Об утверждении формы проверочного листа в сфере частного предпринимательства в области производства нефтепродуктов
Совместный приказ Министра нефти и газа Республики Казахстан от 25 августа 2011 года № 147 и И.о. Министра экономического развития и торговли Республики Казахстан от 31 августа 2011 года № 276. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 12 сентября 2011 года № 7179. Утратил силу совместным приказом Министра энергетики Республики Казахстан от 22 июня 2015 года № 420 и и.о. Министра национальной экономики Республики Казахстан от 30 июня 2015 года № 479
Сноска. Утратил силу совместным приказом Министра энергетики РК от 22.06.2015 № 420 и и.о. Министра национальной экономики РК от 30.06.2015 № 479 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 15 Закона Республики Казахстан от 6 января 2011 года "О государственном контроле и надзоре в Республике Казахстан", подпунктом 17) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 20 июля 2011 года  "О государственном регулировании производства и оборота отдельных видов нефтепродуктов" ПРИКАЗЫВАЕМ:
1. Утвердить прилагаемую форму проверочного листа в сфере частного предпринимательства в области производства нефтепродуктов.
2. Комитету государственной инспекции в нефтегазовом комплексе Министерства нефти и газа Республики Казахстан (Момышев Т.А.) обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) официальное опубликование настоящего приказа после его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
3) опубликование настоящего приказа на официальном интернет-ресурсе Министерства нефти и газа Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра нефти и газа Республики Казахстан Киинова Л.К.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр нефти и газа           И.о. Министра экономического
Республики Казахстан               развития и торговли
________________ С. Мынбаев       Республики Казахстан
25 августа 2011 года      ______________ Д. Шаженова
31 августа 2011 года
Утверждена
совместным приказом
Министра нефти и газа
Республики Казахстан
от 21 августа 2011 года № 147 и
и.о. Министра экономического
развития и торговли
Республики Казахстан
от 31 августа 2011 года № 276
Форма
Проверочный лист
в сфере частного предпринимательства
в области производства нефтепродуктов
Сноска. Проверочный лист в редакции совместного приказа Министра нефти и газа РК от 28.01.2014 № 10 и Министра регионального развития РК от 31.01.2014 № 22/ОД (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Государственный орган, назначивший проверку _________________________
_____________________________________________________________________
Акт о назначении проверки ___________________________________________
(№, дата)
Наименование субъекта предпринимательства ___________________________
БИН, ИИН ____________________________________________________________
Адрес места нахождения ______________________________________________
№ п/п
Требования
Соответствует предъявляемым требованиям (+)
Не соответствует требованиям (-)
Производители нефтепродуктов мощностью более 800 тыс. тонн
1.
Производство бензина и дизельного топлива с использованием металлосодержащих присадок (железо, марганец, свинец и другие, кроме антистатических присадок для дизельного топлива), и некондиционных нефтепродуктов
2.
Соблюдение требований по использованию оборудования для производства нефтепродуктов
3.
Наличие документов, подтверждающих происхождение и качество поставляемых сырой нефти и (или) газового конденсата
4.
Остановка работы технологических установок, используемых для производства нефтепродуктов без согласования с уполномоченным органом в области производства нефтепродуктов
5.
Реализация сырой нефти и (или) газового конденсата
6.
Наличие паспорта производства
7.
Наличие и соблюдение утвержденного уполномоченным органом в области производства нефтепродуктов годового графика проведения планово-предупредительных работ технологических установок
8.
Наличие в банке-резиденте Республики Казахстан текущего счета для финансирования инвестиционной программы
9.
Представление отчетности о реализации инвестиционных программ
10.
Представление первичных статистических данных или первичных административных данных, необходимых для ведомственного статистического наблюдения или административного учета
11.
Исполнение установленных уполномоченным органом в области производства нефтепродуктов, минимальных объемов производства нефтепродуктов
Производители нефтепродуктов мощностью менее 800 тыс. тонн
1.
Производство бензина и дизельного топлива с использованием металлосодержащих присадок (железо, марганец, свинец и другие, кроме антистатических присадок для дизельного топлива), и некондиционных нефтепродуктов
2.
Соблюдение требований по использованию оборудования для производства нефтепродуктов
3.
Наличие документов, подтверждающих происхождение и качество поставляемых сырой нефти и (или) газового конденсата
4.
Реализация сырой нефти и (или) газового конденсата
5.
Наличие паспорта производства
6.
Представление первичных статистических данных или первичных административных данных, необходимых для ведомственного статистического наблюдения или административного учета
Проверку проводил _______________ ___________________ _______________
(должность)         (Ф.И.О.)          (подпись)
М.П.
В случае выявления нарушений требований указываются номер и дата составления предписания (№ _______ от "__" __________ 20__ года)
С результатом проверки
Ознакомлен (согласен/не согласен) __________________ ________________
(Ф.И.О.)          (подпись)
"__" ________________ 20__ года
По итогам проверки проверяемый субъект ______________________________
(наименование субъекта)
переводится в группу (отметить знаком "+"):
высокой степени риска
средней степени риска
незначительной степени риска
Должностные лица органа:
__________________________ __________ _____________________________
(должность)           (подпись)           (Ф.И.О.)
__________________________ __________ _____________________________
(должность)           (подпись)           (Ф.И.О.)
Руководитель органа:
__________________________            _____________________________

Мұнай өнiмдерiн өндiру саласындағы жеке кәсіпкерлік субъектілерін тексеру парағының нысанын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Мұнай және газ министрінің 2011 жылғы 25 тамыздағы № 147 және Қазақстан Республикасының Экономикалық даму және сауда министрі м.а. 31 тамыздағы № 276 бірлескен бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2011 жылы 12 қыркүйекте № 7179 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2015 жылғы 22 маусымдағы № 420 және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің м.а. 2015 жылғы 30 маусымдағы № 479 бірлескен бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Энергетика министрінің 22.06.2015 № 420 және ҚР Ұлттық экономика министрінің м.а. 30.06.2015 № 479 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бірлескен бұйрығымен.
«Қазақстан Республикасындағы мемлекеттік бақылау және қадағалау туралы» 2011 жылғы 6 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 15-бабына, «Мұнай өнiмдерiнiң жекелеген түрлерiн өндiрудi және олардың айналымын мемлекеттiк реттеу туралы» 2011 жылғы 20 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабы 17-тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫЗ:
1. Қоса беріліп отырған Мұнай өнiмдерiн өндiру саласындағы жеке кісіпкерлік субъектілерін тексеру парағының нысаны бекітілсін;
2. Қазақстан Республикасы Мұнай және газ министрлігінің Мұнай-газ кешеніндегі мемлекеттік инспекциялау комитеті (Т.А.Момышев):
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден кейін ресми жариялауды;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Мұнай және газ министрлігінің ресми интернет-ресурсына орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Мұнай және газ вице-министрі Л.К.Кииновқа жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының        Қазақстан Республикасының
Мұнай және газ министрі          Экономикалық даму және сауда
_____________С. Мыңбаев          министрінің міндетін атқарушы
2011 жылғы 25 тамыз               _________________ Д. Шәженова
2011 жылғы 31 тамыз
Қазақстан Республикасы
Мұнай және газ министрінің
2011 жылғы 25 тамыздағы № 147
және Қазақстан Республикасы
Экономикалық даму және сауда
министрі міндетін атқарушының
2011 жылғы 31 тамыздағы № 276
бірлескен бұйрығымен
бекітілді
Нысан
Мұнай өнiмдерiн өндiру саласындағы жеке кәсіпкерлік субъектілерін тексеру парағы
Ескерту. Нысанға өзгерістер енгізілді - ҚР Мұнай және газ министрінің 11.07.2013 № 123 және ҚР Өңірлік даму министрінің м.а. 16.07.2013 № 135/НҚ (алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 28.01.2014 № 10 және ҚР Өңірлік даму министрінің 31.01.2014 № 22-НҚ (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бірлескен бұйрықтарымен.
Тексеруді тағайындаған мемлекеттік орган ____________________________
_____________________________________________________________________
Тексеруді тағайындау туралы акт______________________________________
(№, күні)
Кәсіпкерлік субъектінің атауы________________________________________
БСН, ЖСН_____________________________________________________________
Орналасқан мекенжайы_________________________________________________
№ р/с
Талаптар
Қойылатын
талаптарға
сәйкес келеді (+)
Талаптарға сәйкес
келмейді (-)
Қуаттылығы 800 мың тоннадан жоғары мұнай өнімдерін өндірушілер
1.
Құрамында металы бар қосындыларды (дизель отыны үшін статикалық қарсы қосындылардан басқа, темір, марганец, қорғасын және басқалары) пайдалана отырып, бензин мен дизель отынын өндіру
2.
Мұнай өнімдерін өндіруге қажетті жабдықтарды пайдалану жөніндегі талаптардың сақталуы
3.
Шикі мұнайдың және (немесе) газ конденсатының шыққан жерін және сапасын растайтын құжаттардың болуы
4.
Мұнай өнімдерін өндіру саласындағы уәкілетті органның келісімінсіз, мұнай өнімдерін өндіруге пайдаланылатын технологиялық қондырғылардың жұмысын тоқтату
5.
Шикі мұнайды және (немесе) газ конденсатын өткізу
6.
Өндіріс паспортының болуы
7.
Мұнай өнімдерін өндіру саласындағы уәкілетті органға технологиялық қондырғылардың жоспарлы - алдын алу жұмыстарын жүргізудің жылдық кестесінің болуы және оның сақталуы
8.
Қазақстан Республикасының резидент-банкінде инвестициялық бағдарламаны қаржыландыру үшін ағымдағы шоттың болуы
9.
Инвестициялық бағдарламаларды іске асыру туралы есепті ұсыну
10.
Мұнай өндіру саласындағы уәкілетті органға ведомстволық статистикалық қадағалау немесе әкімшілік есепке алу үшін қажетті бастапқы статистикалық деректерді немесе бастапқы әкімшілік деректерді ұсыну
11.
Мұнай өнімдерін өндіру саласындағы уәкілетті органмен белгіленген мұнай өнімдерін өндірудің белгіленген аз мөлшерін орындау
Қуаттылығы 800 мың тоннадан кем мұнай өнімдерін өндірушілер
1.
Құрамында металы бар қосындыларды (дизель отыны үшін статикалық қарсы қосындылардан басқа, темір, марганец, қорғасын және басқалары) пайдалана отырып, бензин мен дизель отынын өндіру
2.
Мұнай өнімдерін өндіруге қажетті жабдықтарды пайдалану жөніндегі талаптардың сақталуы
3.
Шикі мұнайдың және (немесе) газ конденсатының шыққан жерін және сапасын растайтын құжаттардың болуы
4.
Шикі мұнайды және (немесе) газ конденсатын өткізу
5.
Өндіріс паспортының болуы
6.
Ведомстволық статистикалық қадағалау немесе әкімшілік есепке алу үшін қажетті бастапқы статистикалық деректерді немесе бастапқы әкімшілік деректерді ұсыну
Тексеруді жүргізді ____________ ____________________ ______________
(лауазымы)     (аты-жөні, тегі)       (қолы)
М.О.
Талаптарды бұзушылық анықталған жағдайда ұйғарымның нөмері мен күні көрсетіледі (№ ________ «__» ________________ 20__ жыл)
Тексеру нәтижесімен таныстым (келісемін/келіспеймін)_________________
_____________________________________________________________________
(аты-жөні, тегі)                       (қолы)
«__» ________________ 20__ жыл
Тексеру нәтижесі бойынша тексерілген субъект ________________________
(субъектінің атауы)
топқа жатқызылады («+» белгісімен белгілеу):
жоғары тәуекел дәрежесi
орташа тәуекел дәрежесi
болмашы тәуекел дәрежесi
Мекеменің лауазымды тұлғалары:
__________________________ ________ ____________________
(лауазымы)           (қолы)    (аты-жөні, тегі)
__________________________ ________ ____________________
(лауазымы)            (қолы)    (аты-жөні, тегі)
Мекеменің басшысы:
__________________________ _________________________