
25
2 года
10 месяцев
13.
0518000 Учет и аудит (по
отраслям),
0518033 Экономист по
бухгалтерскому учету и
анализу хозяйственной
деятельности
50
1 год
10 месяцев,
2 года
10 месяцев
14.
0601000 Стандартизация,
метрология и сертификация
(по отраслям),
0601013 Техник по
стандартизации
52
1 год
10 месяцев
15.
0706000 Открытая
разработка месторождений
полезных ископаемых,
0706203 Техник-технолог
25
2 года
10 месяцев
16.
0707000 Техническое
обслуживание и ремонт
горного
электромеханического
оборудования,
0707193 Электромеханик
75
3 года
10 месяцев
17.
0711000 Маркшейдерское
дело,
0711033 Техник-
маркшейдер
25
3 года
10 месяцев
18.
0713000 Геодезия и картография,
0713013 Техник-геодезист
25
3 года
10 месяцев
19.
0902000 Электроснабжение
(по отраслям),
0902043 Техник-электрик

162
2 жыл 10 ай
59.
1504062 Ауыл
шаруашылығы өндірісінің
тракторшы-машинисі
268
2 жыл 10 ай
Жиыны:
3322
Әкімдіктің
2010 жылғы 25 наурыздағы
№ 103 қаулысына 2-қосымша
Техникалық және кәсіптік білiмі бар мамандарды
даярлауға арналған 2010 жылдың мемлекеттік білім
тапсырысы (колледждер)
Ескерту. 2-қосымшаға өзгерту енгізілді - Қостанай облысы әкімдігінің 2010.09.28 № 369 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін  күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енеді); 2010.12.20 № 538 (алғашқы рет ресми жарияланған күннен кейін қолданысқа енеді) қаулыларымен.
Р/с
Мамандықтар атауы
және шифрлары
Оқушылар саны Оқыту
мерзімі
1.
0101000 Мектепке
дейінгі білім беру және
тәрбиелеу,
0101013 Мектепке
дейінгі ұжымдардың
тәрбиешісі
25
2 жыл 10 ай
2.
0104000 Кәсіптік білім
беру (салалар бойынша),
0104023 Өнеркәсіптік
оқыту шебері, тігін
өндірісінің
техник-технологы
30
3 жыл 10 ай
3.
0401000 Кітапхана ісі,
0401013 Кітапханашы
25
1 жыл 10 ай
4.
0402000 Дизайн (салалар
бойынша),
0402013 Дизайнер
10
3 жыл 10 ай
5.
0403000
Әлеуметтік-мәдени
қызмет және халықтық
көркем өнер
шығармашылығы (салалар
бойынша),
0403013
Педагог-ұйымдастырушы
60
3 жыл 10 ай
6.
0404000
Аспаптық-орындау және
музыкалық өнер
эстрадасы (түрлері
бойынша),
0404013 Балалар музыка
мектебінің оқытушысы
0404023 Балалар музыка
мектебінің оқытушысы,
оркестр, ансамбль
әртісі (басшы) (салалар
бойынша)"
30
3 жыл 10 ай
7.
0405000 Хор дирижеры,
0405013 Оқытушы,
хормейстер
14
3 жыл 10 ай
8.
0406000 Музыка
теориясы,
0406013 Балалар музыка
мектебінің оқытушысы
2
3 жыл 10 ай
9.
0407000 Ән салу,
0407013 Академиялық ән
салу әртісі, ансамбль
солисі
1
3 жыл 10 ай
10.
0507063 Қонақ үйі
шаруашылығына қызмет
көрсету және
ұйымдастыру,
0507063 Қызмет
көрсетуші менеджер
25
2 жыл 6 ай
11.
0510000 Іс қағаздарын
жүргізу және
мұрағаттану,
0510023 Іс қағаздарын
жүргізуші
25
1 жыл 10 ай
12.
0515000 Менеджмент
(салалар және қолдану
аясы бойынша),
0515013 Менеджер
25
2 жыл 10 ай
13.
0518000 Есеп және аудит
(салалар бойынша),
0518033 Бухгалтерлік
есеп жөніндегі
экономист және
шаруашылық қызметін
талдау
50
1 жыл 10 ай
2 жыл 10 ай
14.
0601000 Метрология,
стандарттау және
сертификаттау (салалар
бойынша),
0601013 Стандарттау
технигі
52
1 жыл 10 ай
15.
0706000 Пайдалы
қазбаларды ашық түрде
қазу,
0706203 Техник-технолог
25
2 жыл 10 ай
16.
0707000 Тау кен электр
механикалық
жабдықтарына техникалық
қызмет көрсету және
жөндеу,
0707193 Электр
механигі
75
3 жыл 10 ай
17.
0711000 Маркшейдерлік
іс,
0711033
Техник-маркшейдер
25
3 жыл 10 ай
18.
0713000 Геодезия және
картография,
0713013
Техник-геодезист
25
3 жыл 10 ай
19.
0902000 Электрмен
қамтамасыз ету
(салалары бойынша),
0902043 Техник-электрик

100
2 года
6 месяцев
20.
0910000 Электрическое и
электромеханическое
оборудование (по видам),
0910043 Электромеханик
25
3 года
10 месяцев
21.
0911000 Техническая
эксплуатация,
обслуживание и ремонт
электрического и
электромеханического
оборудования (по видам),
0911013 Электромеханик
50
2 года
10 месяцев,
3 года
10 месяцев
22.
1107000 Техническая
эксплуатация подъемно-
транспортных,
строительных, дорожных
машин и оборудования (по
отраслям),
1107043 Техник-механик
55
3 года
6 месяцев
23.
1108000 Эксплуатация,
ремонт и техническое
обслуживание подвижного
состава железных дорог
(по видам),
1108213 Электромеханик
25
3 года
10 месяцев
24.
1118000 Оборудование
предприятий питания
торговли и мясной
промышленности
1118023 Техник-механик
25
3 года
10 месяцев
25.
1201000 Техническое
обслуживание, ремонт и
эксплуатация
автомобильного
транспорта, в том числе:
130
1201123 Техник-механик
105
3 года
10 месяцев
1201123 Техник-механик
25
2 года
10 месяцев
26.
1202000 Организация
перевозок и управление
движением на транспорте
(по отраслям),
1202063 Техник
50
3 года
10 месяцев,
2 года
10 месяцев
27.
1203000 Организация
перевозок и управление
движением на
железнодорожном
транспорте,
1202053 Техник
77
2 года
10 месяцев,
3 года
6 месяцев
28.
1216000 Элеваторное,
мукомольное, крупяное и
комбикормовое
производство, в том
числе:
50
1216053 Техник-механик
25
3 года
6 месяцев
1216063 Техник-технолог
25
3 года
6 месяцев
29.
1219000 Хлебопекарное,
макаронное и кондитерское
производство,
1219243 Техник-технолог
25
3 года
6 месяцев
30.
1224000 Производство
молочной продукции,
1224063 Техник-технолог
25
1 год
10 месяцев
31.
1302000 Автоматизация и управление (по профилю),
1302033 Электромеханик
50
3 года
10 месяцев
32.
1304000 Вычислительная
техника и программное
обеспечение (по видам),

100
2 жыл 6 ай
20.
0910000 Электрлік және
электр-механикалық
жабдықтар (түрлері
бойынша),
0910043 Электр
механигі
25
3 жыл 10 ай
21.
0911000
Электр-механикалық
құралдарды техникалық
пайдалану, қызмет
көрсету және жөндеу
(түрлері бойынша),
0911013 Электр механигі
50
2 жыл 10 ай
3 жыл 10 ай
22.
1107000 Көтергіш көлік,
құрылыс жол машиналары
мен жабдықтарын
техникалық пайдалану
(салалары бойынша),
1107043 Техник-механик
55
3 жыл 6 ай
23.
1108000 Темір жол
жылжымалы құрамдарын
пайдалану және
техникалық қызмет
көрсету (түрлері
бойынша),
1108213 Электр механигі
25
3 жыл 10 ай
24.
1118000 Тамақ және ет
өнеркәсібінің өндіріс
жабдықтары,
1118023 Техник-механик
25
3 жыл 10 ай
25.
1201000 Автокөлікті
жөндеу, пайдалану жән
қызмет көрсету, оның
ішінде:
130
1201123 Техник–механик
105
3 жыл 10 ай
1201123 Техник–механик
25
2 жыл 10 ай
26.
1202000 Жолаушылар мен
жүкті тасымалдауды
ұйымдастыру (салалары
бойынша),
1202063 Техник
50
3 жыл 10 ай
2 жыл 10 ай
27.
1203000 Теміржол
көлігімен тасымалдауды
ұйымдастыру және
басқару,
1202053 Техник
77
2 жыл 10 ай
3 жыл 10 ай
28.
1216000 Элеватор, ұн
тартатын, жармалық және
құрама өндірісі, оның
ішінде:
50
1216053 Техник-механик
25
3 жыл 6 ай
1216063 Техник-технолог
25
3 жыл 6 ай
29.
1219000 Нан пісіру
өндірісі, макарон
өндірісі және кондитер
өндірісі,
1219243 Техник–технолог
25
3 жыл 6 ай
30.
1224000 Сүт
тағамдарының өндірісі,
1224063
Техник–технолог
25
1 жыл 10 ай
31.
1302000 Автоматтандыру
және басқару (бейін
бойынша),
1302033 Электр механигі
50
3 жыл 10 ай
32.
1304000 Электрондық
есептеу техникасы және
бағдарламалық
қамтамасыздандыру
(түрлері бойынша),

1304043
Техник-программист
135
3 года
10 месяцев
33.
1305000 Информационные
системы (по области
применения)
1305023
Техник-программист
25
2 года
10 месяцев
34.
1401000 Строительство и
эксплуатация зданий и
сооружений, в том числе:
60
1401213 Техник-строитель
30
3 года
6 месяцев
1401213 Техник-строитель
30
2 года
6 месяцев
35.
1405000 Монтаж и
эксплуатация оборудования
систем газоснабжения,
1405043 Техник по
эксплуатации оборудования
газовых объектов
25
3 года
10 месяцев
36.
1410000 Строительство
автомобильных дорог и
аэродромов,
1410013 Техник-строитель
50
2 года
6 месяцев,
3 года
6 месяцев
37.
1412000 Производство
строительных изделий и
конструкций,
1412093 Техник-технолог
30
3 года
6 месяцев
38.
1502000 Агрономия,
1502033 Агроном
50
3 года
6 месяцев,
2 года
6 месяцев
39.
1504000 Фермерское
хозяйство (по профилю),
1504113 Фермер
75
2 года
10 месяцев,
1 год
10 месяцев
40.
1508000 Лесное хозяйство,
садово-парковое и
ландшафтное строительство
(по видам),
1508063 Техник-технолог
25
3 года
6 месяцев
41.
1510000 Механизация
сельского хозяйства
1510043 Техник-механик
50
2 года
6 месяцев
42.
1511000 Землеустройство,
1511033 Техник
25
2 года
6 месяцев
43.
1513000 Ветеринария,
в том числе:
50
1513083 Ветеринарный
фельдшер-инспектор
25
2 года
10 месяцев
1513053 Ветеринарный фельдшер
25
2 года
10 месяцев
44.
0512000 Переводческое
дело 0512013 переводчик
30
2 года 10
месяцев
Итого:
1841
Приложение 3
к постановлению акимата
от 25 марта 2010 года № 103
Государственный образовательный заказ 2010 года
на подготовку специалистов с послесредним
образованием (колледжи)
Сноска. Приложение 3 с изменениями и дополнениями, внесенными постановлением акимата Костанайской области от 20.12.2010 № 538 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
п/п
Шифры и наименования
специальностей
Количество
учащихся
Срок
обучения
1.
0103000 Физическая
культура и спорт,
0103023 Учитель
физической культуры и
спорта
75
2 года
10 месяцев
2.
0104000 Профессиональное
обучение (по отраслям), в
том числе:
135
0104023 Мастер
производственного
обучения, техник-технолог
предприятий общественного
питания
25
2 года
10 месяцев
0104023 Мастер
производственного
обучения, техник-технолог
мясо-молочного
производства
25
2 года
10 месяцев
0104023 Мастер
производственного
обучения, техник-технолог
продуктов питания
30
2 года
10 месяцев
0104013 Мастер
производственного
обучения, техник–
программист по
программному обеспечению
вычислительной техники
25
2 года
10 месяцев
3.
0105000 Начальное
образование, в том числе:
240
0105013 Учитель
начального образования
150
2 года
10 месяцев
3 года
10 месяцев
0105023 Учитель
информатики начального
образования
25
2 года
10 месяцев
0105033 Учитель
иностранного языка
начального образования
25
2 года
10 месяцев
0105063 Учитель
самопознания
40
2 года
10 месяцев
4.
0301000 Лечебное дело,
0301013 Фельдшер общей
практики

1304043
Техник-бағдарламашы
135
3 жыл 10 ай
33.
1305000 Ақпараттық
жүйелер (қолдану саласы
бойынша),
1305023
Техник-бағдарламашы
25
2 жыл 10 ай
34.
1401000 Үйлер мен
ғимараттарды салу және
пайдалану, оның ішінде:
60
1401213
Техник-құрылысшы
30
3 жыл 6 ай
1401213
Техник-құрылысшы
30
2 жыл 6 ай
35.
1405000 Газбен
жабдықтау жүйелерінің
жабдықтарын монтаждау
және пайдалану,
1405043 Газ объектілері
жабдықтарын пайдалану
жөніндегі техник
25
3 жыл 10 ай
36.
1410000 Автомобиль
жолдары мен аэродромдар
салу,
1410013
Техник-құрылысшы
50
2 жыл 6 ай
3 жыл 6 ай
37.
1412000 Құрылыс
бұйымдары мен
конструкциялар
өндірісі,
1412093 Техник-технолог
30
3 жыл 6 ай
38.
1502000 Агрономия,
1502033 Агроном
50
3 жыл 6 ай
2 жыл 6 ай
39.
1504000 Фермерлік
шарушылық (бейін
бойынша),
1504113 Фермер
75
2 жыл 10 ай
1 жыл 10 ай
40.
1508000 Орман
шаруашылығы, бақ-саябақ
және ландшафт құрылысы
(түрлері бойынша),
1508063
Техник-технолог
25
3 жыл 6 ай
41.
1510000 Ауыл
шаруашылығын
механикаландыру,
1510043 Техник-механик
50
2 жыл 6 ай
42.
1511000 Жерге
орналастыру,
1511033 Техник
25
2 жыл 6 ай
43.
1513000 Ветеринария,
оның ішінде:
50
1513083 Ветеринарлық
фельдшер-инспектор
25
2 жыл 6 ай
1513053 Ветеринарлық
фельдшер
25
2 жыл 6 ай
44.
0512000 Аударма ісі
0512013 аудармашы
30
2 жыл 10 ай
Жиыны:
1841
Әкімдіктің
2010 жылғы 25 наурыздағы
№ 103 қаулысына 3-қосымша
Орта білімнен кейінгі білімі бар мамандарды даярлауға
арналған 2010 жылдың мемлекеттік білім
тапсырысы (колледждер)
Ескерту. 3-қосымшаға өзгерту енгізілді - Қостанай облысы әкімдігінің 2010.12.20 № 538 (алғашқы рет ресми жарияланған күннен кейін қолданысқа енеді) қаулысымен.
Р/с
Мамандықтар атауы
және шифрлары
Оқушылар саны Оқыту
мерзімі
1.
0103000 Дене тәрбиесі
және спорт
0103023 Дене тәрбиесі
және спорт пәнінің
мұғалімі
75
2 жыл 10 ай
2.
0104000 Кәсіптік білім
беру (салалар бойынша),
оның ішінде:
135
0104023 Өндірістік
оқыту шебері, қоғамдық
тамақтандыру
кәсіпорынының
техник-технологы
25
2 жыл 10 ай
0104023 Өндірістік
оқыту шебері, ет-сүт
өндірісінің
техник-технологы
25
2 жыл 10 ай
0104023 Өндірістік
оқыту шебері,
азық-түлік өнімдерінің
техник-технологы
30
3 жыл 10 ай
0104013 Өндірістік
оқыту шебері,
бағдарламалық
қамтамасыз ету және
есептеу техникасы
жөніндегі
техник-программист
25
2 жыл 10 ай
3.
0105000 Бастауыш білім
беру, оның ішінде:
240
0105013 Бастауыш білім
беру мұғалімі
150
2 жыл 10 ай
3 жыл 10 ай
0105023 Информатика
пәнінен бастауыш білім
беру мұғалімі
25
2 жыл 10 ай
0105033 Шетел тілінен
бастауыш білім беру
мұғалімі
25
2 жыл 10 ай
0105063 Өзін-өзі тану
пәнінің мұғалімі
40
2 жыл 10 ай
4.
0301000 Емдеу ісі,
0301013 Жалпы практика
фельдшері

100
2 года
10 месяцев
5.
0302000 Сестринское дело,
0302033 Медицинская
сестра общей практики
50
2 года
10 месяцев
6.
0305000 Лабораторная
диагностика,
0305013 Помощник
врача-лаборанта
25
2 года
10 месяцев
7.
0309000 Акушерское дело,
0309013 Акушер(ка) общей
практики
25
2 года
10 месяцев
8.
0501000 Социальная
работа,
0501013 Специалист по
социальной работе
25
2 года
10 месяцев
9.
0104013 Мастер
производственного
обучения,
техник-механик
сельскохозяйственного
производства
30
2 года
10 месяцев
Итого:
675
Приложение 4
к постановлению акимата
от 25 марта 2010 года № 103
Государственный образовательный заказ
2010 года на подготовку кадров технического и
обслуживающего труда для реализации
индустриально-инновационного развития макрорегионов
в рамках Дорожной карты (колледжи)
Сноска. Приложение 4 с изменениями, внесенными постановлением акимата Костанайской области от 20.12.2010 № 538 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
п/п
Наименование
специальностей
Количество
учащихся
Срок
обучения
1.
0101000 Дошкольное
воспитание и обучение,
0101013 Воспитатель
дошкольных организаций
25
2 года
10 месяцев
2.
1513000 Ветеринария
1513083 Ветеринарный
фельдшер-инспектор
25
2 года
10 месяцев
3.
0104000 Профессиональное
обучение,
0104013 Мастер
производственного
обучения, техник-механик
сельскохозяйственного
производства
25
2 года
10 месяцев
0104013 Мастер
производственного
обучения, техник по
сварочному производству
25
2 года
10 месяцев
4.
0601000 Стандартизация,
метрология и
сертификация (по
отраслям),
0601013 Техник по
стандартизации
25
1 год
10 месяцев
5.
1304000 Вычислительная
техника и программное
обеспечение (по видам),
1304043 Техник-программист
25
2 года
10 месяцев
Итого:
150
Приложение 5
к постановлению акимата
от 25 марта 2010 года № 103
Государственный образовательный заказ 2010 года
на подготовку специалистов для реализации проектов
индустриально-инновационного развития макрорегионов
(профессиональные лицеи) (в рамках Дорожной карты)
п/п
Шифры и наименования
специальностей
Количество
учащихся
Срок
обучения
1.
1504062
Тракторист–машинист
сельскохозяйственного
производства
25
10 месяцев
2.
1504042 Повар
25
10 месяцев
3.
1219012 Карамельщик
25
10 месяцев
Итого:
75

100
2 жыл 10 ай
5.
0302000 Мейірбикелік
іс,
0302033 Жалпы практика
мейірбикесі
50
2 жыл 10 ай
6.
0305000 Лабораториялық
диагностика,
0305013
Лаборант-дәрігердің
көмекшісі
25
2 жыл 10 ай
7.
0309000 Акушерлік іс,
0309013 Жалпы практика
акушері
25
2 жыл 10 ай
8.
0501000 Әлеуметтік
жұмыс
0501013 Әлеуметтік
жұмыс жөніндегі маман
25
2 жыл 10 ай
9.
0104013 Өндірістік
оқыту шебері, ауыл
шаруашылығы өндірісінің
техник-механигі
30
2 жыл 10 ай
Жиыны:
675
Әкімдіктің
2010 жылғы 25 наурыздағы
№ 103 қаулысына 4-қосымша
Жол картасы шеңберінде макроөңірлерді
индустриалдық-инновациялық дамытуды іске асыру
үшін техникалық және қызмет көрсету еңбегі кадрларын
даярлауға арналған 2010 жылдың мемлекеттік білім
тапсырысы (колледждер)
Ескерту. 4-қосымшаға өзгерту енгізілді - Қостанай облысы әкімдігінің 2010.12.20 № 538 (алғашқы рет ресми жарияланған күннен кейін қолданысқа енеді) қаулысымен.
Р/с
Мамандықтар атауы
және шифрлары
Оқыту мерзімі Оқушылар
саны
1.
0101000 Мектепке
дейінгі білім беру және
тәрбиелеу,
0101013 Мектепке
дейінгі ұйымдардың
тәрбиешісі
2 жыл 10 ай
25
2.
1513000 Ветеринария
1513083 Ветеринарлық
фельдшер-инспектор
2 жыл 10 ай
25
3.
0104000 Кәсіптік білім
беру,
0104013 Өндірістік
оқыту шебері, ауыл
шаруашылығы өндірісінің
техник-механигі
2 жыл 10 ай
25
0104013 Өндірістік
оқыту шебері, пісіру
өндірісі жөніндегі
техник
2 жыл 10 ай
25
4.
0601000 Метрология,
стандарттау және
сертификаттау (салалар
бойынша),
0601013 Стандарттау
жөніндегі техник
1 жыл 10 ай
25
5.
1304000 Электрондық
есептеу техникасы және
бағдарламалық
қамтамасыз ету (түрлері
бойынша),
1304043
Техник-программист
2 жыл 10 ай
25
Жиыны:
150
Әкімдіктің
2010 жылғы 25 наурыздағы
№ 103 қаулысына 5-қосымша
Жол картасы шеңберінде макроөңірлерді
индустриалдық-инновациялық дамытуды іске асыру
үшін техникалық және қызмет көрсету еңбегі кадрларын
даярлауға арналған 2010 жылдың мемлекеттік білім
тапсырысы (кәсіптік лицейлер)
Р/с
Мамандықтар атауы
және шифрлары
Оқушылар саны Оқыту
мерзімі
1.
1504062 Ауыл
шаруашылығы өндірісінің
тракторшы-машинисі
25
10 ай
2.
1504042 Аспазшы
25
10 ай
3.
1219012 Карамельщик
25
10 ай
Жиыны:
75