Об утверждении формы заявления о выдаче разрешения на специальное водопользование
Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 12 сентября 2011 года № 14-1/513. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 сентября 2011 года № 7228. Утратил силу приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 19 марта 2015 года № 19-1/248
Сноска. Утратил силу приказом Министра сельского хозяйства РК от 19.03.2015 № 19-1/248.
В соответствии с подпунктом 1) пункта 10 статьи 66 Водного кодекса Республики Казахстан, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемую форму заявления о выдаче разрешения на специальное водопользование.
2. Департаменту стратегии использования природных ресурсов Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан (Мейрембеков К. А.) в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на  вице-министра сельского хозяйства Республики Казахстан Толибаева М. Е.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Министр                                    А. Мамытбеков
Утвержден
приказом Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 12 сентября 2011 года № 14-1/513
Форма
в ____________________________________________
(полное наименование государственного органа)
от _____________________________________________
(полное наименование юридического или физического лица)
Заявление
о выдаче разрешения на специальное водопользование
Прошу выдать разрешение на ____________________________________
_____________________________________________________________________
(указать вид водопользования в соответствии с пунктом 6 статьи 66
Водного кодекса Республики Казахстан)
1. Сведения о физическом или юридическом лице:
1) паспортные данные для физических лиц, РНН (ИИН) или
свидетельство о регистрации для юридических лиц, РНН (БИН) _________;
(№, кем и когда выдано)
___________________________________________________________________ ;
2) адрес ____________________________________________________ ;
(индекс, город, район, область, улица, № дома, телефон, факс)
3) филиалы, представительства _______________________________
___________________________________________________________________;
4) фамилия, имя, отчество, контактный телефон лица, ответственного за водопользование _________________________________.
2. Ситуационная схема мест забора и (или) использования поверхностных вод (сброса сточных вод, источника подземных вод), с указанием координат (прилагается).

Арнайы су пайдалануға рұқсат беру туралы өтініш нысанын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің 2011 жылғы 12 қыркүйектегі № 14-1/513 Бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2011 жылы 30 қыркүйекте № 7228 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 19 наурыздағы № 19-1/248 бұйрығымен
Ескерту. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Ауыл шаруашылығы министрінің 19.03.2015 № 19-1/248 бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы Су кодексінің 66-бабы 10-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған арнайы су пайдалануға рұқсат беру туралы өтініш нысаны бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Табиғат ресурстарын пайдалану стратегиясы департаменті (Қ.А.Мейрембеков) осы бұйрықтың заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Ауыл шаруашылығы вице-министрі М.Е.Толыбаевқа жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министр                                    А. Мамытбеков
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрінің
2011 жылғы 12 қыркүйектегі
№ 14-1/513 бұйрығымен
бекітілген
Нысан
кімге ___________________________________________
(мемлекеттік органның толық атауы)
кімнен __________________________________________
(заңды немесе жеке тұлғаның толық атауы)
Арнайы су пайдалануға рұқсат беру туралы өтініш
_____________________________________________________________________
(Қазақстан Республикасының Су кодексінің 66-бабының 6 тармағына сәйкес су пайдалану түрін көрсету)
__________________________________________рұқсат беруіңізді сұраймын.
1. Жеке немесе заңды тұлға туралы мәліметтер:
1) жеке тұлғалар үшін төлқұжат деректері, СТН (ЖСН) немесе заңды тұлғалар үшін тіркеу туралы куәлік, СТН (БСН)___________________
(№, кім және қашан берген)
____________________________________________________________________;
2) мекен жайы;______________________________________________________;
(индекс, қала, аудан, облыс, көше, үй №, телефон, факс)
3) филиалдар, өкілдіктер_____________________________________________
____________________________________________________________________;
4) су пайдалануға жауапты тұлғаның тегі, аты, әкесінің аты, байланыс телефоны____________________________________________________
2. Жер үсті суларын (ағызылатын сарқынды суларды, жер асты су көзін) алу және (немесе) пайдалану орындарының координаттары көрсетілген ахуалдық схемасы (қоса беріледі).

3. Цель водопользования _____________________________________ .
4. Наименование водного объекта, основные гидрологические и гидрогеологические характеристики, другие условия водопользования
_____________________________________________________________________
____________________________________________________________________.
5. Расчетный объем забора и (или) использования поверхностных вод (сбрасываемых сточных вод, забираемых подземных вод) представляется согласно прилоложению к настоящему Заявлению о выдаче разрешения на специальное водопользование.
6. Удельные расходы поверхностных, подземных и сточных вод на единицу продукции __________________________________________________.
7. Предполагаемые сроки начала и окончания водопользования ___
____________________________________________________________________.
8. Характеристика производственной деятельности водопользователя (объем выпускаемой продукции, численность работников, обслуживаемого населения, мощность, площади орошаемых участков) __________________________________________________________.
9. Данные ранее выданного разрешения на специальное водопользование (номер, дата выдачи, кем выдано, срок действия, если таковые имеются у заявителя, опыт эксплуатации по забору и (или) использованию поверхностных и подземных вод, сброса промышленных и других сточных вод в поверхностные водные объекты) __________________
____________________________________________________________________.
10. Характеристика оборудования для учета использования вод, ведению режимных наблюдений и лабораторных анализов _________________
____________________________________________________________________.
Заявитель
_____________________________________________________________________
(подпись)                        (фамилия, имя, отчество)
Место печати
"___" ________ 20__ года.
Заявление принято к рассмотрению "___" _______ 20__ года.
_____________________________________________________________________
(подпись, фамилия, имя, отчество лица принявшего заявление)
Приложение
к Заявлению
о выдаче разрешения на
специальное водопользование
Расчетный объем забора и (или) использования поверхностных
вод (сбрасываемых сточных вод, забираемых подземных вод)
п/п
Месяцы
Литр/секунд
Кубический
метр/сутки
Кубический
метр/месяц
1
2
3
4
5
1
Январь
2
Февраль
3
Март
4
Апрель
5
Май
6
Июнь
7
Июль
8
Август
9
Сентябрь
10
Октябрь
11
Ноябрь
12
Декабрь
Итого в год,
кубический метр/год

3. Су пайдалану мақсаты________________________________________
4. Су объектісінің атауы, негізгі гидрологиялық және гидрогеологиялық сипаттамалары, су пайдаланудың басқа да шарттары
__________________________________________________________________________________________________________________________________________
5. Жер үсті суларын (ағызылатын сарқынды суларды, алынатын жер асты суларын) алу және (немесе) пайдаланудың есептік көлемі осы Арнайы су пайдалануға рұқсат беру туралы өтінішке қосымшаға сәйкес ұсынылады.
6. Өнім бірлігіне кететін жер үсті, жер асты және сарқынды сулардың үлестік шығыстары___________________________________________
7. Су пайдалануды бастау және аяқтаудың болжанып отырған мерзімі______________________________________________________________
8. Су пайдаланушының өндірістік қызметіне сипаттама (шығарылатын өнімнің көлемі, қызметкерлердің, қызмет көрсетілетін халықтың саны, қуаты, суарылатын учаскелерінің алаңдары)_____________
9. Арнайы су пайдалануға бұрын берілген рұқсаттың деректері (нөмірі, берілген күні, кім берді, қолданылу мерзімі, егер осылар өтініш берушіде бар болса, жер үсті және жер асты суларын алу және (немесе) пайдалану жөніндегі пайдалану, өнеркәсіптік және басқа да сарқынды суларды жер беті су объектілеріне ағызу тәжірибесі)_________
10. Суды пайдалануды есепке алуға, режимдік байқаулар мен зертханалық талдаулар жүргізуге арналған жабдықтардың сипаттамалары
_____________________________________________________________________
Өтініш беруші
_____________________________________________________________________
(қолы) (тегі, аты, әкесінің аты)
Мөр орны
20__ жылғы «__»________
Өтініш 20__жылғы «__»____________________ қарауға қабылданды
_____________________________________________________________________
(өтінішті қабылдаған тұлғаның қолы, тегі, аты, әкесінің аты)
Арнайы су пайдалануға рұқсат
беру туралы өтінішке
қосымша
Жер үсті суларын (ағызылатын сарқынды суларды, алынатын жер асты суларын) алу және (немесе) пайдаланудың есептік көлемі
№ р/с
Айлар
Литр/секунд
Текше метр/тәулік
Текше метр/ай
1
2
3
4
5
1
Қаңтар
2
Ақпан
3
Наурыз
4
Сәуір
5
Мамыр
6
Маусым
7
Шілде
8
Тамыз
9
Қыркүйек
10
Қазан
11
Қараша
12
Желтоқсан
Барлығы жылына, текше метр/жыл