Об организации общественных работ на 2011 год
Постановление акимата города Семей Восточно-Казахстанской области от 13 декабря 2010 года N 1409. Зарегистрировано Управлением юстиции города Семей Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 31 декабря 2010 года за N 5-2-140. Утратило силу постановлением акимата города Семей Восточно-Казахстанской области от 07 июня 2012 года N 686
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Семей Восточно-Казахстанской области от 07.06.2012 N 686.
На основании подпункта 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 149 «О занятости населения», Правил организации и финансирования общественных работ, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», в целях обеспечения временной занятости и материальной поддержки различных групп населения, испытывающих затруднение в трудоустройстве, акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень организаций, предприятий, учреждений, представляющих рабочие места для организации общественных работ в 2011 году, виды, объемы, конкретные условия, источники финансирования и размеры оплаты труда участников общественных работ, согласно приложению.
2. Утвердить оплату труда участников в размере не менее минимальной заработной платы, установленной на 2011 год.
3. Рекомендовать руководителям организаций, предприятий, учреждений, независимо от форм собственности (по согласованию):
1) организовать выполнение постановления акимата;
2) предоставлять отдельным категориям работников (женщинам, имеющим несовершеннолетних детей, многодетным матерям, инвалидам) возможность работать неполный рабочий день, а также применять гибкие формы организации рабочего времени;
3) представлять уполномоченному органу по вопросам занятости отчетность, согласно договору на выполнение общественных работ.
4. Государственному учреждению «Отдел занятости и социальных программ» (Тулесбаев К. Е.):
1) направлять безработных граждан на общественные работы, согласно заявкам работодателей;
2) привлекать к общественным работам в первую очередь безработных граждан, входящих в целевые группы;

2011 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының әкімдігінің 2010 жылғы 13 желтоқсандағы N 1409 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Семей қаласындағы Әділет басқармасында 2010 жылғы 31 желтоқсанда N 5-2-140 тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының әкімдігінің 2012 жылғы 07 маусымдағы N 686 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының әкімдігінің 2012.06.07 N 686 қаулысымен.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 31-бабы 1-тармағы 13) тармақшасы, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 149 Заңының 20-бабы, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысымен бекітілген қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру қағидалары негізінде, уақытша жұмыспен қамту және халықтың жұмысқа орналасуда қиындықтарды бастан кешіп жүрген топтарын қолдау мақсатында, қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2011 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру үшін жұмыс орындарын беруші ұйымдар, кәсіпорындар, мекемелер тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі, нақты жағдайлары, қатысушылардың қаржыландыру көздері және еңбекке ақы төлеу мөлшерлері қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Қатысушылардың еңбек ақысы 2011 жылға белгіленген ең төменгі жалақыдан кем емес мөлшерде бекітілсін.
3. Меншік нысандарына қарамастан ұйымдар, кәсіпорындар, мекемелер басшыларына, (келісім бойынша):
1) осы қаулының орындалуын ұйымдастыру;
2) жұмыскерлердің жекелеген санаттарына (кәмелетке толмаған балалары бар әйелдерге, көп балалы аналарға, мүгедектергетолық емес жұмыс күнімен жұмыс істеуге мүмкіндік беру, сондай-ақ жұмыс уақытын ұйымдастырудың икемді түрлерін қолдану;
3) жұмыспен қамтамасыз ету жөніндегі уәкілетті органға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы шартқа сәйкес есептілікті беру ұсынылсын.
4. «Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі (Қ. Е. Төлесбаев):
1) жұмыссыз азаматтарды жұмыс берушілер өтінімдерге сәйкес қоғамдық жұмыстарға жіберсін;
2) нысаналы топтарға кіретін жұмыссыз азаматтарды қоғамдық жұмыстарға бірінші кезекте тартсын;

3) заключать с работодателем договор на выполнение общественных работ.
5. Контроль за исполнением постановления возложить на заместителя акима города Мусапирбекова Т. Ж.
6. Признать утратившим силу постановление от 15 декабря 2009 года № 1564 «Об организации общественных работ на 2010 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 11 января 2010 года за № 5-2-121, опубликовано в газетах от 28 января 2010 года № 4 «Семей таңы», от 28 января 2010 года № 4 «Вести Семей»).

3) жұмыс берушімен қоғамдық жұмыстарды орындауға шарт жасасын.
5. Қаулының атқарылуын бақылау қала әкімінің орынбасары Т. Ж. Мүсәпірбековке жүктелсін.
6. «2010 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 2010 жылғы 11 қаңтардағы № 5-2-121 болып тіркелген, «Семей таңы» газетінде 2010 жылғы 28 қаңтардағы № 4, «Вести Семей» газетінде 2010 жылғы 28 қаңтардағы № 4 жарияланған) 2009 жылғы 15 желтоқсандағы № 1564 қаулының күші жойылған деп танылсын.

7. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Семей                                  М. Айнабеков
Приложение
к постановлению акимата города
от 13 декабря 2010года
№ 1409
Перечень организаций, предприятий, учреждений, представляющих рабочие места для организации общественных работ в 2011 году, виды, объемы, конкретные условия, источники финансирования и размеры оплаты труда участников общественных работ
№ №
п\п
Наименование работодателя
Вид общественных работ
Объем общественных работ
Условия общественных работ
Количество рабочих мест
Источники финансирования и размеры оплаты труда
бюджет
работо
датель
1
2
3
4
5
6
7
8
1.
Государственное учреждение «Отдел жилищно–коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог г. Семей»
Помощь в подготовке документов для сдачи в архив, работа с текущими документами, озеленение и благоустройство территории
Нормы труда (выработки, времени, обслуживания) устанавливаются в соответствии с Трудовым Кодексом РК (глава 9 ст. 116ст. 117ст. 118)
Продолжительность рабочего времени для безработных устанавливается в соответствии с Трудовым Кодексом РК (глава 6 ст. 77ст. 81ст. 82). Оплата труда осуществляется согласно табелю учета рабочего времени. Гарантия прав безработных в области безопасности и охраны труда в соответствии с Трудовым Кодексом РК (глава 34 ст. 310ст. 311ст. 314ст.317)
8
не менее минимальной заработной платы
-
2.
Государственное учреждение «Отдел сельского хозяйства г. Семей»
Помощь в подготовке документов для сдачи в архив, работа с текущими документами
- || -
- || -
8
не менее минимальной заработной платы
-
3.
Предприятия промышленности, транспорта и связи (по согласованию)
Экологическое оздоровление и уборка территории; уборка помещений; работа с текущими документами
- || -
- || -
10
не менее минимальной заработной платы
не ниже суммы
установленной
черты
бедности
4.
Государственное учреждение «Аппарат акима г.Семей»
Помощь в проведении региональных общественных кампаний; организация культурно - массовых мероприятий; работа с архивными и текущими документами
- || -
- || -
40
не менее минимальной заработной платы
-
5.
Государственное учреждение «Управление юстиции г. Семей» (по согласованию)
Оказание помощи в проведении технических работ по документированию населения
- || -
- || -
37
не менее минимальной заработной платы
-
6.
Государственное учреждение «Отдел культуры и развития языков г. Семей»
Помощь в работе с текущими документами; уборка и озеление территории центрального парка
- || -
- || -
4
не менее минимальной заработной платы
-
7.
Государственное учреждение «Отдел образования г. Семей»
Помощь в работе с текущими документами
- || -
- || -
6
не менее минимальной заработной платы
-
8.
Государственное учреждение «Отдел строительства, архитектуры и градостроительства г. Семей»
Помощь в подготовке документов для сдачи в архив; регистрации и раздачи исходящих писем исполнителям
- || -
- || -
8
не менее минимальной заработной платы
-
9.
Городское отделение ВКО филиала государственного центра по выплате пенсий (по согласованию)
Помощь в работе с пенсионными делами; работа с архивными документами; помощь в проведении региональных общественных кампаний
- || -
- || -
30
не менее минимальной заработной платы
-
10.
Государственное учреждение «Центр документации новейшей истории ВКО» (по согласованию)
Работа с архивными документами
- || -
- || -
15
не менее минимальной заработной платы
-
11.
Государственное учреждение "Управление по делам обороны г. Семей» (по согласованию)
Помощь в работе по оформлению личных дел призывников; учетно-послужных карт, документов на призыв; работа с архивными, текущими документами
- || -
- || -
12
не менее минимальной заработной платы
-
12.
Государственное учреждение «Управление по чрезвычайным ситуациям г.Семей» (по согласованию)
Уборка помещений
- || -
- || -
4
не менее минимальной заработной платы
-
13.
Государственное учреждение «Налоговое управление по г. Семей» (по согласованию)
помощь в регистрации налоговых уведомлений с их доставкой по адресам налогоплательщиков, оказание помощи в их оформлении; работа с текущими документами; уборка территории; уборка помещений
- || -
- || -
30
не менее минимальной заработной платы
-
14.
Государственное учреждение «Специализированный административный суд г. Семей» (по согласованию)
работа с архивными документами; благоустройство территории
- || -
- || -
8
не менее минимальной заработной платы
-
15.
Государственное учреждение «Городской суд г. Семей», (по согласованию)
работа с архивными документами; уборка территории и помещений
- || -
- || -
8
не менее минимальной заработной платы
-
16.
Государственное учреждение «Управление внутренних дел г. Семей» (по согласованию).
Уголовно–исполнительные инспекции города (по согласованию)
Центральный, Затонский, Пригородный отделы полиции (по согласованию)
работа с архивными документами; оказание помощи участковым инспекторам в предупреждении, выявлении фактов правонарушений; уборка территории, уборка помещений
- || -
- || -
30
не менее минимальной заработной платы
-
17.
Управление финансовой полиции по Семипалатинскому региону (по согласованию)
работа с архивными документами; уборка территории и помещений
- || -
- || -
5
не менее минимальной заработной платы
-
18.
Предприятия малого, среднего бизнеса и торговли; крестьянские хозяйства (по согласованию)
подсобные работы; восстановление экологически заповедных зон; участие в производственных процессах; сезонно - сельскохозяйственные работы; благоустройство и озеленение
- || -
- || -
24
не менее минимальной заработной платы
не ниже
суммы
установленной
черты
бедности
19.
Государственное учреждение «Служба пожаротушения и аварийно – спасательных работ» Отряд противопожарной службы № 2 г. Семей (по согласованию)
уборка помещений
- || -
- || -
10
не менее минимальной заработной платы
-
20.
«Управление казначейства г. Семей» (по согласованию)
Помощь в работе с архивными и текущими документами; благоустройство и озеленение территории
- | | -
- | | -
12
не менее минимальной заработной платы
-
21.
Государственное учреждение «Центр социальной адаптации лиц, не имеющих определенного места жительства и документов г. Семей» (по согласованию)
оказание медико-социальной, психологической и правовой помощи; работа с документами; экологическое оздоровление и уборка территории; уборка помещений; работы по ремонту
- | | -
- | | -
16
не менее минимальной заработной платы
-
22
Семейский филиал республиканского государственного казенного предприятия «Центр по недвижимости по ВКО» (по согласованию)
работа с архивными и текущими документами
- | | -
- | | -
6
не менее минимальной заработной платы
-
23.
Государственное учреждение «Аппарат маслихата г.Семей» (по согласованию)
Помощь в оформлении протоколов сессии и постоянных комиссий, подготовка документов для сдачи в архив
- || -
- || -
15
не менее минимальной заработной платы
-
24.
Государственное учреждение «Прокуратура г. Семей» (по согласованию)
Работа с архивными документами; благоустройство территории, уборка помещений
- || -
- || -
8
не менее минимальной заработной платы
-
25.
Государственное учреждение «Центр социального обслуживания на дому детей с ограниченными возможностями» (по согласованию)
Помощники социальных работников; уборка помещений; благоустройство территории; ремонтные работы
- || -
- || -
18
не менее минимальной заработной платы
-
26.
Организации, учреждения образования, в том числе детские дошкольные учреждения (по согласованию)
Помощь в организации масштабных мероприятий культурного назначения; организация досуга детей и подростков; уборка и ремонт помещений, благоустройство территории
- || -
- || -
71
не менее минимальной заработной платы
-
27.
Учебные заведения высшего и средне – специального образования г. Семей (по согласованию)
Работа с архивными документами; уборка территорий; уборка помещений; ремонтные работы
- || -
- || -
10
не менее минимальной заработной платы
-
28.
Областной историко-краеведческий музей г. Семей (по согласованию)
Работа с архивными и текущими документами; благоустройство территории
- || -
- || -
4
не менее минимальной заработной платы
-
29.
Государственное учреждение «Медико – социальное учреждение для престарелых и инвалидов общего типа г. Семей» (по согласованию)
ход за больными и престарелыми людьми; работа с документами; ремонтные работы; озеленение и благоустройство территории
- || -
- || -
16
не менее минимальной заработной платы
-
30.
Государственное учреждение «Управление государственного санитарно – эпидемиологического надзора г. Семей» (по согласованию)
Благоустройство территории; уборка помещений
- || -
- || -
6
не менее минимальной заработной платы
-
31.
Организации, учреждения здравоохранения (по согласованию)
Благоустройство территории; уборка помещений; ремонтные работы
- || -
- || -
75
не менее минимальной заработной платы
-
32.
Коммунальное государственное казенное предприятие отдела образования «Ассоциация дворовых клубов» (по согласованию)
Организация досуга детей и подростков по месту жительства
- || -
- || -
40
не менее минимальной заработной платы
-
33.
Государственное учреждение «Отдел экономики и финансов г. Семей»
Помощь в подготовке документов для сдачи в архив, работа с текущими документами
- || -
- || -
8
не менее минимальной заработной платы
-
34.
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений г. Семей»
Помощь в подготовке документов для сдачи в архив, работа с текущими документами
- || -
- || -
8
не менее минимальной заработной платы
-
35.
Потребительские кооперативы садоводов – любителей г. Семей (по согласованию)
Охрана правопорядка; охрана дачных участков
- || -
- || -
110
не менее минимальной заработной платы
-
36.
Кооперативы собственников квартир (по согласованию)
Охрана правопорядка; охрана подъездов многоквартирных домов
- || -
-|| -
35
не менее минимальной заработной платы
-
37.
Государственное учреждение “Централизованная библиотечная система г. Семей” (по согласованию)
помощь в работе по обслуживанию читателей, в работе с книжным фондом; благоустройство территории; ремонтные работы
- || -
- || -
4
не менее минимальной заработной платы
-
38
Государственное учреждение «Отдел предпринимательства г. Семей»
Помощь в ведении мониторинга цен на продовольственные и непродовольственные товары; работы с документами
- || -
- || -
35
не менее минимальной заработной платы
-
39.
Государственное учреждение «Отдел физической культуры и спорта г. Семей»
Коммунальное государственное казенное предприятие «Спортивный клуб «Семей» (по согласованию)
помощь в подготовке и проведении городских спортивно - массовых мероприятий; помощь в работе с архивными и текущими документами, уборка территории
- || -
- || -
8
не менее минимальной заработной платы
-
40.
Туристические агентства, фирмы (по согласованию)
помощь в организации туристических маршрутов и экологического туризма
- || -
- || -
10
не менее минимальной заработной платы
не ниже
суммы
установленной
черты
бедности
41.
Общественные объединения и неправительственные организации (по согласованию)
Восстановление заповедных зон, ремонт зданий; оказание социально - правовой помощи, психологическая поддержка людей с ограниченными возможностями, престарелых, больных; организация досуга детей и подростков; социологический опрос населения; помощь в проведении региональных общественных кампаний; проведение культурно-массовых мероприятий; работа с документами; уборка помещений; ремонт зданий;
- || -
- || -
70
не менее минимальной заработной платы
-
42.
Сельские округа Жанасемейского региона: Достыкский, Жазыкский, Жиеналинский, Знаменский, Иртышский, Озерский, Приречный, Новобаженовский п. Чаган
Уборка территории сел, благоустройство; охрана правопорядка; участие в ветеринарных профилактических мероприятиях; доставка корреспонденции; помощь в проведении региональных общественных кампаний
- || -
- || -
110
не менее минимальной заработной платы
-
43.
Предприятия и организации пос. Шульбинск (по согласованию), в том числе: государственное учреждение «Аким пос. Шульбинск», государственное учреждение «Областной детский дом», коммунальное государственное казенное предприятие «Дом культуры», учреждения образования и здравоохранения
Помощь в проведении региональных общественных кампаний; социологический опрос населения; доставка корреспонденции; охрана общественного порядка; экологическое оздоровление и уборка территорий; реконструкция и ремонт объектов; организация досуга детей и молодежи; оказание психологической и правовой помощи
- || -
-||-
58
не менее минимальной заработной платы
-
44.
Сельские округа Абралинского региона: Абралинский, Акбулакский, Айнабулакский, Алгабасский, Караоленский, Танатский, учреждения образования и здравоохранения
Уборка территории сел, благоустройство; охрана правопорядка; участие в ветеринарных профилактических мероприятиях; доставка корреспонденции; помощь в проведении региональных общественных кампаний
- || -
- || -
50
не менее минимальной заработной платы
-
ИТОГО:

7. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғанынан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Семей қаласының әкімі                              М. Айнабеков
Қала әкімдігінің
2010 жылғы 13 желтоқсандағы
№ 1409 қаулысына қосымша
2011 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру үшін жұмыс орындарын беруші ұйымдар, кәсіпорындар, мекемелер тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі, нақты жағдайлары, қатысушылардың қаржыландыру көздері және еңбекке ақы төлеу мөлшерлері
рет
№№
Жұмыс берушінің атауы
Қоғамдық жұмыстардың түрлері
Қоғамдық жұмыстардың көлемі
Қоғамдық жұмыстардың шарттары
Жұмыс орындарының саны
Қаржыландыру көздері мен еңбекке ақы төлеу мөлшерлері
бюджет
жұмыс
беруші
1
2
3
4
5
6
7
8
1.
«Семей қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Мұрағатқа өткізу үшін құжаттарды әзірлеуге көмектесу; ағымдағы құжаттармен жұмыс; аумақтарды көгалдандыру және көркейту
Жұмыстың мөлшері (өнімділігі, мерзімі, қызмет көрсетуі) ҚР Еңбек Кодексіне (9 тарау 116 бап117 бап118 бап) сәйкес белгіленеді
Жұмыс мерзімінің ұзақтығы жұмыссыздар үшін ҚР Еңбек Кодексіне (6 тарау 77 бап81 бап82 бап) сәйкес белгіленеді. Еңбекақы жұмыс уақытын есепке алу тәбіліне сәйкес жүзеге асырылады. Жұмыссыздардың еңбек қауіпсіздігі мен оны қорғау саласындағы құқықтарының кепілдігі ҚР Еңбек Кодексіне (34 тарау 310 бап311 бап314 бап317 бап) сәйкес
8
Ең
төмен
еңбек-
ақыдан
кем
емес
-
2.
«Семей қаласының ауыл шаруашылығы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
мұрағатқа өткізу үшін құжаттарды әзірлеуге көмектесу; ағымдағы құжаттармен жұмыс;
-//-
-//-
8
ең
төмен
еңбек-
ақыдан
кем
емес
3.
Өнеркәсіп, көлік және байланыс кәсіпорындары (келісім бойынша)
аумақтарды экологиялық сауықтыру және жиыстыру; үй-жайларды жиыстыру; ағымдағы құжаттармен жұмыс;
-//-
-//-
10
ең
төмен
еңбек-
ақыдан
кем
емес
белгі
ленген
кедейлік
шегінен
төмен
емес
4.
«Семей қаласы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
өңірлік қоғамдық науқандарды өткізуге жәрдемдесу; мәдени – көпшілік шараларды ұйымдастыру; ағымдағы және мұрағат құжаттарымен жұмыс істеу
-//-
-//-
40
ең
төмен
еңбек-
ақыдан
кем
емес
-
5.
«Семей қаласының Әділет басқармасы» мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
халықты құжаттандыру бойынша техникалық жұмыстарды жүргізуге көмектесу
-//-
-//-
37
ең
төмен
еңбек-
ақыдан
кем
емес
-
6.
«Семей қаласының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі» мемлекеттік мекемесі
ағымдағы құжаттармен жұмысқа көмектесу; орталық саябақ аумақты жиыстыру және көгалдандыру
-//-
-//-
4
ең
төмен
еңбек-
ақыдан
кем
емес
-
7.
«Семей қаласының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
ағымдағы құжаттармен жұмысқа көмектесу
-//-
-//-
6
ең
төмен
еңбек-
ақыдан
кем
емес
-
8.
«Семей қаласының құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
мұрағатқа өткізу үшін құжаттарды әзірлеуге; орындаушыларға шығыс құжаттарын тіркеуге және таратуға көмектесу
-//-
-//-
8
ең
төмен
еңбек-
ақыдан
кем
емес
-
9.
Зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік орталықтың ШҚО филиалы Семей қалалық бөлімшесі (келісім бойынша)
зейнетақы істерімен жұмысқа жәрдемдесу; мұрағат құжаттарымен жұмыс; өңірлік қоғамдық науқандарды өткізуге көмектесу
-//-
-//-
30
ең
төмен
еңбек-
ақыдан
кем
емес
-
10.
«ШҚО-ның қазіргі заман тарихын құжаттандыру орталығы» мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
мұрағат құжаттарымен жұмыс істеу
-//-
-//-
15
ең
төмен
еңбек-
ақыдан
кем
емес
-
11.
“Семей қаласының қорғаныс істері жөніндегі баскармасы” мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
шақырылғандардың жеке істерін; есептік - қызметтік карталарын, шақыру құжаттарын; ағымдағы және мұрағат құжаттармен жұмыс
-//-
-//-
12
ең
төмен
еңбек-
ақыдан
кем
емес
12.
“Семей қаласының төтенше жағдайлар басқармасы” мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
үй-жайларды жиыстыру
-//-
-//-
4
ең
төмен
еңбек-
ақыдан
кем
емес
-
13.
«Семей қаласы бойынша салық басқармасы» мемлекетік мекемесі (келісім бойынша)
салық хабарламаларын тіркеуге, оларды салық төлеушілердің мекенжайлары бойынша жеткізуге көмектесу; оларды рәсімдеуге көмектесу; ағымдағы құжаттармен жұмыс; аумақты жиыстыру; үй-жайларды жиыстыру
-//-
-//-
30
ең
төмен
еңбек-
ақыдан
кем
емес
-
14.
«Семей қаласының әкімшілік соты» мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
мұрағат құжаттарымен жұмыс; аумақты көркейту
-//-
-//-
8
ең
төмен
еңбек-
ақыдан
кем
емес
-
15.
Семей қалалық соты» мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
мұрағат құжаттарымен жұмыс; аумақты және үй-жайларды жиыстыру
-//-
-//-
8
ең
төмен
еңбек-
ақыдан
кем
емес
-
16.
«Семей қаласының ішкі істер басқармасы» мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша).
Қаланың қылмыстық - атқару инспекциясы (келісім бойынша)
Орталық, Затон, Қала маңындағы полиция бөлімі (келісім бойынша)
мұрағат құжаттарымен жұмыс; учаскелік инспекторларға құқық бұзушылық фактілердің алдын алуға, ашуға көмектесу; аумақты жиыстыру, үй-жайларды жиыстыру
-//-
-//-
30
ең
төмен
еңбек-
ақыдан
кем
емес
-
17.
Семей аймағы бойынша қаржы полициясы басқармасы (келісім бойынша)
мұрағат құжаттарымен жұмыс; аумақты және үй-жайларды жиыстыру
-//-
-//-
5
ең
төмен
еңбек-
ақыдан
кем
емес
белгі-
ленген
кедейлік
шегінен
төмен
емес
18
Шағын және орта бизнес, сауда кәсіпорындары; шаруа қожалыктары (келісім бойынша)
қосалқы жұмыстар; қорық аймақтарын қалпына келтіру; өндіріс үдерістеріне қатысу; маусымдық ауыл шаруашылық жұмыстары; абаттандыру және көгалдандыру
-//-
-//-
24
ең
төмен
еңбек-
ақыдан
кем
емес
белгі-
ленген
кедейлік
шегінен
төмен
емес
19.
«Өрт сөндіру және авариялық құтқару жұмыстары қызметі» мемлекеттік мекемесі, Семей қалалық № 2 өртке қарсы қызмет жасағы (келісім бойынша)
үй-жайларды жиыстыру
-//-
-//-
10
ең
төмен
еңбек-
ақыдан
кем
емес
-
20.
«Семей қалалық қазынашылық басқармасы» мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
ағымдағы және мұрағат құжаттарымен жұмысқа көмектесу; аумақтарды көркейту және көгалдандыру
-//-
-//-
12
ең
төмен
еңбек-
ақыдан
кем
емес
-
21.
«Семей қаласының белгілі тұрағы және құжаттары жоқ адамдарды әлеуметтік бейімдеу орталығы» мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
медициналық - әлеуметтік, психологиялық және құқықтық көмек көрсету; құжаттармен жұмыс; аумақты экологиялық сауықтыру және жиыстыру; үй-жайларды жиыстыру; жөндеу жұмыстары
-//-
-//-
16
ең
төмен
еңбек-
ақыдан
кем
емес
-
22
«ШҚО бойынша жылжымайтын мүлік жөніндегі орталығы» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынның Семей филиалы (келісім бойынша)
мұрағат және ағымдағы құжаттары мен жұмыс істеу
-//-
-//-
6
ең
төмен
еңбек-
ақыдан
кем
емес
-
23.
«Семей қалалық мәслихатының аппараты» мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
сессиялар мен тұрақты комиссиялар хаттамаларын ресімдеуге көмектесу; мұрағатқа өткізу үшін құжаттарды әзірлеу
-//-
-//-
15
ең
төмен
еңбек-
ақыдан
кем
емес
-
24.
«Семей қаласының прокуратурасы» мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
ағымдағы және мұрағат құжаттармен жұмысқа көмектесу; аумақты көркейту, үй-жайларды жиыстыру
-//-
-//-
8
ең
төмен
еңбек-
ақыдан
кем
емес
-
25.
«Семей қаласының мүмкіндігі шектеулі балаларға үйден әлеуметтік көмек көрсету орталығы» мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
әлеуметтік қызметкерлердің көмекшілері; үй-жайларды жиыстыру; аумақты көркейту; жөндеу жұмыстары
-//-
-//-
18
ең
төмен
еңбек-
ақыдан
кем
емес
-
26.
Білім беру ұйымдары мен мекемелері, соның ішінде балалардың мектепке дейінгі мекемелері (келісім бойынша)
мәдени мақсаттағы ауқымды іс–шараларды ұйымдастыруға көмектесу; балалардың және жасөспірімдердің бос уақытын ұйымдастыру; үй-жайларды жиыстыру және жөндеу
-//-
-//-
71
ең
төмен
еңбек-
ақыдан
кем
емес
-
27.
Семей қаласының жоғары және арнаулы орта білім беретін оқу орындары (келісім бойынша)
ағымдағы және мұрағат құжаттарымен жұмысқа көмектесу; аумақтарды жиыстыру; жөндеу жұмыстары
-//-
-//-
10
ең
төмен
еңбек-
ақыдан
кем
емес
-
28.
Облыстық Семей тарихи-өлкетану музейі (келісім бойынша)
ағымдағы және мұрағат құжаттармен жұмысқа көмектесу; аумақты көркейту
-//-
-//-
4
ең
төмен
еңбек-
ақыдан
кем
емес
-
29.
«Семей қаласының қарттар мен мүгедектерге арналған жалпы үлгідегі медициналык әлеуметтік мекемесі” мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
науқас және егде жастағы адамдарды күту; құжаттармен жұмыс; жөндеу жұмыстары; аумақтарды көгалдандыру және көркейту;
-//-
-//-
16
ең
төмен
еңбек-
ақыдан
кем
емес
-
30.
«Семей қаласының мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы» мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
аумақты көркейту, үй-жайларды жиыстыру
-//-
-//-
6
ең
төмен
еңбек-
ақыдан
кем
емес
-
31.
Денсаулық сақтау ұйымдары мен мекемелері (келісім бойнша)
аумақтарды көркейту, үй-жайларды жиыстыру; жөндеу жұмыстары
-//-
-//-
75
ең
төмен
еңбек-
ақыдан
кем
емес
-
32.
Білім бөлімінің «Аула клубтары қауымдастығы» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны (келісім бойынша)
тұрғылықты жері бойынша балалар мен жасөспірімдердің бос уақытын ұйымдастыру
-//-
-//-
40
ең
төмен
еңбек-
ақыдан
кем
емес
-
33
«Семей қаласының экономика және қаржы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
мұрағатқа өткізу үшін құжаттарды әзірлеуге көмектесу; ағымдағы құжаттармен жұмыс;
-//-
-//-
8
ең
төмен
еңбек-
ақыдан
кем
емес
-
34
«Семей қаласының жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
мұрағатқа өткізу үшін құжаттарды әзірлеуге көмектесу; ағымдағы құжаттармен жұмыс;
-//-
-//-
8
ең
төмен
еңбек-
ақыдан
кем
емес
-
35
Семей қаласының әуесқой бағбандарының тұтынушылар кооперативтері (келісім бойынша)
құқық тәртібін қорғау; саяжай учаскелерін күзету
-//-
-//-
110
ең
төмен
еңбек-
ақыдан
кем
емес
-
36
Пәтер иелері кооперативтері (келісім бойынша)
кұқық тәртібін қорғау; көп пәтерлі үйлердің кіреберсін күзету
-//-
-//-
35
ең
төмен
еңбек-
ақыдан
кем
емес
-
37
«Семей қаласының орталықтандырылған кітапхана жүйесі» мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
оқырмандарға қызмет көрсетуге, қалалық мәдени - көпшілік жиындарды өткізуге, кітап қорларын жинастыруга көмектесу; аумақтарды көркейту; жөндеу жұмыстары
-//-
-//-
4
ең
төмен
еңбек-
ақыдан
кем
емес
-
38
“Семей қаласының кәсіпкерлік бөлімі” мемлекеттік мекемесі
азық-түлік және азық-түлік емес тауар бағаларының мониторингісін жүргізуге көмектесу; құжаттармен жұмыс
-//-
-//-
35
ең
төмен
еңбек-
ақыдан
кем
емес
-
39.
«Семей қаласының дене шынықтыру және спорт бөлімі» мемлекеттік мекемесі, «Семей» спорт клубы» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны (келісім бойынша)
қалалық спорттық іс-шараларын өткізуге және дайындауга көмектесу; ағымдағы және мұрағат құжаттармен жұмысқа көмектесу; аумақты жинастыру
-//-
-//-
8
ең
төмен
еңбек-
ақыдан
кем
емес
-
40.
Туристік агенттіктер, фирмалар (келісім бойынша)
туристік бағыттар мен экологиялық туризмді ұйымдастыруға көмектесу
-//-
-//-
10
ең
төмен
еңбек-
ақыдан
кем
емес
белгі-
ленген
кедейлік
шегінен
төмен
емес
41
Қоғамдық бірлестіктер мен үкіметтік емес ұйымдар (келісім бойынша)
қорық аймақтарын қалпына келтіру; мүмкіндігі шектеулі адамдарға әлеуметтік – құқықтық көмек көрсету және оларды психологиялық қолдау; сырқат, жалғызілікті қарт азаматтарды күтіп – бағу; балалар мен жасөспірімдердің бос уақытын ұйымдастыру; халыққа социологиялық сұрау салу; өңірлік қоғамдық науқандарды өткізуге жәрдемдесу; мәдени – көпшілік шараларды өткізу; құжаттармен жұмыс; үйжайларды жиыстыру; ғимараттарды жөндеу
-//-
-//-
70
ең
төмен
еңбек-
ақыдан
кем
емес
-
42.
Жаңасемей өңірінің ауылдық округтері: Достық, Жазық, Жиенәлі, Знаменка, Ертіс, Озерки, Приречный, Новобаженово, Шаған кенті
ауылдар аумақтарын жиыстыру, көркейту; құқық тәртібін қорғау; малдәрігерлік алдын алу іс-шараларына қатысу; хат-хабарды жеткізу; өңірлік қоғамдық іс-шараларды өткізуге жәрдемдесу
-//-
-//-
110
ең
төмен
еңбек-
ақыдан
кем
емес
-
43.
Шульба кентінің кәсіпорындары мен ұйымдары (келісім бойынша) соның ішінде: «Шульба кентінің әкімі» мемлекеттік мекемесі, «Облыстық балалар үйі» мемлекеттік мекемесі, «Мәдениет үйі» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, білім және денсаулық сақтау мекемелері
өңірлік қоғамдық науқандарды өткізуге жәрдемдесу; халыққа социологиялық сұрау салу; хат-хабар жеткізу; қоғамдық тәртіпті қорғау; аумақты экологиялық сауықтыру және жиыстыру; нысандарды қайта жаңғырту және жөндеу; балалар мен жастардың бос уақытын ұйымдастыру, психологиялық және құқықтық көмекті көрсету
-//-
-//-
58
ең
төмен
еңбек-
ақыдан
кем
емес
-
44.
Абыралы өңірінің ауылдық округтері: Абыралы, Ақбұлақ, Айнабұлақ, Алғабас, Қараөлең, Таңат, білім және денсаулық сақтау мекемелері
ауылдар аумақтарын жиыстыру, көркейту; құқық тәртібін қорғау; малдәрігерлік алдын алу іс-шараларына қатысу; хат-хабарды жеткізу; өңірлік қоғамдық іс-шараларды өткізуге жәрдемдесу
-//-
-//-
50
ең
төмен
еңбек-
ақыдан
кем
емес
-
Жиыны:

1100
Конкретные условия общественных работ:
Продолжительность рабочей недели составляет 5 дней с двумя выходными, восьми часовой рабочий день, обеденный перерыв 1 час, оплата труда осуществляется за фактически отработанное время, отраженное в табеле учета рабочего времени путем перечисления на лицевые счета безработных; инструктаж по охране труда и технике безопасности, обеспечение специальной одеждой, инструментом и оборудованием; выплата социального пособия по временной нетрудоспособности, возмещение вреда, причиненного увечьем или иным повреждением здоровья; пенсионные и социальные отчисления производятся в соответствии с законодательством Республики Казахстан. Условия общественных работ для отдельных категорий работников (женщины и другие лица с семейными обязанностями, инвалиды, лица, не достигшие восемнадцатилетнего возраста) определяются с учетом особенностей условий труда соответствующей категории и предусматриваются трудовыми договорами, заключаемыми между работниками и работодателями в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан.
Руководитель аппарата акима города               А. Абулкасимов

1100
Қоғамдық жұмыстардың нақты шарты:
Жұмыс аптасының ұзақтығы 5 күнді құрайды, екі демалыс күн беріледі, сегіз сағаттық жұмыс күні, түскі үзіліс 1 сағат, жұмыс уақытын есептеу табелінде көрсетілген дәлелді жұмыс істеген уақыты арқылы жұмыссыздың жеке шотына аудару жолымен жүзеге асырылады; еңбекті қорғау және қауіпсіздік техникасы бойынша нұсқаулық, арнайы киіммен, құрал-жабдықтармен қамтамасыз ету, уақытша жұмысқа жарамсыздық бойынша әлеуметтік жәрдемақы төлеуденсаулыққа мертігу немесе басқа зақымдану салдарынан келтірілген зияндардың орынын толтыру, зейнетақы және әлеуметтік ақша аударулар Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жүргізіледі. Қызметкерлердің жекелеген санаттары үшін (әйелдер және отбасылық міндеттері бар өзге адамдар, мүгедектерон сегіз жасқа толмаған адамдар) қоғамдық жұмыстардың шарттары сай келген санаттың еңбек шарттарының ерекшеліктерін ескерумен анықталады және Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес қызметкерлер мен жұмыс берушілер арасында жасалатын еңбек шарттарымен көзделеді.
Қала әкімі аппаратының басшысы                  А. Әбілқасымов