Об утверждении ставок платежей за пользование водными ресурсами из поверхностных источников
Решение Атырауского областного маслихата от 31 марта 2010 года N 317-IV. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 28 апреля 2010 года за N 2566. Утратило силу решением Атырауского областного маслихата от 16 марта 2018 года № 207-VI
Сноска. Утратило силу решением Атырауского областного маслихата от 16.03.2018 № 207-VI (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 5 статьи 38 Водного кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года № 481 областной маслихат IV созыва на очередной XXI сессии РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки платежей за пользование водными ресурсами из поверхностных источников согласно приложению № 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня его государственной регистрации.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
4. Признать утратившими силу следующие решения областного маслихата:
1) решение Атырауского областного маслихата от 30 ноября 2005 года № 263-ІІІ "Об утверждении ставок платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за 2454, опубликовано 2 февраля 2006 года в газете "Прикаспийская коммуна" № 14);
2) решение Атырауского областного маслихата от 12 июля 2006 года № 318-ІІІ "О внесении изменения в решение областного маслихата от 30 ноября 2005 года № 263-ІІІ "Об утверждении размеров ставок платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за 2470, опубликовано 24 августа 2006 года в газете "Прикаспийская коммуна" № 101).
5. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по вопросам бюджета, финансов, экономики, развития предпринимательства, аграрным вопросам и экологии (М. Чердабаев).
Председатель XXI сессии
областного маслихата
Е. Дюсемалиев
Секретарь областного
маслихата
Ж. Дюсенгалиев
Приложение № 1 к решению областного маслихата от 31 марта 2010 года № 317-ІV
Ставка платы за пользование водными ресурсами поверхностных источников в бассейнах реки Урал, Уил, Сагиз, Эмба, Кигач и Каспийского моря

Жер үсті көздерінің су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы ставкаларын бекіту туралы
Атырау облыстық мәслихатының 2010 жылғы 31 наурыздағы N 317-IV шешімі. Атырау облыстық Әділет департаментінде 2010 жылғы 28 сәуірде N 2566 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облыстық мәслихатының 2018 жылғы 16 наурыздағы № 207-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облыстық мәслихатының 16.03.2018 № 207-VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 9 шілдедегі № 481 Су кодексінің 38 бабының 5 тармағына сәйкес IV шақырылған облыстықмәслихат кезекті XXI cессиясында ШЕШТІ:
1. Жер үсті су көздерінің су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы ставкалары осы шешімнің № 1 қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім мемлекеттік тіркеуден өткізілген күнінен бастап күшіне енеді.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
4. Облыстық мәслихаттың келесі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) Атырау облыстық мәслихатының 2005 жылғы 30 қарашадағы № 263-ІІІ "Жер үсті көздерінен су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлем ставкаларының мөлшерлерін бекіту туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2454 рет санымен тіркелген, 2006 жылы 2 ақпанда "Атырау" газетінде № 14 жарияланған);
2) Атырау облыстық мәслихатының 2006 жылғы 12 шілдедегі № 318-ІІІ "Атырау облыстық мәслихатының 2005 жылғы 30 қарашадағы № 263-ІІІ "Жер үсті көздерінен су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлем ставкаларының мөлшерлерін бекіту туралы шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2470 рет санымен тіркелген, 2006 жылы 24 тамызда "Атырау" газетінде № 101 жарияланған).
5. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау облыстық мәслихаттың бюджет, қаржы, экономика, кәсіпкерлікті дамыту, аграрлық мәселелер және экология жөніндегі тұрақты комиссиясына (М. Шырдабаев) жүктелсін.
Облыстық мәслихаттың
XXI сессиясының төрағасы
Е. Дүйсемалиев
Облыстық мәслихат хатшысы Ж. Дүйсенғалиев
Облыстық мәслихатының
2010 жылғы 31 наурыздағы N 317-IV
шешіміне қосымша
Каспий теңізінің және Жайық, Ойыл, Сағыз, Ембі өзендерінің бассейіндерінің жер үсті көздерінен су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлем ставкаларының мөлшері

Сноска. Приложение с изменением, внесенным решением Атырауского областного маслихата от 16.11.2015 № 407-V (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
п/п
Вид специального водопользования
Единица измерения
Ставки платы
1.
Жилищно-эксплуатационные и коммунальные услуги
(тенге /1000 кубических метров)
76,3
2.
Промышленность, включая теплоэнергетику (производственные нужды)
(тенге /1000 кубических метров)

Ескерту. Қосымшаға өзгерістер енгізілді - Атырау облыстық мәслихатының 16.11.2015 № 407-V шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
п/п
Арнайа су пайдалану түрі
Өлшем бірлігі
Төлем нормативтері
(ставка)
1.
Тұрғын-эксплуатациялық және коммунальдық қызметтер
(теңге /1000
текше.метр)
76,3
2.
Жылу энергетикасын қоса алғанда, өнеркәсіп (өндірістік қажеттілік)
(теңге /1000
текше.метр)