О внесении изменения в постановление акимата от 7 апреля 2010 года № 95 "Об определении целевых групп населения, проживающих на административной территории Алтынсаринского района на 2010 года"
Постановление акимата Алтынсаринского района Костанайской области от 28 апреля 2010 года № 124. Зарегистрировано Управлением юстиции Алтынсаринского района Костанайской области 2 июня 2010 года № 9-5-108
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и со статьей 5, подпунктом 2) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат Алтынсаринского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Алтынсаринского района "Об определении целевых групп населения, проживающих на административной территории Алтынсаринского района на 2010 год" от 7 апреля 2010 года № 95 (зарегистрирован в государственном Реестре нормативных правовых актов под № 9-5-105, опубликовано в газете "Таза бұлақ – Чистый родник" от 22 апреля 2010 года) на государственном языке следующее изменение:
в приложении указанного постановления пункт 11 изложить в следующей редакции:
"11. Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымдарын бітірушілер".
2. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на исполняющего обязанности первого заместителя акима района Кенжегарина А.А.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                А. Бондаренко
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел занятости
и социальных программ
акимата Алтынсаринского района"
__________________ Э. Кусаинова

"2010 жылға арналған Алтынсарин ауданының әкімшілік аумағында тұратын халықтың нысаналы топтарын анықтау туралы" әкімдіктің 2010 жылғы 7 сәуірдегі № 95 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Алтынсарин ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 28 сәуірдегі № 124 қаулысы. Қостанай облысы Алтынсарин ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 2 маусымда № 9-5-108 тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 23 қаңтар 2001 жылғы Заңының 31-бабының 1-тармағының 13)-тармақшасына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 5-бабына, 7-бабының 2)-тармақшасына сәйкес Алтынсарин ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2010 жылға арналған Алтынсарин ауданының әкімшілік аумағында тұратын халықтың нысаналы топтарын анықтау туралы" Алтынсарин ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 7 сәуірдегі № 95 (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік Тізілімінде № 9-5-105 болып тіркелген, 2010 жылдың 22 сәуіріндегі "Таза бұлақ - Чистый родник" аудандық газетінде жарияланған) мемлекеттік тілдегі қаулысына келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасындағы 11 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"11. Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымдарын бітірушілер".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жасау аудан әкімінің бірінші орынбасары міндетін атқарушы А.А. Кенжеғаринге жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                А. Бондаренко
КЕЛIСIЛДI:
"Алтынсарин ауданы әкімдігінің
жұмыспен қамту және әлеуметтік
бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
__________________ Э. Құсайынова