О внесении изменений и дополнений в решение Экибастузского городского маслихата (очередная XIX сессия, IV созыв) от 25 декабря 2009 года N 221/19 "О бюджете города Экибастуза на 2010 - 2012 годы"
Решение маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 20 июля 2010 года N 278/23. Зарегистрировано Управлением юстиции города Экибастуза Павлодарской области 26 июля 2010 года N 12-3-273. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 28 августа 2014 года N 1-17/2-01/221)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 28.08.2014 N 1-17/2-01/221).
На основании подпункта 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пункта 4 статьи 106, пункта 1 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан и в целях эффективного использования бюджетных средств, Экибастузский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Экибастузского городского маслихата (очередная ХІХ сессия, ІV созыв) от 25 декабря 2009 года N 221/19 "О бюджете города Экибастуза на 2010 - 2012 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-3-247, опубликовано в газете "Отарқа" N 3 от 14 января 2010 года, в газете "Вести Екибастуза" N 2 от 14 января 2010 года), следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить прилагаемый бюджет города Экибастуза на 2010 - 2012 годы согласно приложениям 123 соответственно, в том числе на 2010 год в следующих объемах:
1) доходы - 7 068 199 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 5 121 467 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 23 960 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 46 800 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 1 875 972 тысяч тенге;
2) затраты - 7 058 028 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 881 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 891 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 10 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 87 558 тысяч тенге;
в том числе:
приобретение финансовых активов - 91 544 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 3 986 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета - -78 268 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета - 78 268 тысяч тенге".
в пункте 3 цифры "23757" заменить цифрами "13917";
приложение 1 "Бюджет города Экибастуза на 2010 год" изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;

Екібастұз қалалық мәслихатының 2009 жылғы 25 желтоқсандағы (IV шақырылған, кезекті XIX сессия) "2010 - 2012 жылдарға арналған Екібастұз қаласының бюджеті туралы" N 221/19 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2010 жылғы 20 шілдедегі N 278/23 шешімі. Павлодар облысы Екібастұз қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 26 шілдеде N 12-3-273 тіркелген. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2014 жылғы 28 тамыздағы N 1-17/2-01/221 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 28.08.2014 N 1-17/2-01/221 хатымен).
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағы 1-тармақшасы, Қазақстан Республикасы Бюджеттік Кодексінің 106-бабы 4-тармағы109-бабы 1-тармағы, және бюджеттік қаражаттарды тиімді пайдалануды қамтамасыз ету мақсатында, Екібастұз қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Екібастұз қалалық мәслихатының 2009 жылғы 25 желтоқсандағы  (IV шақырылған, кезекті XIХ сессия) "2010 - 2012 жылдарға арналған Екібастұз қаласының бюджеті туралы"(нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Реестрінде 12-3-247 нөмірімен тіркелген, 2010 жылғы 14 қаңтарда "Отарқа" газетінде N 3, 2010 жылғы 14 қаңтарда "Вести Экибастуза" газетінде N 2 жарияланған) N 221/19 шешіміне, келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. Қоса беріліп отырған 2010 - 2012 жылдарға арналған Екібастұз қаласының бюджеті 123 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2010 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер - 7 068 199 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 5 121 467 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 23 960 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 46 800 мың теңге;
трансферттер түсімі - 1 875 972 мың теңге;
2) шығындар - 7 058 028 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 881 мың теңге;
бюджеттік кредиттер - 891 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 10 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 87 558 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 91 544 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 3 986 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы - -78 268 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру - 78 268 мың теңге".
3–тармақтағы "23757" сандары "13917" сандарымен ауыстырылсын;
1 қосымша "2010 жылға арналған Екібастұз қаласының бюджеті" осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын;

приложение 6 "Перечень бюджетных программ поселков, аул (сел), аульных (сельских) округов на 2010 год" изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Экибастузского городского маслихата по экономике и бюджету.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель сессии                        Д. Оспанов
Секретарь городского маслихата             Г. Балтабекова
Приложение 1
к решению Экибастузского городского маслихата
(очередная ХXIII сессия, IV созыв)
от 21 июля 2010 года N 278/23
Приложение 1
к решению Экибастузского городского маслихата
(очередная ХIX сессия, IV созыв)
от 25 декабря 2009 года N 221/19
Бюджет города Экибастуза на 2010 год
Категория
Сумма (тыс. тенге)
Класс                 Наименование
Подкласс
Специфика
1
2
3
4
5
6
I. Доходы

6 қосымша "2010 жылға арналған кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округтердің бюджеттік бағдарламаларының тізбесі" осы шешімнің 2 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Бұл шешімнің орындалуын бақылау Екібастұз қалалық мәслихатының экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктеледі.
3. Осы шешім 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            Д. Оспанов
Қалалық мәслихат хатшысы                   Ғ. Балтабекова
Екібастұз қалалық мәслихатының
2010 жылғы 21 шілдедегі
(IV шақырылған, кезекті ХXIII сессия)
N 278/23 шешіміне
1 қосымша
Екібастұз қалалық мәслихатының
2009 жылғы 25 желтоқсандағы
(IV шақырылған, кезекті ХIX сессия)
N 221/19 шешіміне
1 қосымша
Екібастұз қаласының 2010 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы             Атауы
Ерекшелiгi
1
2
3
4
5
6
I. Кірістер

2673
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг." или медалью "За победу над Японией", проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
29167
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
45408
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
45408
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
44480
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
928
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
986939
1
Жилищное хозяйство
361038
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
52638
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
38354
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
14284
467
Отдел строительства района (города областного значения)
308400
003
Строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
271000
004
Развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
37400
2
Коммунальное хозяйство
437027
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
14612
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
14612
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
422415
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
116615
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
10000
030
Ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
295800
3
Благоустройство населенных пунктов
188874
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
15336
008
Освещение улиц населенных пунктов

2673
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), "1941 - 1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін"  медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу
29167
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
45408
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
45408
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
44480
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
928
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
986939
1
Тұрғын үй шаруашылығы
361038
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлiгi және автомобиль жолдары бөлiмi
52638
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын үйымдастыру
38354
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
14284
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлiмi
308400
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысы және (немесе) сатып алу
271000
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
37400
2
Коммуналдық шаруашылық
437027
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмiнің аппараты
14612
014
Елдi мекендердi сумен жабдықтауды ұйымдастыру
14612
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлiгi және автомобиль жолдары бөлiмi
422415
012
Сумен жабдықтау және су бөлу жүйесiнiң қызмет етуi
116615
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
10000
030
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеу және елді-мекендерді көркейту
295800
3
Елдi-мекендердi көркейту
188874
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмiнің аппараты
15336
008
Елдi мекендерде көшелердi жарықтандыру