О переименовании улицы Жастар города Костаная
Постановление акимата города Костаная Костанайской области от 20 апреля 2010 года № 3св и решение маслихата города Костаная Костанайской области от 20 апреля 2010 года № 295. Зарегистрировано Управлением юстиции города Костаная Костанайской области 28 апреля 2010 года № 9-1-147
В соответствии со статьей 13 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", рассмотрев заключение городской ономастической комиссии, с учетом мнения населения, акимат города Костаная ПОСТАНОВЛЯЕТ и Костанайский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу Жастар города Костаная в улицу Генерала Арстанбекова.
2. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Костаная                       Ж. Нургалиев
Начальник отдела
административных органов
и юридического обеспечения
государственного учреждения
"Аппарат акима города Костаная"             А. Исенбаев
Главный специалист
отдела документационного обеспечения
государственного учреждения
"Аппарат акима города Костаная"               А. Антеева

Қостанай қаласының Жастар көшесін қайта атау туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 20 сәуірдегі № 3 бр және Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 2010 жылғы 20 сәуірдегі № 295 шешімі. Қостанай облысы Қостанай қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 28 сәуірде № 9-1-147 тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 13-бабына сәйкес, қалалық ономастикалық комиссияның қорытындысын қарап, халықтың пікірін ескеріп, Қостанай қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Қостанай қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қостанай қаласының Жастар көшесі Генерал Арыстанбеков көшесіне қайта аталсын.
2. Осы бірлескен қаулы және шешім алғаш рет ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Қостанай қаласының әкімі                   Ж. Нұрғалиев
"Қостанай қаласы әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесінің әкімшілік
органдар және заңды қамтамасыз
ету бөлімінің бастығы                       А. Исенбаев
"Қостанай қаласы әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесінің құжаттамалық
қамтамасыз ету бөлімінің бас маманы          А. Антеева