О внесении изменении в решение маслихата от 23 декабря 2009 года № 194 "О районном бюджете Алтынсаринского района на 2010-2012 года"
Решение маслихата Алтынсаринского района Костанайской области от 9 декабря 2010 года № 260. Зарегистрировано Управлением юстиции Алтынсаринского района Костанайской области 13 декабря 2010 года № 9-5-113
В соответствии со статьей 106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Алтынсаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Алтынсаринского района на 2010-2012 годы" от 23 декабря 2009 года № 194 (номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 9-5-100 опубликованного 21 января 2010 года в газете "Таза булак-Чистый родник") следующие изменения:
подпункты 1)2) пункта 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1) доходы – 997739,1 тысяч тенге, в том числе по:
налоговые поступления -287715 тысяч тенге;
неналоговые поступления -1301 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала - 1013 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 707710,1 тысяч тенге;
2) затраты - 1016838,2 тысяч тенге:"
приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению маслихата.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель внеочередной
сессии Алтынсаринского
районного маслихата                        В. Белай
Секретарь Алтынсаринского
районного маслихата                     Т. Кульмагамбетов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник Государственного
учреждения "Отдел экономики
и финансов акимата
Алтынсаринского района"
_________________ Е. Павлюк
Приложение
к решению маслихата
от 9 декабря 2010 года № 260
Приложение 1
к решению маслихата
от 23 декабря 2009 года № 194
Бюджет Алтынсаринского района на 2010 год
Категория
Уточненный
бюджет
(тысяч
тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. ДОХОДЫ

Мәслихаттың 2009 жылғы 23 желтоқсандағы № 194 "Алтынсарин ауданының 2010-2012 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Алтынсарин ауданы мәслихатының 2010 жылғы 9 желтоқсандағы № 260 шешімі. Қостанай облысы Алтынсарин ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 13 желтоқсанда № 9-5-113 тіркелді
Қазақстан Республикасы Бюджеттік кодексінің 2008 жылғы 4 желтоқсандағы 106, 109 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Алтынсарин аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
Мәслихаттың 2009 жылғы 23 желтоқсандағы № 194 "Алтынсарин ауданының 2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-5-100 нөмірімен тіркелген, 2010 жылғы 21 қаңтардағы "Таза бұлақ – Чистый родник" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағындағы 1), 2) тармақшалар келесі редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 997739,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 287715 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1301 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1013 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 707710,1 мың теңге;
2) шығындар – 1016838,2 мың тенге;"
көрсетілген шешімнің қосымшасы, мәслихаттың осы шешімінің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Алтынсарин аудандық
мәслихатының кезектен
тыс сессиясының төрағасы                   В. Белай
Алтынсарин аудандық
мәслихатының хатшысы                     Т. Құлмағамбетов
КЕЛІСІЛДІ:
"Алтынсарин аудандық
әкімдігінің экономика
және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
бастығы
______________ Е.Павлюк
Мәслихаттың
9 желтоқсандағы 2010 жылғы
№ 260 шешіміне қосымша
Мәслихаттың
2009 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 194 шешіміне 1 қосымша
2010 жылға арналған Алтынсарин ауданының бюджеті
Санаты
Нақтыланған
бюджет (мың
теңге)
Сыныбы
Төменгі сынып
Өзгешелік
Атауы
I. ТҮСІМДЕР