О внесении изменений и дополнения в решение Астраханского районного маслихата от 22 декабря 2010 года № 4С-28-3 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 15 ноября 2011 года № 4С-39-1. Зарегистрировано Управлением юстиции Астраханского района Акмолинской области 24 ноября 2011 года № 1-6-158. Утратило силу - решением Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 26 марта 2012 года № 5С-17
Сноска. Утратило силу - решением Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 26.03.2012 № 5С-17
В соответствии с подпунктом 4 пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Астраханского районного маслихата «О районном бюджете на 2011-2013 годы» от 22 декабря 2010 года № 4С-28-3 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-6-146, опубликовано 28 января 2011 года в районной газете «Маяк») следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2011 – 2013 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
1) доходы - 1818679,4 тысяч тенге в том числе:
налоговые поступления - 274877 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 13987,5 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 13256 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1516558,9 тысяч тенге;
2) затраты – 1840659,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 25080 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 26623 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 1543 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 19980 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 19980 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -67039,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 67039,7 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 16914 тысяч тенге;
погашение займов – 5663,9 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 55789,6 тысяч тенге.»;
дополнить пунктом 4-2 следующего содержания:
«4-2. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрен возврат в областной бюджет неиспользованных бюджетных кредитов, выданных в 2010 году для реализации мер социальной поддержке специалистов в сумме 4120,9 тысяч тенге.»;
пункт 5 изложить в новой редакции:

Астрахан аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 4С-28-3 "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2011 жылғы 15 қарашадағы № 4С-39-1 шешімі. Ақмола облысы Астрахан ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 24 қарашада № 1-6-158 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2012 жылғы 26 наурыздағы № 5С-17 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2012.03.26 № 5С-17 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4 тармақшасына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Астрахан аудандық мәслихатының «2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 4С-28-3 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1-6-146 тіркелген, 2011 жылғы 28 қаңтарда аудандық «Маяк» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет 1,2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2011 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
«1) түсімдер – 1818679,4 мың теңге оның ішінде:
салықтық түсімдер - 274877 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 13987,5 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 13256 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 1516558,9 мың теңге;
2) шығындар – 1840659,1 мың теңге
3) таза бюджеттік несие беру – 25080 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 26623 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1543 мың теңге;
4) қаржы активтерімен болатын операциялар бойынша сальдо – 19980 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 19980 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түскен түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – 67039,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 67039,7 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 16914 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 5663,9 мың теңге;
бюджеттік қаражаттардың қалдықтарын пайдалану – 55789,6 мың теңге.»;
келесі мазмұндағы 4-2 тармағымен толықтырылсын:
«4-2. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін 2010 жылы берілген 4120,9 мың теңге сомасында пайдаланылмаған бюджеттік кредиттерді облыстық бюджетке қайтару ескерілсін.»;
5 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:

«Утвердить резерв местного исполнительного органа на 2011 год в сумме 1158 тысяч тенге»;
приложения 1456 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1234 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии
Астраханского районного
маслихата                                  К.Омарова
Секретарь Астраханского
районного маслихата                        В.Собеский
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Астраханского района                  Р.Акимов
Приложение 1 к решению
Астраханского районного
маслихата от 22 декабря
2010 года № 4С-28-3
Приложение 1 к решению
Астраханского районного
маслихата от 15 ноября
2011 года № 4С-39-1
Районный бюджет на 2011 год
категория
Сумма
класс
подкласс
Наименование
I. ДОХОДЫ

«2011 жылға арналған жергілікті атқарушы органның резерві 1158 мың теңге сомасында бекітілсін.»;
көрсетілген шешімнің 1456 қосымшалары осы шешімнің 1234 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Астрахан аудандық мәслихатының
сессия төрайымы                            К.Омарова
Астрахан аудандық мәслихатының
хатшысы                                    В.Собеский
«КЕЛІСІЛДІ»
Астрахан ауданының әкімі                   Р.Әкімов
Астрахан аудандық мәслихатының
2010 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 4С-28-3 шешіміне 1 қосымша
Астрахан аудандық
мәслихатының 2011 жылғы
15 қарашадағы № 4С-39-1
шешіміне 1 қосымша
2011 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаттар
Сома
Сыныптар
Сыныпша
Атаулар
I. КІРІСТЕР

99765,9
Целевые текущие трансферты
79961,9
в том числе
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
3749,0
На реализацию мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов
3749,0
Отдел образования района (города областного значения)
54302,9
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
21525,0
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
4096,0
На создание лингафонных и мультемидийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
5411,9
На ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшихся без попечения родителей
8753,0
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
14517,0
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
8019,0
На частичное субсидирование заработной платы
958,0
На предоставление субсидий на переезд
625,0
На создание центра занятости
6436,0
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
13891,0
На проведение противоэпизоотических мероприятий
13891,0
Целевые трансферты на развитие
2890,0
в том числе
Отдел строительства района (города областного значения)
2890,0
На разработку проектно-сметной докуметнации по проекту "Реконструкция водопроводных сетей в селе Бесбидайык
2890,0
Бюджетные кредиты
16914,0
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
16914,0
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов
16914,0
Приложение 5 к решению
Астраханского районного
маслихата от 22 декабря
2010 года № 4С-28-3
Приложение 3 к решению
Астраханского районного
маслихата от 15 ноября
2011 года № 4С-39-1
Целевые трансферты из областного
бюджета на 2011 год
Наименование
Сумма
ВСЕГО
268670,0
Целевые текущие трансферты
140762,0
в том числе
Отдел занятости и социальных программ района
2427,1
На оказание социальной помощи участникам и инвалидам Великой отечественной войны на расходы за коммунальные услуги
480,1
На оплату за учебу в колледжах студентам из малообеспеченных семей Астраханского района и многодетных семей сельской местности Астраханского района
1947,0
Отдел образования района (города областного значения)
99970,0
На капитальный ремонт детского сада в селе Первомайка
44760,0
На укрепление материально-технической базы детского сада в селе Первомайка

99765,9
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
79961,9
соның ішінде
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
3749,0
Ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік сала қызметкерлерін әлеуметтік қолдау шараларын жүзеге асыру
3749,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
54302,9
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын жүзеге асыруға
21525,0
Негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінде физика, химия, биология кабинеттерін жабдықтау
4096,0
Негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінде лингафондық және мультимедиялық кабинеттерді құруға
5411,9
Жетім баланы (балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
8753,0
Мектеп ұстаздарына және мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының тәрбиешілеріне білікті жұмысы үшін қосымша төлем мөлшерін арттыруға
14517,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
8019,0
Еңбекақыны ішінара субсидиялау
958,0
Көшу үшін субсидиялар ұсыну
625,0
Жұмыспен қамту орталығын құруға
6436,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
13891,0
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
13891,0
Дамуға арналған мақсатты трансферттер
2890,0
соның ішінде
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
2890,0
"Бесбидайық ауылында су құбыры жүйелерін қайта құру" жобасы бойынша жобалы-сметалы құжаттаманы құруға
2890,0
Бюджеттік несиелер
16914,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
16914,0
Ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік сала қызметкерлерін әлеуметтік қолдау көрсету шараларын жүзеге асыру үшін бюджеттік несиелер
16914,0
Астрахан аудандық мәслихатының
2010 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 4С-28-3 шешіміне 5 қосымша
Астрахан аудандық мәслихатының
2011 жылғы 15 қарашадағы
№ 4 С-39-1 шешіміне 3 қосымша
2011 жылға облыстық бюджеттен
нысаналы трансферттер
Атаулар
Сома
БАРЛЫҒЫ
268670,0
Ағымдағы нысаналы трансферттер
140762,0
соның ішінде
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
2427,1
Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне әлеуметтік көмек көрсетуге коммуналдық қызмет шығындарына
480,1
Астрахан ауданының аз қамтылған және көп балалы отбасыларынан шыққан студенттеріне колледжде оқуын төлеу
1947,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
99970,0
Первомайка ауылының бала бақшасына күрделі жөндеу жүргізу
44760,0
Первомайка ауылындағы бала бақшаның материалды-техникалық базасын нығайту үшін

15240,0
На капитальный ремонт Ковыленской основной школы
39970,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
38364,9
На капитальный ремонт водопроводных сетей в селе Узунколь
29390,1
На капитальный ремонт водопроводных сетей в селе Астраханка
8974,8
Целевые трансферты на развитие
127908,0
в том числе
Отдел строительства района (города областного значения)
127908
На реконструкцию водопроводных сетей в селе Зеленое
40114
На реконструкцию котельной № 2 ГКП на ПХВ "Комхоз"(государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Комхоз") на четыре котла в селе Астраханка
87794
На выполнение проектных, сметных, изыскательских работ и надзора за строительством, с целью реализации отраслевого проекта "Водоснабжение и канализация сельских территорий" в рамках соглашения с Азиатским банком развития
0
Приложение 6 к решению
Астраханского районного
маслихата от 22 декабря
2010 года № 4С-28-3
Приложение 4 к решению
Астраханского районного
маслихата от 15 ноября
2011 года № 4С-39-1
Бюджетные программы аульных (сельских)
округов на 2011 год
№ п/п
Сумма
АБП
Программа
Наименование
Всего

15240,0
Ковыленка негізгі мектебінің күрделі жөндеу жұмыстары
39970,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
38364,9
Ұзынкөл ауылында су құбыры желілеріне күрделі жөндеу жүргізу
29390,1
Астрахан ауылында су құбыры желілеріне күрделі жөндеу жүргізу
8974,8
Дамытуға арналған нысаналы трансферттер
127908,0
соның ішінде
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
127908
Зеленое ауылындағы су құбыры желілерін қайта құру үшін
40114
Астрахан ауылындағы ШЖҚ бар "Комхоз" МКК № 2 (шаруашылық жүргізуге құқығы бар "Комхоз" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорын) қазандығының төрт пешін қайта құру үшін
87794
Азиялық даму банкісімен келісім шеңберінде "Ауылдық аумақтарды сумен қамту және канализация" жобасын жүзеге асыру мақсатында жобалы,сметалы, іздеу жұмыстарын жүргізу және құрылысты бақылау
0
Астрахан аудандық мәслихатының
2010 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 4С-28-3 шешіміне 6 қосымша
Астрахан аудандық мәслихатының
2011 жылғы 15 қарашадағы
№ 4С-39-1 шешіміне 4 қосымша
2011 жылға ауылдық (селолық) округтердің
бюджеттік бағдарламалары
№ п/п
Сома
АБП
Бағдарлама
Атаулар
Барлығы