О ставках платы за эмиссии в окружающую среду на 2011 год по Павлодарской области
Решение маслихата Павлодарской области от 13 декабря 2010 года N 321/29. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 27 декабря 2010 года N 3178. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата маслихата Павлодарской области от 03 сентября 2014 года N 1-11/560)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата маслихата Павлодарской области от 03.09.2014 N 1-11/560).

Павлодар облысы бойынша қоршаған ортаға эмиссиялар үшін 2011 жылға арналған төлемақы мөлшермелері туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы N 321/29 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2010 жылғы 27 желтоқсанда N 3178 тіркелген. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облыстық мәслихаты аппарат басшысының 2014 жылғы 03 қыркүйектегі N 1-11/560 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облыстық мәслихаты аппарат басшысының 03.09.2014 N 1-11/560 хатымен).

В соответствии с пунктом 5 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и пункта 9 статьи 495 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) от 10 декабря 2008 года, областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки платы за эмиссии в окружающую среду на 2011 год по Павлодарской области согласно приложению к указанному решению.

Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңы 6-бабының 5-тармағына және Қазақстан Республикасының  2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салықтар және бюджетке төленетiн басқа мiндеттi төлемдер туралы" кодексi (Салық кодексі) 495-бабының  9-тармағына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Павлодар облысы бойынша қоршаған ортаға эмиссиялар үшін 2011 жылға арналған төлемақы мөлшерлемелері көрсетілген шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.

2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
3. Контроль за выполнением данного решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по экологии и охране окружающей среды.
Председатель сессии                        Р. Гайнулин
Секретарь областного маслихата             Р. Гафуров
Приложение
к решению XXIX сессии
областного маслихата IV созыва
N 321/29 от 13 декабря 2010 года
Ставки платы за эмиссии в окружающую среду
на 2011 год по Павлодарской области

2. Осы шешiм алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
3. Осы шешiмнiң орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың экология және қоршаған ортаны қорғау мәселелерi жөнiндегi тұрақты комиссиясына жүктелсiн.
Сессия төрағасы                            Р. Гайнулин
Облыстық мәслихаттың хатшысы               Р. Гафуров
Облыстық мәслихаттың
2010 жылғы 13 желтоқсандағы
(IV сайланған, XXIX сессиясы)
N 321/29 шешіміне
қосымша
Павлодар облысы бойынша 2011 жылға арналған қоршаған
ортаға эмиссиялар үшін төлемақы мөлшерлемелері

пунктом 1, - 0,3;
пунктом 4, - 0,43;
строкой 1.3.5. пункта 5, - 0,05;
2) для полигонов, осуществляющих размещение коммунальных отходов, за объем твердо-бытовых отходов, образуемый физическими лицами по месту жительства, к ставке платы, установленной строкой 1.1. пункта 5, - 0,2.
3) применение льготных коэффициентов, предусмотренных пунктами 1), 2) не распространяется на платежи за сверхнормативный объем эмиссий в окружающую среду.
4) за эмиссии в окружающую среду сверх установленных лимитов ставки платы, увеличиваются в десять раз.

1-тармақта – 0,3 коэффициенті;
4-тармақта – 0,43 коэффициенті;
5-тармақтың 1.3.5.-жолында – 0,05 коэффициенті;
2) коммуналдық қалдықтарды орналастыруды іске асыратын полигондар үшін тұрғылықты жерлер бойынша жеке тұлғалардан жиналған тұрмыстық қатты қалдықтардың көлемі үшін 5-тармақтың 1.1.-жолда белгіленген төлемақы мөлшерлемесіне 0,2 коэффиценті қолданылады;
3) 1), 2) тармақшаларда қаралған ескертпедегі женілдік коэффициенттерді қоршаған ортаға эмиссиясының жоғары нормативтік көлемі үшін төлеміне қолданылмайды.
4) белгіленген лимиттерден асып түскен қоршаған ортаға эмиссия үшін осы бапта белгіленген төлемақы ставкалары  он есеге ұлғаяды.