О внесении изменений в решение областного маслихата от 29 декабря 2009 года N 20/5 "О ставках платы за эмиссию в окружающую среду на 2010 год"
Решение маслихата Северо-Казахстанской области от 23 июля 2010 года N 27/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской 4 августа 2010 года N 1751. Утратило силу - решением маслихата Северо-Казахстанской области от 13 декабря 2010 года N 30/17
Сноска. Утратило силу - решением маслихата Северо-Казахстанской области от 13.12.2010 N 30/17
В соответствии с пунктом 9 статьи 495 Кодекса Республики Казахстан «О налогах и других обязательных платежах в бюджет» (Налоговый кодекс) от 10 декабря 2008 г. № 99-ІV и пунктом 5 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года № 148 областной маслихат РЕШИЛ:

"Қоршаған ортаға эмиссия үшін 2010 жылға арналған төлем мөлшерлері туралы" 2009 жылғы 29 желтоқсандағы N 20/5 шешіміне өзгертулер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2010 жылғы 23 шілдедегі N 27/4 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2010 жылғы 4 тамызда N 1751 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы N 30/17 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2010.12.13 N 30/17 Шешімімен
«Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы» (Салық кодексі) 2008 жылғы 10 желтоқсандағы № 99-ІV Қазақстан Республикасы Кодексінің 495-бабы 9-тармағына және «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңның 6-бабы 5-тармағына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШТI:

1. Внести следующие изменения в решение областного маслихата «О ставках платы за эмиссии в окружающую среду на 2010 год» от 29 декабря 2009 года № 20/5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 19 января 2010 года № 1735, опубликовано в газетах: от 30 января 2010 года «Солтүстік Қазақстан», от 30 января 2010 года «Северный Казахстан»):
строку 1 и 2 пункта 4 приложения к решению областного маслихата  от 29 декабря 2009 года № 20/5 «О ставках платы за эмиссии в окружающую среду на 2010 год» изложить в следующей редакции:
Ставки платы за выбросы загрязняющих веществ в атмосферный воздух от передвижных источников составляют:
п/п
Виды топлива
Ставка за 1 тонну
использованного топлива
(МРП)
1
2
3
1
Для неэтилированного
бензина

1. «Қоршаған ортаға эмиссия үшін 2010 жылға арналған төлем мөлшерлері туралы» облыстық мәслихаттың 2009 жылғы 29 желтоқсандағы № 20/5 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2010 жылғы 19 қаңтардағы № 1735 тіркелген, 2010 жылғы 30 қаңтарда «Солтүстік Қазақстан», 2010 жылғы 30 қаңтарда «Северный Казахстан» газеттерінде жарияланған) келесі өзгертулер енгізілсін:
«Қоршаған ортаға эмиссия үшін 2010 жылға арналған төлем мөлшерлері туралы» облыстық мәслихаттың 2009 жылғы 29 желтоқсандағы № 20/5 шешімі 4-қосымшасының 1 және 2 жолдары келесі редакцияда мазмұндалсын:
Қозғалмалы көздерден атмосфералық ауаға ластағыш заттардың шығарындылары үшін төлемақы ставкалары мыналарды құрайды:
р/с
Отын түрлері
Пайдаланылған отынның 1
тоннасы үшін ставка (АЕК)
1
2
3
Этилденбеген бензин үшін

0,66
2
Для дизельного топлива
0,9
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель                               Секретарь
XXVII сессии областного                    областного маслихата
маслихата
Т. Конуспаев                               К. Едресов

0,66
Дизель отыны үшін
0,9
2. Осы шешім бірінші ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихаттың                       Облыстық
ХХVІІ сессиясының төрағасы                 мәслихаттың хатшысы
Т.У. Қоныспаев                             Қ. Едіресов