О внесении изменений и дополнений в постановление акимата города Павлодара от 30 января 2009 года N 130/2 "Об утверждении инструкции по назначению социальной помощи"
Постановление акимата города Павлодара Павлодарской области от 3 февраля 2010 года N 173/5. Зарегистрировано Управлением юстиции города Павлодара Павлодарской области 12 февраля 2010 года N 12-1-151. Утратило силу постановлением акимата города Павлодара Павлодарской области от 15 июля 2011 года N 1619/23
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Павлодара Павлодарской области от 15.07.2011 N 1619/23.
В соответствии с подпунктом 14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", и статьей 20 Закона Республики Казахстан "О льготах и социальной защите участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним" в целях социальной защиты граждан акимат города Павлодара ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Павлодара от 30 января 2009 года N 130/2 "Об утверждении инструкции по назначению социальной помощи" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 12-1-134, опубликованное 14 марта 2009 года в газете "Сарыарқа самалы" N 31, 17 марта 2009 года в газете "Сарыарқа самалы" N 32, 16 марта 2009 года в газете "Версия" N 10) следующие изменения и дополнения:
в главе 1 "Общее положение":
пункт 13 исключить;
в главе 3 "Единовременная социальная помощь":
в подпункте 5) пункта 18 слова "устанавливает Комиссия, но не более" исключить;
в пункте 20:
в подпункте 2) слова "по решению Комиссии" исключить;
в подпункте 3) после слов "онкологическими заболеваниями" слова "(по спискам диспансера)" заменить словами "(по справке диспансера, заверенной главным врачом)";
в подпункте 13): в первом абзаце слова "и не вступившие в повторный брак вдовы" исключить; цифры и слова "2000 (две тысячи)" заменить цифрами и словами "5000 (пять тысяч)";
второй абзац изложить в новой редакции:
"инвалиды и участники ВОВ, не вступившие в повторный брак вдовы воинов, погибших, умерших, пропавших без вести в годы ВОВ; материальная помощь к 65-летию ВОВ в размере 65000 (шестьдесят пять тысяч) тенге";
третий абзац изложить в новой редакции:
"инвалиды и участники ВОВ, не вступившие в повторный брак вдовы воинов, погибших, умерших, пропавших без вести в годы ВОВ; на подарочные наборы 5000 (пять тысяч) тенге.";

Павлодар қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 30 қаңтардағы "Әлеуметтік көмекті тағайындау жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" N 130/2 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық әкімдігінің 2010 жылғы 3 ақпандағы N 173/5 қаулысы. Павлодар облысы Павлодар қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 12 ақпанда N 12-1-151 тіркелген. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар қалалық әкімдігінің 2011 жылғы 15 шілдедегі N 1619/23 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар қалалық әкімдігінің 2011.07.15 N 1619/23 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы  жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағы 14)-тармақшасына және Қазақстан Республикасының "Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне және соларға теңестірілген адамдарға берілетін жеңілдіктер мен оларды әлеуметтік қорғау туралы" Заңының 20-бабына сәйкес, азаматтарды әлеуметтік қорғау мақсатында Павлодар қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Павлодар қаласы әкімдігінің 2009 жылғы  30 қаңтардағы "Әлеуметтік көмекті тағайындау жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" N 130/2 қаулысына (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 12-1-134 тіркелген, 2009 жылғы 14 наурыздағы "Сарыарқа самалы" N 31 газетінде, 2009 жылғы 17 наурыздағы "Сарыарқа самалы" N 32 газетінде, 2009 жылғы 16 наурыздағы "Версия" N 10 газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
"Жалпы ережелер" 1-тараудағы:
13-тармақ алынып тасталсын;
"Біржолғы әлеуметтік көмек" 3-тараудағы:
18-тармақтың 5)-тармақшасындағы "Комиссия көп емес етіп белгілейді" сөздері алынып тасталсын;
20-тармақтағы:
2)-тармақшасындағы "Комиссия шешімі бойынша" сөздері алынып тасталсын;
3)-тармақшадағы "онкологиялық аурулармен" сөздерінен кейін "(диспансердің тізімі бойынша)" сөздері "(диспансердің бас дәрігермен куәландырылған анықтама бойынша)" сөздерімен ауыстырылсын;
13)-тармақшадағы: бірінші абзацтағы "қайтадан неке құрмаған жесірлері мен" сөздері алынып тасталсын; "2000 (екі мың)" цифрлары мен сөздері "5000 (бес мың)" цифрларымен және сөздерімен ауыстырылсын;
екінші абзац жаңа редакцияда жазылсын:
"ҰОС мүгедектері мен қатысушылары, ҰОС жылдары қаза болған, қайтыс болған, хабарсыз кеткен, жауынгерлердің қайтадан неке құрмаған жесірлері; ҰОС 65-жылдығына 65000 (алпыс бес мың) теңге мөлшерінде материалдық көмек";
үшінші абзац жаңа редакцияда жазылсын:
"ҰОС мүгедектері мен қатысушылары, ҰОС жылдары қаза болған, қайтыс болған, хабарсыз кеткен, жауынгерлердің қайтадан неке құрмаған жесірлері, сыйлықтар жинағына 5000 (бес мың) теңге";

дополнить абзацем "инвалиды и участники ВОВ для участия в параде к 65-летию ВОВ в городах Астана и Москва по спискам, утвержденным советом ветеранов города Павлодара; материальная помощь в размере 150000 (сто пятьдесят тысяч) тенге";
подпункт 19) исключить;
подпункт 21) изложить в новой редакции:
"лица, зарегистрированные в уполномоченном органе и направленные на профессиональную подготовку, переподготовку и повышение квалификации; размер выплаты за один месяц (20 учебных дней) профессионального обучения составляет пять месячных расчетных показателей на одного учащегося. Выплата производится соответственно представляемых учебными заведениями табелей фактической посещаемости занятий;";
в подпункте 22) слова "размер помощи по возмещению стоимости проезда в город Алматы не более 11000 (одиннадцать тысяч) тенге на одного отдыхающего, в город Щучинск не более 5400 (пять тысяч четыреста) тенге на одного отдыхающего." исключить;
в подпункте 23) абзац а) изложить в новой редакции:
"ежемесячно участникам и инвалидам ВОВ в размере предъявленных к оплате сумм расходов на содержание жилья согласно книге регистрации граждан.
Выплата за приобретение газа, условного топлива (для домов с печным отоплением) производится при предъявлении документа, подтверждающего приобретение газа, условного топлива по адресу регистрации заявителя;
выплата за арендную плату жилья у местного исполнительного органа производится на основании счета о начисленной арендной плате;";
подпункты 24), 26), 27), 28), 29) исключить;
пункт 21 дополнить словами "свидетельство о рождении ребенка для подпунктов 9), 17)";
в разделе 5 "Оплата услуг в рамках государственного социального заказа, оказываемых неправительственными организациями по программе оказания социальной помощи населению города Павлодара" пункт 26 исключить;
в разделе 6 "Социальная помощь в сфере льготного проезда"  пункт 34 исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении 10 (десять) календарных дней после дня его первого официального опубликования.
3. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Канафину А. М.
Аким города Павлодара                      Б. Жуламанов

"Астана және Мәскеу қалаларында ҰОС 65-жылдығына орай өтетін шеруіне қатысу үшін Павлодар қаласы ардагерлер кеңесімен бекітілген тізімі бойынша ҰОС қатысушылары мен мүгедектері; материалдық көмек 150000 (жүз елу мың) теңге мөлшерінде"; абзацпен толықтырылсын;
19)-тармақша алынып тасталсын;
21)-тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
"уәкілетті органдарда тіркелген және кәсіби даярлауға, қайта даярлауға және біліктілігін арттыруға жіберілген тұлғалар; бір айға (20 оқу күн) кәсіби оқу үшін төлемнің мөлшері бір оқушыға бес айлық есептік көрсеткішті құрайды. Төлем оқу орындарымен берілген оқуға нақты қатысу табельдеріне сәйкес жүргізіледі;";
22)-тармақшадағы "Алматы қаласына жолақы төлеу үшін материалдық көмек мөлшері бір демалушыға 11000 (он бір мың) теңгеден көп емес, Щучинск қаласына бір демалушыға 5400 (бес мың төрт жүз) теңгеден көп емес." сөздері алынып тасталсын;
23)-тармақшадағы а) абзацы жаңа редакцияда жазылсын:
"ай сайын ҰОС қатысушылары мен мүгедектеріне азаматтарды тіркеу кітабына сәйкес тұрғын үйді ұстауға талап етілген шығындардың сомалары мөлшерінде.
Газды және шартты отынды (пеші бар үйлер үшін) сатып алу үшін төлем өтініш берушінің тіркелген мекенжайы бойынша газды және шартты отынды сатып алғанын растайтын құжат бойынша төленеді;
жергілікті атқарушы органның жалға берілген тұрғын үйдің төлемі  есептелген жалға берілген төлем туралы шоттар негізінде жүргізіледі;";
24), 26), 27), 28), 29)- тармақшалары алынып тасталсын;
21-тармақ "9), 17)-тармақшалары үшін "баланың туу туралы куәлігі" сөздерімен толықтырылсын;
"Павлодар қаласының тұрғындарына әлеуметтік көмек көрсету бағдарламасы бойынша үкіметтік емес ұйымдармен көрсетілетін мемлекеттік әлеуметтік тапсырыс шеңберінде қызметті төлеу" 5-бөліміндегі 26-тармақ алынып тасталсын;
"Жеңілдікпен жол жүру саласында әлеуметтік көмек" 6-бөліміндегі 34-тармақ алынып тасталсын.
2. Осы қаулы оның алғаш рет ресми жарияланған күннен кейін 10 (он) күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары А. М. Қанафинаға жүктелсін.
Павлодар қаласының әкімі                   Б. Жоламанов