Об организации и финансировании общественных работ в Карабалыкском районе в 2010 году
Постановление акимата Карабалыкского района Костанайской области от 26 января 2010 года № 15. Зарегистрировано Управлением юстиции Карабалыкского района Костанайской области 1 марта 2010 года № 9-12-132. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо руководителя аппарата акима Карабалыкского района Костанайской области от 2 мая 2013 года № 05-10/468)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо руководителя аппарата акима Карабалыкского района Костанайской области от 02.05.2013 № 05-10/468).
На основании статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", в соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат Карабалыкского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить порядок и условия финансирования общественных работ согласно приложению 1.
2. Утвердить перечень предприятий, предоставляющих рабочие места для организации общественных работ, виды и объемы общественных работ согласно приложению 2.
3. Организацию общественных работ производить на условиях, указанных в типовых договорах на выполнение общественных работ, заключенных в соответствии с действующим законодательством, между государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ Карабалыкского района" и работодателем.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Исенбаева М.А.
5. Данное постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Ф. Филиппов
СОГЛАСОВАНО
Директор государственного
коммунального предприятия "Көмек"
__________ В. Книга
26.01.2010
Расшифровка аббревиатур:
ААР - государственное учреждение "Аппарат акима Карабалыкского
района"
ГКП - государственное коммунальное предприятие "Көмек"
Приложение 1
к постановлению акимата
от 26 января 2010 года
№ 15
Порядок и условия
финансирования общественных работ
1. Общественные работы проводятся (согласно приложению 2 к указанному постановлению) в организациях путем создания временных рабочих мест и финансируются из средств районного бюджета.
2. Оплата труда безработных, а также работников, занятых в режиме неполного рабочего времени, участвующих в общественных работах, осуществляется работодателем в соответствии с законодательством Республики Казахстан на основании трудового договора и зависит от количества, качества и сложности выполняемой работы.

2010 жылы Қарабалық ауданында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 26 қаңтардағы № 15 қаулысы. Қостанай облысы Қарабалық ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 1 наурызда № 9-12-132 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімі аппараты бысшысының 2013 жылғы 2 мамырдағы № 05-10/468 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімі аппараты бысшысының 02.05.2013 № 05-10/468 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 20-бабы, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңы 31-бабының негізінде, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 "Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" қаулысына сәйкес Қарабалық ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоғамдық жұмыстарды қаржыландыру тәртібі мен шарттары  1-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру үшін жұмыс орнын беретін кәсіпорындардың тізімі, қоғамдық жұмыстардың түрлері мен көлемдері 2-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру "Қарабалық ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі және жұмыс беруші арасында қолданыстағы заңдарға сәйкес жасалған қоғамдық жұмыстарды орындауға арналған типтік шарттарда көрсетілген шарттар бойынша жүргізілсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары М.А. Исенбаевқа жүктелсін.
5. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Ф. Филиппов
КЕЛІСІЛДІ
"Көмек" мемлекеттік коммуналдық
кәсіпорнының директоры
_____________ В. Книга
2010 жылы 26 қаңтар
Аббревиатуралар талдамасы:
АӘА - "Қарабалық ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
МКК - "Көмек" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны
Әкімдіктің
2010 жылғы 26 қаңтардағы
№ 15 қаулысына 1-қосымша
Қоғамдық жұмыстарды қаржыландыру
тәртібі мен шарттары
1. Қоғамдық жұмыстар мекемелерде уақытша жұмыс орындарын құру жолымен жүргізіледі (көрсетілген қаулыға 2-қосымшасына сәйкес) және мәслихаттың шешіміне сәйкес жергілікті бюджеттің қаражатынан қаржыландырылады.
2. Қоғамдық жұмыстарға қатысқан жұмыссыздар, сондай-ақ толық емес жұмыс уақыты тәртібінде жұмсалған қызметкерлердің еңбек ақысының төлеуі Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес еңбек шартының негізінде және ол орындалған жұмыстың күрделілігіне, сапасына, санына байланысты жұмыс берушімен жүзеге асырылады.

3. Расходы работодателей на оплату труда участников общественных работ в размере 1,5 минимального размера заработной платы, установленной на соответствующий финансовый год законом о республиканском бюджете, возмещаются из районного бюджета.
Расходы работодателей по уплате социальных отчислений в государственный фонд социального страхования, в размерах установленных действующим законодательством Республики Казахстан, возмещаются из районного бюджета.
Расходы работодателей на уплату комиссионного вознаграждения за услуги банков второго уровня по зачислению и выплате заработной платы на текущие и карточные счета участников общественных работ, в размерах установленных договором, возмещаются из районного бюджета.
Бюджетные средства перечисляются на расчетные счета работодателей.
4. Заработная плата, начисленная безработным и работникам, занятым в режиме неполного рабочего времени, за участие в общественных работах, облагается налогами в установленном законодательством порядке.
5. Работодатели используют денежные поступления из районного бюджета строго по целевому назначению.
6. Работодатели для возмещения из местного бюджета расходов по оплате труда, ежемесячно представляют в государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Карабалыкского района" акт выполненных работ. Оплата труда граждан, участвующих в общественных работах, производится за фактически выполненный объем.
7. Выплата социального пособия по временной нетрудоспособности, возмещение вреда, причиненного увечьем или иным повреждением здоровья, безработным и работникам, занятым в режиме неполного рабочего времени, участвующим в общественных работах, производится работодателем в соответствии с действующим законодательством.
8. Контроль за порядком и условиями финансирования общественных работ осуществляется государственными органами в установленном законодательством порядке.
Приложение 2
к постановлению акимата
от 26 января 2010 года
№ 15
Перечень предприятий,
предоставляющих рабочие места для организации
общественных работ, виды и объемы общественных работ
Сноска. Перечень с изменениями и дополнениями, внесенными постановлением акимата Карабалыкского района Костанайской области от 20.04.2010 № 135.
На
име
нова
ние
пред
при
ятий
Виды работ
Коли
чес
тво
чело
век
Коли
чес
тво
дней
Объ
емы
работ
1
Го
су
дар
ст
вен
ное ком
му
наль
ное пред
при
ятие "Кө
мек"
1. Помощь в благоустройстве и экологическом оздоровлении поселка Карабалык, не требующая предварительной профессиональной подготовки работника:
парк культуры и отдыха,
бульвар "Молодежный",
оздоровительно-спортивный парк,
площадь "Победы",
бульвар "Центральный" по улице Ленина,
улицы: Гагарина, Ленина, Матросова, Октябрьская, Космонавтов, Мира, Титова, Нечипуренко, Павлова, Заводская, Первомайская, Целинная, Карла – Маркса (очистка общественных мест от снега в зимнее время, санитарная очистка, постоянное поддержание чистоты территорий, уход за клумбами, газонами, посадка саженцев и полив, покраска бордюр, скамеек и столбов для фонарей, вывоз мусора, скашивание трав, ремонт дорожных знаков, билбордов).
Помощь в проведении реконструкции улицы Гагарина (выкорчевывание деревьев, демонтаж и монтаж бордюр, укладка брусчатки, посадка деревьев, разбивка клумб, посев газонной травы, полив и уход).
Помощь в проведении реконструкции водоема около микрорайона "Черемушки" (подсобные работы, разравнивание грунта после копки трактором для установки водопропускных труб, укладка труб и желобов).
Помощь в благоустройстве поселкового пляжа (санитарная очистка, подготовка мест для установки оборудования, установка и покраска, ежедневная уборка мусора).
Помощь в благоустройстве территории административного здания по адресу: улица Октябрьская, 41а (санитарная очистка, разборка асфальтобетонного покрытия, демонтаж,и монтаж бордюр, укладка брусчатки, ремонт и покраска ограждений, установка нового ограждения, посадка деревьев, разбивка клумб, посев газонной травы, цветов, полив и уход, помощь в вывозе мусора)
Помощь в благоустройстве кладбищ (мусульманское, христианское) (уборка территории от мусора, покраска ограждения)
Санитарная очистка незакрепленных за организациями территорий, пустырей (регулярная уборка территории, скашивание трав, ликвидация неорганизованных свалок, помощь в вывозе мусора).
Помощь в строительстве, реконструкции и ремонте объектов социально-культурного назначения:
ремонт Центрального стадиона (ремонт и покраска забора, трибун, скамеек и здания стадиона, благоустройство территории),
консервация пустующих квартир (закладка оконных и дверных проемов),
возведение спортивной площадки (подготовка мест, разметка площадки, установка спортивного оборудования, покраска),
ремонт коммунальных квартир (частичная штукатурка, побелка, покраска, мытье).
Помощь в ремонте административного  здания по адресу: улица Октябрьская, 41а (разборка покрытия кровли, кирпичной кладки, подсобные работы в устройстве кровли, при ремонте системы отопления, канализации и водопровода, демонтаж старых дверей, очистка вручную стен, потолков, штукатурка, побелка, покраска, вынос строительного мусора)
Оказание помощи в ремонте административного здания (улица Космонавтов, 16) (штукатурка, оклеивание обоев, побелка, покраска).
Помощь в ремонте жилья участников, инвалидов Великой Отечественной войны, лиц, находящихся на обслуживании отделения социальной помощи на дому государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ Карабалыкского района" (частичная штукатурка, побелка, покраска, мытье).
Участие в ремонте памятников:
реставрация и ремонт памятников погибшим в Великой Отечественной войне, "Первоцелинникам", "Жертвам политических репрессий", Мухамеджану Сералину (заделка трещин, покраска, обновление надписей, замена жестяных деталей).
Помощь в проведении общественной кампании (подворный обход).
3
3
3
2
5
15
10
3
2
8
8
3
8
4
4
4
4
20
3
3
2
151
151
151
151
253
253
151
7
86

3. Жұмыс берушілердің республикалық бюджеті туралы заңымен тиіс қаржылық жылға бекітілген 1,5 ең төменгі еңбек ақы мөлшерінде қоғамдық жұмысқа қатысушыларының еңбегіне төлеген ақы шығындары аудандық бюджет қаражатынан өтіледі.
Жұмыс берушілердің қолданыстағы Қазақстан Республикасы заңнамаларымен бекітілген мөлшерінде, мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорына әлеуметтік төлемдерді төлеу жөніндегі шығындары аудандық бюджет қаражатынан өтеледі.
Жұмыс берушілердің келісім-шартпен белгіленген мөлшерінде, қоғамдық жұмысқа қатысушыларға тиісті салымшының алғашқы талап салымы бойынша дербес шотына немесе банктің төлем карточкасының есепшотына еңбек ақыны және басқа да ақшалай төлемдерді екінші деңгейдегі банктердің есепке алу, төлеу қызметтері бойынша комиссиялық сыйақы төлеуге шығындары аудандық бюджет қаражатынан өтіледі.
Бюджет қаражаты жұмыс берушілердің есеп-айырысу шоттарына аударылады.
4. Жұмыссыздарға және толық емес жұмыс уақыты тәртібінде жұмсалған қызметкерлерге қоғамдық жұмыстарға қатысу үшін еңбек ақысы заңнамада белгілеген тәртіпте салықтармен белгіленеді.
5. Жұмыс берушілер аудандық бюджеттен түскен ақшаны қатаң түрде мақсатты пайдаланады.
6. Жұмыс берушілер жергілікті бюджеттен еңбек ақыға төлеген шығындарды қайтару үшін "Қарабалық ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесіне ай сайын орындалған жұмыстың актісін ұсынады. Қоғамдық жұмыстарға қатысқан азаматтарға жалақы нақтылы істелген жұмыс үшін төленеді.
7. Қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздарға және толық емес жұмыс уақыты тәртібінде жұмсалған қызметкерлерге мертігу немесе басқа денсаулыққа келтірілген зақымның, зиянның орнын толтыру еңбекке уақытша жарамсыздық бойынша әлеуметтік жәрдемақы төлеуі, қолданыстағы заңдарына сәйкес жұмыс берушілермен жүргізіледі.
8. Қоғамдық жұмыстарды қаржыландыру тәртібі мен шарттарын бақылау заңнамада белгіленген тәртіпте мемлекеттік органдармен жүзеге асырылады.
Әкімдіктің
2010 жылғы 26 қаңтардағы
№ 15 қаулысына 2-қосымша
Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру үшін
жұмыс орнын беретін кәсіпорындардың тізімі, қоғамдық
жұмыстардың түрлері мен көлемдері
Ескерту. Тізбеге өзгерту енгізілді - Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімдігінің 2010.05.20 № 135 қаулысымен.
Кәсі
порындар
дың
атауы
Жұмыстардың түрлері
Адам
дар
дың
са
ны
к
ү
н
Жұмыс
көлемі
1.
"Кө
мек"
Мем
ле
кет
тік
ком
му
нал
дық
кәсі
пор
ны
1. Қарабалық кентін көркейтуге және экологиялық сауықтыруға жұмыскерлердің кәсіби даярлығын талап етпейтін көмек:
мәдениет және демалыс паркі,
"Молодежный " бульвары,
спорттық сауықтыру паркі,
"Победа" алаңы,
Ленин көшесіндегі "Орталық " алаңы,
көшелер: Гагарин, Ленин, Матросов, Октябрьская, Космонавтар, Мира, Титов, Нечипуренко, Павлов, Заводская, Первомайская, Целинная, Карл- Маркс (қысқы уақытта қоғамдық орындарды қардан тазарту, санитарлық тазарту, аумақты әрдайым тазалықта ұстау, клумбаларды, көгалдарды күту, көшеттерді отырғызу және суару, жиектастарды, орындықтарды, фонар бағандарын сырлау, шөп ору, жол белгілерін, билбордтарды жөндеу, қоқыстарды шығаруға көмектесу).
Гагарин көшесін қайта жаңартуға көмек (ағаштарды түбірімен жұлып тазалау, жиектастарды алу және орналастыру, брусчатканы орналастыру, ағаш отырғызу, клумбаларды бөлу, көгалшөп себу, суару және күту).
"Черемушки" мөлтек ауданы жанындағы су қоймасын қайта жаңартуға көмек (қосалқы жұмыстар, суөткізгіш құбырларды бекіту үшін трактормен қазылған жерді тегістеу, құбырларды және астаушаларды орналастыру).
Кенттік жағажайды абаттандыруға көмек (санитарлық тазарту, жабдықтауды орналастыру үшін орын дайындау, орналастыру және сырлау, күнделікті қоқыстарды жинау).
"Октябрьская, 41а көшесіндегі
әкімшілік ғимараттың аумағын абаттандыруға көмек санитарлық тазарту, асфальтты бетон қаптамасын бұзып алу, жиектастарды алу және орналастыру, брусчатканы орналастыру, қоршауды жөндеу және сырлау, жаңа қоршау орналастыру, ағаш отырғызу, клумбаларды бөлу, көгалшөп, гүлдер себу, суару және күту, қоқыстарды тиеуге көмек).
Зираттар қорымдарын көркейтуге көмек (мұсылмандық, христиандық) (аумақты қоқыстардан тазалау, қоршауды сырлау).
Ұйымдарға бекітілмеген аумақтарды, бос алаңдарды санитарлық тазарту (аумақты үнемі жинап отыру, шөп ору, ұйымдастырылмаған қоқыстарды жою, қоқыстарды шығаруға көмектесу).
Әлеуметтік-мәдениеттік тағайындау объектілерінің құрылысына, жаңартуына, жөндеуіне көмек:
Орталық стадионды жөндеу (қашаны, мінбелерді, орындықтарды және стадион ғимаратын жөндеу және сырлау, аумақты көркейту),
бос пәтерлерді бұзуынан сақтау (терезенің және есіктердің ойықтарын бітеп қою),
спорт алаңын салу (орынды дайындау, алаңды белгілеу, спорттық жабдықтарды орнату, сырлау),
коммуналдық пәтерлерді жөндеу(жарым- жартылай сылақтау, әктеу, сырлау, жуу).
"Октярьская, 41а әкімшілік ғимаратты  жөндеуге көмек (шатыр қаптамасын, кірпіш қалауды бұзып алу, шатырды құруда, канализация және су өткізу, жылу жүйесін жөндеуде қосалқы жұмыстар, ескі есіктерді бұзып алу, қабырғаларды, төбелерді қолмен тазарту сылақтау, әктеу, сырлау, құрылыс қоқыстарын шығару).
Әкімшілік ғимаратын жөндеуге көмек көрсету (Космонавтар, 16 көшесі) (сылақтау, тұсқағаз жапсыру, сырлау).
Ұлы Отан соғысы қатысушыларының, мүгедектерінің және "Қарабалық ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінің үйде әлеуметтік қызмет көрсету бөлімінде қызмет көрсетілетін тұлғалардың тұрғын үйлерін жөндеуге көмек (жарым- жартылай сылақтау, әктеу, сырлау, жуу).
Ескерткіштерді жөндеуге қатысу:
Ұлы Отан соғысында қаза тапқан жауынгерлердің, "Тыңға қатысушылардың", "Саяси қуғын-сүргін құрбандарының", Мұхамеджан Сералиннің ескерткіштерін жаңарту және жөндеу (жарықтарды сылау, сырлау, жазуларды жаңарту, қаңылтыр тетіктерін ауыстыру).
Қоғамдық компаниясын өткізуде көмек көрсету(үй басын аралап шығу).
3
3
3
2
5
15
10
3
2
8
8
3
8
4
4
4
4
20
3
3
2
151
151
51
151
253
253
151
7
86

920
5
151
10
10
5
21
21
2300
44
10
21
11260 квадратных метров
24300
квадрат
ных
метров
23600
квадрат
ных
метров
14460 квадратных метров
5640 квадратных метров
98500 квадратных метров
7000 квадратных метров
3000 квадратных метров
1500 квадратных метров
10000 квадратных метров
16800 квадратных метров
24000 квадратных метров
16000 квадратных метров
50 кубических метров
1800 квадратных метров
1200 квадратных метров
4500 квадратных метров
156 квадратных метров
24 объекта
4 объекта
1200 дворов
2. Помощь в благоустройстве и экологическом оздоровлении населенных пунктов Есенкольского сельского округа, не требующая предварительной профессиональной подготовки работника: санитарная очистка, постоянная уборка территории объектов социально- культурного назначения, обрезка деревьев, побелка деревьев, столбов, заборов, скашивание трав, посадка саженцев и уход за ними, помощь в вывозе мусора (погрузка и разгрузка транспорта), чистка общественных колодцев с питьевой водой (выкачивание воды, чистка глины, помощь в хлорировании, побелка), помощь в благоустройстве кладбища (очистка территории, вывоз мусора, ремонт, покраска ограждения), помощь в разборе разрушенных зданий, погрузке мусора.
Помощь в реставрации памятника погибшим в Великую Отечественную войну (заделка трещин, покраска, обновление надписей).
Помощь в ремонте стелл при въезде в село Лесное и село Славянка (очистка, побелка фундамента, покраска).
Помощь в ремонте жилья участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, находящихся на обслуживании отделения социальной помощи на дому государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ Карабалыкского района" (частичная штукатурка, побелка, покраска, мытье).
Помощь в ямочном ремонте дорог (погрузка-разгрузка шлака, засыпка и разравнивание).
5
2
2
2
3
108
2
2
10
7
86200 квадратных метров
1 объект
2 штуки
4 объекта
5 километров
3. Помощь в благоустройстве и экологическом оздоровлении населенных пунктов Побединского сельского округа, не требующая предварительной профессиональной подготовки работника: санитарная очистка, постоянная уборка улиц и территории объектов социально- культурного назначения, обрезка деревьев, побелка деревьев, столбов, заборов, скашивание трав, посадка и уход за саженцами, помощь в вывозе мусора (погрузка и разгрузка транспорта).
Помощь в ремонте объектов социально-культурного назначения:
клуб в селе Магнай (штукатурка, побелка, покраска, уборка строительного мусора),
библиотека в селе Магнай (побелка, мытье, покраска, утепление окон),
спортивная площадка в селе Победа (покраска ограждения, спортивных снарядов и оборудования),
дом культуры в селе Победа (штукатурка фундамента, побелка, мытье, покраска).
Помощь в ремонте жилья участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, находящихся на обслуживании отделения социальной помощи на дому государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ Карабалыкского района" (частичная штукатурка, побелка, покраска, мытье).
Помощь в ямочном ремонте улиц (погрузка-разгрузка шлака, засыпка и разравнивание).
4
2
2
2
2
2
2
86
21
5
5
22
10
7
84200 квадратных метров
300 квадратных метров
160 квадратных метров
9800 квадратных метров
800 квадратных метров
4 объекта
5 километров

920
40
151
10
10
5
21
21
2300
44
10
21
11260 шаршы метр
24300 шаршы метр
23600 шаршы метр
14460 шаршы метр
5640 шаршы метр
98500 шаршы метр
7000 шаршы метр
3000 шаршы метр
1500 шаршы метр
10000 шаршы метр
16800 шаршы метр
24000 шаршы метр
16000 шаршы метр
50 текше метр
1800 шаршы метр
1200 шаршы метр
4500
шаршы
метр
156 шаршы метр
24 нысан
4 нысан
1200 аула
2. Есенкөл селолық округінің елді мекендерін көркейтуге және экологиялық сауықтыруға жұмыскерлердің кәсіби даярлығын талап етпейтін көмек: санитарлық тазарту, көшелерді және әлеуметтік- мәдениеттік тағайындау объектілерінің аумақтарын әрдәйім тазарту, ағаштарды қысқарта кесу, ағаштарды, бағандарды, қашаларды әктеу, шөп ору, көшеттерді отырғызу және оларды күту, қоқыстарды шығаруға көмектесу (көлікке тиеу және түсіру), ауыз-сулы қоғамдық құдықтарды тазарту (суын құрғатып, балшығын тазалау, хлорлау, әктеу), зираттар қорымын көркейтуге көмектесу (аумақты тазалау, қоқыстарды шығару, қоршауды жөндеу, сырлау), қиратылған ғимараттарды бұзып алуға, қоқыстарды тиеуге көмектесу.
Ұлы Отан соғысында қаза тапқан жауынгерлердің ескерткішін жаңартуға көмек (жарықтарды сылау, сырлау, жазуларды жаңарту).
Лесной және Славен селоларына кіреберістегі стелаларды жөндеуге көмек (тазалау, іргетасты әктеу, сырлау).
Ұлы Отан соғысы қатысушыларының, мүгедектерінің және "Қарабалық ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінің үйде әлеуметтік қызмет көрсету бөлімінде қызмет көрсетілетін тұлғалардың тұрғын үйлерін жөндеуге көмек (жарым-жартылай сылақтау, әктеу, сырлау, жуу).
Жолдарды шұқырлық жөндеуге көмек (шлакты тиеу - түсіру, шұқырларды толтыру және тегістеу).
5
2
2
2
3
108
2
2
10
7
86200 шаршы метр
1 нысан
2 нысан
4 нысан
5
шақы
рым
3. Победа селолық округінің елді мекендерін көркейту және экологиялық сауықтыруға жұмыскерлердің кәсіби даярлығын талап етпейтін көмек: санитарлық тазарту, көшелерді және әлеуметтік- мәдениеттік тағайындау объектілерінің аумақтарын әрдәйім тазалап отыру, ағаштарды қысқарта кесу, ағаштарды, бағандарды, қашаларды әктеу, шөп ору, көшеттерді отырғызу және күту, қоқыстарды шығаруға көмектесу (көлікке тиеу және түсіру).
Әлеуметтік-мәдениеттік тағайындау объектілерін жөндеуге көмек:
Мағнай селосындағы клуб (сылақтау, әктеу, сырлау, құрылыс қоқыстарын шығару),
Мағнай селосындағы кітапхана (әктеу, жуу, сырлау, терезелерді бітеу),
Победа селосындағы спорт алаңы (қоршауды, спорттық жабдықтарды сырлау),
Победа селосындағы мәдениет үйі (іргетасын сылақтау, әктеу, жуу, сырлау).
Ұлы Отан соғысы қатысушыларының, мүгедектерінің және "Қарабалық ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінің үйде әлеуметтік қызмет көрсету бөлімінде қызмет көрсетілетін тұлғалардың тұрғын үйлерін жөндеуге көмек (жарым-жартылай сылақтау, әктеу, сырлау, жуу).
Көшелерді шұқырлық жөндеуге көмек (шлакты тиеу, түсіру, шұқырларды толтыру және тегістеу).
4
2
2
2
2
2
2
86
21
5
5
22
10
7
84200
300
шаршы
метр
60
шаршы
метр
9800
шаршы
метр
800
шаршы
метр
4
нысан
5
шақы
рым

4. Помощь в благоустройстве и экологическом оздоровлении населенных пунктов Новотроицкого сельского округа, не требующая предварительной профессиональной подготовки работника: санитарная очистка, постоянная уборка территории объектов социально- культурного назначения, обрезка деревьев, побелка деревьев, столбов, заборов, скашивание трав и уничтожение сорняков, посадка и уход за саженцами, помощь в вывозе мусора (погрузка и разгрузка транспорта).
Помощь в ремонте объектов социально-культурного назначения:
административное здание сельского акимата (штукатурка, побелка, покраска).
5
2
2
108
10
10
84200 квадратных метров
46 квадратных метров
4 объекта
5. Помощь в благоустройстве и экологическом оздоровлении населенных пунктов Смирновского сельского округа, не требующая предварительной профессиональной подготовки работника: санитарная очистка и постоянная уборка территории объектов социально-культурного назначения, обрезка деревьев, побелка деревьев, столбов, заборов, скашивание трав, посадка и уход за саженцами, помощь в вывозе мусора (погрузка и разгрузка транспорта), помощь в благоустройстве кладбища (очистка территории, ремонт ограждения), помощь в чистке 4 общественных колодцев с питьевой водой (выкачивание воды, чистка глины, помощь в хлорировании).
Помощь в реконструкции памятника погибшим в Великую Отечественную войну (штукатурка, заделка стыков, выравнивание краев, покраска, побелка забора).
Помощь в ремонте внутрихозяйственных дорог по населенным пунктам: (погрузка, засыпка шлаком и разравнивание).
Помощь в ремонте объектов социально-культурного назначения:
библиотека села Смирновка (штукатурка, побелка, мытье, покраска),
библиотека села Рыбкино (штукатурка, побелка, мытье, покраска),
библиотека села Батмановка (штукатурка, побелка, мытье, покраска).
Помощь в ремонте административного здания сельского акимата (штукатурка, покраска, мытье).
Помощь в ремонте спортивной площадки (разметка площадки, покраска спортивных снарядов).
Помощь в ремонте клуба села Смирновка (штукатурка, покраска, мытье).
Помощь в ремонте жилья лиц, находящихся на обслуживании отделения социальной помощи на дому государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ Карабалыкского района" (частичная штукатурка, побелка, покраска, мытье).
5
2
2
2
2
2
2
2
2
2

4. Новотроицк селолық округінің елді мекендерін көркейтуге және экологиялық сауықтыруға жұмыскерлердің кәсіби даярлығын талап етпейтін көмек: санитарлық тазарту, көшелерді және әлеуметтік - мәдениеттік тағайындау объектілерінің аумақтарын әрдәйім тазалап отыру, ағаштарды қысқарта кесу, ағаштарды, бағандарды, қашаларды әктеу, шөп ору және арамшөптерді жою, көшеттерді отырғызу және күту, қоқыстарды шығаруға көмектесу (көлікке тиеу және түсіру).
Әлеуметтік-мәдениеттік тағайындау объектілерін жөндеуге көмек:
әкімшілік ғимараты (сылақтау, сырлау, жуу).
Ұлы Отан соғысы қатысушыларының, мүгедектерінің және "Қарабалық ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінің үйде әлеуметтік қызмет көрсету бөлімінде қызмет көрсетілетін тұлғалардың тұрғын үйлерін жөндеуге көмек (жарым- жартылай сылақтау, әктеу, сырлау, жуу).
5
2
2
108
10
10
84200 шаршы метр
46 шаршы метр
4 шаршы метр
5. Смирнов селолық округінің елді мекендерін көркейтуге және экологиялық сауықтыруға жұмыскерлердің кәсіби даярлығын талап етпейтін көмек: санитарлық тазарту, көшелерді және әлеуметтік- мәдениеттік тағайындау объектілерінің аумақтарын әрдәйім тазалап отыру, ағаштарды қысқарта кесу, ағаштарды, бағандарды, қашаларды әктеу, шөп ору, көшеттерді отырғызу және күту, қоқыстарды шығаруға көмектесу (көлікке тиеу және түсіру), зираттар қорымын көркейтуге көмектесу (аумақты тазалау, қоқыстарды шығару, қоршауды жөндеу), ауыз-сулы қоғамдық құдықтарды тазартуға көмектесу (суын құрғатып, балшығын тазалау, хлорлау).
Ұлы Отан соғысында қаза тапқан жауынгерлердің ескерткішін қайта жаңартуға көмек (сылақтау, түйістерді сылау, жиектерді тегістеу, сырлау, қашаны әктеу).
Елді мекендер бойынша шаруашылық аралығындғы жолдарды жөндеуге көмек: (шлакты тиеу, шұқырларды толтыру және тегістеу).
Әлеуметтік-мәдениеттік тағайындау объектілерін жөндеуге көмек:
Смирнов селосының кітапханасы (сылақтау, әктеу, жуу, сырлау),
Рыбкин селосының кітапханасы (сылақтау, әктеу, жуу, сырлау),
Батман селосының кітапханасы (сылақтау, әктеу, жуу, сырлау).
Селолық әкімдіктің әкімшілік ғимаратын жөндеуге көмек (сылақтау, сырлау, жуу).
Спорт алаңын жөндеуге көмек (алаңды белгілеу, спорттық жабдықтарды сырлау).
Смирнов селосындағы клубты жөндеуге көмек (жартылай сылақтау, әктеу, жуу, сырлау).
"Қарабалық ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінің үйде әлеуметтік қызмет көрсету бөлімінде қызмет көрсетілетін тұлғалардың тұрғын үйлерін жөндеуге көмек (жарым- жартылай сылақтау, әктеу, сырлау, жуу).
5
2
2
2
2
2
2
2
2
2

108
3
8
4
2
2
19
3
21
6
81600 квадратных метров
1 объект
6 километров
30 квадратных метров
18 квадратных метров
18 квадратных метров
138 квадратных метров
1800 квадратных метров
156 квадратных метров
4 объекта
6. Благоустройство и экологическое оздоровление населенных пунктов Кустанайского сельского округа, не требующая предварительной профессиональной подготовки работника: санитарная очистка и постоянная уборка улиц, парков, территории объектов социально-культурного назначения, обрезка деревьев, побелка деревьев, столбов, заборов, скашивание трав, посадка и уход за саженцами, помощь в вывозе мусора (погрузка и разгрузка транспорта).
Помощь в ремонте жилья участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, находящихся на обслуживании отделения социальной помощи на дому государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ Карабалыкского района" (частичная штукатурка, побелка, покраска, мытье).
Помощь в ремонте объектов социально-культурного назначения:
клуб в селе Cарыкуль (подсобные работы)
Помощь в ремонте памятников погибшим воинам в Великую Отечественную войну (штукатурка, заделка стыков, покраска).
6
4
3
2
108
10
21
10
118220 квадратных метров
8
объ-
ектов
600 квадратных метров
4 объекта
7. Помощь в благоустройстве и экологическом оздоровлении населенных пунктов Михайловского сельского округа, не требующая предварительной профессиональной подготовки работника: санитарная очистка и постоянная уборка улиц и территории объектов социально-культурного назначения, обрезка деревьев, побелка деревьев, столбов, заборов, скашивание трав, посадка и уход за саженцами, помощь в вывозе мусора (погрузка и разгрузка транспорта), чистка общественных колодцев с питьевой водой (выкачивание воды, чистка глины).
Помощь в ремонте памятника погибшим воинам в Великую Отечественную войну (штукатурка, заделка стыков, покраска).
Помощь в ремонте жилья лиц, находящихся на обслуживании отделения социальной помощи на дому государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ Карабалыкского района" (очистка стен, частичная штукатурка, оклеивание обоев, побелка, покраска, мытье).
5
2
2
108
5
16
84600 квадратных метров
1 объект
8 объектов
8. Помощь в благоустройстве и экологическом оздоровлении населенных пунктов Славенского сельского округа, не требующая предварительной профессиональной подготовки работника: санитарная очистка и постоянная уборка улиц и территории объектов социально-культурного назначения, обрезка деревьев, побелка бордюр, деревьев, столбов, заборов, скашивание трав, посадка и уход за саженцами, помощь в вывозе мусора (погрузка и разгрузка транспорта), чистка общественных колодцев с питьевой водой (выкачивание воды, чистка глины), обновление и покраска стеллы.
Помощь в ремонте жилья участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, находящихся на обслуживании отделения социальной помощи на дому государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ Карабалыкского района" (частичная штукатурка, побелка, покраска, мытье).
Помощь в ремонте объектов социально-культурного назначения:
библиотека в селе Славенка (частичная штукатурка, побелка, мытье, покраска, утепление окон).
6
2
2
108
5
10
108
2
объ-
екта
40
квад
ратных
метров

108
3
8
4
2
2
19
3
21
6
81600 шаршы метр
1 нысан
6
шақы
рым
30 шаршы метр
18 шаршы метр
18 шаршы метр
138 шаршы метр
1800 шаршы метр
156 шаршы метр
4 нысан
6. Қостанай селолық округінің елді мекендерін көркейтуге және экологиялық сауықтыруға жұмыскерлердің кәсіби даярлығын талап етпейтін көмек: санитарлық тазарту және көшелерді, парктерді және әлеуметтік-мәдениеттік тағайындау объектілерінің аумақтарын әрдәйім тазарту, ағаштарды қысқарта кесу, ағаштарды, бағандарды, қашаларды әктеу, шөп ору, көшеттерді отырғызу және күту, қоқыстарды шығаруға көмектесу (көлікке тиеу және түсіру).
Ұлы Отан соғысы қатысушыларының, мүгедектерінің және "Қарабалық ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінің үйде әлеуметтік қызмет көрсету бөлімінде қызмет көрсетілетін тұлғалардың тұрғын үйлерін жөндеуге көмек (жарым- жартылай сылақтау, әктеу, сырлау, жуу).
Әлеуметтік-мәдениеттік тағайындау объектілерін жөндеуге көмек:
Сарыкөл селосындағы клуб (қосалқы жұмыстар).
Ұлы Отан соғысында қаза тапқан жауынгерлер ескерткіштерін жөндеуге көмек (сылақтау, түйістерді сылау, сырлау).
6
4
3
2
108
10
21
10
118220 шаршы метр
8 нысан
600 шаршы метр
4 нысан
7. Михайлов селолық округінің елді мекендерін көркейтуге және экологиялық сауықтыруға жұмыскерлердің кәсіби даярлығын талап етпейтін көмек: санитарлық тазарту, көшелерді және әлеуметтік-мәдениеттік тағайындау объектілерінің аумақтарын әрдәйім тазарту, ағаштарды қысқарта кесу, ағаштарды, бағандарды, қашаларды әктеу, шөп ору, көшеттерді отырғызу және күту, қоқыстарды шығаруға көмектесу (көлікке тиеу және түсіру). Ауыз-сулы қоғамдық құдықтарды тазарту (суын құрғатып, балшығын тазалау).
Ұлы Отан соғысында қаза тапқан жауынгерлер ескерткішін жөндеу (сылақтау, түйістерді сылау, сырлау).
Ұлы Отан соғысы қатысушыларының, мүгедектерінің және "Қарабалық ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінің үйде әлеуметтік қызмет көрсету бөлімінде қызмет көрсетілетін тұлғалардың тұрғын үйлерін жөндеуге көмек (жарым- жартылай сылақтау, әктеу, сырлау, жуу).
5
2
2
108
5
16
84600 шаршы метр
1 нысан
8 нысан
8. Славен селолық округінің елді мекендерін көркейтуге және экологиялық сауықтыруға жұмыскерлердің кәсіби даярлығын талап етпейтін көмек: санитарлық тазарту, көшелерді және әлеуметтік-мәдениеттік тағайындау объектілерінің аумақтарын әрдәйім тазалап отыру, ағаштарды қысқарта кесу, ағаштарды, бағандарды, қашаларды әктеу, шөп ору, көшеттерді отырғызу және күту, қоқыстарды шығаруға көмектесу (көлікке тиеу және түсіру), ауыз-сулы қоғамдық құдықтарды тазарту (суын құрғатып, балшығын тазалау), стеланы жаңарту және сырлау.
Ұлы Отан соғысы қатысушыларының, мүгедектерінің және "Қарабалық ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінің үйде әлеуметтік қызмет көрсету бөлімінде қызмет көрсетілетін тұлғалардың тұрғын үйлерін жөндеуге көмек (жарым- жартылай сылақтау, әктеу, сырлау, жуу).
Әлеуметтік-мәдениеттік тағайындау объектілерін жөндеуге көмек:
Славен селосындағы кітапхана (жарым- жартылай сылақтау, әктеу, жуу, сырлау, терезелерді қымтау).
6
2
2
108
5
10
86200 шаршы метр
2 нысан
40 шаршы метр

9. Помощь в благоустройстве и экологическом оздоровлении населенных пунктов Станционного сельского округа, не требующая предварительной профессиональной подготовки работника: санитарная очистка и постоянная уборка улиц и территории объектов социально-культурного назначения, обрезка деревьев, побелка деревьев, столбов, заборов, скашивание трав, посадка и уход за саженцами, помощь в вывозе мусора (погрузка и разгрузка транспорта), помощь в ремонте и содержании колодцев (покраска, побелка, обсыпка колодцев).
Помощь в ремонте памятника погибшим воинам в Великую Отечественную войну (штукатурка, заделка стыков, покраска).
Помощь в ремонте жилья участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, находящихся на обслуживании отделения социальной помощи на дому государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ Карабалыкского района" (частичная штукатурка, побелка, покраска, мытье).
5
2
2
108
2
8
78600 квадратных метров
1
объект
4 объекта
10. Помощь в благоустройстве и экологическом оздоровлении населенных пунктов Карабалыкского сельского округа, не требующая предварительной профессиональной подготовки работника: санитарная очистка и постоянная уборка улиц и территории объектов социально-культурного назначения, подрезка деревьев, побелка деревьев, столбов, заборов, скашивание трав, посадка и уход за саженцами, помощь в вывозе мусора (погрузка и разгрузка транспорта), чистка общественных колодцев с питьевой водой (выкачивание воды, чистка глины), помощь в установке ограждения кладбища, помощь в ремонте стелы (заделка трещин, побелка).
Помощь в ремонте памятника погибшим воинам в Великую Отечественную войну (штукатурка, заделка стыков, покраска).
Помощь в ремонте жилья участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, находящихся на обслуживании отделения социальной помощи на дому государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ Карабалыкского района" (частичная штукатурка, побелка, покраска, мытье).
Помощь в ремонте внутрихозяйственных дорог по населенным пунктам: (погрузка, засыпка шлаком и разравнивание).
Помощь в строительстве и ремонте объектов социально-культурного назначения:
спортивная площадка (разметка площадки, покраска спортивных снарядов),
административное здание сельского акимата (штукатурка, покраска, мытье).
5
2
2
2
2
3
108
2
10
5
3
10
84600 квадратных метров
1
объект
5 объектов
5 километров
1800 квадратных метров
135 квадратных метров
11. Помощь в благоустройстве и экологическом оздоровлении села Тогузак: санитарная очистка и постоянная уборка улиц и территории объектов социально-культурного назначения, подрезка деревьев, кустарников, побелка деревьев, столбов, заборов, скашивание трав, посадка и уход за саженцами, помощь в вывозе мусора (погрузка и разгрузка транспорта), помощь в благоустройстве кладбища (уборка территории).
Помощь в строительстве и ремонте объектов социально-культурного назначения:
спортивная площадка (разметка площадки, покраска спортивных снарядов),
дом культуры села Тогузак (штукатурка, побелка, покраска, мытье, помощь в выполнении сварочных, подсобных работ при установке дополнительной системы отопления).
Помощь в ремонте жилья участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, находящихся на обслуживании отделения социальной помощи на дому государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ Карабалыкского района" (частичная штукатурка, побелка, покраска, мытье).
Помощь в ремонте внутрихозяйственных дорог (погрузка песка, засыпка и разравнивание).
5
2
3
2
2

9. Станцион селолық округінің елді мекендерін көркейтуге және экологиялық сауықтыруға жұмыскерлердің кәсіби даярлығын талап етпейтін көмек: санитарлық тазарту, көшелерді және әлеуметтік-мәдиенеттік тағайындау объектілерінің аумақтарын әрдәйім тазалап отыру, ағаштарды қысқарта кесу, ағаштарды, бағандарды, қашаларды әктеу, шөп ору, көшеттерді отырғызу және күту, қоқыстарды шығаруға көмектесу (көлікке тиеу және түсіру), ауыз-сулы қоғамдық құдықтарды тазарту(сырлау, әктеу, құдықтарды құммен қымтау).
Ұлы Отан соғысында қаза тапқан жауынгерлердің ескерткішін жөндеуге көмек (сылақтау, түйістерді сылау, сырлау).
Ұлы Отан соғысы қатысушыларының, мүгедектерінің және "Қарабалық ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінің үйде әлеуметтік қызмет көрсету бөлімінде қызмет көрсетілетін тұлғалардың тұрғын үйлерін жөндеуге көмек (жарым- жартылай сылақтау, әктеу, сырлау, жуу).
5
2
2
108
2
8
78600 шаршы метр
1 нысан
4 нысан
10. Қарабалық селолық округінің елді мекендерін көркейтуге және экологиялық сауықтыруға жұмыскерлердің кәсіби даярлығын талап етпейтін көмек: санитарлық тазарту, көшелерді және әлеуметтік-мәдениеттік тағайындау объектілерінің аумақтарын әрдәйім тазалап отыру, ағаштарды қысқарта кесу, ағаштарды, бағандарды, қашаларды әктеу, шөп ору, көшеттерді отырғызу және күту, қоқыстарды шығаруға көмектесу (көлікке тиеу және түсіру), ауыз-сулы қоғамдық құдықтарды тазарту (суын құрғатып, балшығын тазалау), зираттар қорымын қоршауға көмектесу, стеланы жөндеуге көмектесу, (жарықтарды сылау, әктеу).
Ұлы Отан соғысында қаза тапқан жауынгерлер ескерткішін жөндеуге көмек (сылақтау, түйістерді сылау, сырлау).
Ұлы Отан соғысы қатысушыларының, мүгедектерінің, тыл еңбеккерлерінің және "Қарабалық ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінің үйде әлеуметтік қызмет көрсету бөлімінде қызмет көрсетілетін тұлғалардың тұрғын үйлерін жөндеуге көмек (жарым- жартылай сылақтау, әктеу, сырлау, жуу).
Елді мекендер бойынша ішкішараушылық жолдарды жөндеуге көмек: (шлакты тиеу, түсіру, шұқырларды толтыру және тегістеу).
Әлеуметтік-мәдениеттік тағайындау объектілерінің құрылысына және жөндеуіне көмек:
спорт алаңы (алаңды белгілеу, спорттық жабдықтарды сырлау),
селолық әкімдіктің әкімшілік ғимараты (сылақтау, сырлау, жуу).
5
2
2
2
2
3
108
2
10
5
3
10
84600 шаршы метр
1 нысан
5 нысан
5
шақы
рым
1800 шаршы метр
135 шаршы метр
11. Тоғызақ селосын көркейтуге және экологиялық сауықтыруға жұмыскерлердің кәсіби даярлығын талап етпейтін көмек: санитарлық тазарту, көшелерді және әлеуметтік-мәдениеттік тағайындау объектілерінің аумақтарын әрдәйім тазалап отыру, ағаштарды қысқарта кесу, ағаштарды, бағандарды, қашаларды әктеу, шөп ору, көшеттерді отырғызу және күту, қоқыстарды шығаруға көмектесу (көлікке тиеу және түсіру), ауыз-сулы қоғамдық құдықтарды тазарту (суын құрғатып, балшығын тазалау), зираттар қорымын көркейтуге көмектесу (аумақты жинау).
Әлеуметтік-мәдениеттік тағайындау объектілерінің құрылысына және жөндеуіне көмек:
спорт алаңы (алаңды белгілеу, спорттық жабдықтарды сырлау),
Тоғызақ селосындағы мәдениет үйі (сылақтау, әктеу, сырлау, жуу, қосымша жылу жүйесін құруда дәнекерлік, қосалқы жұмыстар орындауға көмектесу).
Ұлы Отан соғысы қатысушыларының, мүгедектерінің және "Қарабалық ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінің үйде әлеуметтік қызмет көрсету бөлімінде қызмет көрсетілетін тұлғалардың тұрғын үйлерін жөндеуге көмек (жарым- жартылай сылақтау, әктеу, сырлау, жуу).
Ішкішараушылық жолдарды жөндеуге көмек (құмды тиеу, шұқырларды толтыру және тегістеу).
5
2
3
2
2

108
3
42
10
8
67800 квадратных метров
1800 квадратных метров
480 квадратных метров
4 объекта
10 километров
12. Помощь в благоустройстве и экологическом оздоровлении населенных пунктов Белоглинского сельского округа, не требующая предварительной профессиональной подготовки работника: санитарная очистка и постоянная уборка улиц и территории объектов социально-культурного назначения, обрезка деревьев, побелка бордюр, деревьев, столбов, заборов, скашивание трав, посадка и полив за саженцами, помощь в вывозе мусора (погрузка и разгрузка транспорта), помощь в благоустройстве кладбища (очистка территории, покраска ограждения).
Помощь в ремонте жилья участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, находящихся на обслуживании отделения социальной помощи на дому государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ Карабалыкского района" (частичная штукатурка, побелка, покраска, мытье).
5
3
108
7
82600 квадратных метров
6 объектов
13. Помощь в благоустройстве и экологическом оздоровлении населенных пунктов Боскольского сельского округа, не требующая предварительной профессиональной подготовки работника: санитарная очистка и постоянная уборка улиц и территории объектов социально-культурного назначения, подрезка деревьев, побелка деревьев, столбов, заборов, скашивание трав, посадка и полив за саженцами, помощь в вывозе мусора (погрузка и разгрузка транспорта).
Помощь в ремонте памятника погибшим воинам в Великую Отечественную войну (заделка стыков, демонтаж, монтаж бордюр, выравнивание краев бордюр, покраска ограждения).
Помощь в ремонте жилья участников Великой Отечественной Войны и лиц, находящихся на обслуживании отделения социальной помощи на дому государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ Карабалыкского района" (частичная штукатурка, побелка, покраска, мытье).
5
2
2
108
3
10
79600 квадратных метров
1
объект
4 объекта
14. Помощь в благоустройстве и экологическом оздоровлении населенных пунктов Бурлинского сельского округа, не требующая предварительной профессиональной подготовки работника: санитарная очистка и постоянная уборка улиц и территории объектов социально-культурного назначения, подрезка деревьев, побелка бордюр, деревьев, столбов, заборов, скашивание трав, посадка и уход за саженцами, помощь в вывозе мусора (погрузка и разгрузка транспорта), косметический ремонт стелы при въезде в село Бурли и арок по улице Советская (покраска), помощь в благоустройстве кладбища (очистка от мусора, ремонт ограды), помощь в ремонте общественных колодцев (погрузка и разгрузка песка, цемента, приготовление раствора, ремонт ограждения, цементирование основания колодцев).
Помощь в ремонте памятника погибшим воинам в Великую Отечественную войну (штукатурка, заделка стыков, покраска).
Помощь в ремонте объектов социально-культурного назначения:
спортивная площадка в селе Бурли (разметка площадки, покраска спортивных снарядов),
административное здание сельского акимата (частичная штукатурка, побелка, мытье, покраска),
здание клуба в селе Тастыозек (штукатурка, побелка, мытье, покраска),
здание клуба в селе Бурли (штукатурка, побелка, мытье, покраска).
Помощь в ремонте жилья участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, находящихся на обслуживании отделения социальной помощи на дому государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ Карабалыкского района" (штукатурка, побелка, покраска).
7
2
2
3
4
3
2

108
3
42
10
8
67800 шаршы метр
1800 шаршы метр
480 шаршы метр
4 нысан
10 шақы
рым
12. Белоглин селолық округінің елді мекендерін көркейтуге және экологиялық сауықтыруға жұмыскерлердің кәсіби даярлығын талап етпейтін көмек: (санитарлық тазарту, көшелерді және әлеуметтік-мәдениеттік тағайындау объектілерінің аумақтарын әрдәйім тазалап отыру, ағаштарды қысқарат кесу, ағаштарды, бағандарды, қашаларды әктеу, шөп ору, көшеттерді отырғызу және күту, қоқыстарды шығаруға көмектесу (көлікке тиеу және түсіру), ауыз-сулы қоғамдық құдықтарды тазарту (суын құрғатып, балшығын тазалау), зираттар қорымын көркейтуге көмектесу (аумақты тазарту, қоршауды сырлау).
Ұлы Отан соғысы қатысушыларының, мүгедектерінің және "Қарабалық ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінің үйде әлеуметтік қызмет көрсету бөлімінде қызмет көрсетілетін тұлғалардың тұрғын үйлерін жөндеуге көмек (жарым- жартылай сылақтау, әктеу, сырлау, жуу).
5
3
108
7
82600 шаршы метр
6 нысан
13. Бозкөл селолық округінің елді мекендерін көркейтуге және экологиялық сауықтыруға жұмыскерлердің кәсіби даярлығын талап етпейтін көмек: санитарлық тазарту, көшелерді және әлеуметтік-мәдениеттік тағайындау объектілерінің аумақтарын әрдәйім тазалап отыру, ағаштарды қысқарта кесу, ағаштарды, бағандарды, қашаларды әктеу, шөп ору, көшеттерді отырғызу және күту, қоқыстарды шығаруға көмектесу (көлікке тиеу және түсіру).
Ұлы Отан соғысында қаза тапқандар ескерткішін жөндеу (түйістерді сылау, жиектастарды шығару, құру, жиектерді тегістеу, қоршауды сырлау).
Ұлы Отан соғысы қатысушыларының, мүгедектерінің және "Қарабалық ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінің үйде әлеуметтік қызмет көрсету бөлімінде қызмет көрсетілетін тұлғалардың тұрғын үйлерін жөндеуге көмек (жарым- жартылай сылақтау, әктеу, сырлау, жуу).
5
2
2
108
3
10
79600 шаршы метр
1 нысан
4 нысан
14. Бөрлі селолық округінің елді мекендерін көркейтуге және экологиялық сауықтыруға жұмыскерлердің кәсіби даярлығын талап етпейтін көмек: санитарлық тазарту, көшелерді және әлеуметтік-мәдениеттік тағайындау объектілерінің аумақтарын әрдәйім тазалап отыру, ағаштарды қысқарта кесу, ағаштарды, бағандарды, қашаларды әктеу, шөп ору, көшеттерді отырғызу және күту, қоқыстарды шығаруға көмектесу (көлікке тиеу және түсіру), Бөрлі селосына кіреберістегі стеланы және Совет көшесіндегі арқаларды косметикалық жөндеу (сырлау), зираттар қорымын көркейтуге көмектесу, (қоқыстан тазарту, қоршауды жөндеу), ауыз-сулы қоғамдық құдықтарды тазарту (құмды, цементті тиеу, ерітінді дайындау, құдықтың негізін цементтеу).
Ұлы Отан соғысында қаза тапқан жауынгерлердің ескерткішін жөндеуге көмек (сылақтау, түйістерді сылау, сырлау).
Әлеуметтік-мәдениеттік тағайындау объектілерін жөндеуге көмек:
Бөрлі селосындағы спорттық алаңы (алаңды белгілеу, спорттық жабдықтарды орнату, сырлау),
селолық әкімдіктің әкімшілік ғимараты (жарым-жартылай сылақтау, әктеу, жуу, сырлау),
Тастыөзек селосындағы клуб ғимараты (жарым-жартылай сылақтау, әктеу, жуу, сырлау),
Бөрлі селосындағы клуб ғимараты (жарым-жартылай сылақтау, әктеу, жуу, сырлау).
Ұлы Отан соғысы қатысушыларының, мүгедектерінің және "Қарабалық ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінің үйде әлеуметтік қызмет көрсету бөлімінде қызмет көрсетілетін тұлғалардың тұрғын үйлерін жөндеуге көмек (жарым- жартылай сылақтау, әктеу, сырлау, жуу).
7
2
2
3
4
3
2

108
3
3
10
22
21
12
96600 квадратных метров
1
объект
2800 квадратных метров
420 квадратных метров
620 квадратных метро
680 квадратных метров
4 объекта
15. Помощь в благоустройстве и экологическом оздоровлении населенных пунктов Урнекского сельского округа, не требующая предварительной профессиональной подготовки работника: санитарная очистка и постоянная уборка улиц и территории объектов социально-культурного назначения, подрезка и побелка деревьев, столбов, заборов, скашивание трав, консервация пустующих домов (закладка дверных и оконных проемов), посадка и уход за саженцами, помощь в вывозе мусора (погрузка и разгрузка транспорта), помощь в благоустройстве кладбища (очистка от мусора, ограждение).
Помощь в ремонте памятника погибшим воинам в Великую Отечественную войну (штукатурка, заделка стыков, покраска, обновление надписей).
Помощь в ремонте объектов социально-культурного назначения:
административное здание сельского акимата (штукатурка, побелка, мытье, покраска).
Помощь в ремонте жилья участников, инвалидов Великой Отечественной Войны и лиц, находящихся на обслуживании отделения социальной помощи на дому государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ Карабалыкского района" (частичная штукатурка, побелка, покраска, мытье).
5
3
2
3
108
2
10
7
78200 квадратных метров
1
объект
240 квадратных метров
6 объектов

108
3
10
22
21
12
12
96600 шаршы метр
1 нысан
2800 шаршы метр
420 шаршы метр
620 шаршы метр
680 шаршы метр
4 нысан
15. Өрнек селолық округінің елді мекендерін көркейтуге және экологиялық сауықтыруға жұмыскерлердің кәсіби даярлығын талап етпейтін көмек: санитарлық тазарту, көшелерді және әлеуметтік-мәдениеттік тағайындау объектілерінің аумақтарын әрдәйім тазалап отыру, ағаштарды қысқарта кесу, ағаштарды, бағандарды, қашаларды әктеу, шөп ору, бос тұрған үйлерді бұзуынан сақтау (терезенің және есіктердің ойықтарын бітеп қою), көшеттерді отырғызу және күту, қоқыстарды шығаруға көмектесу (көлікке тиеу және түсіру), зираттар қорымын көркейтуге көмектесу (қоқыстан тазарту, қоршау).
Ұлы Отан соғысында қаза тапқан жауынгерлер ескерткішін жөндеуге көмек (сылақтау, түйістерді сылау, сырлау, жазуларды жаңарту).
Әлеуметтік-мәдениеттік тағайындау объектілерін жөндеуге көмек:
селолық әкімдіктің әкімшілік ғимаратын (сылақтау, әктеу, жуу, сырлау).
Ұлы Отан соғысы қатысушыларының, мүгедектерінің және "Қарабалық ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінің үйде әлеуметтік қызмет көрсету бөлімінде қызмет көрсетілетін тұлғалардың тұрғын үйлерін жөндеуге көмек (жарым- жартылай сылақтау, әктеу, сырлау, жуу).
5
3
2
3
108
2
10
7
78200 шаршы метр
1 нысан
240 шаршы метр
6 нысан