О внесении изменений и дополнений в решение Аршалынского районного маслихата от 21 декабря 2010 года № 34/2 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 15 марта 2011 года № 36/1. Зарегистрировано Управлением юстиции Аршалынского района Акмолинской области 28 марта 2011 года № 1-4-184. Утратило силу - решением Аршалынского районного маслихата Акмолинской области 29 июня 2012 года № 6/4
Сноска. Утратило силу - решением Аршалынского районного маслихата Акмолинской области 29.06.2012 № 6/4
В соответствии с пунктом 5 статьи 104, подпунктом 2 пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, Аршалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аршалынского районного маслихата «О районном бюджете на 2011–2013 годы» от 21 декабря 2010 года № 34/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-4-180, опубликовано 20 января 2011 года в районной газете «Вперед», 21 января 2011 года в районной газете «Аршалы Айнасы») следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 2:
цифры «1 968 208» заменить на цифры «2 023 807»;
в подпункте 5:
цифры «- 22 433» заменить на цифры «- 78 032»;
в подпункте 6:
цифры «22 433» заменить на цифры «78 032»;
дополнить подпунктом 7 следующего содержания:
«используемые остатки бюджетных средств - 55 599 тысяч тенге»;
2) в пункте 8:
в подпункте 1:
слова «на ремонт автомобильных дорог и разработку проектно-сметной документации» по всему тексту заменить на слова «на разработку проектно-сметной документации по проекту ремонта улично-дорожной сети»;
3) в пункте 9:
цифры «9 200» заменить на цифры «135»;
4) дополнить пунктом 10-1 следующего содержания:
«10-1. Учесть, что в расходах районного бюджета на 2011 год предусмотрен возврат в областной бюджет неиспользованных целевых трансфертов в сумме 10 246,6 тысяч тенге»;
5) дополнить пунктом 10-2 следующего содержания:
«10-2. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год в установленном законодательством порядке использованы свободные остатки бюджетных средств, образовавшиеся на 1 января 2011 года в сумме 45 352,4 тысячи тенге».
2. Приложения 15 к решению Аршалынского районного маслихата «О районном бюджете на 2011-2013 годы» от 21 декабря 2010 года № 34/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-4-180, опубликовано 20 января 2011 года в районной газете «Вперед», 21 января 2011 года в районной газете «Аршалы Айнасы») изложить в новой редакции, согласно приложениям 12 к настоящему решению.

Аршалы аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 21 желтоқсандағы № 34/2 "2011-2013 жылдарға аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2011 жылғы 15 наурыздағы № 36/1 шешімі. Ақмола облысы Аршалы ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 28 наурызда № 1-4-184 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2012 жылғы 29 маусымдағы № 6/4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2012.06.29 № 6/4 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 104 бабының 5 тармағына, 106 бабының 2 тармағының 2 тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін- өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағының 1 тармақшасына сәйкес, Аршалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1.Аршалы аудандық мәслихаттың «2011-2013 жылдарға аудандық бюджет туралы» 2010 жылғы 21 желтоқсандағы № 34/2 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1-4-180 тіркелген, 2011 жылдың 20 қаңтарында аудандық «Вперед» газетінде, 2011 жылдың 21 қаңтарында аудандық «Аршалы айнасы» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
2 тармақшада:
«1 968 208» саны «2 023 807» санымен ауыстырылсын;
5 тармақшада:
«- 22 433» саны «- 78 032» санымен ауыстырылсын;
6 тармақшада:
«22 433» саны «78 032» санымен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы 7 тармақшамен толықтырылсын:
«қолданылатын бюджет қаражатының қалдықтары - 55 599 мың теңге»;
2) 8 тармақта:
1 тармақшада
«көше-жол жүйелерін жөндеуге және жобалық сметалық құжаттаманы әзірлеуге» сөздері бүкіл мәтін бойынша «көше-жол жүйелерінің жөндеу жобасы бойынша жобалық сметалық құжаттаманы әзірлеуге» сөздеріне ауыстырылсын;
3) 9 тармақта:
«9 200» саны «135» санымен ауыстырылсын;
4) келесі мазмұндағы 10-1 тармақшамен толықтырылсын:
«10-1. 2011 жылдың аудан бюджетінің шығынында пайдаланылмаған 10 246,6 мың теңге сомасындағы мақсатты трансферттерді облыстық бюджетке қайтару қарастырылғаны ескерілсін»;
5) келесі мазмұндағы 10-2 тармақшамен толықтырылсын:
10-2. 2011 жылдың аудандық бюджетінде белгіленген заңнамалық тәртіпте 2011 жылдың 1 қаңтарына пайда болған 45 352,4 мың теңге сомасындағы бюджеттік еркін қалдықтар қаражатының пайдаланылғаны ескерілсін».
2. Аршалы аудандық мәслихаттың «2011-2013 жылдарға аудандық бюджет туралы» 2010 жылғы 21 желтоқсандағы № 34/2 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1-4-180 тіркелген, 2011 жылдың 20 қаңтарында аудандық «Вперед» газетінде, 2011 жылдың 21 қаңтарында аудандық «Аршалы айнасы» газетінде жарияланған) шешімінің 15 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Аршалынского района и вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        А.Гусев
Секретарь
районного маслихата                        Ю.Сериков
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Аршалынского района                   Е.Маржикпаев
Начальник государственного
учреждения «Отдел экономики и
финансов Аршалынского района»              Е.Андрух
Приложение 1
к решению Аршалынского
районного маслихата

3. Осы шешім Аршалы ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
сессия төрағасы                            А.Гусев
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Ю.Сериков
«КЕЛІСІЛДІ»
Аршалы ауданының әкімі                     Е.Маржықпаев
«Аршалы ауданы экономика
және қаржы бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Е.Андрух
Аршалы ауданының