О присвоении наименования улицам аула Байтерек Кызылжарского района Северо-Казахстанской области
Решение акима Кызылжарского сельского округа Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 4 ноября 2010 года N 58. Зарегистрировано Управлением юстиции Кызылжарского района Северо-Казахстанской области 9 декабря 2010 года N 13-8-134
В соответствии с пунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан», пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», с учетом мнения населения аула Байтерек, аким Кызылжарского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить безымяным улицам аула Байтерек Кызылжарского района Северо-Казахстанской области наименования согласно приложения к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня официального опубликования.
Аким
Кызылжарского сельского округа             Х. Жанабеков
«СОГЛАСОВАНО»
Начальник государственного учреждения
«Кызылжарский районный отдел культуры
и развития языков»                         Т. Акылбеков
Начальник государственного
учреждения «Кызылжарский районный
отдел строительства»                       И. Нургалиев
Приложение
к решению акима
Кызылжарского сельского округа
№ 58 от 04 ноября 2010 год
Наименования улиц аула Байтерек
Первая улица – улица Бейбитшилик
Вторая улица – улица Батыр Баяна
Третья улица – улица Карасай Батыра
Четвертая улица – улица Сабита Муканова
Пятая улица – улица Достык
Шестая улица – улица Астана
Седьмая улица – улица 15 лет Конституции
Восьмая улица – улица Алматы
Девятая улица – улица Кожаберген Жырау
Десятая улица – улица Аблай Хана
Одиннадцатая улица – улица Маншук Маметовой
Двенадцатая улица – улица Чокана Валиханова
Тринадцатая улица – улица Сегыз серы
Четырнадцатая улица – улица Акан серы
Пятнадцатая улица – улица Сакена Сейфуллина
Шестнадцатая улица – Габита Мусрепова
Семнадцатая улица – улица Магжана Жумабаева
Восемнадцатая улица – улица Бауыржана Момышулы

Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Бәйтерек ауылының көшелеріне атау беру туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Қызылжар селолық округі әкімінің 2010 жылғы 4 қарашадағы N 58 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 9 желтоқсанда N 13-8-134 тіркелді
«Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14-бабының 4-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 35-бабының 2-тармағына сәйкес, Бәйтерек ауылы тұрғындарының пікірлерін есепке ала отырып, Қызылжар селолық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Бәйтерек ауылының атаулары жоқ көшелеріне осы берілген шешімнің қосымшасына сәйкес атаулары берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған кейін он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылжар селолық округінің әкімі           Х. Жаңабеков
«КЕЛІСІЛГЕН»
«Қызылжар аудандық мәдениет және
тілдерді дамыту бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Т. Ақылбеков
«Қызылжар аудандық құрылыс бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            И. Нұрғалиев
Қызылжар селолық округі
әкімінің 2010 жылғы 4 қарашадағы
№ 58 шешіміне қосымша
Бәйтерек ауылы көшелерінің атауы
Бірінші көше – Бейбітшілік көшесі
Екінші көше – Батыр Баян көшесі
Үшінші көше – Қарасай Батыр көшесі
Төртінші көше - Сәбит Мұқанов көшесі
Бесінші көше – Достық көшесі
Алтыншы көше – Астана көшесі
Жетінші көше – Конституцияға 15 жыл көшесі
Сегізінші көше – Алматы көшесі
Тоғызыншы көше – Қожаберген Жырау көшесі
Оныншы көше – Абылай хан көшесі
Он бірінші көше - Мәншүк Мәметова көшесі
Он екінші көше – Шоқан Уәлиханов көшесі
Он үшінші көше – Сегіз сері көшесі
Он төртінші көше – Ақан сері көшесі
Он бесінші көше - Сәкен Сейфуллин көшесі
Он алтыншы көше – Ғабит Мүсірепов көшесі
Он жетінші көше – Мағжан Жұмабаев көшесі
Он сегізінші көше – Бауыржан Момышұлы көшесі