О внесении изменений и дополнений в решение от 25 декабря 2009 года № 21/2-IV "О бюджете города Риддера на 2010-2012 годы"
Решение Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 16 апреля 2010 года N 25/5-IV. Зарегистрировано управлением юстиции города Риддера Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 27 апреля 2010 года за N 5-4-129. Утратило силу в связи с истечением срока действия - письмо Риддерского городского маслихата от 05 января 2011 года № 02/04-10
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия - письмо Риддерского городского маслихата от 05.01.2011 № 02/04-10.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 апреля 2010 года № 20/245-IV «О внесении изменений и дополнений в решение от 21 декабря 2009 года № 17/222-IV «Об областном бюджете на 2010-2012 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2528), Риддерский городской маслихат РЕШИЛ:
Внести в решение Риддерского городского маслихата «О бюджете города Риддера на 2010-2012 годы» от 25 декабря 2009 года № 21/2-IV (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-4-123 от 06 января 2010 года, опубликовано в газете «Лениногорская правда» от 15 января 2010 года № 3, от 22 января 2010 года № 4, от 29 января 2010 года № 5) следующие изменения и дополнения:
1. Пункт 1 решения изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить бюджет города Риддера на 2010-2012 годы согласно приложений 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2010 год в следующих объемах:
1) доходы – 2156615 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1628368 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям –7700 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 12250 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 508297 тысяч тенге;
2) затраты – 2235516,5  тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1781 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 80682,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 80682,5 тысяч тенге.».
2. В пункте 5 цифру «109278 тысяч тенге» заменить на цифру «60009 тысяч тенге».
3. В пункте 7 цифру «30781 тысяч тенге» заменить на цифру «30672 тысяч тенге», в том числе:

"2010-2012 жылдарға арналған Риддер қаласының бюджеті туралы" 2009 жылғы 25 желтоқсандағы № 21/2-IV шешімге өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 2010 жылғы 16 сәуірдегі N 25/5-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Риддер қалалық әділет басқармасында 2010 жылғы 27 сәуірде № 5-4-129 тіркелді. Күші жойылды - қабылданған мерзімінің бітуіне байланысты (Риддер қалалық мәслихатының 2011 жылғы 05 қаңтардағы № 02/04-10 хаты)
Ескерту. Күші жойылды - қабылданған мерзімінің бітуіне байланысты (Риддер қалалық мәслихатының 2011.01.05 № 02/04-10 хаты).
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 109-бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, «2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты «2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 17/222-IV шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы»» 2010 жылғы 9 сәуірдегі № 20/245-IV (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2528 тіркелген) шешіміне сәйкес, Риддер қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
«2010-2012 жылдарға арналған Риддер қаласының бюджеті туралы» Риддер қалалық мәслихатының 2009 жылғы 25 желтоқсандағы № 21/2-ІV шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2010 жылғы 06 қаңтардағы № 5-4-123 тіркелген, «Лениногорская правда» газетінде 2010 жылы 15 қаңтардағы № 3, 2010 жылғы 22 қаңтардағы № 4, 2010 жылғы 29 қаңтардағы № 5 сандарында жарияланды) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1. 1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«1. 2010-2012 жылдарға арналған Риддер қаласының бюджеті 12және 3 қосымшаларға тиісінше сәйкес, соның ішінде 2010 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 2156615 мың теңге, соның ішінде:
салық түсімдері бойынша - 1628368 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 7700 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 12250 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша - 508297 мың теңге;
2) шығындар – 2235516,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 1781 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0;
5) бюджет тапшылығы (профицит) - -80682,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 80682,5 мың теңге.».
2. 5 тармақта «109278 мың теңге» саны «60009 мың теңге» санына ауыстырылсын.
3. 7 тармақта «30781 мың теңге» саны «30672 мың теңге» санына ауыстырылсын, соның ішінде:

в абзаце первом цифру «26784 тысяч тенге» заменить на цифру «26457 тысяч тенге»;
в абзаце пятом цифру «2093 тысяч тенге» заменить на цифру «2321 тысяч тенге»;
в абзаце шестом цифру «500 тысяч тенге» заменить на цифру «490 тысяч тенге».
4. В пункте 7-1 цифру «51918 тысяч тенге» заменить на цифру «87723 тысяч тенге»;
абзац третий изложить в следующей редакции:
«36747 тысяч тенге — на выплату единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.» или медалью «За победу над Японией», лицам, проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны и на обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне, в том числе:
30977 тысяч тенге - для выплаты единовременной материальной помощи;
5770 тысяч тенге - на обеспечение проезда;»;
в абзаце восьмом цифру «3571 тысяч тенге» заменить на цифру «3928 тысяч тенге»;
в абзаце девятом цифру «1630 тысяч тенге» заменить на цифру «1538 тысяч тенге»;
дополнить абзацем десятым следующего содержания:
«39183 тысяч тенге - на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования.».
5. Текст решения дополнить пунктом 7-6 следующего содержания:
«7-6. Предусмотреть в городском бюджете целевые текущие трансферты из областного бюджета на обеспечение жильем участников и инвалидов Великой Отечественной войны в сумме 3750 тысяч тенге, согласно приложению 13.».
6. В пункте 8 цифру «29022 тысяч тенге» заменить на цифру «29202 тысяч тенге».
7. Приложения 1, 4, 6, 7, 8 изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему решению.
8. Дополнить приложением 13 согласно приложению 6 к настоящему решению.
9. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель очередной сессии            О. Солонников
Секретарь городского маслихата           А. Ермаков
Приложение 1
к решению XXV сессии
Риддерского городского маслихата

бірінші абзацтағы «26784 мың теңге» саны «26457 мың теңге» санына ауыстырылсын;
бесінші абзацтағы «2093 мың теңге» саны «2321 мың теңге» санына ауыстырылсын;
алтыншы абзацтағы «500 мың теңге» саны «490 мың теңге» санына ауыстырылсын.
4. 7-1 тармақта «51918 мың теңге» саны «87723 мың теңге» санына ауыстырылсын;
үшінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
«36747 мың теңге – Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген тұлғаларға, әскери қызметкерлерге, оның ішінде 1941 жылдың 22 маусымынан 1945 жылдың 3 қыркүйегі аралығында майдандағы әскер құрамына кірмейтін әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқыту мекемелерде запасқа босатылған (отставка), әскери қызметтен өткен, «1941-1945 ж.ж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгені үшін» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін» медалімен марапатталған, Ұлы Отан соғысы жылдарында алты айдан кем емес тылда жұмыс істеген (қызметтен өткен) тұлғаларға бір жолғы материалдық көмек төлеу үшін және Ұлы Отан соғысы қатысушыларына және мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумақтары бойынша сапарларын үшін, сонымен қатар оларға және олармен бірге жүретін тұлғалардың Мәскеу және Астана қалаларында Ұлы Отан соғысының 65-жылдығына орай салтанатты іс-шараларға қатысу үшін тамақтану, тұру, жүру шығындарының төлемін қамтамасыз ету, соның ішінде:
30977 мың теңге – бір жолғы материалдық көмек төлеу үшін;
5770 мың теңге – жүруді қамтамасыз етуге;»;
сегізінші абзацтағы «3571 мың теңге» саны «3928 мың теңге» санына ауыстырылсын;
тоғызыншы абзацтағы «1630 мың теңге» саны «1538 мың теңге» санына ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы оныншы абзац толықтырылсын:
«39183 мың теңге – мектепке дейінгі білім беру ұйымдарындағы мемлекеттік білім тапсырысын іске асыруға.».
5. Шешім мәтіні келесі мазмұндағы 7-6 тармағымен толықтырылсын:
«7-6. Қалалық бюджетте Ұлы Отан соғысы қатысушылары мен мүгедектерін тұрғын үймен қамтамасыз ету үшін 13 қосымшаға сәйкес 3750 мың теңге сомасында облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер көзделсін.».
6. 8 тармақта «29022 мың теңге» саны «29202 мың теңге» санына ауыстырылсын.
7. 14678 қосымшалар осы шешімнің 12345 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
8. Осы шешімнің 6 қосымшасына сәйкес 13 қосымшасымен толықтырылсын.
9. Осы шешім 2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезекті сессия төрағасы             О. Солонников
Қалалық мәслихат хатшысы            А. Ермаков

9286
018
Капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
9286
464
Отдел образования района (города областного значения)
69284
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
4612
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
21318
011
Капитальный , текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
43235
013
Материально-техническое оснащение государственных органов
119
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
216775,1
2
Социальная помощь
189738,1
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
887
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
887
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
188851,1
002
Программа занятости
44822,1
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
80
005
Государственная адресная социальная помощь
6100
006
Жилищная помощь
25000
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
53587
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4032
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
14718
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
2200
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
1947
019
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
5770
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг." или медалью "За победу над Японией", проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне

9286
018
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
9286
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру бөлімі
69284
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4612
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
21318
011
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
43235
013
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
119
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
216775,1
2
Әлеуметтiк көмек
189738,1
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
887
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
887
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
188851
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
44822,1
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
80
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
6100
006
Тұрғын үй көмегі
25000
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
53587
010
Үйде тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4032
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
14718
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
2200
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
1947
019
Ұлы Отан соғысы қатысушыларына және мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумақтары бойынша сапарларын үшін, сонымен қатар оларға және олармен бірге жүретін тұлғалардың Мәскеу және Астана қалаларында Ұлы Отан соғысының 65-жылдығына орай салтанатты іс-шараларға қатысу үшін тамақтану, тұру, жүру шығындарының төлемін қамтамасыз ету
5770
020
Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген тұлғаларға, әскери қызметкерлерге, оның ішінде 1941 жылдың 22 маусымынан 1945 жылдың 3 қыркүйектегі аралығында майдандағы әскер құрамына кірмейтін әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқыту мекемелерде запасқа босатылған (отставка), әскери қызметтен өткен, «1941-1945 ж.ж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгені үшін» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін» медалімен марапатталған, Ұлы Отан соғысы жылдарында алты айдан кем емес тылда жұмыс істеген (қызметтен өткен) тұлғаларға бір жолғы материалдық көмек төлеу

40628
006
Функционирование районных (городских) библиотек
37039
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
3589
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
9167
002
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы
7082
005
Услуги по проведению  государственной информационной политики через телерадиовещание
2085
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
39538,3
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
23425
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
3331
004
Капитальный, текущий ремонт объектов культуры в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
20094
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
10861,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
7536,3
003
Реализация региональных программ в сфере молодежной политики
3217
007
Материально-техническое оснащение государственных органов
108
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
5252
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
5252
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
39511
1
Сельское хозяйство
772
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
252
099
Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов за счет целевого трансферта из республиканского бюджета
252
475
Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
520
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
520
6
Земельные отношения
5982
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
5982
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
5982
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
32757
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
31219
019
Финансирование социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров

40628
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
37039
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халықтарының басқа да тілдерін дамыту
3589
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
9167
002
Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатын жүргізу
7082
005
Телерадиохабарлары арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу
2085
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
39538,3
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
23425
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
3331
004
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде мәдениет объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
20094
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
10861,3
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7536,3
003
Жастар саясаты саласындағы өңірлік бағдарламаларды iске асыру
3217
007
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
108
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
5252
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5252
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
39511
1
Ауыл шаруашылығы
772
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
252
099
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебiнен ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру
252
475
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
520
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
520
6
Жер қатынастары
5982
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
5982
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5982
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
32757
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
31219
019
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде әлеуметтік жобаларды қаржыландыру

от 16 апреля 2010 года № 25/5-IV
Приложение 13
к решению XXI сессии
Риддерского городского маслихата
от 25 декабря 2009 года № 21/2-IV
Распределение целевых текущих трансфертов из областного бюджета
Функциональная группа
На обеспечение жильем участников и инвалидов Великой Отечественной войны
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3750
1
Жилищное хозяйство

2010 жылғы 16 сәуірдегі № 25/5-IV
Риддер қалалық мәслихаттың
XXV сессиясының шешіміне 6-қосымша
2009 жылғы 25 желтоқсандағы № 21/2-IV
Риддер қалалық мәслихаттың
XXI сессиясының шешіміне 13-қосымша
Облыстық бюджеттен келіп түскен мақсатты ағымды
трансферттерді бөлу
Функционалдық топ
Сомасы,
мың теңге
Функционалдық кіші топ
Бюджеттік бағдарлама әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
07
Тұрғын-үй коммуналдық шаруашылық
3750
1
Тұрғын үй шаруашылығы

458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
3750
Секретарь городского маслихата        А. Ермаков

458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
3750
Қалалық мәслихат хатшысы             А. Ермаков