О бюджете района на 2011-2013 годы
Решение маслихата района имени Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 24 декабря 2010 года N 29-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 25 января 2011 года N 13-9-128. Утратило силу - решением маслихата района имени Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 22 декабря 2011 года N 39-4
Сноска. Утратило силу - решением маслихата района имени Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 22.12.2011 N 39-4
1. В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года № 148, маслихат района РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет района Магжана Жумабаева на 2011-2013 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 862 947,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 323 174,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 4 360,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 19 597,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 515 816,0 тыс. тенге;
поступления займов – 0.
2) затраты – 2 892 472,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 4 801,1 тысяч тенге;
бюджетные кредиты - 5 334,1 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 533,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета - (- 34 326,5) тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 34 326,5 тысячи тенге;
поступления займов – 49 000,0 тысяч тенге;
погашение займов – 49 533,0 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 34 861,5 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решением маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 28.03.2011 N 30-1; от 22.06.2011 N 33-1; от 04.08.2011 N 34-1; от 07.10.2011 N 37-1; от 21.11.2011 N 38-1
7) Обслуживание долга - 2,0 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 дополнен подпунктом 7) в соответствии с решением маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 21.11.2011 N 38-1
2. Установить, что доходы бюджета района на 2011 год формируются в соответствии с Бюджетным Кодексом Республики Казахстан за счет следующих налоговых поступлений:
индивидуального подоходного налога с физических лиц, осуществляющих деятельность по разовым талонам;
социального налога;
налога на имущество физических лиц, юридических лиц и индивидуальных предпринимателей;
земельного налога;
налога на транспортные средства с юридических и физических лиц;
единого земельного налога;
акцизов;
платы за пользование земельными участками;
сборов за ведение предпринимательской и профессиональной деятельности;
государственной пошлины, кроме государственной пошлины, поступающей в республиканский бюджет;
прочих налоговых поступлений в местный бюджет.

2011-2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев аудандық маслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы N 29-1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 25 қаңтарда N 13-9-128 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев атындағы аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 22 желтоқсандағы N 39-4 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев атындағы аудандық мәслихаттың 2011.12.22 N 39-4 Шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-ІV Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6-бабы 1-тармағы 1-тармақшасына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес 2011-2013 жылдарға арналған, соның ішінде 2011 жылға арналған Мағжан Жұмабаев ауданының бюджеті келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 2 862 947,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 323 174,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4 360,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 19 597,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 515 816,0 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 мың теңге.
2) шығындар – 2 892 472,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 4 801,1 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 5334,1 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 533,0 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо:
қаржылық активтерді сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-34 326,5) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 34 326,5 мың теңге;
қарыз түсімдері – 49 000,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 49 533,0 мың теңге;
бюджеттік қаражаттардың пайдаланылатын қалдықтары – 34 861,5 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2011.03.28 N 30-1; 2011.06.22 N 33-1; 2011.08.04 N 34-1; 2011.10.07 N 37-1; 2011.11.21 N 38-1 Шешімдерімен
7) Борышты өтеуге қызмет көрсету - 2,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ 7) тармақшамен толықтырылды - Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2011.11.21 N 38-1 Шешімімен
2. 2011 жылға арналған аудан бюджетінің кірістері Қазақстан Республикасы Бюджет кодексіне сәйкес мына салықтық түсімдер есебінен қалыптастырылатыны белгіленсін:
қызметін бір жолғы талон бойынша жүзеге асыратын жеке тұлғалардан алынатын жеке табыс салығы;
әлеуметтік салық;
жеке тұлғалар, заңды тұлғалар және жеке кәсіпкерлердің мүлкіне салынатын салық;
жер салығы;
жеке және заңды тұлғалардың көлік құралдарына салынатын салық;
бірыңғай жер салығы;
акциздер;
жер учаскелерін пайдаланғаны үшін төлемдер;
кәсiпкерлiк және кәсiби қызметтi жүргiзгенi үшiн алынатын алымдар;
республикалық бюджетке түсетін мемлекеттік баждан басқа мемлекеттік баж;
жергілікті бюджетке түсетін өзге де салықтар.

3. Установить, что доходы бюджета района на 2011 год формируются за счет следующих неналоговых поступлений:
доходов от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности акимата района;
прочих неналоговых поступлений.
4. В доходы бюджета района на 2011 год включены поступления от продажи основного капитала в сумме 5000 тысяч тенге.
5. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрен объем субвенции, передаваемой из областного бюджета в бюджет района в сумме 1961 944 тысячи тенге.
6. Учесть, что в бюджете районе на 2011 год предусмотрены поступления трансфертов из республиканского бюджета в сумме 461 388 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 в редакции решения маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 21.11.2011 N 38-1
7. Учесть, что в бюджете района предусмотрены поступления трансфертов из областного бюджета на 2011 год в сумме 92 434 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 в редакции решения маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 21.11.2011 N 38-1
8. Установить, что в процессе исполнения бюджета района на 2011 год не подлежат секвестру местные бюджетные программы согласно приложению № 4.
9. Утвердить резерв местного исполнительного органа на 2011 год в сумме 1500 тыс. тенге, в том числе:
чрезвычайный резерв местного исполнительного органа района для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера в сумме 1 500 тыс. тенге.
Сноска. Пункт 9 с изменениями, внесенными решением маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 28.03.2011 N 30-1
10. Установить в расходах бюджета района на 2011 год выплаты на оказание социальной помощи специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, проживающим в сельской местности по 1000 тенге на приобретение топлива.
11. Сохранить повышение на 25 процентов должностных окладов (тарифных ставок) гражданским служащим сферы социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающим в сельской местности по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающимися этими видами деятельности в городских условиях.
12. Обеспечить в 2011 году выплату заработной платы работникам бюджетной сферы в полном объеме.
13. Утвердить перечень бюджетных программ развития бюджета района на 2011 год с разделением на бюджетные программы, направленные на реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ) и формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц, согласно приложению 5.
14. Предусмотреть перечень целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на 2011 год согласно приложению 6.

3. Аудандық бюджеттің кірістері мына салықтық емес түсімдер есебінен қалыптастырылатыны белгіленсін:
аудан әкімдігінің меншігі болып табылатын коммуналдық меншіктегі мүлікті жалға беруден түскен кірістер;
басқа салықтық емес түсімдер.
4. 2011 жылға арналған аудан бюджетінің кірістеріне негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер 5 000 мың теңге сомада енгізілген.
5. 2011 жылға арналған аудан бюджетінде аудан бюджетіне облыстық бюджеттен аударылатын субвенция көлемі 1 961 944 мың теңге сомада көзделгені ескерілсін.
6. 2011 жылға арналған аудан бюджетінде республикалық бюджеттен берілетін трансферттер түсімі 461 388 мың теңге сомада көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2011.11.21 N 38-1 Шешімімен
7. 2011 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджеттен берілетін трансферттер түсімі 92 434,0 мың теңге сомада көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2011.11.21 N 38-1 Шешімімен
8. 2011 жылға арналған аудан бюджетін атқару үдерісінде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4-қосымшаға сәйкес белгіленсін.
9. Жергілікті атқарушы органның 2011 жылға резерві 1 500 мың теңге сомада бекітілсін, соның ішінде:
табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін ауданның жергілікті атқарушы органының төтенше резерві 1 500 мың теңге сомада.
Ескерту. 9-тармаққа өзгерту енгізілді - Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2011.03.28 N 30-1 Шешімімен
10. 2011 жылға арналған аудан бюджетінің шығындарында селолық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет салалары мамандарына отын алу бойынша әлеуметтік көмек көрсетуге төлемдер 1000 теңгеден белгіленсін.
11. Селолық жерлерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт салаларындағы азаматтық қызметшілерге лауазымдық жалақысын (тарифтік ставкаларын) қала жағдайында осы қызмет түрлерімен айналысатын азаматтық қызметшілердің жалақысы және тарифтік ставкаларымен салыстырғанда кемінде 25 пайызға көтеру белгіленсін.
12. 2011 жылы бюджеттік сала қызметкерлеріне жалақы толық көлемде төленуі қамтамасыз етілсін.
13. 2011 жылға арналған аудан бюджетінің бюджеттік бағдарламаларға бөлінген бюджеттік инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске асыруға және заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыруға немесе ұлғайтуға бағытталған бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
14. 2011 жылға арналған аудан бюджетіне республикалық бюджеттен берілетін нысаналы ағымдағы трансферттердің тізбесі 6-қосымшаға сәйкес қарастырылсын.

15. Предусмотреть перечень бюджетных программ областных трансфертов района на 2011 год согласно приложению 7.
16. Утвердить перечень бюджетных программ сельских округов района и города Булаево на 2011 год согласно приложению 8, на 2012 год согласно приложению 9, на 2013 год согласно приложению 10.
17. Утвердить перечень видов социальной помощи, предусмотренной по программе «Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов» согласно приложению 11.
18. Предусмотреть перечень поступлении займов из республиканского бюджета на 2011 год согласно приложению 12.
Сноска. Пункт 18 с изменениями, внесенными решением маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 28.03.2011 N 30-1
18-1. Предусмотреть расходы бюджета района за счет свободных остатков бюджетных средств района, сложившихся на начало финансового года и возврата целевых трансфертов республиканского бюджета, неиспользованных в 2010 году, согласно приложению 13.
Сноска. Пункт 18 дополнен пунктом 18-1 в соответствии с решением маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 28.03.2011 N 30-1
19. Настоящее решение вступает в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии                        Секретарь маслихата
А.Сапаров                                  В.Гюнтнер
«Согласовано»
Начальник районного отдела
экономики и финансов                       М. Омарова
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 24 декабря 2010 года № 29-1
Бюджет района Магжана Жумабаева на 2011 год

15. Ауданның 2011 жылға арналған облыстық трансферттерінің бюджеттік бағдарламар тізбесі 7-қосымшаға сәйкес қарастырылсын.
16. 8-қосымшаға сәйкес 2011 жылға, 9-қосымшаға сәйкес 2012 жылға, 10-қосымшаға сәйкес 2013 жылға арналған ауданның селолық округтерінің және Булаев қаласының бюджеттік бағдарламаларының тізбесі қарастырылсын.
17. «Жергілікті атқарушы органдардың шешімдері бойынша жекелеген санаттағы мұқтаж азаматтарға әлеуметтік көмек» бағдарламасы бойынша қарастырылған әлеуметтік көмек түрлерінің тізбесі 11-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
18. Республикалық бюджеттен түсетін қарыздар түсімінің тізбесі 12-қосымшаға сәйкес қарастырылсын.
Ескерту. 18-тармаққа өзгерту енгізілді - Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2011.03.28 N 30-1 Шешімімен
18-1. 2010 жылы пайдаланылмаған республикалық бюджеттің нысаналы трансферттерін қайтару және қаржылық жылдың басына қалыптасқан ауданның бюджеттік қаражаттарының бос қалдықтары есебінен аудан бюджетінің шығындары 13-қосымшаға сәйкес қарастырылсын.
Ескерту. 18-тармақ 18-1-тармақпен толықтырылды  Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2011.03.28 N 30-1 Шешімімен
19. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            Мәслихат хатшысы
А. Сапаров                                 В. Гюнтнер
КЕЛІСІЛДІ:
Ауданның экономика және
қаржы бөлімінің бастығы                    М. Омарова
Аудандық мәслихаттың
2010 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 29-1 шешіміне 1-қосымша
Мағжан Жұмабаев ауданының 2011 жылға арналған бюджеті

115 510,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
18 180,0
002
Программа занятости
11 752,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
1 212,0
005
Государственная адресная социальная помощь
12 234,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
7 085,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
573,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
684,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
29 377,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
28 365,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
6 048,0
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
16 800,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
16 800,0
008
Освещение улиц населенных пунктов
9 750,0
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
3 180,0
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
510,0
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
3 360,0
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
97 673,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
44 940,0
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
44 940,0
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
32 941,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
7 085,0
003
Поддержка культурно-досуговой работы
12 908,0
006
Функционирование районных (городских) библиотек
12 413,0
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
535,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
16 772,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
5 172,0
002
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы
11 600,0
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)

115510,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18180,0
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
11752,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет мамандарына отын сатып алу бойынша әлеуметтік көмек көрсету
1212,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
12234,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
7085,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
573,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
684,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
29377,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
28365,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсетуі
6048,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
16800,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімнің аппараты
16800,0
008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
9750,0
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
3180,0
010
Жерлеу орындарын күтіп-ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
510,0
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
3360,0
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
97673,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
44940,0
006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
44940,0
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
32941,0
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7085,0
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
12908,0
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
12413,0
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халықтарының басқа да тілдерін дамыту
535,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
16772,0
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5172,0
002
Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
11600,0
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі

1. Компенсации за услуги бань и парикмахерских участникам и инвалидам Великой Отечественной Войны;
2. Санаторно-курортное лечение участникам и инвалидам Великой Отечественной Войны;
3. Зубопротезирование участникам и инвалидам Великой Отечественной Войны;
4. Обеспечение дополнительного питания граждан, больных туберкулезом;
5. Оказание единовременной социальной выплаты гражданам, пострадавшим от пожара;
6. Единовременное пособие врачам и среднему медицинскому персоналу, прибывшим на постоянное место жительства;
7. Выплата коммунальных услуг участникам и инвалидам Великой Отечественной Войны;
8. Выплата пособий на рождение четвертого и более ребенка.
Приложение 12
к решению районного маслихата
от 24 декабря 2010 года № 29-1
Перечень поступлений займов
из республиканского бюджета на 2011 год

1. Ұлы Отан соғысы ардагерлері мен қатысушыларына шаштараз және монша қызметі үшін өтемақылар:
2. Ұлы Отан соғысы ардагерлері мен қатысушыларын санаторлық-курорттық емдеу;
3. Ұлы Отан соғысы ардагерлері мен қатысушыларына тіс протезін салу;
4. Туберкулезбен ауыратын азаматтарды қосымша тамақпен қамтамасыз ету;
5. Өрттен зардап шеккен азаматтарға бір жолғы жәрдемақы төлеу;
6. Тұрақты тұрғылықты орынға келген дәрігерлер мен орта медициналық персоналдарға бір жолғы жәрдемақы;
7. Ұлы Отан соғысы ардагерлері мен қатысушыларына коммуналдық қызмет төлемдері;
8. Төртінші және одан да көп туылған балаға жәрдемақы төлемдері.
Аудандық мәслихаттың
2010 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 29-1 шешіміне
12-қосымша
2011 жылға арналған республикалық бюджеттен түсетін қарыздар түсімдерінің тізбесі