Об организации оплачиваемых общественных работ в Жамбылском районе Северо-Казахстанской области на 2010 год
Постановление акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 9 марта 2010 года N 40. Зарегистрировано Управлением юстиции Жамбылского района Северо-Казахстанской области 13 апреля 2010 года N 13-7-122. Утратило силу (письмо аппарата акима Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 8 апреля 2013 года N 02-05-1.4-2/336)
Сноска. Утратило силу (письмо аппарата акима Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 08.04.2013 N 02-05-1.4-2/336)
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 5) статьи 7, пунктом 5 статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 149 «О занятости населения», постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения» акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить Перечень организаций, виды, объемы общественных работ (далее по тексту - Перечень) согласно приложению.
2. Государственному учреждению «Отдел занятости и социальных программ Жамбылского района» осуществлять направление безработных граждан на общественные работы в соответствии с утвержденным Перечнем.
3. Оплату труда общественных работников производить из средств местного бюджета в размере минимальной заработной платы, в соответствии Законом Республики Казахстан от 7 декабря 2009 года «О республиканском бюджете на 2010-2012 годы».
4. Условия общественных работ определяются продолжительностью рабочей недели 5 дней с двумя выходными (суббота, воскресенье), восьми часовой рабочий день, обеденный перерыв 1 час, исходя из условий труда применяются гибкие формы организации рабочего времени, предусмотренные трудовым договором, заключаемые между работниками и работодателями.
5. Инструктаж по охране труда и технике безопасности, обеспечение спецодеждой, инструментами и оборудованием, выплата социальных пособий по временной нетрудоспособности, возмещение вреда, причиненного увечьем или иным повреждением здоровья, пенсионные и социальные отчисления производятся в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
6. Признать утратившими силу следующие постановления акимата Жамбылского района:
1) от 2 февраля 2009 года № 17 "Об организации оплачиваемых общественных работ» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации № 13-7-104 от 18 февраля 2009 года, опубликованное в газетах «Ауыл арайы» от 27 февраля 2009 года № 8, «Сельская новь» от 27 февраля 2009 года № 8);

2010 жылға Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданында ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық әкімдігінің 2010 жылғы 9 наурыздағы N 40 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 13 сәуірде N 13-7-122 тіркелді. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 8 сәуірдегі N 02-05-1.4-2/336 хаты)
Ескерту. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық әкімдігінің 08.04.2013 N 02-05-1.4-2/336 хаты)
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 31-бабы 1-тармағы 13) тармақшасына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 149 Заңының 7-бабы 5) тармақшасына, 20-бабы 5) тармақшасы, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ұйымдардың, қоғамдық жұмыстардың түрлерінің, мөлшерінің Тізімі (мәтін бойынша әрі қарай – Тізім) қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. «Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі жұмыссыз азаматтарды қоғамдық жұмыстарға жолдауын бекітілген Тізімге сәйкес жүзеге асырсын.
3. Ақылы қоғамдық жұмыстардағы жұмыссыздардың еңбегінің төлемі «2010-2012 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 7 желтоқсандағы Заңына сәйкес ең аз айлық еңбекақы мөлшерінде жергілікті бюджет қаражатынан жүргізілсін.
4. Қоғамдық жұмыстардың жағдайлары екі демалыс күнімен (сенбі, жексенбі) жұмыс аптасының ұзақтығы 5 күн болып анықталады, сегіз сағаттық жұмыс күні, түскі үзіліс 1 сағат, жұмысшылар мен жұмыс берушілер арасында жасалатын еңбек шартымен қарастырылатын еңбегінің жағдайларын есепке алумен жұмыс уақытын ұйымдастырудың икемді нысандары қолданылады.
5. Еңбекті қорғау және техника қауіпсіздігі бойынша нұсқаулық, арнайы киіммен, құралдармен және жабдықтармен қамтамасыз ету, уақытша жұмысқа жарамсыздық бойынша әлеуметтік жәрдемақы төлеу, жарақат алумен немесе басқа зақымданумен денсаулыққа келтірілген зиянның орынын толтыру, зейнетақылық және әлеуметтік төлемдер Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жүргізіледі.
6. Жамбыл ауданы әкімдігінің келесі қаулысының күші жойылды деп танылсын:
1) «Ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы» 2009 жылғы 2 ақпандағы № 17 Жамбыл ауданы әкімдігінің қаулысы, (Мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2009 жылғы 18 ақпандағы № 13-7-104 нөмірімен тіркелген, 2009 жылғы 27 ақпандағы № 8, «Сельская новь», 2009 жылғы 27 ақпандағы № 8, «Ауыл арайы» газеттерінде жарияланған)

2) от 4 декабря 2009 года № 290 «О внесении изменений в постановление акимата Жамбылского района от 2 февраля 2009 года № 17 "Об организации оплачиваемых общественных работ" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации № 13-7-117 от 16 января 2010 года, опубликованное в газетах «Ауыл арайы» от 15 января 2010 года № 03, «Сельская новь» от 15 января 2010 года № 03).
7. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Сарбасова А.К.
8. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования в средствах массовой информации.
Аким района                                С. Ибраев
СОГЛАСОВАНО:
Государственное учреждение «Жамбылский
районный архив»                            Тулегенов К.М.
Государственное учреждение «Управление
юстиции Жамбылского района»                Рязанцева Н.А.
Государственное учреждение «Отдел
внутренних дел Жамбылского района
Департамента внутренних дел Северо-
Казахстанской области»                     Кутушев А.Е.
Приложение
к постановлению акимата района
от 09 марта 2010 года № 40
Перечень организаций, виды, объемы общественных работ
п/
п
Наименование
организации
Вид общественных
работ
Объем работы
Коли
чест
во ра
бочих
мест
1
Государственное
коммунальное пред
приятие на праве
хозяйственного
ведения «Жамбыл су»
отдела жилищно-
коммунального
хозяйства, пасса
жирского транспорта
и автомобильных
дорог акимата
Жамбылского района
Северо-Казахстанской
области»
1. Оказание
помощи организа
ции жилищно-
коммунального
хозяйства в
уборке территорий
населенных
пунктов.
Уборка
центральных
улиц и
площадей,
парка Победы
500000
квадратных
метров.
5
2. Оказание
помощи в
обслуживании и
охране локальных
водопроводных
сетей.
18 километров.
3
2
Государственное
учреждение «Аппарат
акима Архангельского
сельского округа».
1. Оказание
помощи в благо
устройстве и
озеленении
территорий.
Уборка улиц 5
километров,
посадка
деревьев 20
штук, разбив
ка цветников
100 квадрат
ных метров,
поливка,
подрезка
кустарников
200 метров,
спиливание
сухих дере
вьев и веток
20 штук.
1
2. Оказание
помощи в текущем
ремонте дорог.
450 квадрат
ных метров.
1
3. Оказание
помощи в
заготовке дров
для отопления
зданий аппарата
акима сельского
округа.
Заготовка
дров, распи
ловка, колка
и складиро
вание 20
кубических
метров.
1
4. Оказание
помощи в переписи
домашних хозяйств
и в составлении
похозяйственных
книг.
Обход 337
дворов.
1
5. Оказание
помощи в
благоустройстве
кладбищ, свалок.
Кладбищ 5000
квадратных
метров,
свалок 1000
квадратных
метров.
1
6. Оказание
помощи по
подготовке к зиме
и текущему
ремонту в здании
аппарата акима
сельского округа.
Побелка 100
квадратных
метров,
наклейка
обоев 100
квадратных
метров, утеп
ление и покра
ска окон 8
штук.
1
3
Государственное
учреждение «Аппарат
акима Баянаульского
сельского округа».

2) «Жамбыл ауданы әкімдігінің қаулысына өзгерістер енгізу туралы» 2009 жылғы 4 желтоқсандағы № 290 Жамбыл ауданы әкімдігінің қаулысына енгізілген өзгерістермен «Ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы» Жамбыл ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 2 ақпандағы № 17 (Мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2010 жылғы 16 қаңтардағы № 13-7-117 нөмірімен тіркелген, 2010 жылғы 15 қаңтардағы № 03 «Ауыл арайы», 2010 жылғы 15 қаңтардағы № 03 «Сельская новь» газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
7. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.Қ. Сарбасовқа жүктелсін.
8. Осы қаулы алғаш рет бұқаралық ақпарат құралдарында бірінші ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                С. Ыбыраев
КЕЛІСІЛДІ:
«Жамбыл аудандық мұрағаты»
мемлекеттік мекемесі                       К. Төлегенов
«Жамбыл ауданының әділет басқармасы»
мемлекеттік мекемесі                       Н. Рязанцева
«Солтүстік Қазақстан облысы
Ішкі істер департаменті Жамбыл
ауданының Ішкі істер бөлімі»
мемлекеттік мекемесі                       А. Кұтышев
Аудан әкімдігінің
2010 жылғы 9 наурызындағы
№ 40 қаулысына қосымша
Ұйымдардың, қоғамдық жұмыстардың түрлерінің, мөлшерлерінің тізімі
Ұйымның атауы
Қоғамдық
жұмыстардың түрі
Жұмыстың
көлемі
Жұмыс
орындар
саны
1.
Солтүстік
Қазақстан облысы
Жамбыл ауданы
әкімдігінің
шаруашылық жүргізу
құқығындағы тұрғын
үй коммуналдық
шаруашылығы,
жолаушылар көлігі
және автомобиль
жолдары «Жамбыл
Су» мемлекеттік
коммуналдық
кәсіпорны.
1. Елді мекендер
аумағын жинауда
тұрғын үй
коммуналдық
шаруашылығына
көмек көрсету.
500000
шаршы метр
Жеңіс
паркін,
орталық
көшелер мен
алаңдарды
жинау.
5
2. Жергілікті су
құбыр жүйесін
күзету және
қызмет жасауға
көмек көрсету.
18 шақырым.
3
2.
«Архангелка
селолық округі
әкімінің аппараты»
мемлекеттік
мекемесі.
1. Аумақтарды
көгалдандыруға
және көркейтуге
көмек көрсету.
5 шақырым
көшелерді
жинау, 20
дана ағаш
отырғызу,
100 шаршы
метрлік
гүлзарлар
бөлу, 200
метр шілік
терді суару
және кесу,
20 дана
бұтақтарды
және ағаш
тарды ара
мен кесу.
1
2. Жолдарды
ағымдағы жөндеуге
көмек көрсету.
450 шаршы
метр.
1
3. Клуб, селолық
округі әкім
аппаратының
ғимаратын жылыту
үшін отын
дайындауға көмек
көрсету.
20 текше
метрлік
отын
дайындау,
үю, тасу,
жару.
1
4. Үй шаруашылы
ғын тіркеуде және
шаруашылық кітап
тарын құрастыруға
көмек көрсету.
337 ауланы
аралау.
1
5. Зираттарды,
қоқыс жинайтын
жерлерді
көгалдандыруға
көмек көрсету.
5000 шаршы
метрлік
зират, 1000
шаршы метр
қоқыс
үйінділері.
1
6. Селолық округ
әкім ғимаратын
жөндеу және қысқа
дайындалу бойынша
көмек көрсету.
100 шаршы
метр әктеу,
100 шаршы
метр обой
жапсыру, 8
дана әйнек
терді тығын
дау және
сырлау.
1
3.
«Баянауыл селолық
округі әкімінің
аппараты»
мемлекеттік
мекемесі.

1. Оказание
помощи в
благоустройстве и
озеленении
территорий.
Уборка улиц 6
километров,
посадка
деревьев 20
штук, разбив
ка цветников
100 квадрат
ных метров,
поливка,
подрезка
кустарников
250 метров,
спиливание
сухих дере
вьев и веток
20 штук.
1
2. Оказание
помощи в текущем
ремонте дорог.
400 квадрат
ных метров.
1
3. Оказание
помощи в
заготовке дров
для отопления
зданий аппарата
акима сельского
округа.
Заготовка
дров, распи
ловка, колка
и складиро
вание 20
кубических
метров.
1
4. Оказание
помощи в переписи
домашних хозяйств
и в составлении
похозяйственных
книг.
Обход 264
дворов.
1
5. Оказание
помощи в
благоустройстве
кладбищ, свалок.
Кладбищ 2000
квадратных
метров,
свалок 1000
квадратных
метров.
1
6. Оказание
помощи по
подготовке к зиме
и текущему
ремонту в здании
аппарата акима
сельского округа.
Побелка 250
квадратных
метров,
наклейка
обоев 200
квадратных
метров, утеп
ление и
покраска окон
8 штук.
1
4
Государственное
учреждение «Аппарат
акима Благовещен
ского сельского
округа».
1. Оказание
помощи в
благоустройстве и
озеленении
территорий.
Уборка улиц
40 километ
ров, посадка
деревьев 40
штук, разбив
ка цветников
300 квадрат
ных метров,
поливка,
подрезка
кустарников
500 метров,
спиливание
сухих дере
вьев и веток 60 штук.
17
2. Оказание
помощи в текущем
ремонте дорог.
800
квадратных
метров.
1
3. Выполнение
подсобных работ в
строительстве
ледовых
городков.
Строительство
ледовых
городков из
ледовых
кирпичей 2000
штук размером
20x30x40
сантиметров,
установка
каркасов и
утрамбовка их
снегом для
строительства
ледовых фигур
8 штук.
3
4. Оказание
помощи по
вопросам
занятости и сбору
необходимых
документов при
назначении
государственных
пособий семьям,
имеющим детей до
18 лет.
210 дел.
1
5. Оказание
помощи в переписи
домашних хозяйств
и составлении
похозяйственных
книг.
Обход 1096
дворов.
4
6. Оказание
помощи в
заготовке дров
для вновь
прибывших
оралманов.
Заготовка
дров, распи
ловка, по
грузка 30
кубических
метров.
2
7. Оказание
помощи в
благоустройстве
кладбищ, свалок.
Кладбищ 25000
квадратных
метров,
свалок 3000
квадратных
метров.
1
8. Оказание
помощи по
подготовке к зиме
и текущему
ремонту в здании
аппарата акима
сельского округа.
Побелка 300
квадратных
метров,
наклейка
обоев 400
квадратных
метров,
утепление и
покраска окон
21 штук.
2
9. Оказание
помощи по приему
и обустройству
оралманов.
Прием семей
оралманов,
согласно
квоты,
установленной
акиматом
Жамбылского
района.
1
5
Государственное
учреждение «Аппарат
акима Жамбылского
сельского округа».
1. Оказание
помощи в
благоустройстве и
озеленении
территорий.
Уборка улиц 4
километров,
посадка
деревьев 15
штук,
разбивка
цветников 110
квадратных
метров,
поливка,
подрезка
кустарников
150 метров,
спиливание
сухих
деревьев и
веток 25
штук.
1

1. Аумақтарды
көгалдандыру және
көркейтуде көмек
көрсету.
6 шақырым
көшелерді
жинау, 20
дана ағаш
отырғызу,
100 шаршы
метрлік
гүлзарлар
бөлу, 250
метр шілік
терді суару
және кесу,
20 дана
бұтақтарды
және ағаш
тарды ара
мен кесу.
1
2. Жолдарды
ағымдағы жөндеуге
көмек көрсету.
400 шаршы
метрлік
кіре беріс
жолдарын
жөндеу.
1
3. Клуб, селолық
округі әкім
аппаратының
ғимаратын жылыту
үшін отын
дайындауға көмек
көрсету.
20 текше
метрлік
отын
дайындау,
үю, тасу,
жару.
1
4. Үй шаруашылы
ғын тіркеуде және
шаруашылық
кітаптарын
құрастыруға көмек
көрсету.
264 ауланы
аралау.
1
5. Зираттарды,
қоқыс жинайтын
жерлерді
көгалдандыруда
көмек көрсету.
2000 шаршы
метрлік
зират, 1000
шаршы метр
қоқыс
үйінділері.
1
6. Селолық
округінің әкім
ғимаратын жөндеу
және қысқа
дайындалу бойынша
көмек көрсету.
250 шаршы
метр әктеу,
200 шаршы
метр түс
қағаз
жапсыру, 8
дана әйнек
терді тығын
дау және
сырлау.
1
4.
«Благовещенка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
1. Аумақтарды
көгалдандыруға
және көркейтуге
көмек көрсету.
40 шақырым
көшелерді
жинау, 40
дана ағаш
отырғызу,
300 шаршы
метрлік
гүлзарлар
бөлу, 500
метр шілік
терді суару
және кесу,
60 дана
бұтақтарды
және ағаш
тарды ара
мен кесу.
17
2. Жолдарды
ағымдағы жөндеуге
көмек көрсету.
800 шаршы
метр.
1
3. Спорттық
іс-шараларды,
мерейтой
салтанаттарын,
мемлекеттік
мерекелерге
арналған
іс-шараларды
дайындауға
қатысу, соның
ішінде мұз
қалашықтарын
салудағы қосалқы
жұмыстарды
орындауға қатысу.
Мұз кірпіш
терінен мұз
қалашықта
рын салу -
2000 дана,
20х30х40
сантиметр
көлемінде,
8 дана мұз
мүсіндерін
жасау үшін
қорабын
және оларды
қармен
тығындау.
3
4. Жұмыспен қамту
мәселелері және
18 жасқа дейінгі
балалы отбасылар
ға мемлекеттік
жәрдемақылар
тағайындау
кезінде қажетті
құжаттарды жинау
жөнінде көмек
көрсету.
210 іс.
1
5. Үй шаруашылы
ғын тіркеуге және
шаруашылық
кітаптарын
құрастыруға көмек
көрсету.
1096 ауланы
аралау.
4
6. Келген
оралмандар үшін
отын дайындауға
көмек көрсету.
30 текше
метрлік
отын
дайындау,
кесу, тасу
және үю.
2
7. Зираттарды,
қоқыс жинайтын
жерлерді
көгалдандыруға
көмек көрсету.
25000 шаршы
метр зират,
5000 шаршы
метр қоқыс
жинайтын
жерлер.
1
8. Селолық
округінің әкім
ғимаратын жөндеу
және қысқа
дайындалу бойынша
көмек көрсету.
300 шаршы
метр әктеу,
400 шаршы
метр түс
қағаз
жапсыру, 21
дана әйнек
терді тығын
дау және
сырлау, 600
метрлік
жылу трасса
сын тығын
дау және
жөндеу
2
9. Оралмандарды
қабылдау және
жайластыру
жөнінде көмек
көрсету.
Жамбыл
ауданы
әкімдігінің
бекітілген
квотасына
сәйкес
оралмандар
ды қабылдау
1
5.
«Жамбыл селолық
округі әкімінің
аппараты»
мемлекеттік
мекемесі.
1. Аумақтарды
көгалдандыруға
және көркейтге
көмек көрсету.
4 шақырым
көшелерді
жинау, 15
дана ағаш
отырғызу,
110 шаршы
метрлік
гүлзарлар
бөлу, 150
метр шілік
терді суару
және кесу,
25 дана
бұтақтарды
және ағаш
тарды ара
мен кесу
1

1. Оказание
помощи по
вопросам
занятости и сбору
необходимых
документов при
назначении
государственной
адресной
социальной помощи
и государственных
пособий семьям.
имеющим детей до
18 лет.
Формирование
6500 дел.
1
2. Оказание
помощи по
формированию
списков выплаты
единовременной
материальной
помощи к 65-летию
Победы в Великой
Отечественной
войне.
1100 человек.
1
3. Оказание
помощи
в работе с
информационной
системой
центрального
банка данных
инвалидов.
550 человек.
1

1. Жұмыспен қамту
мәселелері және
18 жасқа дейінгі
балалы
отбасыларға
мемлекеттік
жәрдемақылар
тағайындау
кезінде қажетті
құжаттарды жинау
жөнінде көмек
көрсету.
6500 істі
қалыптасты
ру.
1
2. Ұлы Отан
соғысындағы
Жеңістің 65
жылдығына
біржолғы
материалдық көмек
төлеу бойынша
тізімдерді
қалыптастыруда
көмек көрсету.
1100 адам.
1
3. Мүгедектердің
орталықтандырыл
ға ақпараттық
жүйе банкі қоры
жұмысына көмек
көрсету.
550 адам.
1