О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 25 декабря 2009 года N 20/1 "О районном бюджете на 2010-2012 годы"
Решение маслихата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 31 марта 2010 года N 23/2. Зарегистрировано Управлением юстиции Кызылжарского района Северо-Казахстанской области 15 апреля 2010 года N 13-8-121. Утратило силу - решением маслихата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 16 апреля 2012 года N 4/4
Сноска. Утратило силу - решением маслихата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 16.04.2012 N 4/4
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года № 148, Кызылжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата двадцатой сессии IV созыва от 25 декабря 2009 года № 20/1 «О районном бюджете на 2010-2012 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации 11 января 2010 года № 13-8-115, опубликовано в газетах «Қызылжар және қызылжарлықтар» от 21 января 2010 года № 4, «Маяк» от 22 января 2010 года № 4) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
подпункте 1)
цифры «2 470 672» заменить цифрами «2 706 770»;
цифры «276 255» заменить цифрами «306 769»;
цифры «24 065» заменить цифрами «9 065»;
цифры «2 166 621» заменить цифрами «2 387 205»;
подпункте 2)
цифры «3 064 080» заменить цифрами «3 323 930»;
подпункте 5)
цифру «-602 309» заменить цифрами «-626 061»;
подпункте 6)
цифру «602 309» заменить цифрами «626 061»;
дополнить абзацем:
используемые остатки бюджетных средств 23752 тысячи тенге;
в пункте 7:
цифру «159 205» заменить цифрами «80 124»;
в пункте 11:
подпункты 4), 5) изложить в новой редакции:
«4) 22 286 тысяч тенге – на выплату единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.» или медалью «За победу над Японией», проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне;

"2010-2012 жылдарға арналған бюджет туралы" аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 25 желтоқсандағы N 20/1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының 2010 жылғы 31 наурыздағы N 23/2 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 15 сәуірде N 13-8-121 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының 2012 жылғы 16 сәуірдегі N 4/4 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының 2012.04.16 N 4/4 Шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджеттік кодексінің 109-бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңы 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қызылжар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Аудандық мәслихаттың IV шақырылымдағы жиырмасыншы сессиясының «2010-2012 жылдарға арналған бюджет туралы» аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 25 желтоқсандағы № 20/1 шешіміне (2010 жылғы 11 қаңтардағы № 13-8-115 тіркеу тізілімінде тіркелген, «Қызылжар және қызылжарлықтар» 2010 жылғы 21 қаңтардағы № 4, «Маяк» 2010 жылғы 22 қаңтардағы № 4 газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында
«2 470 672» цифрлары «2 706 770» цифрларымен ауыстырылсын;
«276 255» цифрлары «306 769» цифрларымен ауыстырылсын;
«24 065» цифрлары «9 065» цифрларымен ауыстырылсын;
«2 166 621» цифрлары «2 387 205» цифрларымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында
«3 064 080» цифрлары «3 323 930» цифрларымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында
«-602 309» цифрлары «-626 061» цифрларымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында
«602 309» цифрлары «626 061» цифрларымен ауыстырылсын;
23752 мың теңге пайдаланылатын бюджеттік қаржылар қалдықтары абзацпен толтырылсын
7 тармақта:
«159 205» цифрлары «80 124» цифрларымен ауыстырылсын;
11 тармақта:
4), 5) тармақшалары жаңа редакцияда мазмұндалсын:
«4) 22 286 мың теңге – Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), «1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін» медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеуге;

5) 882 тысяч тенге – на обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне»;
подпункте 6)
цифры «12 001» заменить цифрами «11 472»;
подпункте 12)
цифры «18 016» заменить цифрами «18 745»;
дополнить подпунктом 13 следующего содержания:
«13) 59 929 тысяч тенге – на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования»;
в пункте 13:
подпункте 2)
цифры «41» заменить цифрами «75»;
дополнить подпунктами 5, 6, 7 следующего содержания:
«5) 7 976 тысяч тенге – на приобретение угля;
6) 10 000 тысяч тенге – капитальный ремонт средней школы в селе Новоникольское;
7) 141 680 тысяч тенге – на строительство объектов подсобного, обслуживающего назначения и благоустройство прилегающей территории к 140 жилым домам в жилом массиве "Байтерек" с.Элитное»;
дополнить пунктом 15-1 следующего содержания:
«15-1. Предусмотреть в районном бюджете расходы за счет свободных остатков средств, сложившихся на начало финансового года, в сумме 23 752 тысяч тенге, в том числе на возврат целевых трансфертов республиканского и областного бюджетов, неиспользованных в 2009 году, в сумме 5 тыс. тенге и использованных не по целевому назначению в сумме 587 тыс. тенге согласно приложению 7»;
приложения 1, 4, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению;

5) 882 мың теңге – Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз етуге»;
6) тармақшасында
«12 001» цифрлары «11 472» цифрларымен ауыстырылсын;
12) тармақшасында
«18 016» цифрлары «18 745» цифрларымен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы 13 тармақшасымен толықтырылсын:
«13) 59 929 мың теңге – мектепке дейінгі білім беру мекемелерінде мемлекеттік білім беруді тапсыруды іске асыру»;
13 тармақта:
2) тармақшасында
«41» цифрлары «75» цифрларымен ауыстырылсын;
Келесі мазмұндағы 5,6,7 тармақшаларымен толықтырылсын:
«5) 7 976 мың теңге – көмір алу үшін;
6) 10 000 мың теңге – Новоникольск селосында орта мектебіне күрделі жөндеуге;
7) 141 680 мың теңге – Элитное селосындағы "Бәйтерек" тұрғын алабында 140 тұрғын үйлердің аймағын абаттандыру мен қосалқы, қызмет көрсету объектілерінің құрылысына»;
келесі мазмұндағы 15-1 тармақтарымен толықтырылсын:
«15-1. Аудандық бюджетте қаржылық жылының басына қалыптасқан бос қалдықтары есебінен сомасы 23 752 мың теңгеде шығындар қарастырылсын, соның ішінде 7 қосымшаға сәйкес 2009 жылы пайдаланылмаған сомасы 5 мың теңге және сомасы 587 мың теңгеде нысаналы емес мақсатқа сай пайдаланылмаған республикалық және облыстық бюджеттердің нысаналы трансферттерді қайтаруға»;
көрсетілген шешімнің 1, 4, 6-қосымшалары, берілген шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын;